December 2006

06-11-2007 20:07 8911 berichten
Alle reacties Link kopieren




hier kun je het vorige topic terugvinden
Alle reacties Link kopieren
Joni: Inderdaad, zooooo smerig die luieremmer. Ik leeg hem nu iedere 2 dagen, en hou mijn adem in als ik hem open moet doen.... bah! Toevallig had ik ook al nagedacht over zo'n luierperser (hoe heet dat?) Zeker als er nog een 2e komt doe je nog jaren met zo'n ding!
Wij fl*kkeren de luiers altijd gewoon de trap af richting voordeur en wie er dan langs loopt mag hem buiten in de container gooien! ;o)

Moet je ze wel goed vastplakken, anders vliegen ze open, haha!
Alle reacties Link kopieren
Wat ervaringsverhalen van de Diaper Champ:

http://forum.babycentrum.com/index.php?showtopic=7440



http://forum.viva.nl/forum/list_messages/7515



Ainne

Met de poepluiers doen wij dat ook zo. Maar het nadeel is dat ik altijd

zonder jas dan naar de Kliko buiten loop. En met plasluiers doe ik dat dan meerdere keren per dag. Niet zo handig als je vaak verkouden bent.
Alle reacties Link kopieren
luiers.. we hebben een luieremmer voor boven en om de paar dagen legen we hem beneden in een andere emmer, gaat prima. Dus geen advies hier..



Ben benieuwd hoe het vandaag met Casper is gegaan. gisteravond ging manlief even kijken want hij huilde en even later riep hij, had Casper de avondmaaltijd eruit gegooid.. Daarna wilde hij niet eens een slokje water en ging hij rustig slapen tot vanmorgen. En vanmorgen ging de boterham en borstvoeding er weer prima in.. Van mij mogen die virussen snel weer weg zijn. Ik heb ook prutogen, een loopneus, keelpijn en spierpijn. (en het hele weekend dienst, dus ziek worden kan niet...)



wat een verhaal tinus, van je katten. Onze katten mogen gewoon op ons bed, dus geen probleem en krijgen 's avonds te eten, dus maken ons gelukkig niet wakker. Het enige probleem is dat ze muizen vangen en dan hoor je ze 's nachts de woonkamer in gaan met zo'n volle bek miauw.. En dan denk je nee, ik wil geen muis onderaan de trap... Balen hoor dat manu er wakker van wordt.. Inderdaad klink omhoog, dat wil wel helpen...



zo, nu nog even werken.. (heb nooit zin meer op vrijdagmiddag, ik heb de hele dag hard gewerkt, zonder pauze, gisteravond nog tot laat, dus nu ben ik het zat..)
Alle reacties Link kopieren




@Mette

dat is gezellig poetsen dan...hihihihi...grapppig hoor.

Ze zal vanavond best wel honger hebben denk ik zo...



@Marloes

heb zon zin om met kerst in NL te zijn, is alweer 4 jaar geleden!



@Floddertje

wat een stel gekke meiden hebben we toch he? Melinda is ook zo gek!

I know af en toe kan ik best sociaal zijn



@Tinus

hier schijnt t zonnetje, maar er staat wel wat wind

Zou zeggen kom allemaal maar hierheen!!!



@Ainne

hahahaahahahahaahahahahahahahahahahaha



@Nurse

waar ben je?????????????



Iedereen n hele dikke



GUCCi





Alle reacties Link kopieren
Over de luier emmer wij hebben ook een gewone en legen die om de dag ongeveer. Wat ik wel doe is even de poepluiers in een boterhamzakje voordat ik ze in de emmer gooi. Dat helpt ook al een beetje tegen de lucht hihihi.
Ik vind een luieremmer zo smerig, op een gegeven moment gaat zelfs het plastic stinken.. Daarom nemen we altijd de luier mee naar beneden en gooien de luier meteen in de kliko. Poepluiers met een zakje erom.



Dus nooit last van luchtjes ofzo..



Ik heb zo afscheidsetentje van m'n oude locatie, heb er zin in!



xx
Alle reacties Link kopieren




wat is het rustig hier



verveel me.......



@Mette

veel plezier zometeen/nu/strax!!!



oja over de emmer, ik leeg ze elke dag...zo komen we de deur ook uit







Alle reacties Link kopieren






oja mainecoon

je stond in WieHier



Alle reacties Link kopieren
@Joni

Wij hebben een Sangenic, maare de lucht wordt er niet minder om hoor. Navul verpakkingen kosten 10 eurietjes, ben er even ingetrapt maar nu niet meer hoor. Doe er nu gewoon een pedaalemmerzakje in en elke avond na de laatste luier dan haal ik dat zakje met inhoud met mijn neus dicht eruit en gaat ie de kliko in... Meestal laat ik die emmer dan ook nog even buiten staan kan ie even luchten.



ehm verder heb ik niet terug gelezen.

R. zn vader zou vandaag een keertje oppassen en wilde zn kleinzoon mee naar de zaak nemen... is ie ziek. Vond ik wel sneu voor die man. Nou ja volgende keer maar.

Merijn had zojuist 37,5 en is dus koorts vrij!!! De ergste groene snottebellen plakken ook niet meer aan zn wangen alleen dat hoestje he.



Ladies... ik ga even gezellig bij mijn mannetje zitten.

Tot later!
Goedemorgen!!



Het etentje was erg gezellig, had helemaal zere wangen van het lachen Heb lieve kaarten, een DAbon gehad en een zakje met spullies voor FrenchManicure nagels en handcreme, vijlen enz enz. (ik wilde altijd zo graag mooie lange nagels maar in het werk op de groep is dat niet echt fris dus nu als kantoorjuf kan dat dus wel!)

Ben dus harstikke verwend!



Ik durf het bijna niet op te schrijven (bang om het lot te tarten ) maarrr Nova komt al een paar dagen weer om 7.00 ipv 5.30/ 6.00 dus ik hoop dat ze eindelijk de wintertijd in d'r systeem heeft zitten!

En ze slaapt ook in 1 ruk door, de afgelopen drie ochtenden weten we niet wat ons overkomt als we wakker worden rond 7.00; elkaar aankijken; Ben jij eruit geweest vannacht? "Nee jij?"

Zou ze het dan eindelijk eens doorkrijgen??





O ja, de tand is al een heel stuk door, en ik denk nu ook een randje beneden te zien.. Poetsen vond ze eerst heul grappig nu wilt ze het zelf doen en als ik het doe klemt ze dat ding vast in d'r mond..



Is het normaal niet zo dat die tanden in 'setjes' komen? Zoals het er nu uitziet heeft ze er 1 linksboven en komt er 1 rechtsonder..

Krijgt ze zo'n heksengebitje
Alle reacties Link kopieren
Allereerst natuurlijk:





Gefelicitaart Patries, Patries-man en Tim! Ik heb vanaf dinsdag al elke dag aan jullie gedacht maar ik ben nu pas in de gelegenheid om hier te komen! Wat super dat ie meteen zijn eerste stapjes op zijn verjaardag zet!

Ik kan me helemaal voorstellen dat je de hele dag aan het herbeleven bent! Maar toch wel fijn dat je die weeen niet meer voelt dan haha!



Oef: Wat een leuke muts voor Brian! En Oosblok? Da's toch über-hip



Nurse: Fijn dat je weer terug bent.... Kan me voorstellen dat je helemaal gek wordt van het zigeuneren in en om je eigen huis. Pfoe.... ik moet er niet aan denken hoor, mèt een kleine èn een dikke buik! Wel een opluchting dat Brusje toch een naam krijgt



mette: Heb je het slofje van Noof nog terug gevonden??? En we willen wel een foto van haar heksenbekkie natuurlijk!



Yora: Wat grappig zo'n draagdoekmeeting! Rielekst hoor als iemand je voordoet hoe je Yora zelf op je rug kan knopen. Ik heb wel zo'n plaatje als voorbeeld... maar heb het toch nog niet geprobeerd. En ik wou ook de roosjes-site droppen! Heb daar 2 paar slofjes voor Kaya gekocht. Ze zijn echt prima, wel stevig en toch soepel....



indian: Fijn dat je echo zo goed was... Goeie trouwens om Kidon te krabbelen... Thanks voor het terugkrabbelen... ehhh... ik bedoel dus eigenlijk

Wat een naar verhaal trouwens van je buurmeisje. Ik kan ook echt niet meer tegen dat soort drama's. Wordt er alleen maar heel verdrietig van.



Joni: Hier hebben we nooit een kerstboom, maar ik heb er (net als Mette) ook 1 gekregen vorig jaar toen ik in het ziekenhuis lag. Kaya vond het zoooooo mooi dat we er maar aan moeten geloven. Kaya doet dat trouwens ook, net als Boyd gillend naar je toekruipen .En wij hebben gewoon een goed sluitende pedaal-emmer. Ik vouw alle luiers in een boterhamzakje voor ik ze daar in doe. Enne Oef: nog een voordeel van vegetaries opvoeden: de poepluiers stinken nauwelijks! \\:-)//



Fodder en Loewyz en Sannie :Beterschap met jullie zieke kindjes...



Tinus: Heel herkenbaar je verhaal over je katten 's nachts.... Hebben hier precies hetzelfde gehad! Fijn he



Marloes: Bedoel je zoiets?

Ik denk dat je een iets andere bedoelt maar die kan ik zo gauw niet vinden...



Ainne: Doe mee aan de Ierse luierwerpkampioenschappen!



Gucci:



Zooo... hehe... weer bij! Alleen guppie is ook weer bij Dusss geen tijd meer voor een update van hier...

anoniem_18718 wijzigde dit bericht op 10-11-2007 12:51
Reden: Tinus mag ook best vet gedrukt hoor ;-)
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hey dames! ik ben dr nog en de kleine zit nog op zn plek!

Ik heb alleen totaaaaaaaaaaaaaaal geen rust in mn kont en gun mezelf geen tijd om te viva-en..

Ik denk wel veel aan jullie hoor en heb net even vluchtig bijgelezen.

Volgende week vrijdag worden de gordijnen gehangen en dan zijn we zo goed als helemaal klaar...hopelijk krijg ik dan wat rust terug want ik heb toch zo'n rusteloos gevoel... Ik moet gewoon bezig blijven!



Even over luiers, wij hebben al een aantal maanden geleden die gore stinkemmer dr uit geknikkerd, we gooien de luiers per keer telkens weg... in het begin moesten we Roxanne ook veel vaker verschonen en dan ook de meeste tijd op dr kamer, nu valt dat opzich wel mee vind ik.. een keertje of 5 per dag verschonen, en ook niet altijd op dr kamer dus dan gooien we de luier zowiezo in de prullenbak/kliko...





Zo, nou, ik heb iig me even laten horen hè?

Ik ga nu maar weer eens aan de gang (plafon wc schilderen)



Dikke kus!
He meiden,



Nou net ook weer wat;



Vriendin was langsgekomen met dochter, was gezellig. Even een broodje gegeten, maar Nova moest niet. Hmm gek, maar oke. Meiden heel lief gespeeld en toen ging Noof wat jammeren. Dus ik even op schoot genomen en toen had ze weer kletspraat en wilde ze de telefoon pakken.

Daarna zou vriendin opstappen en ik wilde een flesje maken, begint Noof toch te spugen.. Sjeees was gewoon een grotemensengolf kots.. Dus geen melk maar echt overgeefsel.. Vriendin een doek gepakt maar ze bleef overgeven..

Ik zat helemaal onder, trui doorweekt zij helemaal onder, kwam net zelfs nog spetters naast de salontafel tegen (zo'n twee meter vanwaar ze zat..) toen ik naar boven liep kwam er nog een straal (waaaaar haalde ze het vandaan??) en daar zat zo'n enorme kracht achter, niet normaal..

Zij was weer blij.

Dus in bad geweest en ze ging meteen daarna weer slapen (ze was er net een uurtje uit..)

Tris moest ook spugen dus die ook z'n bed in net, lekkere ziekenboeg weer



Vandaag is het een jaar geleden dat Tris uit het ziekenhuis kwam na z'n ongeluk.. en ging ik 's middags weer het ziekenhuis in met weeen. Was toen 32 weken. Gelukkig kwam het achteraf door de stress en drukte rond Tris z'n ongeluk en zakte de weeen weer weg 's avonds.



Grappig dat ik vanaf nu soms al zo terugdenk aan hoe het vorig jaar was..



Dikke kus!
Alle reacties Link kopieren
Hi meisjes,



JP en Manuel slapen en mama heeft even tijd voor zichzelf. JP heeft gewerkt en was gaar, dus die is nog even een tukkie doen.

Vanavond hebben we ons jaarlijkse familie-etentje met de familie van mijn vader. Wel vreemd, voor het eerst is mijn oma er niet bij. Ze is nu te slecht om mee te gaan (dement). Maar ik vind het wel erg leuk om de rest van de family weer te zien.

Mijn (zwangere) vriendin komt vanavond oppassen. Zij eet hier met Manuel, haar man en zoontje en dan gaan haar man en zoontje naar huis, want dat ventje moet ook om 19u naar bed. En zij blijft dan oppassen en dan brengen we haar vanavond naar huis. Goed geregeld toch?!



Mette: Ach jeetje, arme Nova en Tris! Je vertelde dat Nova gisteren al niet goed wilde eten, dus misschien was ze toen al misselijk. Tjee dat Tris precies een jaar geleden dat ongeluk kreeg en jij (weeeer) werd opgenomen. Ik kan het me nog goed herinneren. Superheftig vond ik het allemaal!

Zo dan, Nova alweer op weg naar tand nr2! Ik heb het idee dat ze bij Manuel allemaal op doorbreken staan. Je ziet vanalles zitten in zijn kaakje, maar alles zit nog wel netjes onder zijn tandvlees verstopt. Ben benieuwd of hij het 'redt' voor zijn 1e verjaardag.

Lekker dat je meissie zo goed heeft geslapen! Ook ik durf het niet te hard te zeggen, maar na ruim een week gebroken nachten te hebben gehad sliep Manuel vanmorgen tot 7.30 en na zijn fles heb ik hem om 9u maar wakker gemaakt. (Hij werd om 4u wel heel even wakker, dat wel.)



A1mee: Wel lief dat je je posting had aangepast! Jammer dat je geen tijd meer had voor een eigen update.



Nurse: Hai bezig bijtje! Oh oh, met baby en bolle buik... ze gaaaaaat als een raket, retteketet!



Loewyz: Oh mooi dat Merijn is opgeknapt! Wel jammer dat zijn opa nu net weer ziek is.



Gucci: WAT?!! Je verveelt je???? Neeee!!! Sinds Manuel er is heb ik me geen moment meer verveelt. Ik heb juist veel te weinig tijd voor alles wat ik wil doen. Moet nog bergen foto's inplakken, er is altijd wel iets te poetsen/wassen hier, er liggen nog zeker 5 boeken die ik moet lezen en de laptop is ook altijd wel een leuke bezigheid... Vervelen?!! Men!! Was het maar eens zo, haha! Maar goed, scheelt natuurlijk ook dat ik 3 dagen werk dus het huishouden blijft vaak ook langer liggen.



Ik heb daarnet 20 minuten staan frutten met mijn haar en hoera het is gelukt! Ik heb meerdere pogingen ondernomen en nu heb ik mijn haar opgestoken... vind ik altijd best moeilijk, maar het staat zo lekker feestelijk.



Goed, ik ga Manuel maar wakker maken. Die slaapt de hele dag al LANG en als ik hem er nu niet uithaal is hij straks klaarwakker als hij eigenlijk naar bed moet. Nou ja, dan mag hij wel even opblijven ook...



Doei tot morgen!
O Noof komt net uit bed, blij en vrolijk maar toen we beneden kwamen weer overgeven. Er zat niets meer in haar maagje dus ze kreeg er met moeite een beetje gal uit Het leek echt uit d'r tenen te komen, zoo zielig.

Ook koorts, dus een zetpil gegeven.



Straks even langs zus want ik had het laatste zetpilletje en ik wil er straks nog een geven om 23.30 ivm kans op koortsstuip als je er maar 1 geeft.



Ik ga even met haar zitten, kan Tris ook weer naar z'n bed.



x
Alle reacties Link kopieren
Mette: Wat zielig voor Nova!! En eng! Yora heeft nog nooit echt overgegeven en ik hoop dat dat voorlopig ook zo blijft!!

Hoop dat het snel weer over is...



Yora zit nu bij mijn zusje in bad. Dus ik heb lekker rustig pizza gegeten. En Yora gaat zo lof eten met oma

Yora is sinds vandaag lid van de speel-o-theek. Zag al heeel veel leuke dingetjes voor als ze wat ouder is

Vandaag was ik in Hoofddorp gaan winkelen met mijn moeder en oma. Yora lag nog te slapen in de stoel en ik was daarom even blijven wachten in de auto omdat ik niet zo veel zin had om met een knorrig kind te lopen. Ik had Yora in de doek gestopt en toen viel mijn telefoon. Nergens meer te vinden. Dus ik zoeken op de grond enzo zelfs op mn knietjes met Yora in de doek... Mensen raar kijken en Yora hard lachen. Toen lag de telefoon precies in het midden onder de auto ernaast en heb ik m met een paraplu eronder vandaan kunnen vissen.



Aimee: Wat heb je altijd leuke plaatjes! Ik vind nooit zulke leuke plaatjes!! En ik doe deze manier van knopen voor op mijn rug.
Alle reacties Link kopieren
Oja.. dat wilde ik dus ook nog vragen of jullie allemaal zo'n luieremmer hebben... Ik vond het eigenlijk zonde van mijn geld. Ik vind dat ze nu pas echt stinkpoep gaat krijgen en nu doe ik er eerst een boterhamzakje of een luierzakje omheen voordat ik het weggooi. Maar het is dus ook niet echt nuttig om zo'n emmer te kopen?
Alle reacties Link kopieren








wij zijn bij de opa en omas geweest vandaag en nu weer thuis hangen. Melinda is weer druk zoals altijd.



@Mette

lekker dat ze je zo verwend hebben gister.

Zielig van Noof, beterschap en ook met Tris. Maareh, jij niet ook ziek worden he?



A1mee



@Nurse

zeg....en nu rustig aan he?



@Tinus

naja...toen ik t typte van vervelen...lag Melinda te en G te hangen op de bank voor de tv!!!!!

Veel plezier vanaaf en prima geregeld de oppas. Gezellig voor Manu ook.



@Iedereen

dikke



wij gaan morgen verven. verder nix bijzonders hier zo...



Liefs





Alle reacties Link kopieren
Ik ga geen dure luieremmer kopen. De ervaringen zijn allemaal positief.

Zat gisteren en vandaag met Boyd ook om 6.00 al beneden. GRRR die wintertijd blijft ook een probleem.

Gisteren opgebleven, maar vanochtend heb ik Boyd om 7.30 weer in bed gedaan en ben er zelf ook weer ingekropen. Tot 10 uur geslapen en heb ik toch zo m'n nachtrust weer ingehaald.



Ben vandaag met mijn broers en neefje naar de tekenfilm Ratatouille geweest. Gaat over een culinaire rat in Parijs. Leuke film was het !!!



Mette

Beterschap met de ziekenboeg.
He meiden,



Wat een klotenacht; ik had m'n wekker om 5.00 gezet om Nova's koorts even te checken, maar de wekker was niet nodig.

Om 4.00 hoor ik de kat voor onze deur kotsen ik had nog de hoop dat ik het gedroomd had, maar nee hoor..

Gatverdegatver.. Maar eerst bij Noof gekeken en die sliep nog en was niet heel warm dus dat was mooi.

Ik de kots opgeruimd, (we hebben vloerbedekking boven dus moest met heul veul sop aan de gang ) maar ondertussen hoorde ik Novi kletsen, dacht dat ze door mij was wakker geworden.

Toen ik de overloop schoon had, ging ik nog even bij haar kijken. Mén die geur Ze had een spuitluier tot aan d'r nek!

Gatverdegatver... Maar nadat ze gewassen was, sliep ze wel weer

Om 5.20 lag ik weer in bed.

Maar goed, net weer zo'n luier gehad, ze heeft nu wel wat gegeten (half banaantje) dus nu hopen dat het erin blijft.



Dikke kus en veel plezier met Sintmaarten voor de mama's met oudere kindjes en voor Joni met Boyd!



xx
Alle reacties Link kopieren
ow daar baal ik zo van, heel bericht getypt en dan een foute klik... alles weer weg. ok nog een keer.



Mette wat sneu voor Nova en Tris zeg. En voor jou ook.. kots ruimen gatver.

Heeft Nova veel koorts?



Yora wij hebben gewoon een pedaalemmer voor luiers die verschoon ik iedere dag of om de dag, net hoe die stinkt zeg maar. De hele vieze luiers gaan ook meteen met een boog de overloop op.

Ik moest onwijs lachen over die opmerking van Ainne over de luiers goed dichtgdoen als je ze van de trap mikt. Zie al zo'n heel poepspoor langs de trap naar beneden voor me haha.



Tinus is t goed gegaan gisteravond? en hoe was t eten?



Gucci van Melinda heb ik echt het idee dat ze een heel makkelijk meisje is die snel tevreden is en die je overal mee naartoe kan nemen om te slapen of zo. Klopt dat? of eigenlijk niet maar doen jullie t gewoon :P



Brian heeft net zn eerste blauwe oog gevallen :( Nou ja blauw oog, de hoek van zn oogkas zit een grote blauwe plek. Sneu hoor.

Ik kon lekker blijven liggen vandaag maar ik werd wakker toen hij zo moest huilen.. Nu heb ik me nog maar even achter mn laptop vertopt. Peet loopt een beetje te mokken (mok mok mok) want hij vind dat ik dan meteen wel ff Brian kan vermaken maar kom zeg, er zijn zoveel dagen dat hij tot een uur of 3 op bed ligt dat ik vind dat ik nog wel wat eigen tijd kan nemen.

Dus ik ga nog ff rondneuzen hier en dan douchen.

doei fijne dag allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Getverdegetver Mette nog meer kots?! mensekinderen wat voel je je dan een glamour-vrouw he? Toch wel roze schoonmaak handschoenen he?

Sintmaarten ken ik niet maar is vast heel leuk?



Klinkt of Nova wat verkeerd gegeten heeft of zo? Nou ja dan is veel spugen en diaree het beste is het er snel uit. Succes ermee
oef wijzigde dit bericht op 11-11-2007 10:58
Reden: aanvullingkjuh
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Hey ladies!



Zohee Mette, wat een nacht heb je dus achter de rug! Jij mag nu gewoon niet ziek worden! Arme Noof..... spuitluiers, kotsen, bah! Hopelijk voelt ze zich snel wat beter en houdt ze haar banaantje erin! Knuf!(tis toch eigenlijk wat....man ziek, kind ziek en dan ook nog eens kat ziek!)



Oef

geniet lekker van je ochtend wijffie! Ik geef je helemaal gelijk! Nu is het JOUW ochtend! Hahahaha!

Enneh, dat blauwe plekje wat je beschrijft bij Brian, die had Joeri eergisteren ook! (tis echt heel erg, Joeri loopt echt continu wel met een blauwe plek ergens! Als ik niet beter zou weten zou ik er bijna wat van gaan denken!)



Over de luieremmer, wij nemen alle luiers gelijk naar beneden mee. De plas gaan gewoon in onze vuilnisbak en de poepluiers leggen we eerst in het halletje op een randje en dan als we even kunnen hup meteen de grote grijze stinkkliko in!



Tinus

een makkelijke manier van je haar opsteken is met zo'n klem! (of meerdere kleine klemmetjes, met jouw krulhaar is dat ook geen probleem!)

Of in elkaar draaien en dan een stokkie ertussen wroeten! Very easy! (ja ook ik heb langer haar gehad, helaas nog niet zo lang als jouw haar hoor! Ben het nu weer aan het laten groeien, ben benieuwd hoe lang ik het dit keer vol hou!)



Ik ga nu even snel douchen, Joeri slaapt.

Als hij wakker is is het waarschijnlijk alweer etenstijd en als vriendlief thuis is gaan we naar een verjaardag van neefje die 7 is geworden...



Ohja, Oef, ken jij Sint Maarten niet? De ellufde van de ellufde? Dan mogen kindjes langs de deuren gaan met een lampionnetje en zingen:

sinte sinte maarten

koeien hebben staarten

(enzovoort, weet even niet meer hoe die verder gaat)

en dan krijgen ze wat lekkers.

Ken je dat echt niet???



Nu snel douchen!

Misschien ben ik er strakkies nog even! (moet kadootjes nog inpakken, was opvouwen, huis beetje aan kant maken, snoeppies vast in een leuke schaal doen, afwas, was in droger, noem maar op!
Verwacht niet teveel, dan krijg je niet te weinig.
Alle reacties Link kopieren
nee sintemaarten ken ik niet, ja wel van gehoord natuurlijk maar nog nooit meegemaakt. Als hier opeens een kind met lampion aan de deur staat zou ik echt niet weten wat ik moet doen hahaha.

Ik kan me herinneren toen ik begin 20 was dat ik samen met een vriendin naar Antwerpen ging. dat was op 11 november. Alles was dicht in de stad en overal waren collectanten die zeiden heeft u nog iets over voor alluf alluf alluf? Wij snapten er geen reet van (ze bleken te zeggen 11 11 11), werden er alleen maar meliger van.

zou dat ook met sintemaarten te maken hebben gehad?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven