Wat eten we vandaag?

28-09-2010 12:40 3005 berichten
Alle reacties Link kopieren




Vertel ons hier wat je vandaag gaat eten, en kom inspiratie opdoen!



Het vorige topic is hier na te lezen:

En wat eten we vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Klinkt heerlijk Age die taart!



Hier vandaag wortelstamp met een speklap.
Alle reacties Link kopieren
Tagiatelli met een spinazie-boursin saus en een op de huid gegrilde stuk zalm.
Alle reacties Link kopieren
Pannekoeken met ui, champignons en kaas.
Alle reacties Link kopieren
Zo, de taart staat nu buiten ipv in de koelkast. De koelkast is vol namelijk



Dolfje, dit recept van Jamie Oliver bedoel je (zie ander topic: )

a killer mac 'n' cheese
Alle reacties Link kopieren
quote:dolfje schreef op 05 december 2010 @ 23:38:

Dat is geen bladerdeeg Hans in de lasagne en lasagnette maar deeg net als pasta.Ik weet dan niet hoe ik aan het woord "bladerdeeg" kom. Waarschijnlijk omdat het qua vorm erop lijkt, maar qua samenstelling mogelijk helemaal niet op bladerdeeg lijkt... Weer wat geleerd op kookgebied.
World of Warcraft: Legion
Alle reacties Link kopieren
quote:AgentL schreef op 06 december 2010 @ 17:56:

Zo, de taart staat nu buiten ipv in de koelkast. De koelkast is vol namelijk



Dolfje, dit recept van Jamie Oliver bedoel je (zie ander topic: )

a killer mac 'n' cheeseJa die was het!
Volgens mij moet het wel kunnen TM, een pan soep buiten met deze temperaturen. Naja, wat KV ook al zei, hij kan hoogtens bevriezen, maar dat is ook geen ramp, toch?



KV, je moeder kan ook heerlijk koken zo te horen! Is het nog gelukt met het delegeren van het piepers-jassen?



Ben niet echt een taartliefhebber, maar naar die maanzaadtaart ben ik toch wel nieuwsgierig. Haha, van dat high worden heb ik ook weleens gehoord. Moet je volgens mij wel héél veel maanzaad eten. Volgens mij is het een groter risico dat het allemaal lekker tussen je tanden gaat zitten.



Rot dat je niet lekker was Suuz. Hopelijk ben je inmiddels opgeknapt.



Lampje, TM, Age, thanx voor de support.



Ga mijn burrito maar eens in de oven gooien nu.
Alle reacties Link kopieren
quote:dolfje schreef op 06 december 2010 @ 18:06:

[...]





Ja die was het!Correctie,even verder gekeken maar die was het toch niet..
@GB: sorry, de Dikvoormekaarshow ken ik niet... nu moet ik zeggen dat mijn ouders geen Andre van Duin-fans zijn (en dat is heel voorzichtig uitgedrukt) dus ik heb het niet van thuis meegekregen zegmaar.

Ik heb trouwens van Sinterklaas twee boeken gekregen (The boy in the striped pyjama's en een boek van Mankell dat ik nog niet had), een heel mooi donkerpaars tafelkleed voor op mijn eettafel, speakertjes voor de computer, kaarsen, chocolade, hele leuke dingen allemaal. En natuurlijk leuke gedichten waarin je altijd een beetje geplaagd wordt.



@twijfelmeid: veel plezier met je Sinterklaas vanavond! Je soep komt vast goed, dat bederft niet met deze kou op t balkon.



@suuz: hoop dat je echt weer beter bent.



Overigens, volgens mij kun je niet high worden van maanzaad hoor. Wel kun je, na heeeeeeel veel maanzaad, een vals positieve uitslag krijgen op een urinetest op opiaten. Maar dan moet je wel echt idioot veel maanzaad eten.



@Age: bedankt voor je recept van de taart, vind het heel intrigerend klinken. Nooit zoiets gegeten. Laat je even weten hoe hij was? Als hij goed is, komt hij op de lijst van "te maken gerechten".



@koreveen: jeetje, je moeder heeft lekker gekookt! En ook nog erwtensoep mee, yummie, daar doe je mij ook altijd veel plezier mee. Inmiddels kan ik t ook zelf maken, en die is bijna net zo lekker als die van mijn moeder .



Oh ja, helemaal vergeten: ik eet vanavond witlofstamppot met gerookte zalm (GB ).
Mijn ouders zijn ook niet echt André van Duin fan. Maar toen dat programma net begon was het gewoon onontkoombaar.



Sinterklaasgedichten zijn leuk!



Leuk dat de stamppot in de smaak valt. Ik zit aan de burrito, maar mrG (die in zijn eigen huis is) eet 'm nu ook. Gelukkig houdt hij wel van lof, dus we eten het samen ook regelmatig.
Alle reacties Link kopieren
Jaaa, GB en Teig, ik heb het niet van een vreemde!

Teig, ik ben echt te lui om erwtensoep te maken. Goed dat jij het wel doet!



En Lief pingde me om 11 uur dat hij de peren al had geschild, helemaal uit zichzelf. Toen ik weer bij was gekomen moest ik hem de rest van het recept even doorgeven, dan zorgde hij ervoor dat het klaar was. Dat was dus een heerlijke thuiskomst net! Ik begin er echt aan te wennen.



Age, klinkt goed die taart!



Suuz, beterschap!



Jynta, goeie avatar (had hem nog niet gezien....)



Teig, the boy in the striped pyjamas is bloedmooi!! Geniet ervan. En hoe vond men al je lekkere eten?
Alle reacties Link kopieren
Zo, na computerproblemen, problemen met de kabel en een weekje vakantie in Spanje (heerlijk eten!) eindelijk weer online. Jullie hebben teveel geschreven om bij te lezen . Ga de draad weer oppakken hier.



Vanavond kip uit de oven met aardappels, rode ui, gele en rode paprika, tijm, olijfolie en zeezout. Helaas ben ik vergeten om de knoflook mee te poffen!
Alle reacties Link kopieren
Vanavond zelf hamburgers gemaakt, met een lekkere salade en nog wat aardappeltjes uit de oven.



Gisteravond heb ik veel te veel gegeten. We hebben Sinterklaas gevierd met 6 en iedereen had wat mee. Ik heb hartige taart gemaakt (met tomaat en chorizo), verder waren er salades, stokbrood met veel te lekkere kaasjes, uiensoep, snert en een veel te groot (en heerlijk) toetje. Zat er vanochtend nog vol van .
Alle reacties Link kopieren
Zuurkool-stamppot met rookworst!

Errug lekker.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb linzen op staan voor niet-zo-vegetarische linzenrolletjes - doe er een plakje bacon om. Risotto erbij en salade met geitenkaas.
Alle reacties Link kopieren
Taart was heerlijk Teig (en anderen)!

Het is een cake met maanzaad. De chocolade is heftig, maar een goede combi met de maanzaadcake.

ik had 'm al eens eerder gegeten en het recept toen gevraagd.



Verder hebben we tortellini met pesto, champignons, tomaat, paprika en rucola gehad. En een quiche lorraine erbij.
Alle reacties Link kopieren
De linzenuitvinding viel in de smaak het zijn een soort muffins geworden. Muffinvorm met bacon bedekt, daar gekruidde linzenprut met een blokje zachte geitenkaas in en de bacon weer dichtgeslagen. Half uurtje in de oven tot de bacon goed knapperig was. Was een prima combinatie.



De rest werd al kokend trouwens ook anders ... dolma's ipv risotto en ratatouille ipv salade
quote:koreveen schreef op 06 december 2010 @ 20:50:Teig, the boy in the striped pyjamas is bloedmooi!! Geniet ervan. En hoe vond men al je lekkere eten?

Bezoek vond mijn eten erg lekker, de borden gingen leeg terug naar de keuken en dat is altijd een goed teken . Nu zijn het ook makkelijke eters hoor, dat wel. Altijd fijn om voor dat soort mensen te koken, ze lusten vrijwel alles en dat geeft je veel ruimte.



Goed te horen dat de taart zo lekker was Age, ik plak en knip m even!



Nog geen idee wat we vanavond gaan eten hier, maar vriend is eerder thuis uit werk dan ik dus ik laat het aan hem over .
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Yette, jouw eten klinkt goed! grappig dat het zo tijdens het koken nog wijzigt



Koreveen: wat goed dat je vriend het eten al had klaargemaakt! de wonderen zijn de wereld blijkbaar nog niet uit



De soep die op het balkon heeft gestaan was gelukkig nog helemaal goed en lekker! Het was mijn hier inmiddels ook bekende wortel-koriandersoep. Ik moet het recept aan een aantal mensen doormailen, ze vonden het erg lekker!

Verder heb ik veeeeels te veel pepernoten gegeten, dus nu een balansdagje..vanavond gewoon een pasta met rode saus.
Alle reacties Link kopieren
Vanavond een verjaardag en ik kook voor de jarige Spaghettie ala bolognesa en niet uit een pakje
Alle reacties Link kopieren
Ik ga zo lekker high tea-en dus denk niet dat ik vanavond heel veel trek heb. Ik kijk wel even wat het wordt, maar vast iets simpels.



Koor, die ava had ik al een tijdje . Nu weer een nieuwe voor de kerst, maar ik zoek nog even door naar een leuker plaatje...
Alle reacties Link kopieren
Thaise vissoep wordt het vanavond. Door man gemaakt. Geen idee wat ie er allemaal in doet, maar het smaakt uitstekend.
Alle reacties Link kopieren
handig zo'n man Lampje! (heb trouwens al even het zeeuws vispotje niet voorbij zien komen )



ik ben vannacht toch weer niet lekker geworden dus zit aan theebiscuit en slappe thee...zal vanavond ook wel niet veel worden (vond ik het meest vreselijke van de zwangerschap en ook altijd als ik ziek ben dat ik niet kan eten want ik heb er wel áltijd zin in, in lekker eten!)
Alle reacties Link kopieren
Beterschap ermee suuz!



Vandaag hebben wij een tartaartje,spruitjes en aardappels en appelmoes.
Alle reacties Link kopieren
Vervelend Suuz, beterschap!



Ik heb nog geen idee wat het wordt vandaag. Eerst eens ontbijten

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven