Uitgerekend tweede helft december

09-04-2021 12:49 473 berichten
Voor iedereen die nét positief getest heeft en uitgerekend is in de tweede helft van December!

Het wachtwoord van dit account is te verkrijgen bij de schrijvers, door in te loggen op dit account kan je zelf de tabel bijwerken.

NaamLeeftijdKind#UDEchoAfsprakenBijzonderheden
Ronja30217-1230 juli termijnechobegin augustus vk :heart: mk okt '20, 3 cp's '21
Wolkje8437220-12?- :heart:
Ivf1.0
Preggie9030216-12/17-1226-05- termijnecho 26-05/15:30 - mk '19
Boterbloem3029131-1222-07 pretecho. 12-08 20 weken echo30-7 hartje luisteren-
Miesje9327125-1202-0724-06mk okt '20
Selin2631#226-1216/06 NIPT en termijnecho- :heart: ronde 4 cryo tp IVF
Burg2334#114-1231-05- :heart: ISCI 2.1 (biochemische jan '21 ICSCI 1.1)
momoff332428-123-06 termijnecho- mk dec '20
Naamxx/xx#xx-xxxx-xx- -
Naamxx/xx#xx-xxxx-xx- -
Viviette :rose:
Mevrouw_Pluis :rose:
anoniem_64b7cf16a15f3 wijzigde dit bericht op 19-07-2021 13:51
38.81% gewijzigd
Gefeliciteerd Preggie90! Wat naar dat je ook een miskraam hebt meegemaakt. Was dat vlak nadat je begon met moeders voor moeders? Als je er zo'n negatieve associatie bij hebt zou ik het ook niet doen hoor! Ik heb ook geen kwaaltjes. Ik zit telkens me af te vragen wanneer dat bij mijn eerste gezonde zwangerschap begon. Had net al mijn agenda erbij gepakt van toen haha, maar ik weet het gewoon niet meer. Ben vandaag 5 weken en nog steeds ziek. M'n partner nu ook en zoontje is al weken aan het hoesten en snotteren. Vermoeidheid enzo kan ik nu niet onderscheiden. En misselijkheid is er (nog) niet.

Drie echo's op 3 mei! Jeetje. Ik kan niet wachten zeg. Ik hoop zo dat het goed zit en tegelijkertijd soms het idee dat het te mooi is om waar te zijn. Had twee dagen geleden 3+ op de CB, dus ben niet meer bang voor een chemical.


ps. Preggie, ik heb je het wachtwoord van dit topic gestuurd. Even kwijt of ik dat al gedaan had.
Proficiat Preggie!
Wat spannend zo na een miskraam. Ik duim enorm voor je, voor ons allemaal trouwens natuurlijk. Dat we allemaal maar een heel lief december baby’tje mogen krijgen 🥰

3 mei moet wel een ontzettende top dag worden zeg, kan niet anders met al die echo’s 😅 Al mag jij wat eerder Viviette, fijn!

Wat akelig dat je zo ziek bent Saga, en iedereen dus in huis. Snap dat je dan nu helemaal geen idee hebt wat waar van komt.

Hier ook nog geen kwaaltjes, al ben ik gisteravond en nu wel echt mega moe!
Maar dat kan ook van de utrogestan komen die ik nog 2 weken moet gebruiken (extra progesteron vanwege IVF) of gewoon vanwege een drukke werkweek en vandaag een speeltuin date van 4 uur! Haha, geen idee dus.

Ik ga vlg week nog 1x een test doen in de hoop op 3+ weken inderdaad. Misschien dan iets meer gerustgesteld. Al voelt het nog steeds als een soort verlengde wachtweken en echte blijdschap durf ik nog niet. Blijft enorm onwerkelijk maar stiekem enorm aan het dromen over het eind van het jaar.

Fijne avond allemaal! Vriend is hier onze dochter op bed aan het leggen en ik kruip lekker op de bank voor een avondje tv & niks doen.
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd en welkom Preggie! :)

Ik heb wat research gedaan en ga niet meedoen aan moeder voor moeders.. misschien egoïstisch maar ik zie het gewoon niet zo zitten om urine op te vangen en ik denk dat mijn partner er ook niet echt blij van zou worden.

Hier ook nog niet echt kwaaltjes al had ik eergisteren wel steken aan de zijkant van mijn borst. Elke keer dat ik wel wat voel denk ik dat het me inbeeld. :facepalm:

Ik heb donderdag op 5w1 nog een clearblue test gedaan en die gaf 2 - 3 weken aan. Vanochtend nog een kruidvat 2v5 en dat was wel echt een knaller. Het teststreepje was dikker en donkerder dan het controlestreepje. Ik zou stiekem over een paar dagen ook nog een clearblue test willen doen, maar ik denk dat ik het ga laten voordat het me enkel meer stress oplevert.

Fijn weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Hi ladies, nog steeds niet via mijn laptop ingelogd, ga ik morgen echt doen!

Mijn echo staat gepland voor 4 mei en ik zou dan 7+4 of 7+5 zijn. Is een betaalde echo, anders moest ik te lang wachten!
Ik ben nu al benieuwd naar de echo’s van 3 mei, maar Viviette mag de spits afbijten. Je bent echt al bijna aan de beurt hè, of voelt dat niet zo? Jammer dat je nog geen 3+ had, wel nog eens getest?

Hoe is het met de ziekenboeg bij jou sága?

Sterkte nog met wachten allemaal (en morgen vul ik de tabel in :) )
Alle reacties Link kopieren
Hi allemaal! Gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Een spannende tijd!
Ik zou graag met jullie meeschrijven. Ik heb gister positief getest en ben nu 5 weken + 1 dag zwanger van ons eerste kindje. Ik zou graag het wachtwoord ontvangen om mijzelf ook in de tabel te zetten.

De positieve test kwam redelijk onverwachts. Ik had afgelopen donderdag mijn NOD en op vrijdag begon ik met bruin bloedverlies. Maar na 5 dagen bleef het bruin en was het bijna niks meer. Normaliter heb ik wel rood bloedverlies + stolsels. Ook had ik enorm pijnlijke borsten. Gister einde van de middag toch maar getest en positief dus! Verwachte UD is 21-12.
Hoi Boterbloem, welkom! En gefeliciteerd! Ik stuur je het wachtwoord even. Ik had ook wat bruinverlies tussen week 3 en 4 was dat bij mij. Heb je je al aangemeld bij de VK? In dit topic heeft bijna iedereen 3 mei een echo haha.

Preggie, hier gaat het beter met mij! Maar man wel ziek nog. Kind gelukkig wel weer naar de opvang. Hoe gaat het met jou?

Viviette, ik doe ook niet mee. Ik wil vanwege eerdere miskramen deze zwangerschap het eerste trimester geheim houden en we krijgen best vaak (onverwacht) bezoek van zus/ ouders. En verder let men in de straat vrij veel op elkaar, mijn buurvrouwen weten het direct als ik meedoe, daar heb ik geen zin in. Misschien dat ik nog ga kijken of je het ook zelf naar een ophaalpunt kan brengen. Die CB-testen altijd, wist je dat ze in de VS verboden zijn? Was een zaak geweest, omdat een vrouw vond dat het onjuist medisch advies was. Er staat 2-3 pregnant, maar dan ben je 4-5 haha. Ik hoor super vaak dat mensen met 5 weken nog 2-3 hebben trouwens.

Wolkje, jij nog CB gedaan? Hoe gaat het met jou?

Ik ben vet onzeker laatste dagen over de zwangerschap, merk dat ik in de modus zit van 'het zal wel weer niet goed gaan'. Ben ook wat gestresst door man ziek , huis is een drama en ik heb geen tijd om dingen te doen, want ik heb echt iets van 9 uur per dag nodig momenteel voor mijn studie.
Welkom Boterbloem!
Hopelijk blijft het bloedverlies nu weg, vreselijk spannend is dat toch hè.

Snap je helemaal Preggie, dat je een betaald echo hebt gedaan. Wat gek dat je anders nog langer moet wachten zeg, dit voelt al eeuwig!

Oh Sage, het klinkt echt als een enorme drukte bij jou daar. Pfff... fijn dat je zelf bent opgeknapt. Wat voor studie ben je aan het volgen?

Ik herken jouw onzekerheid enorm, heb ook het gevoel van ‘het zal allemaal niet goed gaan’. Vanmorgen wat bruin bloedverlies dus ben helemaal in de paniek en somber nu. Ookal weet ik dat het niet direct iets hoeft te betekenen. Kan het natuurlijk ook wel wat betekenen... pfff 😢
Gisteren nog wel CB test gedaan en die was mooi opgelopen naar 3+.
We wachten het maar af....

Met jullie alles goed / rustig MevrouwPluis & Viviette?
anoniem_649d355243a45 wijzigde dit bericht op 21-04-2021 13:15
Reden: X
1.35% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
@Sága dankjewel! Dan zie ik het berichtje met het wachtwoord wel verschijnen.
Ja ik heb me aangemeld. 6 mei een intakegesprek. Ze wist nog niet zeker of we dan ook een echo gaan doen.

@Wolkje bedankt! Ja, ik hoop ook dat het nu weg blijft. Wat vervelend dat jij vanochtend bruin bloedverlies had! Eventueel de VK even bellen? Ik las op internet bij verschillende VK's dat 1 op de 5 vrouwen er de eerste 12 weken last van kan hebben. En bruin bloed is oud bloed. Hopelijk blijft het bij jou ook weg.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb geen extra cb test meer gedaan Preggie90. Wel nog een andere test en dat was echt een knaller. :-D

Welkom Boterbloem30!

Hier alles goed hoor. Wel veel onzekerheid nogsteeds.. sinds gisteren heb ik ineens steken in mijn rechterlies. Best wel een akelig gevoel. Herkent iemand dit?
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,

Ten eerste gefeliciteerd allemaal met jullie zwangerschap.
Ik zou graag met jullie mee willen schrijven.
Vorige week, in een ronde waarin ik het helemaal niet verwachtte, een positieve test in mijn handen. Mijn uitgerekende datum is 24 december.
In oktober vorig jaar heb ik een miskraam gehad met 7+5 weken, dus vind het nu onwijs spannend of het deze keer wel goed blijft gaan.
Welkom Miesje! Ik stuur je het wachtwoord. Heb je al bedacht wanneer jij een eerste echo wil? Gezien je miskraam de vorige keer.

Viviette, kan het van je banden zijn? Ik heb ook wel eens steken hoor en ook wel eens een zeurend gevoel zoals voor menstruatie. Zou er niet te veel aandacht aan besteden en tegelijkertijd wel een beetje monitoren of het erger wordt.

Ik had dus gister een test gedaan vanwege mijn megatwijfels 'ben ik nog wel zwanger'. En het was de laatste die ik had. 5+4 was ik gister. Enfin hij was minder knallend dan de laatste die ik gedaan had. Dus ik weer onzeker, dom dom. Vanmorgen nieuwe gekocht. Nóg lichter!! Daarna gedronken en nog een gedaan en urine verdund met water, toen was ie weer knal! Dus gewoon het hook-effect. Ik moet ook niet meer testen, maar met name al die chemicals achter elkaar hebben me zo onzeker gemaakt.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb de eerste echo 6 mei, dan ben ik 6+6 weken.

Ik blijf ook maar doortesten en de ene keer een donkerdere streep en dan weer een wat lichtere. Ik heb nog 1 test in huis misschien dat ik die in het weekend nog ga gebruiken en dan dwing ik mezelf om geen nieuwe meer te kopen.
Alle reacties Link kopieren
@Viviette Ik voel ook van alles.. krampjes enzo. En ik begin ook onzeker te worden. Omdat je zoveel voorbij ziet komen over miskramen. Ik hoop dat het voor ons allemaal goed gaat!

@Sága ah, jeetje, wat een stress! Ik snap wel dat je erg onzeker bent na die chemicals. Ik zat ook in twijfel om nog een test te doen. Maar het plusje was dinsdag echt wel heel duidelijk. En ik ben inderdaad ook bang dat hij dan nu ineens minder licht is. Terwijl er misschien wel helemaal niks aan de hand is.

@Miesje93 gefeliciteerd en welkom! Begrijpelijk dat je het spannend vindt door je vorige miskraam. Nog 2 weken aftellen tot de eerste echo dus!


Ik heb mijn bloedverlies trouwens nog niet met de VK besproken gister telefonisch. Er waren in huis bouwvakkers bezig en wilde niet dat ze alles konden volgen. En ik was al redelijk gerustgesteld door wat ik op internet las. Maar ik ga toch wel vragen of ik tijdens mijn intake een echo kan krijgen. Wil graag weten of er een kloppend hartje is. Ik ben dan 7+2, dus dan zou dat moeten kunnen toch?
Met 7+2 zou je zeker hartactiviteit moeten kunnen zien. Dat kan al vanaf 5+4 ongeveer. Alleen is het niet handig het dan al te doen, omdat je ook net wat dagen minder ver kan zijn bijvoorbeeld. Als je redelijk zeker bent en niet bijvoorbeeld 2 weken minder ver kan zijn moet het zeker kunnen! En na bloedverlies heb je in principe ook een indicatie voor een vroege echo.
Alle reacties Link kopieren
Welkom en gefeliciteerd Miesje93 :) Ik snap dat je het door de recente miskraam nog eens extra spannend vindt! Ik begrijp ook je testdrang. Ik ben zelf gestopt met testen en dit geeft mij zoveel meer rust.

Aah Sága.. ook jouw stress en onzekerheid snap ik volkomen. Nog even doorbijten tot de echo. :hug:

@Boterbloem 7+2 zou zeker moeten kunnen. Ik heb volgende week mijn eerste echo bij 7+0 of 7+1

Ik vroeg me trouwens af uit welke regio jullie komen? Misschien zitten er wel meiden hier in de buurt. Mocht je dit niet willen delen is het natuurlijk ook geen probleem. Ik kom zelf uit regio Tilburg.
Alle reacties Link kopieren
Viviette schreef:
22-04-2021 20:33
Welkom en gefeliciteerd Miesje93 :) Ik snap dat je het door de recente miskraam nog eens extra spannend vindt! Ik begrijp ook je testdrang. Ik ben zelf gestopt met testen en dit geeft mij zoveel meer rust.

Ik vroeg me trouwens af uit welke regio jullie komen? Misschien zitten er wel meiden hier in de buurt. Mocht je dit niet willen delen is het natuurlijk ook geen probleem. Ik kom zelf uit regio Tilburg.
Ik hoop dat als mijn laatste test op is ik ook een beetje rust krijg.

Ik kom uit de buurt van Eindhoven, dus redelijk dichtbij
Alle reacties Link kopieren
Ik kom uit het noorden van het land!
Alle reacties Link kopieren
Ik kom uit het zuiden :blob:
Ook noord NL!
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,

Hoe gaat het met jullie? I

Ik vind het nu wel erg spannend met nog een paar dagen tot de echo. Ik heb nog altijd geen noemenswaardige symptomen. Ik hoop dat ik gewoon gezegend ben met weinig kwaaltjes.
Ja woensdag al hè! Spannend hoor! Bij mij neemt de spanning ook altijd toe voor een echo.

Hier wel de misselijkheid begonnen. Heel irritant, naast de verkoudheid en hoofdpijn. En mn tepels doen mega pijn bij borstvoeding. Ik hoop dat ik iig snel niet meer verkouden ben. Voel me daardoor heel benauwd telkens.
Alle reacties Link kopieren
Ik hoop hetzelfde viviette, het is weer ontzettend spannend.

Hopelijk is je echo precies wat het moet zijn en is dat de eerste van vele... maar jeetje, wat is het spannend.
Alle reacties Link kopieren
Ah wat vervelend die benauwdheid! Hopen dat de verkoudheid snel weg is.

Sommige momenten ben ik erg onzeker en andere momenten heb ik er wel vertrouwen in. Hoop dat ik na woensdag wat blijer kan zijn. Mijn moeder had tijdens haar zwangerschappen ook geen kwaaltjes. Wel had ik een aantal dagen geleden pijn in mijn lies en heb ik het gevoel dat mijn borsten steviger en gevoeliger zijn. Als ik een dag een bh heb aangehad en ik doe deze uit dan krijg ik ook een pijnscheut ineens.

Aaahhh het is gewoon zo spannend!
Preggie90 schreef:
25-04-2021 21:26
Ik hoop hetzelfde viviette, het is weer ontzettend spannend.

Hopelijk is je echo precies wat het moet zijn en is dat de eerste van vele... maar jeetje, wat is het spannend.
Ik zou zeggen een van de weinige, Meer echo’s is meestal niet omdat het goed gaat ;)
Alle reacties Link kopieren
Aaa ik bedoelde eerste van vele goede echo’s van ons allemaal saga haha!
Nee, niet al teveel echo’s, dat is inderdaad niet echt een goed teken.
Mag ik vragen hoe je melkproductie is? Ik dacht dat je vaak “droog” was tijdens zwangerschap.

Aaa Viviette, fijn dat je wel wat merkt. Dat is toch iets.
Ik heb hetzelfde idee, maar was pas recent gestopt met borstvoeding dus ben er ook niet helemaal zeker van. Tsja... het blijft spannend.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven