Entertainment alle pijlers

Fear The Walking Dead

31-03-2015 17:09 1084 berichten
Alle reacties Link kopieren
Welkom bij het Fear The Walking Dead-topi.



Dit topic gaat over de serie Fear The Walking Dead, de companionserie van The Walking Dead. Seizoen 2 gaat op 10 april 2016 in de VS in première. In Nederland begint AMC op 29 februari 2016 met seizoen 1 van de serie en ze gaan meteen door met seizoen 2.







Aflevering bespreken iedere maandag (na de Amerikaanse uitzending) vanaf 20.30. Voor die tijd kun je je berichten over de aflevering in het wit zetten.



Het TWD-topic vind je hier: The Waiting Dead
Alle reacties Link kopieren
quote:Aurelle91 schreef op 01 september 2015 @ 13:36:

Haha net als in Zombieland het huis van Bill Murray overnemen!



Nee, maar serieus, volgens mij staan daar genoeg villa's met muren omheind?



Na genoeg alleen maar, zeker wat dieper in de Hills wonen de rich and famous, en het is niet te dicht op elkaar gebouwd. Bovendien hebben ze vaak aardig wat grond, waar laater eventueel op zou kunnen verbouwen.

Ik zou proberen om zo toeristen bus met open dak te kapen, die voor het hek plaatsen en dan via dat dak over de omheining heen komen. En dan hopen dat er niemand thuis is
Alle reacties Link kopieren
Goed idee Geordie!



Ik ben benieuwd of we in deze serie wat meer van de overheid gaan zien, wat zij weten en doen bijvoorbeeld. Lijkt mij wel interessant nl om te zien wat er allemaal gebeurd voor we zover zijn als bij TWD.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou naar Anaheim gaan en Disney overnemen; is ook omheind en vast genoeg te eten in omliggende hotels. Of een van de American Football stadions pakken en het veld gebruiken om voedsel te verbouwen.
Alle reacties Link kopieren
Lastige is wel dat je natuurlijk niet de enige bent. Heb je net je geweldige villa in the hills veroverd (of toegeeigend, als er niemand thuis was ) en dan moet je die meteen gaan verdedigen. Of zou je dan juist nieuwe mensen verwelkomen? Hmmm, dilemma's dilemma's
Alle reacties Link kopieren
Nee verdedigen. F*ck de rest, tenzij het familie is. Ieder ander kan de groeten krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Eens! Maar das ook niet tof, moet je alle insluipers neerknallen (er maar even vanuit gaande dat ze niet uit zichzelf weg gaan/willen) voordat die hele ZA ook maar goed op gang is...
Alle reacties Link kopieren
Hopen dan dat de rest te dom is om te beseffen wat er echt aan de hand is, en het probleem zich dus vanzelf oplost. En anders hebben ze gewoon pech
Alle reacties Link kopieren
Haha, ook weer zo. All is fair in love and war, toch?
Alle reacties Link kopieren
Dit vind ik een perfecte analyse van de aflevering. Hij heeft sowieso hele goede analyses van The walking Dead

klick
Goeie ja.

Dus dit weekend is er geen afl. vanwege labour day? Lekker dan. Nou hopelijk heeft die gast gelijk en krijgen we de week daarop een dubbele afl.
Alle reacties Link kopieren
WTF? volgende week niets! zijn ze gek geworden?



Ik vond de aflevering goed, vind het ook gestoord dat ze elkaar niet vertellen wat er aan de hand is.

En ik denk dat die aanval van Nick niet echt was maar om Alicia thuis te houden. Kijk maar terug hoe hij zijn moeder vertelt dat hij Alicia heeft tegen gehouden het huis te verlaten.
If you don't have anything nice to say, come sit by me and we can make fun of other people together
Tja, beetje moeilijk gedoe. We vertellen niets, maar faken een grand mal inclusief bijna stikken in kots om zus binnen te houden.

Godsamme, vertel dat kind gewoon dat je van het virus krankzinnig wordt en aan het moorden slaat, als het woord 'zombie' niet tot je vocabulaire behoort.
Alle reacties Link kopieren
Ik snap echt niet waarom ze die meid niet gewoon vertellen wat er aan de hand is. Allemachtig, waarom zo moeilijk doen.



Nu wil ze naar buiten om anderen te helpen. Als ze het weet denkt ze wel 2x na.
Fan girling iemand?





Ik vind hem te jong (24), maar hij is het aanzien wel waard (inderdaad, de Johnny Depp overeenkomst).

Ik lees net dat hij Tom Riddle speelde in Harry Potter.
Het lastige is natuurlijk, dat wij allemaal weten wat er gaat komen Dus ons beste idee is: kaap een bootje, probeer een of ander onbewoond (of weinig bewoond) eiland te vinden en eet daar de rest van je leven kleine beestjes uit schelpjes en als je geluk hebt wat bananen enzo



Maar zij hebben geen idee van wat er gaat komen. Dus de woestijn is dan idd de beste optie, want daar is de kans immers kleiner dat je besmet raakt.
Ook wel ff wennen dat ze zich daar echt oprecht heel kut voelen als ze een walker "dood" gemaakt hebben!
quote:Aurelle91 schreef op 01 september 2015 @ 09:11:

Ik dacht dat die auto op het laatst die van de buurman was.. maar dat waren dus de ouders van Matt?



Matts huis





Hetzelfde huis aan het eind van de aflevering

Alle reacties Link kopieren
quote:eki12 schreef op 01 september 2015 @ 22:12:

Lastige is wel dat je natuurlijk niet de enige bent. Heb je net je geweldige villa in the hills veroverd (of toegeeigend, als er niemand thuis was ) en dan moet je die meteen gaan verdedigen. Of zou je dan juist nieuwe mensen verwelkomen? Hmmm, dilemma's dilemma's Met meer mensen sta je wel sterker als je bijv. op voedsel- en medicijnenjacht moet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Aurelle91 schreef op 02 september 2015 @ 17:36:

[...]





Met meer mensen sta je wel sterker als je bijv. op voedsel- en medicijnenjacht moet.Absoluut, maar de kans dat je 1 of andere psychopaat binnenhaalt die jou stekkie vroeg of laat wil afpakken is ook redelijk aanwezig.
Alle reacties Link kopieren
quote:Starshine schreef op 02 september 2015 @ 15:52:

Fan girling iemand?

[afbeelding]



Ik vind hem te jong (24), maar hij is het aanzien wel waard (inderdaad, de Johnny Depp overeenkomst).

Ik lees net dat hij Tom Riddle speelde in Harry Potter.



Goh, het is wel een plaatje he? Ik ben met mijn 32 ook iet wat aan de oude kant hoor

Dit zou wel eens een harten breker kunnen worden.



Grappig, als je nu foto's ziet van pakweg Johnny Depp of Brad Pitt rond die leeftijd vind ik er niks aan. Die werden, in mijn ogen, pas aantrekkelijk toen ze ouder werden. Zag onlangs de reclame van Depp voor een parfum van Dior. Heerlijk, zo'n "geleefde" kop.
Ik val sowieso op ouder, heb niks met jonge broekies. Maar ik zie wel dat dit een aantrekkelijke jongeman is. En hij acteert geweldig.

Denk dat hij wel de fan favorite is/gaat worden.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind Madison erg gaaf. Ze was overstuur omdat ze haar baas heeft moeten vermoorden, toch?
Alle reacties Link kopieren
Ik denk (hoop eigenlijk) dat moeder en dochter voor verrassingen gaan zorgen. Niet dat de vader de held(hoofdkarakter) wordt.
Alle reacties Link kopieren
quote:mia_e schreef op 03 september 2015 @ 09:30:

Ik vind Madison erg gaaf. Ze was overstuur omdat ze haar baas heeft moeten vermoorden, toch?Ik snap niet dat je daar overstuur van raakt. Maar misschien is het tijd voor een andere baan
Haha Artemis, ik ken inderdaad ook wel wat kandidaten die ik met liefde de hersens in zou slaan.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven