Jaaa...Eind aug/begin sept 2009

07-08-2009 14:09 3030 berichten
Alle reacties Link kopieren
NaamLeeftijdUitgerekend J/MKids

Elyane Zootje (geb. datum)

Zeefje (geb. datum)

Dochter (geb. datum)

ZEMMIE (12-08-09)

Pauwie 34 Wimpie (02-02-04)

Kaatje (07-07-05)

MOPPIE (16-08-09)

Mmomo 32 Zeun (geb. datum)

BOBBIE (26-08-09)

Rebbel 27 Bekkie(geb. datum)

MATTIE (13-08-09)

Aruba 23 SABA 05-09-09

Dierewier 27 Nesta (2007)

CESAR (08-09-09)

Visotsky 31 MIMA (09-09-09)

Star 29 Ceetje (geb. datum)

EETJE (12-09-09)

Lala1979 30 Dochter (eind 2007)

ZOMERELFJE (20-08-09)

Gympy77 31 KABOUTER (02-09-09)

Pipi28 33 PRINSJE (15-09-09)

Nala24 28 ESSIE (14-09-09)

Aapje 30 MINI-MONKEY (31-08-09) Inad 34 Chica (15-08-05)

MIER (19-09-09)

Alle reacties Link kopieren
hihi.. zoek maar iets heel belangrijks uit waar je de eerste mee mag zijn!
Alle reacties Link kopieren
Ha, ik weet het al:

Ik ben de eerste die gaat bevallen!





Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad nog eentje te gaan en dat ben jij Inad...

We gaan nu allemaal met jou meeleven, dat is ook wel een heel bijzondere positie!!



Pipi , hoe is tie??



Gisteren is mijn schoonmoeder hier gekomen om een nachtje te logeren en vandaag de hele dag hier te zijn.

Mijn schoonvader ligt trouwens alweer anderhalve week in het zh. Hij is na die bypass-operatie helemaal niet lekker opgeknapt en had vorige week helemaal geen energie meer.

Schoonmoeder heeft wel een rijbewijs , maar durft niet op de snelweg. Dus hebben we een constructie bedacht , zodat we haar toch even hier konden krijgen. Ze wil Moppie en de andere kids natuurlijk ook wel weer eens zien.

Het was mijn voorstel, maar ik moet me dan altijd wel even instellen op zo'n dag en bedenken dat ze de volgende avond weer weggaat.

Het is echt een lief mens, maar ik krijg altijd het gevoel dat ze dingen beter wil weten...
Alle reacties Link kopieren
Pipi zet hem weer op. Hopelijk al met baby in je armen.



Netjes Star van Eetje! Doet ze goed....volhouden zo, geen wallen voor jou



Aapje lekker zeg dat je 4,5 uur hebt kunnen slapen. Vind ook zo grappig dat je daar blij mee kunt zijn. Net zoals dat je straks gaat zeggen dat hij doorslaapt omdat hij van 0.00 uur tot 6.00 uur niets van zich laat horen. Normaal vind ik dat een korte nacht en nu ben je er blij mee



Pauwie herkenbaar van schoonmoeder verhaal. Even op instellen en wat meer slikken en dan is het best gezellig. Kids ook weer blij. Sneu dat je schoonvader niet goed opknapt. Ligt hij daar met nieuwe medicijnen?



Aruba hopelijk kan je weer wat meer genieten! Vind zo klote voor je dat het zo gaat.



Hier alles prima. Kleine zoon (weet nog geen goede nick) heeft dag en nachtritme gelukkig ook omgedraaid. Er zit weer wat meer tijd tussen de voeding met als klapper vanochtend van half 4 tot 7 uur rustig haha. HIj zit inmiddels boven zijn geboortegewicht en vandaag voor het eerst een stukje naar buiten. Lag lachend in de wagen! Ik kon het ook mooi volhouden, dus blij. Gaat goede kant op en heerlijk om weer de buitenlucht te proeven zeg!



Inad spannend jij nu nog dus! Enne jij bevalt gewoon het eerste van het december topic
Alle reacties Link kopieren
Pipi, ben zo benieuwd. Waarschijnlijk is je baby er al. Hoop dat alles goed is



Dier, wat goed van kleine zoon

En december, dat moet toch lukken



Pauwie, oef, lastig, als (schoon)moeders beter weten. Nog een dagje
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Toch nog 15 september is onze zoon van 7 pond geboren!! Gisteren thuisgekomen en een hectische dag. Ga zo bijlezen en naam op hyves zetten. Foto's volgen later
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Pipi, gefeliciteerd met jullie zoon
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet of jullie me nog gemist hebben, maar hier ben ik dan eindelijk weer. Het is nogal een hectische tijd geweest de afgelopen 3 weken, die ik dus in het ziekenhuis heb doorgebracht. Ik zal zo mijn bevallingsverhaal (ik geloof niet dat iemand daar aan kan tippen en ik hoop het ook voor niemand trouwens) op Hyves zetten, maar ik kan jullie in ieder geval hier vast vertellen dat ik op 2 september bevallen ben van een zoon.
Alle reacties Link kopieren
Van harte met jullie zoon Pipi!!!



Dier ; Fijn dat je lekker buiten bent geweest.

Weet nog dat Vis zich afvroeg wanneer ze weer een berg op kon lopen. Dat is denk ik voor iedereen heel verschillend.

Zeker als je de bv-verhalen leest... De een zal wat meer rust en tijd nodig hebben om te herstellen dan de ander.

Vis ; Neem aan dat je voorlopig nog niet aan die berg denkt?
Alle reacties Link kopieren
haaa Gympy. Wat zijn we blij om iets van je te lezen. We maakten ons echt heel veel zorgen.

In ieder geval gefeliciteerd met jullie zoon. Hoop dat het nu allemaal weer een beetje beter gaat.
Alle reacties Link kopieren
Mijn verhaal staat nu op Hyves. Ik zou het vooral niet lezen als je nog moet bevallen, want het geeft je geen goede moed...



Ik ga nu lekker slapen.
Gympy, gelezen en gereageerd
Alle reacties Link kopieren
Hier ook nog een knuffel Gympy



Ik heb trouwens na lang denken een nick bedacht: Beer.
Alle reacties Link kopieren
Ook gelezen en gereageerd. Ben wel heel blij om van te horen gym!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Pipi!



En ook gefeliciteerd Gympie en voor jou ook een knuffel....
Alle reacties Link kopieren
Jeetje helemaal vergeten om Pipi te feliciteren!!

Meid gefeliciteerd met je zoon!! Ben heel benieuwd naar de naam en naar je verhaal!! Geniet!!
Alle reacties Link kopieren
Gympy, wat fijn dat je er weer bent! Ik moet als enige nog bevallen, maar ga toch nu je verhaal lezen hoor. In elk geval vast een dikke knuffel en gefeliciteerd met je zoon!





En Pipi, gefeliciteerd met jullie zoon! Er zitten wel 13 dagen tussen, maar het is toch een beetje als twee jongetjes in een klap. Echt leuk. Ben benieuwd naar naam en fotos en verhaal

Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Ik ben weer goedgekeurd door verloskundige. Hij ligt zo ingedaald als maar kan, wat die lieskrampen verklaart. Voorgerommel volgens haar heel normaal bij een tweede, derde etc. bevalling. Gebeurt bijna nooit bij een eerste. Grappig dus, want Nala had het wel

Bloeddruk 100 over 55, wat sterretjes zien van vanmorgen verklaart, dus heb weer berg drop gehaald.
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Gympy! Wat fijn om je hier terug te zien!



Allereerst van harte gefeliciteerd met jullie zoon. Heb je verhaal gelezen... meid, wat een toestand allemaal! Hoop dat je er snel van herstelt.
Alle reacties Link kopieren
Pipi! Gefeliciteerd met jullie zoon!



Een jongetje, zie je nu wel



Eindstand komt toch mooi uit op 7-7 nu .



Hier beetje een off day. Voel me moe. Mima heeft sinds gisteren last van krampjes. Zowel gisteren als vandaag een stukje wezen lopen. Mén, waar is m'n energie gebleven... Het lijkt wel alsof die er met haar allemaal is uitgelopen .



Gisteren had ik haar in de draagdoek. Ziet er waarschijnlijk toch een beetje vreemd uit hier. We hadden veel bekijks en sommige buurtgenoten die me anders groeten zeiden nu niets . Voelde me even super buitenlands .
Alle reacties Link kopieren
Grappig, Vish. Zijn ze daar meer van de kinderwagen? Ik ken gewoon niet-representatieve Ieren, allemaal hippies met draagdoeken

voor je off day.. en energie komt wel weer, je slaapt minder en geeft BV. BV kost je zo'n 500 calorieën op een dag, dus vergt ook echt energie. Voordeel is dat je sneller weer in vorm bent en dan juist ook weer meer energie. Goed eten en veel drinken. Je hebt echt extra vocht nodig nu.



Zijn er al BV-gevende moeders begonnen met afkolven en geven in een flesje? (Aruba natuurlijk allang )

Bij Chica wist ik niet dat je daarmee moet beginnen als ze een week of 4 zijn en je anders een leermoment kunt missen en een flesweigeraar kunt krijgen. Chica weigerde dus inderdaad pertinent. Hoe vaak doe je dat dan en wie doet het?



7-7, wat grappig
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Gympy, heb het verhaal gelezen en op Hyves gereageerd
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Alle reacties Link kopieren
Wat is het rustig hier. Iedereen druk bezig met de babies?

Ik voel me wel alleen hoor

Ik wilde net op de fiets springen om Chica van school te halen, maar toen moest ik ineens snel de wc induiken en verloor hele hoop (sorry voor de extreme ranzigheid ) slijm en ook wat bloed. Heb beetje opgevangen, want vond het wat waterig voor alleen een prop. Bij Chica niks propperigs of vruchtwaterigs gezien dus geen idee hoe dat gaat. Voor de zekerheid maar wat bewaard. Ier is dus Chica halen want het duurde even voor het er allemaal uit was.

Ook lage rugpijn, al de hele morgen.



Maar goed, wie weet duurt het nog 2 a 3 weken

Mocht er iets gebeuren, dan sms ik Star wel even.
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Inad, jouw planning was toch voor aanstaande zondag bevallen? Wie weet gaat het dan ook echt gebeuren...zo met dat slijmerig en bloederig spul...spannend!



Verder idd ff druk hier, in het weekend even weer wat meer tijd om te schrijven.



Gympy, fijn om weer van je te lezen!!!
Alle reacties Link kopieren
Toch spannend Inad. Wie weet zegt het iets.



Net vanmiddag mijn pols verband bij het uitkoken... heel langzaam typen...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven