Kind in je uppie - deel 8

26-11-2017 21:09 3391 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 8 van kind in je uppie alweer!
We zijn in ieder geval niet alleen met onze dromen!

Met een algemeen startaccount, zodat de vaste schrijfsters zelf hun gegevens aan kunnen passen als ze dat willen:

Login: uppies
Wachtwoord: uppiesuppies

Dit topic is voor iedereen die in haar uppie voor een kindje wil gaan, al zwanger of zelfs bevallen is.
Dit geldt trouwens niet voor alle schrijfsters hier, dus als je na het lezen van het topic hier ook een berichtje wil achterlaten ben je van harte welkom om dat te doen!

We delen lief en leed met elkaar, beantwoorden elkaars vragen en kletsen over ditjes en datjes.

Ziekenhuizen/klinieken met een eigen spermabank die alleenstaanden helpen:
- Kidcentrum (Amsterdam, dit is nu definitief over naar het AMC)
- UMCU (Utrecht; opnamestop sinds april 2017)
- Geertgen (Elsendorp, Brabant)
- Rijnstate (Arnhem, wachtlijst ca. 2 jaar)
- Medisch Centrum Kinderwens (Leiderdorp, donorsperma alleen postcodes 2200-2899)
- Nij Barrahûs (Wolvega, start in 2018 mogelijk met eigen spermadonorbank)
- UMCG (Groningen, wachtlijst > 3 jaar)
- Isala (Zwolle, wachtlijst 2 jaar)
- Reinier de Graaf (Voorburg)

Er zijn wel andere instellingen waar je als alleenstaande geholpen wordt, maar dan moet je zelf donorsperma regelen, bijvoorbeeld via een bekende donor of via een commerciële spermabank (Denemarken/Duitsland).

Zie ook de informatiepagina over ziekenhuizen van Freya.

Verschillende websites waar je informatie kan vinden:
http://www.bam-mam.nl/
http://www.alleenmetkinderwens.nl/
http://www.freya.nl/

Fase 1 Oriëntatie of wachtlijst
Naam Leeftijd Kliniek Status
Sensotouch28UMC Utrechtwachtlijst sinds augustus 2016, ondertussen oriëntatie co-ouderschap
Vivadiva8532UMC UtrechtIntake februari 2016
Macarinata 35 Isalaintake april 2018
Jolietje85 32 Reinier de Graaf, Voorburg en MCK Leiderdorp op wachtlijst voor intake sinds oktober 2017
Patroesj 31 Rijnstate, Arnhem en RdG Voorburg Arnhem: wachtlijst sinds nov 2017, Voorburg: wachtlijst sinds apr 2018
Depster28Nij Geertgen Intake 24 April. Oriënteren bekende donor
Beau1993 25 Reinier de Graaf, Voorburg op wachtlijst voor intake sinds januari 2018

Fase 2: ZI/IUI/IVF
Naam Leeftijd Kliniek Gestart
san9224GeertgenIUI september 2015[/i]
anniebammer32UMC Utrechtjanuari 2016[/i]
Hope198036MCKpoging 6 in januari 2017[/i]
Zara8828ZIdecember 2016
Manawa37Rijnstatedecember 2016
Saffronskies38IsalaIVF (Cryos) augustus 2017
Uppies8531Nij Geertgenfebruari 2017
Globe8335Nij Geertgenmei 2016,februari 2017 (8x iui) september 2018 start ICSI
Alisa8630UMC UtrechtIUI september 2017
Abrikozenpitjes36UMC Utrechtaugustus 2016
Innerpeace36Reinier de Graaf Voorburg2 missed abortions, volgende IUI sept 2017
CCB5331Nij Geertgeniui augustus 2017
Plien198533nijGeertgengestart aug 2017 9x IUI, nov 2018 gestart met ICSI
Jootje2930St Antoniusnov 2017
Truelove79 39MCK Leiderdorp IUI mei 2018
Sciencerocks Cryos via Antonius ZI vanaf mei 2018,IUI vanaf juli 2018
Wensmama81 37 Rijnstate IUI maart 2018
Betsy_01 Reinier de Graaf Voorburgfeb 2019

Fase 3: Zwanger!
Naam Leeftijd Kliniek Gestart Uitgerekend Bijzonderheden
Maris8632Reinier de Graafmei 2018mrt 2019
NoraRecaptcha38 okt 2017 IUI/KIDjuni 20192e kindje, mk in jan, mei & juli 2018
Linnie_1983 33UMC UtrechtIUI november 2016juni 2019
Eeffie139MCK LeiderdorpIUI dec 2017 oktober 2019
Hailie 39 MCK Leiderdorp IUI dec 2017, start IVF okt 2018 september 2019
Angelaloes28Reinier de graaf Voorburgiui okt/nov 2017 ?
In de tabel staan de namen van schrijfsters die al geruime tijd niet meer meeschrijven schuingedrukt

:love: BAMmers die ons voorgingen:
2019 -
2018 - Wannabe79 (2e kindje), Roosje-89, Pat36, Blij_ei, deb 87, Nausicaa
2017 - Ocean1980, Becauseiamhappy (2e kindje), Rosings, Stjerna83, Mitakuye Oyasin, Jessy010
2016 - Wannabe79, JustJiggles, Becauseiamhappy, LKN, Chica-1983, Char-ade, Frizz, Vlinder09, Noa-Lynn.
2015 - thefiepie. eligansje
2014 - Lonely_Butterfly, Wondertje, Zoeter, Mammienator, Muppet, Zuster123, Bredagirl, Mila, Emma77emma, Gavia, Houston77007.
2013 - Bezigebij, Vinyl, Sillie, Fearless, ClaudeFiolle, Lizlizzyliz, E123.
2012 - Sannasanna, Channel, Zoeter, Juffie, MoffelenPier, Ragnhild.
2011 - Chilles.

Voorgaande delen:
Kind in je uppie - 6
Kind in je uppie - 5
Kind in je uppie - 4
Kind in je uppie - 3
Kind in je uppie - 2
Kind in je uppie? (deel 1)
uppies wijzigde dit bericht op 01-03-2019 16:04
23.98% gewijzigd
@Hailie, wat een fijn nieuws!!
Het spuiten bij gaat oke! Wel veel blauwe plekken en gisteren ongemakkelijk staan spuiten op een toilet in een cafe hahaha! Wel veel last van huilbuien om echt helemaal niks. Wat af en toe ook wel erg grappig is....
Alle reacties Link kopieren
Globe83 schreef:
07-10-2018 14:15
@Hailie, wat een fijn nieuws!!
Het spuiten bij gaat oke! Wel veel blauwe plekken en gisteren ongemakkelijk staan spuiten op een toilet in een cafe hahaha! Wel veel last van huilbuien om echt helemaal niks. Wat af en toe ook wel erg grappig is....
:HA:
Ben nogal visueel ingesteld, en zag dit meteen voor me. Jij jankend op een toilet in de kroeg met een spuit, en dan maar proberen uit te leggen dat je echt niet aan de drugs zit. ‘Boehoe, nee, ik wil gewoon zwanger worden, boehoe’.

Om te voorkomen dat ik heel lullig overkom: Natuurlijk is het helemaal niet grappig als je je rot voelt, maar het beeld wel. Ik duim voor je dat de eitjes doen wat ze moeten doen!
nausicaa wijzigde dit bericht op 07-10-2018 15:38
0.13% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Haha Globe, ik heb ook al een paar keer onhandig op een wc ergens in een kroeg gespoten, voelde me net een junk :). Fijn dat het verder goed gaat en dat je ook kan lachen om je huilbuien.
nausicaa schreef:
07-10-2018 15:11
:HA:
Ben nogal visueel ingesteld, en zag dit meteen voor me. Jij jankend op een toilet in de kroeg met een spuit, en dan maar proberen uit te leggen dat je echt niet aan de drugs zit. ‘Boehoe, nee, ik wil gewoon zwanger worden, boehoe’.

Om te voorkomen dat ik heel lullig overkom: Natuurlijk is het helemaal niet grappig als je je rot voelt, maar het beeld wel. Ik duim voor je dat de eitjes doen wat ze moeten doen!

HAHAHAHHAHHA absoluut niet lullig!! Moest er hard om lachen!
Voelde me idd een junkie! Vriendin was meegelopen, hield de spuitspullen in de ene hand en de deurklink in de andere zodat ik de ruimte had om te spuiten... (klein toilet dus even ook de andere ruimte nodig)
@Hailie, was ff niet op t forum geweest maar net n beetje bijgelezen en zag dat je een tijdje terug vroeg hoe t bij mij ging. Nou heb op het moment even pauze. Ga volgende maand als t goed is weer verder met IUI 7.
Lucky number 7 😉

Las dat jij al bij de volgende stap bent aanbeland. Spannend weer hoor allemaal. Hoop dat je eitjes het goed doen en dat de IVF zijn vruchten af gaat werpen!

@Science, pfffff wat een verhaal zeg. Dat is allemaal wel ff wat om te verwerken. En wat ontzettend slordig van de kliniek!! Sterkte met alles!

Voor de rest hou ik t ff kort want ga zo lekker m’n bedje in.
Succes aan alle wachters!!
Ik ga jullie sowieso weer berichten als ik weer verder ga, en lees voor nu even lekker mee...

Xx
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames, hoe gaat het?
Nora_recaptcha, hoe gaat heb e 't jou?
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal, vinden jullie het goed als ik ook wat actiever mee ga schrijven? Ik lees sowieso al een klein jaartje mee met jullie maar merk dat ik meer behoefte krijg om zelf ook te schrijven. Even voorstellen dan maar? Ik ben een alleenstaande die vorig jaar oktober heeft gevraagd om een doorverwijzing bij de huisarts (na jaren wikken en wegen) en toen ging het ineens heel snel. In februari van dit jaar had ik mijn eerste poging via iui in de natuurlijke cyclus. Inmiddels ben ik 5 pogingen verder (dus heb er 6 in totaal gehad). Tijdje geleden stelde ik een vraag over testen na Pregnyl. Er bleek dat ik mogelijk te vroeg had getest maar ik bleek die poging zwanger! Helaas geen plakker 😔 want met 5 weken begon ik te vloeien en na een controle echo (met 6,5 week) vorige week bleek inderdaad dat ik geen juiste zwangerschap had. Wel zag ze iets op de echo dat kon wijzen op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en mijn testen bleven maar positief. Zat ik savonds ineens bloed te prikken in het ziekenhuis voor het bepalen van mijn hcg waarde. Die was gelukkig laag en dus mocht ik naar huis. Nu een paar dagen later is het hcg verder gedaald dus dat is een goed teken. Overigens nog niet onder 5 (de waarde) dus zolang dat niet het geval is moet ik wekelijks laten prikken. Nooit gedacht dat er met zon vroege miskraam nog zon nasleep kon zijn. Maar nu dus ongeduldig aan het wachten tot mijn lichaam er weer klaar voor is en dan door naar poging 7.

Voor alle bankwachters 🤞 en gewoon voor iedereen, waar je ook zit in het traject, heel veel succes!! Ik duim voor ons 🍀.
Alle reacties Link kopieren
Welkom Dreamtobeamom! Wat klote dat het mis is gegaan zeg, waardeloos..

Ik heb vanmiddag mijn HSG gehad. Nergens last van en alles liep mooi door, dus volgende keer moet het gewoon raak zijn, kán niet anders 😉
Alle reacties Link kopieren
Dankjewel @Wensmama!

En super fijn dat de HSG mooi doorliep. toi toi toi, laten we hopen dat het inderdaad deze maand raak is voor je!
Alle reacties Link kopieren
Jeetje dream2beamom, wat heftig zeg. Ik wist eerlijk gezegd ook niet dat een vroege miskraam zo'n nasleep kon hebben. Sterkte.
@eeffie, goed weer eens wat van je te lezen. Ik hoop dat de pauze je goed heeft gedaan, lucky nr 7! Daar gaan we voor!
@wensmama fijn dat het allemaal goed is. Volgende keer is die raak :)
Afgelopen maandag had ik een echo waarop 6 goeie mooie eitjes te zien waren. Gisteravond heb ik de laatste spuiten gezet en morgenochtend heb ik de punctie. En dan wachten tot vrijdag. Dan hoor ik of en hoeveel er bevrucht zijn. Zaterdag zou ik dan een terugplaatsing kunnen hebben. Zoooo spannend allemaal.
Globe, hoe gaat het bij jou?
En science hoop dat jij je wat beter voelt....en heb je al gedate? ;)
Alle reacties Link kopieren
Ik sluit me aan bij hailie, hoe gaat het met de spuiters, welkom aan Dream (superrot dat het mis is gegaan, ik weet helaas hoe dat is), en leuk om iets over jou Eeffie te lezen. Science ook ik ben benieuwd naar je date, ik vond het wel goed klinken dat je date zich niet heeft laten afschrikken door je verhaal en je miskraam. En wat stom en onprofessioneel zijn ze omgegaan met jouw rietje zeg. Gelukkig klonk je alweer wat minder gestresst in je laatste bericht.


Bij mij gaat het so far so good. Zit nu op 5 weken, twee van de drie eerdere miskramen ging mis voor deze termijn. De laatste ging mis iets na 6 weken, ik heb voor mezelf bedacht dat ik pas na die mijlpaal afspraken ga maken voor intake en echo. Dus dat is volgende week donderdag of vrijdag. Ben moe, maar nu weer even wakker, en heb pijn in mijn borsten. Gelukkig niet misselijk, had ik bij mijn dochter ook niet, hopelijk blijft dit zo. Ik wacht af, en duim door. Meer kan ik niet doen, Ja zorgen dat ik genoeg afleidende activiteiten heb zodat ik er niet teveel over na kan denken. :)
@Hailie Suc6 vandaag!! Ben erg benieuwd naar je ervaringen!

@Nora_reCaptcha wat fijn om te horen dat het goed gaat! Spannende tijd met een dubbel gevoel natuurlijk. Dit gaat m worden!!
@dream2beamom, wat verdrietig zeg, zo'n nasleep had ik idd ook niet verwacht..sterkte, hoop dat je wat steun kan putten uit de groep :)
@wensmama, super fijn dat die zo soepel ging! Hopen op een plakker ja!!
@nora, ohhhh ik hoop het zo voor je!
@science, ja hoe was je date?
@Hailie.... Hoe was de punctie???? Wat spannend en wat een opluchting dat er 6 eitjes zijn!!!

Hier nog vol aan het spuiten...(blauwe buik dus) Laten we zeggen dat de hormonen nog steeds hun best doen...huilbuien minder gelukkig . Morgen mn echo om te kijken hoeveel er aan t groeien zijn vd 24

Wie hebben we eigenlijk op het bankje???
Alle reacties Link kopieren
dreamtobeamom, jeetje wat verdrietig. Ik geloof dat ik geluk heb met mijn supervroege miskraam en snel herstel van de cyclus.

Haillie, hoe was het vandaag?

Globe, dt spuiten klinkt heftig hoor. Hopelijk gaat het snel tot iets heeeeel goeds leiden.

Ziekenhuis gebeld (en bos bloemen gestuurd). Moet een claim sturen met alle details hoe het is verlopen. Inmiddels al een tijdlijn van 3 kantjes. Van het weekend even aangetekend versturen.

En date, tja, zaterdag was echt heel fijn. Gisteren date 3 gehad (bij mij komen eten). Heel eerlijk gesproken en dinsdag weer. Voelt echt wel goed, waaaaah.
Alle reacties Link kopieren
Globe, spannend morgen de echo. 24 is echt heel veel.
Klinkt goed Science, leuk zeg.
Nora, wat moet het dubbel voor je zijn zeg! Ik hoop dat het allemaal goed gaat.

Gisteren had ik de punctie. Vond het echt heel erg meevallen. Het is geen pretje maar de scherpste pijnrandjes worden door de morfine onderdrukt en alle dames die helpen waren super aardig. De hele dag wel veel last gehad van mijn buik maar dat is normaal en hoort erbij dus heb alleen maar op de bank gelegen. Lang leve Netflix. Vandaag ook nog wel wat last maar stukken minder. Uiteindelijk waren er 5 eitjes. Morgen ochtend word ik gebeld en krijg ik te horen hoeveel er bevrucht zijn....ik ben daar echt zo zenuw voor. Afwachten afwachten afwachten.....
Alle reacties Link kopieren
Wat fijn science!

Hailie gelukkig viel het mee, ben benieuwd en ik duim weer!

Nora wat zal je in spanning zitten zeg, zó eng nadat het al eerder niet goed gegaan is lijkt me! Maar hopelijk blijft het goed groeien en heb je straks een kloppend hartje in beeld. Ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, maar wens je dus alle goeds :)
Alle reacties Link kopieren
Hier aan het balen, menstruatie is begonnen. IUI 3 is niet gelukt 😞

Hailie, gelukkig is het meegevallen. Ga voor je duimen voor morgen!

Science fijn dat je zo’n leuke man tegen bent gekomen!

Sterkte voor iedereen 😘
Alle reacties Link kopieren
Truelove, verdrietig nieuws. Dikke knuffel
Alle reacties Link kopieren
Ahneee truelove, wat ongelofelijk shit! Ik had het zo gehoopt voor je.. Hele dikke (digitale) knuffel.

@Sciencerocks, wat leuk voor je. Lekker van genieten en wie weet hoe het gaat lopen allemaal :-)

@hallie fijn om te lezen dat het te doen is.. Ik heb vandaag een afspraak met de verpleegkundige en ben best zenuwachtig, wat dat is de laatste ronde voor een akkoord om te beginnen. Ik vind het best een achtbaan allemaal.

@nora ik snap je bezorgdheid, maar deze gaat gewoon blijven hoor. Fingers crossed en hopelijk binnenkort gerustgesteld en kan het genieten beginnen voor je.

Verder welkom en voor wie nog op bankje zit sterkte.
@truelove, balen zeg.... sterkte
@lee, succes vandaag!!!
@science, fijn man! geniet daar lekker van ... geeft alleen maar extrfa energie!
@Hailie, fijn om te lezen!!! Ben zelf ook heel benieuwd! Hoop dat je vandaag goed nieuws krijgt!

Bij mij was t wat teleurstellend... waren er 2 goed aan t groeien maar in de stok waar ze hoogstwaarschijnlijk niet/heel moeilijk bij kunnen. 2 middel groot en 4 klein... dus mijn dosis hormonen is verhoogd en een extra echo moeten inplannen (ff passen en meten want ben een wkndje weg daardoor verder vd kliniek) Hopelijk krijgen de eitjes een boost ;)
Alle reacties Link kopieren
@globe dat is ook wel spannend zeg. Ik heb ook al eerder zitten klooien met een weekend weg. Was meer op de weg dan bij familie. Maar hopelijk voor een goed doel. Ik duim voor je dat de hormonen nog even heel hard hun werk gaan doen. Toi toi toi
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,

Ik wil jullie even laten weten dat het eindelijk gelukt is! Met de 2e terugplaatsing van mijn cryo was het raak. Vandaag mijn eerste echo gehad en ben nu 7 weken en 1 dag zwanger. Alles was goed en ik zag het hartje kloppen!

Wilt iemand mij in de tabel verplaatsen? Ik ben mei 2019 uitgerekend :-)

Groetjes Linda
linnie_1983 schreef:
12-10-2018 14:48
Hoi allemaal,

Ik wil jullie even laten weten dat het eindelijk gelukt is! Met de 2e terugplaatsing van mijn cryo was het raak. Vandaag mijn eerste echo gehad en ben nu 7 weken en 1 dag zwanger. Alles was goed en ik zag het hartje kloppen!

Wilt iemand mij in de tabel verplaatsen? Ik ben mei 2019 uitgerekend :-)

Groetjes Linda
GEFELICITEERD!!!!!! Wat een fijn nieuws!!! Geniet ervan!!!
Alle reacties Link kopieren
Yessss Linda wat een geweldig nieuws, kippenvel hier. Gefeliciteerd!

Iedereen bedankt voor de steun en digitale knuffels.
Zon goed bericht geeft ook weer hoop.

Globe succes dit weekend, hoop dat ze goed groeien en het uiteindelijk toch een mooi aantal wordt.

Lee hoop zo dat je afspraak goed is gegaan en je kan starten 😘
Alle reacties Link kopieren
[quote=Wensmama81 post_id=29116981 time=1539273654 user_id=371613

Nora wat zal je in spanning zitten zeg, zó eng nadat het al eerder niet goed gegaan is lijkt me! Maar hopelijk blijft het goed groeien en heb je straks een kloppend hartje in beeld. Ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, maar wens je dus alle goeds :)
[/quote]

Dankjewel voor jullie lieve berichtjes :)
Ik hoop ook heel hard!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven