terecht/onterecht

02-12-2010 07:31 59 berichten
Alle reacties Link kopieren
ik moet vanmiddag met onze dochter naar het ziekenhuis vanwege een navelbreuk en haar vader gaat gewoon werken , hij zei nog wel dat hij thuis zou blijven en vervolgens gaat hij dus gewoon werken ik ben echt laaiend terecht?
Alle reacties Link kopieren
17-jarige vrouwtjes wel te verstaan hè. In dat licht bezien vind ik het ineens niet zo gek dat hij geen vrij kan krijgen niet eens vrij heeft gevraagd voor zijn dochter's operatie.



TO kan waarschijnlijk best alleen met dochter naar het ziekenhuis. Maar als ze de afspraak hadden gemaakt om samen te gaan en de vrouwtjesliefhebber niet eens vrij heeft gevraagd vind ik dat niet zo erg goed klinken.
Tja, ik zie het probleem niet zo. Voor een navelbreuk hoef je toch net zijn tweetjes daar te zitten. Het is geen levensbedreigende situatie toch?
Alle reacties Link kopieren
Daar gaat het ook niet om. TO is boos omdat ze hadden afgesproken dat hij mee zou gaan. En nu blijkt hij niet eens vrij gevraagd te hebben. Omdat hij graag met het 17-jarige vrouwtje wil werken waarschijnlijk.
Alle reacties Link kopieren
.. hij kan toch ook zodra dochter bijkomt er zijn en dus niet de hele dag vrij nemen maar alleen voor dat gedeelte.

En wat heeft een 17 jarig vrouwtje ermee te maken?
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
Kijk maar eens onder haar loepje.



Het gaat TO niet zozeer om het vrij nemen, maar om de afspraak die ze hadden gemaakt. Hij zou meegaan. En blijkt niet eens vrij gevraagd te hebben.
Alle reacties Link kopieren
Ik ken het hele achtergrondverhaal niet. Maar hier mijn ervaring. Wij moesten vorige maand ook naar het ziekenhuis. Dochter van toen 7 maanden heeft knobbel op de schedel en het CB adviseerde om dit toch even te laten onderzoeken door het ziekenhuis. Afspraak gemaakt, man was thuis. Vlak voor dat we zouden gaan, zegt hij: "Moet ik ook mee? Ik wou gaan klussen.." Naja..... toen was ik ook kwaad. We hadden geen duidelijke afspraak gemaakt, maar ik ging er wel vanuit dat hij mee zou gaan. Man dacht er gewoon wat makkelijker/nuchterder over dan ik en misschien is dat mannen eigen? Afijn, hij is wel mee geweest en het was niks ernstigs. Maar ik had er nooit bij stil gestaan, dat hij het niet nodig zou vinden om mee te gaan. En het is een hele zorgzame ouder, eigenlijk net als ik. Dus daar ligt het niet aan.
Alle reacties Link kopieren
Maar TO en haar vriend hadden die afspraak wel gemaakt. En dat is wel een verschil.
Alle reacties Link kopieren
Ja afspraken zijn afspraken.
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
Afspraak is inderdaad afspraak, echter als ik je vorige topic lees ben ik helemaal niet verbaasd.

Ik denk dat je eens moet gaan beraden of deze man wel helemaal de juiste voor je is. Dat is weer een heel ander topic waard.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou ook woest zijn. Het is niet alleen MIJN kind! We dragen beide verantwoordelijkheid. Ik hoop dat alles goed gaat, je dochter lekker relaxt is en je het goed kan verbloemen dat je boos bent. Voor haar.



Mijn man gaat uit zichzelf mee naar dit soort afspraken, ook naar meer onschuldige zoals een moedervlek verwijderen. Juist omdat hij gewoon graag zijn meiden steunt. Gelukkig.



Ik vind zijn steun heel fijn. En ik kan me voorstellen dat TO daar ook op wilde leunen. Sterkte, TO. Ik Duim voor je dochter!
Volg je hart. Dat klopt.
Alle reacties Link kopieren
TO, hoe is het gegaan met je meisje? Ben nog steeds beniiewd naar haar leeftijd? En leg je vriendje maar eens uit dat je aan je dochter opvoedkundig gaat leren dat afspraak afspraak is! Die regel is bij ons thuis heel belangrijk!
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Het zal allemaal best dat sommigen van jullie een navelbreukje niet ernstig of levensbedreigend genoeg vinden om met zn tweeen mee te gaan, maar TO en vriend hadden een afspraak om dat wel te doen.

Ik zou het overigens ook prettig vinden als mijn vriend mee zou gaan. Al is het alleen al voor het logistieke (kind, tas, toestanden etc. is gewoon handiger met zn tweetjes)



Heb je je vriend nog gesproken TO??
Misschien maakt het een slechte indruk op zijn baas om vrij te vragen voor iets relatief onschuldigs wat vrouw/vriendin prima in haar eentje kan afhandelen? Hij werkt er per slot van rekening nog niet zo heel lang. En het ligt er ook nog aan wat voor werk hij doet en of ze het momenteel erg druk hebben (storingsmonteurs kunnen bijvoorbeeld momenteel geen vrij krijgen).



Wel slecht dat hij zoiets niet communiceert en daar mag je als partner terecht kwaad om zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ikbenanoniem schreef op 02 december 2010 @ 10:56:

Misschien maakt het een slechte indruk op zijn baas om vrij te vragen voor iets relatief onschuldigs wat vrouw/vriendin prima in haar eentje kan afhandelen? Hij werkt er per slot van rekening nog niet zo heel lang. En niet op het 17-jarige vrouwtje op zijn werk?
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
quote:Fame schreef op 02 december 2010 @ 11:06:

[...]





En niet op het 17-jarige vrouwtje op zijn werk?

Wat heeft zijn collega, waar TO een onderbuikgevoel bij heeft, met deze kwestie te maken?



Tenzij jullie inside informatie hebben dat bewijst dat hij dat vrouwtje iedere ochtendpauze alle hoeken van het kopieerhok laat zien? In dat geval wil hij zijn ochtendwip misschien niet opgeven.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ikbenanoniem schreef op 02 december 2010 @ 11:13:

[...]



Wat heeft zijn collega, waar TO een onderbuikgevoel bij heeft, met deze kwestie te maken?



Tenzij jullie inside informatie hebben dat bewijst dat hij dat vrouwtje iedere ochtendpauze alle hoeken van het kopieerhok laat zien? In dat geval wil hij zijn ochtendwip misschien niet opgeven. Nee, je begrijpt het verkeerd. Als hij niet aan zijn baas durft te laten zien dat hij om zijn dochter geeft en dus geen vrij durft te vragen omdat hij bang is een slechte indruk (van zorgzame vader) te maken, zal hij dan niet diezelfde indruk niet ook op zijn superleuke collega's achterlaten. Tis allemaal moeilijk hoor, als je een kindje hebt wat onder het mes moet. Is natuurlijk helemaal niet stoer belangrijk om dan vrij te vragen.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
quote:Fame schreef op 02 december 2010 @ 11:18:

[...]





Nee, je begrijpt het verkeerd. Als hij niet aan zijn baas durft te laten zien dat hij om zijn dochter geeft en dus geen vrij durft te vragen omdat hij bang is een slechte indruk (van zorgzame vader) te maken, zal hij dan niet diezelfde indruk niet ook op zijn superleuke collega's achterlaten. Tis allemaal moeilijk hoor, als je een kindje hebt wat onder het mes moet. Is natuurlijk helemaal niet stoer belangrijk om dan vrij te vragen.

Op sommige werkplekken is het zo ongeveer not done om vrij te vragen. Dat werkt tegen je. Bij mijn vorige bazen nooit geen moeite mee gehad, maar bij de laatste was vrij een drama. Zelfs met een geldige reden.



Zou niet zo moeten zijn, maar dat kan een reden zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:Ikbenanoniem schreef op 02 december 2010 @ 11:22:

[...]



Op sommige werkplekken is het zo ongeveer not done om vrij te vragen. Dat werkt tegen je. Bij mijn vorige bazen nooit geen moeite mee gehad, maar bij de laatste was vrij een drama. Zelfs met een geldige reden.



Zou niet zo moeten zijn, maar dat kan een reden zijn.Ik denk (en ja ik weet dat dat niet mag hier ) dat het vriendje (28 jaar) van TO een hele hoge, mega-belangrijke, functie heeft waarbij het onmogelijk is om vrij te krijgen. Hij heeft haar wat beloofd en heeft niet eens de moeite gedaan om vrij te vragen.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nog niet helemaal door of kindje van TO en meneer samen is? En zo nee, hoe lang ze al een relatie hebben?



Buiten dat, vind ik het niet netjes als hij toe heeft gezegd mee te gaan, dan toch te gaan werken. Over niet vrij durven vragen: je kunt toch gewoon overleggen op je werk met je baas? zo van

- goh mijn dochter moet naar het ziekenhuis

- is het ernstig

- nee dat niet echt hoor, maar als ik een paar uurtjes gemist kan worden zou ik graag mee gaan

- .... En dan zijn er natuurlijk verschillende mogelijke antwoorden.



Als baas het dan niet goed vind omdat het erg druk is (misschien werkt ie bij de wegenwacht of zo?), dan kan vriend dit uitleggen aan TO en is er wellicht niet eens een probleem, toch?



Dus: terecht/onterecht? Ik vind dat je terecht kwaad bent, puur om het feit dat jullie een andere afspraak hadden gemaakt, die hij nu niet nakomt.



(mijn man vind het al niet leuk als ik een afspraak voor het cb maak als hij moet werken, die is nu eenmaal graag bij zulke dingen, of hij wil zelf graag gaan met de kleine)
Alle reacties Link kopieren
quote:19juni schreef op 02 december 2010 @ 11:32:

Ik heb nog niet helemaal door of kindje van TO en meneer samen is? En zo nee, hoe lang ze al een relatie hebben?







Lees de eerste 2 regels van de openingspost?

Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Ook als meneer geen vrij wil of durft te vragen is het een natte dweil naar zijn vrouw toe, want dan zeg je dát. Je zegt niet 'o tuurlijk, volgende week mee naar het ziekenhuis? Ik ga het regelen', als je dat helemaal niet van plan bent.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat het ook te maken heeft met hoe je het vraagt/meldt op je werk.

Als ik de datum in de agenda afstreep en tegen mijn baas zeg: "ik ben er dan en dan niet want dan ben ik in het ziekenhuis met mijn kind"

Dan laat ik hem geen ruimte voor discussie en zal hij het accepteren.



Als ik zou zeggen: "Ik zou dan en dan heel graag even wegwillen. ja het is helemaal niet ernstig hoor, maar ja eigenlijk moet ik even naar het ziekenhuis met mijn kind. is dat oke of kan ik beter op mijn werk blijven?"

Tja dan zou mijn baas natuurlijk moeilijk gaan doen.
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij heeft dochterlief niet zulke hoge prioriteiten bij vriendje.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
De vertrouwensbreuk tussen jou en je 'partner' vind ik stukken zorgwekkender dan de navelbreuk van je dochter.
Alle reacties Link kopieren
quote:Fame schreef op 02 december 2010 @ 12:22:

[...]





Lees de eerste 2 regels van de openingspost?

O sjongejonge, stom zeg... Slaapgebrek..

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven