Uitgerekend 15-28 februari 2018

06-06-2017 09:02 1048 berichten
Voor iedereen die is uitgerekend eind februari 2018 en het leuk vindt om mee te kletsen.
Een topic voor begin februari vind je hier: zwanger/uitgerekend-1-15-februari-2018/ ... #p27129175



:heart: = kloppend hartje
:duckie: = goede 20-weken echo!
Naam Leeftijd Kindje Uitgerekend Geslacht Bijzonderheden
Dido1983 33 1e 22 februari Meisje! :love: 3 februari bevallen! :heart:
Lovely_meghan 32 2e 27 februari Meisje! :love: 8 februari bevallen! :heart:
Sophie_16 29 1e 18 februari Jongen! :love: 15 februari bevallen! :heart:
Mini-m 28 1e 17 februari Jongen! :love: 17 februari bevallen! :heart:
LGCM 27 1e 17 februari Jongen! :love: 18 februari bevallen! :heart:
Pluis83 33 2e 19 februari Jongen! :love: 19 februari bevallen! :heart:
joshax 30 1e 14 februari Meisje! :love: 21 februari bevallen! :heart:
Rozegeranium 32 2e 20 februari Jongen! :love: 23 februari bevallen! :heart:
Polonaise 32 3e 26 februari Meisje! :love: 24 februari bevallen! :heart:
PioenroosjeAmy 29 1e 18 februari Jongen! :love: 24 februari bevallen! :heart:
Mirmirmir 33 2e 20 februari Meisje! :love: 27 februari bevallen! :heart:
Suikerwafel 28 1e 16 februari Meisje! :love: 1 maart bevallen! :heart:
Hannah90 27 1e 25 februari Jongen! :love: 1 maart bevallen! :heart:
Ballys 29 1e 26 februari Jongen! :love: 2 maart bevallen! :heart:
Schorpioentje 39 1e 18 februari Jongen! :heart: :duckie:
Zomerbloem23 28 1e 28 februari Meisje! :heart:
chocotofje 36 1e Meisje! :heart: :duckie:
Daar 26 2e 28 februari Jongen! :hug: 18-02-2018 Thijmen, in eeuwige herinnering :rose:
:hug: Yeti86
:hug: Ravenloos
:hug: Noonootje
:hug: Ashkyla
:hug: leyla18
:rose: Marilyn182

Rockabye, Mihoen, Loeske85, ELZ1992, Happymama123 & Mammaattvara - in verband met lange tijd niet meeschrijven zijn jullie uit de tabel gehaald. Mochten jullie weer in de tabel willen, zijn jullie uiteraard van harte welkom terug!
moderatorviva wijzigde dit bericht op 31-12-2020 11:50
Reden: ww verwijderrd ivm misbruik account
76.66% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
@joshax hoe was het bij de verloskundige? Al een beslissing gemaakt qua inleiden of laten zitten? Wie weet ben jij ook al aan t bevallen nu!

@sophie: gefeliciteerd ! En jeetje binnen 1,5 uur en de eerste hoe is t mogelijk! Wat een vlotte bevalling! Dat biedt hoop voor de rest😄

@daar: gelukkig kan je dochtertje uit logeren en krijft ze daardoor het verdriet wat minder mee. Kunnen jullie ook met elkaar zijn. En wat een verschrikkelijk stomme pech van die navelstreng.. volledig machteloos zul je zijn. Daar kun je niets aan doen.. heeel veel sterkte!


Ik ga vanmiddag maar weer eens brainstormen over de naam.. ben er ook veel te veel mee bezig wat anderen er van vinden ...
Alle reacties Link kopieren
En voel ik me ook alweer schuldig dat ik me druk kan maken over iets zoals een naam.. als het kindje maar gezond is dan maakt de naam totaal niet meer uit natuurlijk ..
Gefeliciteerd Sophie! Wat een enorm vlotte bavalling zeg! Wow! Ik heb dat gevoel dus ook Mirmirmir.....alles is maar bijzaak lijkt het wel. Ik ben vandaag uitgerekend, maar alles nog rustig. Het wordt dus hoogstwaarschijnlijk weer flink over tijd lopen. Bij de eerste 14 dagen overtijd....Rond het weekend heb ik tijd om te bevallen dus dan gaan we er maar voor!!

Heel veel succes dames!
Betekent dat dat de badkamer klaar is, rozegeranium?


Hier de eerste bevalling met 38+2
De tweede 37+0
En ik ben inmiddels al weer 39+1 zwanger..
Nooit verwacht dat het langer dan 38 weken zou kunnen duren.

Manlief is er niet vandaag, dus zit ik me op te winden over elk zeurtje en pijntje in mijn onderlijf, maar zal wel goed gaan. Komt niet uit vandaag, zoontje zit met pseudokroep thuis dus ik heb genoeg te doen.

Daar wat fijn dat je dochter wat afleiding krijgt!
Sophie gefeliciteerd met je zoon!
Wat een snelle bevalling zeg, wel verrassend bij de eerste. Niets aan overgehouden?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje heftig nieuws. Heel veel sterkte liefde en knuffels Daar, voor jou en je gezin..

Ik ben nou 40.3 en begin het langzaam te verliezen. Ik wil zo graag zelf thuis bevallen. En als ik ergens tegen opzie is het inleiden..
Ik heb nog even maar vrolijk van het wachten word ik niet.
Hoop dat ik er straks om kan lachen

En heel lief dat iedereen om me heen zo met me meeleeft maar ook wel frustrerend heej
Alle reacties Link kopieren
@Daar wat verdrietig om jouw nieuws te lezen!! Ik kan me alleen maar voorstellen hoe het voor jullie nu moet zijn. Heel veel sterkte!

Gefeliciteerd voor alle andere dames! De wachtenden succes ;)
Alle reacties Link kopieren
@rozegeranium: ik bij de 1e 40+3
Had gister beetje gerommel maar ‘s nachts weer overgegaan.. vandaag kunnen ze hopelijk strippen...

@polonaise: wat vervelend dat je ziek kind thuis hebt, das extra lastig nu... bij jou ook nog rustig vannacht?

@pioenroosje: gaan ze bij jou ook proberen te strippen? voordat ze gaan inleiden?

Pff nou zo spannend! Benieuwd wie nu de 1e is!
Alle reacties Link kopieren
Niet dat ik weet... heb de verloskundige er niet over gehoord.
Alleen inleiden met 42 weken. En evt als ik wilde vliezen breken de dag ervoor mits mogelijk (om nog een thuisbevalling uit te lokken. )
Maar daar moest ik nog maar goed over nadenken want als de weeen niet komen dan, moet je als nog naar het ziekenhuis en krijg je een infuus met weeopwekkers en antibiotica ivm verhoogd infectiegevaar.

Ik hoop zo dat het niet nodig is om in te leiden
Alle reacties Link kopieren
Afgelopen zondag zijn wij ook ouders geworden van onze zoon, Dexter! :heart:

Bevalling had een langzame start (8 uur gedaan over 1 cm ontsluiting) vervolgens richting het ziekenhuis gegaan voor een ruggenprik omdat ik het niet meer kon, maar daar aangekomen ging de ontsluiting zo snel dat we geen eens meer tijd hadden voor pijnbestrijding en binnen 2 uur volledige ontsluiting had.

Leven echt op een wolk op dit moment :loveys:
Gefeliciteerd! Ik ben vast weer de laatste.....Het heeft wel de hele dag aan gerommeld. Geen weeen, maar pijnlijk indalingen leek het wel. Ik moet morgen naar de verloskundige toe. Dan zie ik het wel !
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd met Dexter! Ook een redelijk vlotte bevalling! Geniet van deze tijd!

Helaas konden ze bij mij weer niet strippen.. mag ook niet eerder dan maandag weer komen😬klaar mee .. afgesproken dat we dan nog 1 x proberen en waarschijnlijk di beginnen met inleiden.. had zo gehoopt dat t al kon maar nog geen ontsluiting helaas... alle steken die ik al tijden heb dus ook v niets....
Hoe weet je of je vruchtwater verliest? Ik heb de laatste maanden al veel afscheiding, maar tis nu anders....Het is geen urine.
Alle reacties Link kopieren
Vruchtwater is geur en kleurloos. Als het geen urine is, dan is het vast het vruchtwater. Spannend roze. Voel je verder al wat rommelen?
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,

Het is even geleden dat ik heb meegeschreven, na alle stress die ik heb gehad met kerst (ziekenhuisopname en gedoe met schoonfamilie) had ik er allemaal even geen puf meer voor en ben in mn eigen zwangerenbubbel gaan zitten.

Maar nu het einde nadert en ik het toch allemaal wel heel erg spannend vind worden ( maandag uitgerekend!) was ik erg benieuwd hoe het met jullie ging.
Helaas las ik gelijk het bericht van daar, wat een nachtmerrie, heeel veel sterkte gewenst :rose:

Met mij gaat het redelijk, helaas heb ik een iets verhoogde bloeddruk, maar daarbij wel gelijk klachten als hoofdpijn en veel vocht vasthouden. In het ziekenhuis was vorige week nog alles goed wordt nu alleen heel vaak gecontroleerd door de verloskundige.
Wel leuk was dat ik nog een echo kreeg met 38 weken waar vriend bij kon zijn, en hier liet de baby zn gezichtje ook nog zien! :heart:
Ik kan niet wachten om te bevallen, gisteren slijmprop verloren dus ik had hoop, maar helaas er gebeurt nog niks.

@vruchtwater dat blijft stromen, vooral bij houdingsveranderingen. Je kan het opvangen in een (geurloos!!) maandverbandje of op een boterhamzakje. Ik hoop het voor je! :)
Het komt zeg maar in scheutjes. Vooral bij niezen enzo. Nouja, ik heb vanmiddag een afspraak, dan zullen we het wel zien!

Spannend met de slijmprop....ik heb wel gelezen dat het dan ook nog wel even kan duren als je pecht hebt. Houden ze je bloeddruk goed in de gaten?
Alle reacties Link kopieren
Ik lees ook mee! Bijzonder (soms verdrietig) om al jullie verhalen te lezen.

Ik was vorige week uitgerekend. Gisteren is er gekeken (gevoeld) of ik gestript kon worden, maar helaas, de boel zit nog dicht. Bmm is wel iets korter. Maandag weer proberen of het kan. Verder lijkt ons meisje het fijn te hebben. Wel jammer, want wil dolgraag thuis bevallen, iets wat nog maar 7 dagen mag ... Hopelijk verandert er nog iets en komt ze wel vanuit zichzelf!
Alle reacties Link kopieren
Spannend roze geranium.. kan snel gaan als t vruchtwater is!

Hier weer een rustige nacht.. had nooit gedacht dat ik meer overtijd zou lopen dan bij m’n dochter.. hoop maar dat de placenta nog goed genoeg werkt
@duikerwafel hier hetzelfde verhaal.. gister lukte strippen niet en nu maandag weer en anders inleiden. Ga morgen VK bellen dat ik maandag dan al ballon wil en di bevallen..
Alle reacties Link kopieren
Kun je niet vragen om een extra echo als je bang bent voor een verminderde placenta werking?

Hoop voor je dat maandag strippen gaat lukken, of dat het eigenlijk voor die tijd al zelf op gang komt ...
Alle reacties Link kopieren
Eventjes snel een berichtje van mij..
Ons zoontje is ook geboren, afgelopen maandag! 💙
Bevalling leek heel vlot maar op het einde werd het nog pittig. Blij dat de klus erop zit en nu is het lekker genieten. We zijn allemaal zo trots!

Ik lees er zijn ondertussen nog meer beebjes geboren.
Voor jullie lgcm en Sophie ook gefeliciteerd.. Wat is het genieten he!

Daar, ik heb nog veel aan je moeten denken. Wat lijkt het me heftig en verdrietig allemaal! 'gelukkig' is je bevalling well goed gegaan. Hopelijk heb je wel nog mooie herinneringen aan jullie mannetje. Hij heeft in ieder geval een mooie naam gekregen!

Voor de andere dames succes met de laatste loodjes. Hopelijk hoeven jullie niet meer zo lang te wachten en kunnen jullie ook snel baby knuffelen!
We waren bij de vk vanmiddag en direct doorgestuurd naar t zkh. Was idd vruchtwater. Kindje was goed te pas en erg beweeglijk. Ik had ook weeen volgens de monitor, maar die voelde ik niet.Dus naar huis gestuurd met de mededeling dat als het vanacht niet begint we morgen om 930 weer moeten komen. Nou na t eten begon t idd en nu nog even rustig afwachten. Spannend!
Alle reacties Link kopieren
Oeeeh spannend rozegeranium!! Je hebt sowieso morgen kindje dus! Heeel veel succes!

@suikerwafel... ze zeggen dat als baby nog goed beweegt je geen zorgen hoeft te maken.. ik houd t nu maar beetje bij .
Voelde bij nr 1 al twee dagen van te voren aankomen.. buikkrampen en echte voorweeen .. nu nog niets van dat dus verwacht nog niets..


@ inleiden: iemand ervaring??
Ik heb nooit ballon etc gehad maar wel doorprikken vliezen en wee opwekkers ivm ontsluiting die niet vorderde etc dus weet wel beetje wat me te wachten gaat staan maar heb liever spontane bevalling ...

@pluis: gefeliciteerd !!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Pluis83 en spannend Rozegeranium. Maar wie weet lig je nu al wel met je baby op je arm =).

Mirmirmir, wordt je ook zo moe van je omgeving? Ik red het op zich nog prima, maar al die appjes en berichtjes of ze er al is of dat er al iets verandert vind ik toch wel een beetje irritant. Ik zeg nu iedereen; ga maar uit van 3 maart, dan kan het alleen maar meevallen, maar kwartje lijkt maar niet te vallen ....
Alle reacties Link kopieren
Volgensmij moeten er al baby’s geboren zijn, benieuwd!!

@suikerwafel.. hier valt t wel mee. Heb meeste ook verteld v inleiden volgende week en dat VK zei dat t daarvoor niet gaat komen uit zichzelf .. krijg alsnog wel wat maar maakt me niet zo uit.. verveel me toch dood inmiddels ...

Vandaag weer geen tekenen....Pff
LGCM en Pluis gefeliciteerd!! Hoe is het ermee?
Wat leuk al die baby's, tijd voor een groepsfoto ;)

Rozegeranium jij bent nu vast wel bevallen.. Benieuwd wat we gaan horen!

Ik moest vandaag ook naar het zkh ivm het controleren of ik vruchtwater verlies. Ik dacht zelf van niet, maar de gynaecoloog durfde me zonder controle niet het weekend in te laten gaan.
Nee dus. En de BMM is nog lang, maar begin van de ontsluiting is zichtbaar.. Gaat niet lang meer duren zei de arts. (ja duh, maandag ben ik uitgerekend, HOE LANG DAN.. :wtf: )

Verder *klaag* heb ik nu zelf de griep en is volgende week het kdv dicht omdat ze in de hele gemeente personeelstekort hebben ivm ziekte. Dus zit ik met griep en twee kinderen binnen (bij min 10 gaan we niet naar buiten, sorry)

Oh en hoogzwanger humeur heb ik dus ook, :furious: hahaha

Aan iedereen succes met de laatste loodjes... :cheer2:

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven