Full House deel 3

15-02-2011 12:56 2599 berichten
Alle reacties Link kopieren
naam0 mnd3 mnd6 mnd9 mnd11 mnd14 mnd21 mndMr. J.

7-4-'10399510,7 kg.

78 cmAatje

16-6-'1034655685 gr

61,9 cm6575 gr.

65,9 cm8320 gr.

71,8 cm9455 gr.

75,6 cmLmeisje

10-7-'1039006530 gr

60 cm8080 gr.

61 cm9260 gr.

70 cmOotje

15-7-'1020004975 gr

54 cm5950

60 cm7100 gr.

64 cmJongste

2-9-'1036505420 gr

60,5 cm6950 cm

66,58035 gr.

70 cmRmeisje

28-10-'1036005470 gr

59 cm6965 gr.

64 cmBengeltje

25-2-'113000Umini

2-3-'1129805450 gr

60 cm



Link naar het eerste deel -> een derde kindje in 2010



Link naar het tweede deel -> 2010, mama's op herhaling



Link naar het derde deel -> Full House



Link naar het vierde deel -> Full House deel 2
Dus tot maandag !
Alle reacties Link kopieren
Ooh Viool je bent uitgeput...bewaak je eigen grenzen goed hoor! En veel plezier dit weekend, misschien haal je hier ook weer energie uit.

Enneh, je Iphone zit vastgeplakt toch? Nou dan!
Alle reacties Link kopieren
Succes dit weekend viool, klinkt supergaaf, je eigen kunstzinnige workshops geven! En wat goed geregeld dat je ootje incl oppas mee kunt nemen.



Uma, slaapt umini van 12-7?????????? Heerlijk zeg.En ook al lachen (foto!). Knap van haar, ze is pas een paar weken.



Amalia al uitgerust en bijgebruind? Hoe is het om de hele nacht ongestoord te kunnen slapen (lijkt me geweldig weer eens...) Wanneer kom je weer terug, mis je L, B en A erg?



Lmeisje heeft haar 1e spijkerbroekje aan, superschattig! Ze zat net te spelen in de box, en dan die nieuwe kleertjes, vind ik haar groot hoor!



RW is J weer opgeknapt?



De zon schijnt dames, ik voel de lente in de lucht, heerlijk!!
Alle reacties Link kopieren
Ff ego...



Ik heb me zojuist ziekgemeld, ben vanmorgen bij de huisarts geweest, en ga zo even bloedprikken om een aantal lichamelijke dingen uit te sluiten.



Vanmorgen behoorlijk geschreeuwd tegen de kinderen, en dat is niet meer eerlijk Het was voor mij letterlijk de druppel, dat er nu even actie ondernomen moet worden.



Dus nu eerst bloedprikken, en straks slapen.
Alle reacties Link kopieren
Tiegertje wat is er meisje? Hoop dat je opknapt van dit dagje



Uma lachen en doorslapen!! Heerlijk! Ideaal kind hoor, echt een 3e zoals het hoort.



Viool luxe oppas die meereist!



Skiën was heerlijk! Ben nu alleen heel gaar en man ook. Voelt als een jetlag, raar hoor... Nouja rustig weekendje dan maar. Al heb ik wilde plannen om de tuin aan te pakken
Alle reacties Link kopieren
Tieger hopelijk geen vervelende lichamelijke dingen? Wat moet er onderzocht worden in je bloed? Morgen weekend, beetje rust pakken misschien?



Amalia weer terug? Raar van die jetlag. Heeft aatje het goed gedaan bij je ouders?
Alle reacties Link kopieren
hoi hoi!



rustig hier!



Tieger wat is er met je aan de hand? Oververmoeid of meer? Veel sterkte in ieder geval!



Amalia weer terug! Even acclimatiseren, gelijk weer druk met 3 kids! Hebben ze een leuke week gehad?



sardegna leuk L eerste spijkerbroekje, leuk he nieuwe kleertjes kunnen ze zo groot lijken! En zon???? Hier alleen bewolkt en vanmiddag regen.... schijnt in het weekend wel beter te worden!



Uma goeie nachten maken jullie! (fluistert zacht; is een voordeel van fv ik weet het zeker)



viool werkse!



Hier alles goed, J nog steeds niet helemaal fit, nog overstroomde poepbroeken maar niet meer spugen gelukkig en hij eet ook weer wat dus er zit wel weer een stijgende lijn in. van de week kon hij geeneens meer zelf zitten zo slap was hij, dat gaat nu weer beter.

Dit weekend feestweekend, nichtje word 1 en man ik ik zijn 5 jaar getrouwd! Morgen uit eten met onze ouders en mijn zusje, ze doen zo veel voor ons dus vonden we wel gezellig.



fijn weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Zie hyves voor meer... nu slapen!
Alle reacties Link kopieren
Ja leuk hè RW, die nieuwe kleertjes. Schattige shirtjes gekocht ook, met bloemetjes en roze enzo Is jouw shopmiddag met schoonmoeder al geweest? Jullie gingen voor alle drie leuke voorjaarsspulletjes kopen toch?

Fijn dat J wat aan de beterende hand is.



Het eerste jaar zijn ze toch vaak zielig hoor, vind ik. Ze pikken ieder virusje en verkoudheidje op, dan nog al die ontwikkelingssprongen, de tandjes, moeten van alles leren en superhard groeien.



Tieger sterkte, rust lekker uit.
Alle reacties Link kopieren
Haidiho. Heerlijk vanmorgen wakker worden van 2 mannetjes die in bed kruipen bij je. Jee, ik had ze gemist joh! vooral toen we in de auto stapten gisteren. Dan moet je nog 10 uur rijden en ik vond het zo ver! Ik voelde het gemis helemaal in mijn buik. Dat heb ik nog nooit gehad, gek he? Ik mis ze vaak wel maar niet zo in mijn buik.

Oudste heeft me al 5x oma genoemd

Tss en Aatje keek raar toen ze ons zag!!! Geen enkele blik van herkenning ;'-( Maar vandaag heeft ze het dubbel en dwars goed gemaakt. Vrolijker dan ooit, echt ze giert het uit af en toe. Gelukkig is zo nog niet gaan staan tijdens onze afwezigheid Maar ze zit wel op haar knieën en dan aan de tafel omhoog. Beentje erbij, maar dat lukt nog niet. Als je haar aan de tafel zet blijft ze wel staan. Heeeel blij dan haha.



En oudste en middelste zijn helemaal gelukkig met hun Playmobil auto en vliegtuig die je aan je broek kan hangen. Hadden we meegenomen. Goed uitgezocht gelukkig (de blauwe sjaal uit NY viel ab-so-luut niet in de smaak nl bij oudste )



Even naar hyves voor Tieger.
Alle reacties Link kopieren
Hallo.

Rustig hier zonder Viool
Alle reacties Link kopieren
Ja, waar is de iphone van viool? Is er een wifi-ban op het kunstweekend?



amalia buikpijn van het missen van je kinderen, kan er helemaal inkomen. Langste ooit weggeweest zonder de jongens was 5 dagen, ik miste ze echt bigtime.



Grote L en F naar de kapper vandaag, kleine L hoeft nog niet

F net gevoetbald, op het veld ipv in de zaal, lekker hoor.

En vanmiddag familiedag van de rugbyclub, ben benieuwd.



Zonnetje, alweer!
Alle reacties Link kopieren
Alles goed hier hoor, maar de dagen vliegen voorbij. Ben nu even bij pa en ma op de computer, dus ik houd het kort, morgen een langer bericht.

Liefs bengel



Tieger ik ga ook morgen jouw verhaal lezen op hyves.
Alle reacties Link kopieren
Sardegna, hebben ze een stoer kapsel gekregen?



Amalia, fijn dat je weer terug bent. Lekker weekje gehad, zo te lezen!



Viool, veel plezier met je workshopweekend!



Uma, heerlijk zeg, zo doorslapen! Fijn hoor. Gaat het verder goed met jullie? Geen gekke bulten meer op je buik?



Verder even kwijt...sorry.



Vanavond nog met oudste naar de huisartsenpost geweest. Hij is hard aan het oefenen op zijn fiets zonder zijwieltjes, en was dus zo aan het opletten hoe hij moest fietsen dat hij vergat om te kijken waar hij naartoe ging... En dat was dus tegen de garagemuur aan. En man maar juichen dat hij zonder zijwieltjes aan het fietsen was, toen hij utieindelijk bij oudste was. Hij heeft het namelijk niet gezien, was jongste aan het verschonen. En ik was ondertussen bij een wedstrijd, dus na afloop gauw naar huis, eten, en toen door naar de huisarts. Volgens man zou het druk zijn, maar we hebben bijna niemand gezien



Nog even wat drinken, en dan lekker slapen...
Alle reacties Link kopieren
Ai Tieger, hoe is het nu met de zonder zijwieltjes held?



Wat een weer wat het vandaag! Heerlijk. Lekker de tuin een beetje schoongemaakt. Op het terras voor komt bijna geen zon in de winter, dus dat slaat helemaal groen uit. Man heeft even met de hogedrukspuit al het groen eraf gehaald. Morgen aanvegen en hopelijk is het dan weer knap. Tuinmeubels in de beits binnenkort en dan zijn we er klaar voor hoor; laat de lente maar beginnen! Woensdag 15 graden en volop zon zag ik, heerlijk!!!



Aatje is een bollie geworden zeg! Binnenkort cb, ben heel benieuwd hoe zwaar ze nu is. Volgens mij het zwaarst van alle 3 (op hetzelfde moment in hun leven dan he Alhoewel.. die jochies van me zijn niet zo dik)
Alle reacties Link kopieren
Zijwieltjesheld moest even huilen bij het plakken, maar dat schijnt ook behoorlijk te prikken. En ligt nu lekker te slapen, vond het verder allemaal wel best



Ik ga nu ook lekker naar bed!
Hoi ik heb jullie gemist maar ook een creatief gezellig weekend gehad. Val met mn neus in de boter, of de jongens worden zo druk dat mama er weer is.



Hoe gaan jullie kinderen om met baby op bed leggen en stil zijn ? Ze lopen hier dus echt tot aan de wieg, gaan dom staan dansen ala elvis en zo meer totaal niet bezig met ootje haar slaap en ook niet als ik ze steeds weer waarschuw.



We moeten zo eten knor knor mijn maag. Maar

gauw patat ofzo!



Wat kan ik toch genieten van mn werk. Ik ben ook dol op al dat mooie materiaal wat ik heb. Bijenwaskrijt, boetseerspullen etc

Trouwens even een vakgek tip als jullie ze nog niet hebben : bijenwasblokjes van stockmar voor de eerste krabbels !!



Morgen heb ik een grappige/ leuke dag op mn werk. Ik heb iemand die haar kinderen meeneemt met de vraag of ik hun tekeningen wil bekijken. Waar ze zijn qua emotionele

ontwikkeling. Niet voor therapie.



Ik ga echt voor mn huis af dames. Mijn creativiteit mag ook weer eens ruimte krijgen!!!

ik wil een eigen werktafel in de nieuwe kamer !!



@sardegna leuk l meisje in nieuw spijkerbroekje. Is ze weer de oude ?

@amalia terug. Mooi bruin ?? En fijn he je kinderen weer om je heen - in mijn geval kon ik ze binnen 3 minuten achter t behang plakken



@uma en Bengel jullie gewoon tutten joh



@tieger ik heb je verhaal gelezen. Sterkte



Ik zit hier nof steeds in de praat over piemels porno en tieten :(

Vrijdag wilden ze zo graag een keer t*** sorry borsten maar ze noemen het dikke t *** zien ( ik zie de mijne genoeg ) en of ze dat mochten intypen op google als ik er bij stond... Geweldig
Hier stil zonder Viool ???? Oops dat pleit niet voor me,beetje iphone verslaafd !?
Alle reacties Link kopieren
Ik noteer:



9 mnd en 4 dagen; mijn dochter kruipt

9 mnd en 4 dagen maar dan een uur later: ze staat!!! Aan de bank, trok zich zo omhoog. Geweldig!
Alle reacties Link kopieren
En mochten ze die tieten zien Viool? OMG ik weet gewoon niet wat me te wachten staat... Ik wil dat niet hoor



Viool, wel zonnetje op de piste maar niet heel bruin hoor. Ik word niet heel snel bruin, en op mijn gezicht blijft het ook nooit zo goed zitten Al denk ik in de winter als ik zomerfoto's zie er anders over. Maar in de zomer vind ik mijn hoofd nooit bruinig genoeg



We waren in zo'n leuk theehuis vandaag, met een prachtige tuin en heerlijke broodjes. In het zonnetje uit de wind, kippetjes om ons heen. Wat is het leven toch mooi. 11.45 en mijn man ging broodjes halen. Ik verzuchtte; ooh wat zou een wit wijntje al passen zo met dit zonnetje.

Komt ie met 2 witte wijn terug Welja, het was nog voor 12en volgens mij. Ik heb hem maar heel langzaam opgedronken, in 3 kwartier ofzo
Alle reacties Link kopieren
stoer amalia! Echt snel!!!! Dat doet J nog steeds niet haha maargoed hier waren ze allemaal nogal langzaam



viool weer terug welkom! En gelijk met je neus op de feiten met de puberende jongens! tja wat betreft slapen, J ligt op zolder, voelde in het begin heel raar dat hij zo ver weg lag maar het is helemaal super, de kinderen slapen op de 1ste verdieping, als hij slaapt kunnen ze gewoon spelen, ook met vriendjes, geen probleem. Alleen soms (gelukkig heel soms) als ik er s; nachts voor hem uit moet voor een speen ofzo moet ik een trap op met mijn slaperige kop..... dat is dan ff pittig haha

fijn dat je workshop goed was! En eigen ruimte is top!



tieger arme oudste wel een held zonder zijwielen! hebben we pas een keer bij oudste gedaan hij fietste als een kip zonder kop echt ik heb nog nooit zo gelachen man hield hem beet in zijn nek/kraag hij ging alle kanten op behalve rechtdoor. Na 10 minuten ze er weer onder geschroefd het is zo'n dromer eerst maar eens leren focussen



he bengel leuk wat van je te horen! Gaat alles goed?



Ik ben vandaag 5 jr getrouwd!

J is weer beter, eet beter dan ooit maar is sinds vandaag weer snipverkouden en enorm hoesten, dus dat gaat wat worden vanacht.... verder 2 tanden onder door (dat verklaard de verminderde weerstand) dan staat de teller op 8 tanden!!!! Record hoor hadden de anderen niet!

Sinds hij ziek is geweest is het heel de dag mama hij wil alleen maar bij me zijn, als ik hem neerzet/leg kruipt hij naar me toe en doet zijn handjes omhoog (smelt) viool ik moet aan je denken hoor als ik iets moet doen en ik reageer even niet op hem huilt hij nu ben ik niet gewent maar vast maar een faaaaase...
Alle reacties Link kopieren
mmm heerlijk toch amalia!!! Ik dronk om 15.00 een wijntje vanmiddag vond ik ook al vroeg de rest van de middag met een rode kop gezeten haha ik kan er helemaal niet tegen zo vroeg ik word oud
Wat ???? Zooo dit is baby met de cape!

Ootje die eet en heeft 4 tanden, dat is haar actie, voedsel georienteerd





Zuiperd

Mooi Amalia! Ik zat in een serre om 9 uur te ontbijten met uitzicht op de schapen, s'avonds de mooie volle maan gezien, kaasfondue en vuurtje in vuurkorf gemaakt



Mijn gezicht kleurt ook lastig. Ik krijg steeds te horen dat ik zo wit ben maar ik heb vorig jaar gewoon GEEN zon gehad he !!

En deze winter en vorige geen zonnebank.
Roze wolk gefeliciteerd !
Amalia mijn kinderen zijn niet normaal hoor. Ze zijn van lotje.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven