- - - Ju(n/l)i 2007 - - -

26-10-2009 18:26 668 berichten
Alle reacties Link kopieren
En wéér een nieuw topic !



Link naar het vorige topic:* * Ju(n/l)i 2007 * *



What matters most is how you see yourself
Alle reacties Link kopieren
Tinok, super dat je echo goed was! Maar die hormonen zijn minder.. sterkte hoor!



Marianne hoe is het met jou? Kom je trouwens mee naar de Meeting?



Ik heb hier ook niet heel veel te melden. Druk met werk ( wel fijn hoor). Fiene was onlangs uit logeren bij mijn schoonouders en door omstandigheden ( schoonvader moest weg maar wou toch nog even van Fiene genieten van te voren) is ze daar wel 5 dagen gebleven. Dat vond ik me toch lang... Op dag 3 miste ik haar echt. Ik ben tot de conclusie gekomen dat Fiene 5 dagen uit logeren voor mij te lang is. Hoe is dat voor anderen hier? Al kan ik me voorstellen dat het misschien weer anders is als je er 2 hebt rondlopen..



Metis van harte met je auto! Al lekker van gebruik gemaakt?

Hoe is is het verder , heb je nog solli's lopen?



Feetje, is de boel alweer wat beter daar? Wat is dat intensief he... Ik vind het 1 van de zwaarste dingen van het moederschap, hoe vaak die kleintjes ziek zijn ( dat vertellen ze er vantevoren ook niet bij hè)

Ik werk trouwens als arbeidsbemiddelaar in de psychiatrie. Nu nog met behoud van mijn uitkering want ik ben zelf ook bezig met reïntegratie, maar ik hoop straks met een echt contract.

MIjn beste vriendinnetje is trouwens in de gemeenteraad gekozen! Wat ben ik trots op d'r. Ieder zo zijn carriere he.



Hier lekker weekend voor de boeg met UJ zo vroeg thuis en morgen gourmetten met vrienden.Trouwens nog steeds geen zomervakantie geboekt hier, we komen er niet echt uit.

Iemand nog ideeëen? Ik wil het liefst veel zon, minimaal 25 graden en dat op minder dan 4 uur rijden, met een hippe winkelstad en wellness in de buurt en op loopafstand van het strand, all inclusive en dat voor nog geen 500 euro in totaal voor ons 3en.

Naaaa... gek dat ik maar net kan slagen hè....



Fijn weekend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Hoeveel dagen werk je nu UM?



Wat een rust weer hier. Ik ben ook zo weer weg, want Luuk is nu net wakker. Jammer hoor, Femke ligt er net in en ik had zin in tijd voor mezelf, maar dat gaat aan mijn neus voorbij.

Luuk zit in een mega-sprong volgens mij. Wil vooral bij mij zijn en kan zichzelf moeilijk vermaken.

Femke zit in de peuterpuberteit, luistert tegenwoordig niet goed en doet dingen die niet mag. Ze vindt zichzelf dan erg grappig. We moeten dus even streng zijn tegenwoordig.

Ze heeft wel soms van die grappige uitspraken.

Gisteren zei ze: "mag ik even de wat-ben-ik-mooi?" Ze bedoelde daarmee de spiegel. IJdeltuitje, haha! Aan zelfvertrouwen geen gebrek. Ze roept voortdurend: "ik kan heel goed tekenen/opruimen/kleuren/puzzelen" etc, etc. "Ik ben de beste" roept zo ook weleens.



UM, 5 dagen uit logeren lijkt me ook lang hoor? Nou moet ik zeggen dat Femke en Luuk eigenlijk nooit uit logeren gaan. Luuk nog geen één keer en bij Femke is het ook op één hand te tellen. Maar ik denk dat het wel eens tijd wordt want ik was vanochtend wel zo sjacherijnig. We hebben een poetsvrouw maar die vouwt geen was op dus de stapel is erg hoog. Pff, hebben jullie dat nou ook, ik blijf maar wassen.

Dan ook nog Luuk en Femke die vervelend zijn en ik had helemaal een pesthumeur. Nou ja, misschien moet ik ongesteld worden ofzo.....

Alle reacties Link kopieren
Feetje: Hoe is het nu met de hele ziekenboeg thuis?

Waar wordt dat muziek en dansen gegeven dan? Heb zeker interesse (en Eva ook trouwens haha)

UM: Poeh 5 dagen lijkt me inderdaad ook te lang voor mij. Eva is weleens uit logeren geweest, maar dat was 2 nachten en dat vond ik prima. Alleen 's morgens steeds weer wennen..."goh Eva slaapt nog want ik hoor niks"

Peetje: Hahaha wat een lekker zelfverzekerd meisje die Femke, hartstikke goed.

Balen zeg van jouw auto.

Wij hebben vrijdag de auto gehaald en de zaterdag daarna boodschappen gaan doen, had er iemand tegenaan gezeten daar op de parkeerplaats Gelukkig maar kleine kras op voorbumper maar we baalden wel, heb je ook net wat nieuws.



Hier druk gehad. M was afgelopen woensdag jarig dus heerlijk superdeluxe uit eten geweest bij de mac

Donderdag kwam mijn nichtje logeren, zij is tot gisteravond gebleven. Zaterdag de familie op verjaardagsvisite dus flink aan de schoonmaak geweest.

Eva kan trouwens goed geheimen bewaren. Ik had anderhalve week geleden een heel foute taart besteld voor afgelopen zaterdag. M was vroeger gek op Formule 1, dus zo'n kindertaart besteld met een racewagen, hekjes, vlaggen en bomen daarop. Eva vond het geweldig, ze was erbij met uitzoeken. Ik gezegd dat het verrassing was en dat ze nog niets mocht zeggen (ik baalde al dat ik zo stom was die taart te doen waar zij bij was maar ja, ben nogal van t impulsieve af en toe) Die dag ook een cadeau gemaakt voor M, grote tekening, samen met Eva. Heel de tijd kwam ze fluisterend vragen wanneer we taart gingen eten of ze kwam ongerust vragen of papa het cadeau nog niet had gezien maar niets gezegd tegen M. Knap hoor.
Alle reacties Link kopieren
* zwaai *



Metis, lachen van die taart ! (nog gefeliciteerd met M trouwens).

Knap van Eva dat ze d'r mondje heeft gehouden.



Peetje: peuterpuberteit: check !

Ik word er knettergek van. Ze luistert voor geen meter en is heel ondeugend.



Feetje, hoe is het met de ziekenboeg?

Al weer opgeknapt hoop ik?



UM, 5 dagen vind ik ook lang hoor.



Ik heb zin in de 28e meiden.

Leuk om iedereen weer te zien !!!



Hier alles wel OK eigenlijk.

Joost doet 't goed. Tijgert de hele kamer door, echt gezellig. Speelt overal met Laura's speelgoed (wat zij minder leuk vind...). Hij kan zich momenteel juist erg goed vermaken.

Laura is wat moeilijk te hanteren, maar we doen ons best om er niet in mee te gaan.



Zaterdagavond zijn we lekker samen uit eten geweest. De oppas heeft de kids verzorgd.



En we hebben geboekt voor de Paasdagen: we gaan heerlijk een lang weekend naar Friesland, naar een vakantiepark. Ik tel de dagen nu al af....
What matters most is how you see yourself
Alle reacties Link kopieren
Haaaai!!!



UM: leuke baan heb je!! Bij ons gaat iedereen ook wel eens uit logeren, het is tot nu toe voorgekomen dat ze 1 nacht weggaan. Zou 5 nachten ook lang vinden hoor!!



Metis: OEHHH wat balen van jullie auto. De website is. www.muziekopschoot.net of org of nl.



Peetje: ohhh wat lief van Femke.



Jane: Waar gaan jullie naar toe in Friesland? Wij hebben voor in mei Landal Esonstad geboekt. Ben erg benieuwd hoe dat park is.



Hier is de ziekenboeg gelukkig weer opgeheven. De antibioticakuren zijn weer op. Ik word er soms zo moedeloos van. De huisarts zegt dat we gewoon domme pech hebben en dat het komt dat Pepijn en Hugo te vroeg geboren zijn, longetjes nog niet rijp etc. Denk dat we het afgelopen half jaar 3 x per maand met de kids bij de huisarts hebben gezeten en elke keer weer een kuur mee, pfffff. Nu maar hopen dat het even goed gaat.



Hier vandaag een lekker relaxt dagje, even geen afspraken. Denk dat ik vanmiddag even met de kids naar de kinderboerderij ga of ga wandelen. Het is steeds zo onwijs lekker weer.



Twee vriendinnetjes van mij zijn bijna 39 weken zwanger van hun eerste kindje, zo spannend.



Hugo en Pepijn slapen nog steeds 's ochtends, ze zijn nu ruim 13 maanden, wanneer hadden jullie het ochtend slaapje eraf? Ze hebben het nog wel nodig, ze slapen dan ongeveer een half uurtje en 's middags slapen ze ruim 2 a 3 uur. Ben het even kwijt.



Ga even snel Pepijn op bed leggen!!
Alle reacties Link kopieren
O, dat ziet er ook leuk uit, dat park.

Wij hebben gisteren geboekt voor een weekje in april, we gaan naar de Eifel, naar sunparcs.

Ik ben benieuwd, het heeft iig ook een overdekt zwembad en een overdekt speelterrein. Alleen geen afwasmachine geloof ik, da's dan wel weer jammer, haha. Dan maar veel uit eten.



Wat sneu dat Hugo en Pepijn zo vaak ziek zijn. Het klinkt wel logisch wat die dokter zegt, dat de longetjes nog niet helemaal rijp zijn. Maar ja, ik kan me voorstellen dat je er soms moedeloos van wordt.



Wat betreft de overgang van 2 naar 1 slaapje: ik heb het even opgezocht in de map van het kdv en daar ging ze rond 14 maanden nog maar één keer per dag slapen.

Misschien dat ik haar thuis nog wel iets langer 2 keer per dag liet slapen, maar heel veel langer zal het niet zijn geweest. Maar ja, als ze het nog nodig hebben dan laat je ze toch lekker 2 keer per dag slapen? Tenzij het jou niet uitkomt, dan kun je proberen naar 1 keer per dag te gaan.



Ik vind het nog wel koud buiten hoor. Ik wil wel naar buiten maar heb helemaal geen zin in de kou. Of valt het wel mee? Nou ja, Luuk ligt nog te slapen, die zal zo wel wakker worden, dan gaan we wel even naar de bakker ofzo.



Femke zit nu voor de tv beneden en ik ben aan het computeren. Waarschijnlijk zit ze nog precies zo als 30 minuten geleden (oeps, ben ik al zo lang boven, nou ja, ook met mezelf aankleden en de was sorteren en aanzetten erbij) maar ik zal maar weer eens gaan kijken...
Alle reacties Link kopieren
Joehoeeee! Wij hebben eindelijk ook een vakantie geboekt. Het is toch Istrië geworden, op een autovrij eilandje aan de kust. Lekker half pension, zodat ik héérlijk lekker naar de wellness kan in plaats van dat ik zou moeten koken..



Feetje, wat balen idd van Hugo en Pepijn. Het schijnt dat yakult trouwens helpt voor de weerstand na AB kuren bij die kleintjes, dat heb ik Fiene ook gegeven. En zou iets uit het alternnatieve circuit misschien helpen? Dit is zo wel heel zwaar voor H&P, maar ook zeker voor jou en jullie gezin.



Spannend, inderdaad die hoogzwangere vriendinnen, echt mee genieten is dat dan hè? Leuk meebeleven zonder dat je zelf hoeft te bevallen, ook héél fijn..



Metis, baaaalen van die kras, grrrr... heb je ondertussen wel weer lekker getourd?



Jane, hoe is het nu, misschien nog het Cb buro gebeld? Voel je niet gepushed hoor, da's niet de bedoeling..



Peetje, ik heb het ook hoor, ik vind het nog heeel koud.



Wij gaan zo een basisschool voor Fiene bezoeken en eens kijken wat onze keus wordt. Leuk hoor...

Verder willen we een dierentuinabonnement kopen voor dit jaar, denk dat Fiene er al echt wat aan heeft en hij is hier in onze woonplaats.



Zo, ik ga even over onze vakantie dromen..
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, vakantie...heb ik ook zo'n zin in!

Ik ben gisteren toch nog maar even naar buiten geweest met de kinderen in de duowagen. Femke hoefde ook niet zo nodig te lopen. Het was feest, want we gingen eerst naar de bakker, daar kregen ze 2 stokbroodjes en daarna gingen we nog naar een andere winkel waar Femke een spekje kreeg. Dat heeft ze ook al drommels goed door want dat was het eerste wat ze zei toen we binnen kwamen: "ik krijg een snoepje!!!"



Ik ben vanochtend met haar naar het consultatiebureau geweest: ze is nu 92,8 cm en weegt 15,2 kilo. Ze buigt nu weer een klein beetje af naar het gemiddelde lijntje. Nou ja, dat moet ook wel, want ze heeft zo'n groeispurt gemaakt. De arts zei al dat ze 's ochtends even met de wijkverpleegkundige de kinderen hadden besproken en dat de wvpk toen had gezegd: "o ja, Femke, dat is zo'n fijn poppetje". Toen hadden ze de groeilijn bekeken en toen had ze dus die enorm stijgende lijn gezien van 1,5 naar 2 jaar zei ze: "nee, dat kan niet." Maar jawel hoor, het kan dus wel en het is nu zeker geen fijn poppetje meer.

Ik zei dat ze op het kdv soms tussen de middag wel 3 boterhammen eet (bij ons thuis meestal 2, soms 2,5) Maar dat was (veel) te veel zei de arts. Het advies is 1 tot 3 boterhammen per dag, 3 per dag was het (absolute) maximum. Sommigen eten er maar 1 op een dag zei ze. Nou goed, daar zullen we dan maar eens op gaan letten...



Alle reacties Link kopieren
Peetje: heerlijk dat jullie naar de Eiffel gaan. En tja dan maar lekker veel uiteten, hi hi. Keurig hoor het gewicht en lengte van Femke. Ik heb Feetje even gewogen en gemeten, was even nieuwschierig, ook omdat we door ziekte weer een paar slechte eetmaanden hebben gehad en ik begin april naar het CB moet. Feetje is 102cm en 14,4 kilo.



UM: thanks voor de Yakult tip, ga het morgen meteen kopen. HEERLIJK dat jullie naar Istrie gaan!!! Ben je ook van de Wellness etc? Ik vind het altijd pure ontspanning!!!



Hier heeft Pepijn nu twee loopoortjes, zo zielig. Hugo is weer snotverkouden en benauwd, dus we zijn toch weer in de ziekenboeg beland. Als het dinsdag niet over is dan moet ik met ze naar de huisarts toe.



Heb wel super leuk 2 nieuwe zitjes voor op mijn mama fiets gekocht. M. gaat ze vanmorgen erop zetten en dan gaat 1 zitje die we voor Feetje hadden naar M. zijn fiets toe. Vanmiddag even een proefritje maken met de jongens op de fiets. Door het slechte weer wordt het de eerste keer dat ze op de fiets zitten.



Deze week heb ik lekker een dagje voor mezelf ingepland, iedereen op het KDV en ik laat even weer lekker mijn haar verven en knippen bij de kapper en daarna naar de schoonheidsspecialiste/pedicure toe. Gisteren ben ik even wezen shoppen, ben errug goed geslaagd voor de zomer. Wat een leuke collectie deze zomer!!



Oja een vriendinnetje van mij is bevallen van een zoontje. We zijn vrijdagavond gelijk even gaan kijken. Wat KLEIN!!! Terwijl het mannetje toch ruim 3300 gram is.
Alle reacties Link kopieren
Ja, wat lijkt dat dan weer klein hè? Wij gingen ook op kraamvisite toen Luuk een maand of 5/6 was. Hij leek echt een reus vergeleken met dat meisje waar wij toen heen gingen.



Wat heb je allemaal gekocht Feetje? Ik moet ook hoognodig nieuwe kleren kopen vind ik zelf, haha. Nee, maar het is ook echt wel nodig, ik moet echt even grote schoonmaak houden wat betreft kleren. De helft draag ik nooit mee en kan weg.

Lekker even een dagje voor jezelf.



Hoe was de fietstocht met de mannetjes? Vonden ze het wat?



Wij zijn vanochtend gaan zwemmen met z'n viertjes. Femke vond het (zoals altijd) geweldig. Luuk was eigenlijk al aan z'n slaapje toe, ik had hem even op bed gelegd en hij sliep al binnen 5 minuten. Toen ik hem er weer uit haalde (5 min. nadat ie in slaap was gevallen) was ie niet blij... In het zwembad vond ie het ook niet zo leuk eerst. hij klampte zich echt als een aapje aan me vast: beentjes zo strak mogelijk om mij heen en ook een armpje. En dan één duimpje in z'n mond. Als ik hem dan even heen en weer bewoog in het water moest ie huilen. Maar, na 1 uur begon ie het zowaar leuk te vinden. Thuis aangekomen heb ik hem gevoed en een banaan gevoerd en daarna in bed gelegd. Ik verwacht dat ie zeker 3 uur gaat slapen, want hij heeft z'n ochtendslaapje overgeslagen. Femke ligt ook al een uur in bed, heerlijk.



Luuk was gisterochtend om 5 uur wakker en nadat ik hem gevoed had heb ik hem weer teruggelegd maar daar was ie het niet mee eens. Pfff...wat kan dat jochie krijsen zeg. Hij was ook bijna niet te troosten, dus ik heb hem maar een paracetamol zetpil gegeven want ik dacht dat ie misschien last had van doorkomende tandjes. Op een gegeven moment, rond half acht wilde hij wel weer gaan slapen. Overdag was ie het gezelligste, vrolijkste jongetje van de hele wereld. Gisteravond wilde hij weer niet slapen, dus maar weer eruit gehaald en een uurtje later is ie braaf gaan slapen tot vanochtend kwart over 7.



Metis, hoe is het nu met je moeder?

Goed van Eva trouwens dat ze haar mond wist te houden over die taart. Ik denk niet dat Femke dat zou kunnen.



groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!

Jane: Lekker even paar daagjes weg, kan me voorstellen dat je af zit te tellen.

Wij gaan dit jaar weer lekker burgerlijk naar de camping hahaha. Waarschijnlijk, ligt aan het weer, met hemelvaart weer voor het eerst.

Feetje: Hoe is het nu met Pepijn en Hugo? Lekker zo'n verwendagje voor jezelf, heerlijk.

Heb die vrouw even gemaild van muziek op schoot, heb jij toevallig een anoniem viva-mailadres? Kan ik hem je doorsturen.

Peetje: Lekker zo'n dagje zwemmen. Wij moeten dat eigenlijk ook eens vaker doen. Femke en Luuk nog lekker geslapen gistermiddag?

Met mijn moeder gaat het goed, ze gaat erg goed vooruit (al vindt ze zelf van niet) Vandaag moet ze voor controle naar het ziekenhuis, krijgt ze echo en eeg dus ik ben benieuwd.

UM: Oeh lekker naar Istrië, gaaf! En hoe was het op de basisschool?

Wij zijn er al half en half over eens welke school het gaat worden al moeten we nog wel er een keer heen om te zien of het echt wat is voor ons gevoel. Hopelijk is dat het geval want dan is de keus voor ons niet zo moeilijk. We hebben er in ieder geval enthousiaste verhalen over gehoord. Wel raar hoor, zitten we ons al te orienteren op de basisschool, gaat echt zo snel allemaal.

Auto bevalt nog steeds super! Nog niet echt wezen toeren maar er al wel veel gebruik van gemaakt. Heerlijk weer zo'n auto die het gewoon doet.



Spierpijn hier! Gisteren de hele dag in de tuin gewerkt. M heeft begin april 2 weken vrij om de tuin te gaan doen. Die is nu nog een zootje namelijk (was totaal verwaarloosd toen we hier kwamen wonen) maar vorig jaar kwam het er niet van. Nu willen we tuin voor het voorjaar klaar hebben. Kan Eva tenminste ook lekker buiten spelen (en het ziet er nu gewoon echt niet uit )



Eva had het gisteren over dat ze in mama's buik heeft gezeten..."toen had jij allemaal strepen hé op jouw buik" En bedankt! Tja, ze heeft foto's gezien, nooit moeten doen



Straks om 1 uur gesprek bij het werkbedrijf (cwi), ben benieuwd. Hopelijk hebben ze wat. Vrijdag moet ik er ook heen voor een intakegesprek mbt een competentietest. Die test moet je daarna gewoon vanuit huis doen, via internet, en dan er nog een keer heen om de uitslag te bespreken. Ben wel benieuwd hoor wat daaruit gaat komen. Vind het zelf wel leuk/interessant om die test te gaan doen.
Alle reacties Link kopieren
Metis, succes met je gesprek, ik ben benieuwd. Ik ben benieuwd of jij en Feetje nog naar muziek op schoot gaan samen.. Goed zeg die tuinplannen, wat wordt het?



Leuke onderneming naar het zwembad Peetje, al heb je wel een zwaar weekend gehad als ik dat zo lees..



Feetje, fiets jij met 3 kinderen tegelijk of hoe doe je dat? heb er msschien overheen gelezen..



Ik ga hier voortaan maar niet meer opscheppen dat het zo goed gaat met die peuterpuberteit, want Fiene luistert opeens meer midner goed... Net met haar naar de IKEA geweest maar daar zijn gewoon te veel leuke dingen waar ze te lang mee blijft spelen. En tegenwoordig is ze oostindisch doof dus ben helemaal moe van die onderneming. Ik ben sowieso chronisch moe lijkt wel, of zou dat bij het moederschap horen? Ik probeer er maar niet teveel een drama van te maken maar baal er soms wel van.

Ik lees nu ' En als we nu gewoon weer eens gaan opvoeden' misschien dat dat wat inspiratie geeft..



Fijne week allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij hoort dat bij het moederschap UM, ik ben ook chronisch moe. 's Avonds lig ik al vaak rond negen uur op de bank te slapen. Gelukkig hadden we gistermiddag quality-time met z'n tweeën, hebben we uiterst nuttig besteed.....

Gistermiddag hebben ze inderdaad lekker lang geslapen, Luuk zo'n 3 uur wat ik al voorspeld had, en Femke zo'n 2 of 2,5 uur. En ze lagen er ook al weer op tijd in, Luuk rond kwart over 6 en Femke rond tien voor 7 want zij was erg moe en had een klein beetje verhoging (37,7) Ze wilde ook wel naar bed en dat wil ze nooit, dus ze was echt moe.



Nu regent het hier weer, echt jammer. Naar buiten gaan met de kinderen zit er vaak niet in. Vanochtend was het nog wel redelijk maar toen lag Luuk de hele tijd te slapen en ik wilde hem ook niet wakker maken. Maar als het straks mooier weer wordt ga ik dat misschien wel doen. Nu liggen ze allebei in bed, hopelijk wordt het straks weer droog.

Alle reacties Link kopieren
Metis: hoe laat ik mijn email adres achter? Hoe was je gesprek bij het werkbedrijf? Lekker dat jullie zo druk met de tuin bezig zijn!!



UM: vermoeiend de peuterpuberteit he...!! Enne hier ook iemand die chronisch moe is. Snap er soms helemaal niks van, hi hi.

Oja, ik heb een fietskar, maar nog nooit gebruikt, moet ik me eerst even in verdiepen, maar het was steeds slecht weer. M en ik kunnen nu nog alleen samen fietsen met de kids.



Peetje: wat heerlijk dat jullie met z'n allen zijn gaan zwemmen. Moeten wij ook meer doen.



Hier hebben we voor Pepijn weer een antibioticakuur gekregen. De huisarts vond zijn oortjes vanmiddag er slecht uitzien. Die conclusie hadden wij ook al. Hopelijk slaat de kuur snel aan en hebben we snel ons vrolijke mannetje weer terug.



Ik ga morgen op kraambezoek met Feetje bij een vriendinnetje van mij. Zij is half februari bevallen van haar 3e kindje. Super leuk!! Haar middelste dochtertje is net zo oud als Feetje dus de meiden spelen altijd erg leuk samen.



Ga even snel alle spullen voor morgen klaar zetten.



Fijne avond allemaal!!!!
Alle reacties Link kopieren
Gisteren moest mijn moeder dus naar de cardioloog voor controle. Nou, dat viel even tegen.... Toen ze vorig najaar in het ziekenhuis lag hadden ze al gezien dat haar hartklep lekte. Maar daar deden ze nog niets mee (kon ook niet gezien de conditie van mijn moeder) en we hadden het idee dat het wel meeviel. Cardioloog had ook gezegd dat zich dat nog wat kon herstellen. Niet dus.

Hart wordt nu geclassificeerd als matig tot slecht Opereren kan niet meer dus ze gaan het nu proberen (en van het woord proberen krijg ik in deze al de kriebels) met medicatie.

Niet goed dus eigenlijk. Ik had gisteren mijn moeder aan de telefoon en ze moest zo huilen. Ook omdat die vermoeidheid dus door het lekken komt en zij dacht dat die vermoeidheid kwam door intensieve fysio maar dat dit zich zou herstellen (conditie opbouwen) Nu heeft ze zoiets van het komt door die lekkage en het wordt dus nooit meer beter qua wat ik kan.

Meer geluisterd gisteren naar wat mijn moeder zei en weinig vragen gesteld. Nu bel ik straks mijn vader even of cardioloog nog wat heeft gezegd over prognose oid.



Getsie, we waren allemaal zo positief en dan valt dit toch wel tegen hoor. M zei dat het misschien meevalt en dat ze misschien heus nog wel een hele tijd heeft maar ik weet het niet hoor. Als ik lees over lekkende hartkleppen staat er toch duidelijk dat er op een gegeven moment geopereerd moet worden. Mijn moeder is waarschijnlijk al in het stadium, of bijna, dat ze eigenlijk geopereerd zou moeten worden, aangezien cardio zei dat hart matig tot slecht was, dus in hoeverre kun je het dan nog binnen de perken houden met medicijnen?



Nah ja, straks eerst mijn vader bellen en misschien dat ik dan wat meer weet.



Feetje: ik heb je toegevoegd als vriend op Viva, volgens mij kan ik je dan (als je me tenminste accepteert ) een berichtje sturen. Stuur ik je daarin wel mijn e-mailadres.
Alle reacties Link kopieren
Feetje: heb je een berichtje ontvangen van mij? Volgens mij lukt mij het voor geen meter namelijk.
Alle reacties Link kopieren
Metis: ik kan je mail adres niet vinden... Heb je ook hyves?



Ga even snel verder, we zijn de fietsstoeltjes aan het monteren op mijn fiets.
Alle reacties Link kopieren
Metis, wat schrikken van je moeder.

Jee... zeg.

Knapt ze eindelijk goed op, nu dit slechte nieuws weer...

Heb je nog meer gehoord van je vader over de cardioloog?

Sterkte.



UM, tja... die peuterpuberteit: let's shake hands. Maar dat hadden we al gedaan



Feetje, wat sneu dat Pepijn alweer aan de AB zat, arme mannetje. Ze kwakkelen al een aardige tijd he?

Hoe was het kraambezoek?

Het is je al eerder gevraagd, maar heb je echt geen zin om volgende week zondag naar de meeting te komen? Zou ik heel leuk vinden hoor !



Peetje: altijd moe: check !

Ik vind het allemaal best zwaar hoor, moederschap van 2 jonge kids met een drukke baan. Ik sta natuurlijk altijd vroeg op (vanmorgen zelfs 5.15 uur), dus ik duik er 's avonds ook vroeg in. Ik ga nu ook zo onder de wol.



Diddle, trek je de aankomende verhuizing nog?

Doe je wel rustig aan???

Hoe ist met buikkie?



Joost is vandaag ziek. Hij is wel naar de crèche geweest, maar ik haalde echt een hoopje ellende op. Zielig...



Laura is de laatste tijd in de ban van het verschil tussen 'mannen' en 'vrouwen', hahaha. Ze snapt het nog niet helemaal en dat is soms komisch.

Jij bent een meneer, zegt ze dan tegen me. Of tegen Jane-man dat hij een mevrouw is. Ze trok laatst in bad aan Joost z'n 'piemol'. En ook bij Jane-man constateerde ze laatst hetzelfde . Grappig, want eerder taalde ze daar helemaal niet naar.

Ook vieze woorden zijn erg grappig tegenwoordig. Jij bent poep, zegt ze dan. En dan ligt ze zelf in een deuk, hahaha.



Nou, duik zo m'n bedje in.
What matters most is how you see yourself
Alle reacties Link kopieren
Mijn vader gesproken en, als ik het goed uitleg, gaat het erom dat mijn moeders hart eigenlijk misvormd is door die 2 open hartoperaties. Door die misvorming is het lekker van de hartklep erger. Genezen van het hart gaat het langzaam dus het kan zijn dat het beter wordt en de misvorming dus minder wordt. Is dat het geval is er een kans dat het lekken dan ook minder wordt. Dat hopen we dus heel hard.

Ze krijgt nu dus medicijnen en de bloeddruk moet erg goed in de gaten worden gehouden. Hoe hoger de bloeddruk, hoe harder het lekt. Over 8 weken moet ze terug naar cardioloog en dan gaan ze kijken hoe het dan is.

In elk geval weer iets optimistischer omdat het dus nog wel beter kan worden. Cardioloog verwacht ook dat het eerder beter wordt dan slechter dus geeft hoop. Nu is lekken natuurlijk nooit goed en geeft meer kans op hartfalen maar toch... de hoop is er weer.

En heel nuchter bekeken: t is natuurlijk al een wonder dat ze er nog is. Neemt niet weg dat ik, wij, mijn moeder helemaal nog niet kunnen missen.



Feetje: ik heb even een anoniem e-mailaccount aangemaakt, je kunt me mailen op: viva.metis@gmail.com. Dan stuur ik je vanuit daar wel mijn gewone e-mailadres, maar da's met voor,- en achternaam dus die plemp ik hier maar niet neer

Dan geef ik je ook wel mijn Hyves, we hebben namelijk een vanuit dit topic een Hyves dus kun je daar ook lid van worden als je dat leuk vindt.



Jane: ach wat sneu, hoe is het nu met Joost en heeft hij vannacht wel lekker geslapen?

Haha die Laura, grappig is dat he om te zien/horen. Vind het sowieso heel leuke leeftijd nu, vol ontdekkingen en nieuwsgierigheid.

Eva zit helemaal in de waarom-periode. Soms vermoeiend maar toch wel heel leuk.



Eva is nog steeds bijzonder bijdehand waardoor we soms erg vreemd opkijken en meestal keihard van in de lach schieten.

Ze is al een tijd erg bezig met letters/cijfers. Op advies van die orthopedagoog een magnetisch letterbord gekocht (vlak nadat zij hier thuis Eva had geobserveerd) Hartstikke leuk en ze speelt er veel mee. Overal waar wat geschreven staat moet ze dan ook letters van benoemen. Gisteren stond er een pak appelsap, de A kent ze van geijkte woorden zoals opa, oma, papa, mama en Eva. Verder niet. Dus ze wees op de A, "kijk, letter!" Dus ik zeg ja inderdaad en waar is die letter van? Kijkt ze me aan alsof ik nog nooit zo'n domme vraag gesteld heb en ze zegt: van appel natuurlijk, ja toch? Dan moet ze zelf ook heel hard lachen trouwens.



Oh ja, mochten jullie kinderen van puzzelen houden....zaterdag zag ik bij Bart Smit puzzels van Cars of Winnie the Pooh voor 5,- Zitten 4 puzzels in van 12,16, 20 en 24 stukjes. Niet duur dus wij hebben maar doos meegenomen. Eva wilde die van Cars natuurlijk, wil ze het liefst haar hele kamer van. Ze kent de hele serie verder niet eens maar auto's vindt ze helemaal leuk, pfff.
Alle reacties Link kopieren
Jane: ik sla de meeting voor deze keer even over, maar ik ben graag de volgende keer van de partij, LEUK!! Ben benieuwd naar jullie allemaal en naar jullie kindjes. Hoe is het met Joost?



Metis: hoe is het met jullie tuin, zijn jullie opgeschoten?



Wij zijn net terug uit de stad, heerlijk even overal gekeken en de boodschappen gedaan. We vinden het met 3 kids steeds makkelijker worden, hi hi. Je hebt hier in de stad een nieuwe kinderschoenenwinkel, zo leuk. We hebben daar voor Feetje nieuwe zomerschoenen gekocht en vandaag nieuwe regenlaarsjes. Ze wilde de regenlaarsjes niet meer uitdoen, kwam toch mooi uit want het begon keihard te regenen. Iedereen ligt nu weer lekker in bed. P&H waren in de kinderwagen in slaap gevallen, dus ik ben benieuwd hoelang ze het in bed volhouden.



Onze andere vrienden zijn ook bevallen, afgelopen donderdag van een meisje. We gaan morgenvroeg met z'n 3-tjes naar Amsterdam toe. Mijn schoonouders komen al heel vroeg P&H halen en passen dan op tot een uurtje of 3. Daarna gelijk door naar een verjaardag. Het dochtertje van een vriendinnetje van mij wordt 1.



Wij hebben ons voorgenomen dat we binnenkort een dag vrij nemen als de kids naar de creche zijn en dat we dan even druk gaan klussen in ons huis + tuin. Hoe doen jullie dat? Wij komen er gewoon bijna niet meer aan toe. We willen weer even naar het tuincentrum voor planten, we moeten een nieuwe kapstok kopen + een kapstok voor de kids etc. Eigenlijk willen we onze slaapkamer ook gaan opknappen, maar dat hebben we even op de langere baan geschoven.
Alle reacties Link kopieren
Goeiemorgen allemaal!

Twas even zoeken weer naar dit topic, maar de dames liggen nog op bed, dus ik heb even tijd om wat van ons te laten horen.

Allereerst wil ik zeggen dat ik megaveel zin heb in zondag, we komen met zn viertjes. Wie komen er eigenlijk nog meer?

Ben al een paar dagen vroeg wakker van het licht heerlijk dat het zulks mooi weer is.

Dus we zitten veel in de tuin, al moest Salomé weer helemaal wennen. Van de winter is ze ook wel buiten geweest, maar dat was nooit lang omdat ze een hekel heeft aan kou. Nu stond ze maandag echt bij de drempel te twijfelen of ze naar buiten durfde. Uiteindelijk durfde ze wel aan de hand mee de tuin in. En nu is ze weer 'door' en klooit ze lekker aan buiten met Olivia. Olivia heeft geen buitenvrees die hoeft maar te ruiken dat de deur opengaat, dan zit ze al achter in de tuin.

Sorry dat het al even geleden is dat ik hier was, maar ik merk dat ik heel veel tijd in Salomé moet stoppen om de boel thuis draaiende te houden. Ze zet echt geen stap zonder mij, niet altijd handig, maar het gaat stukje bij beetje wel iets beter. Mooi weer helpt en loslaten ook, gisteren heeft ze een hele tijd op haar kamer naar buiten gekeken naar de kinderen voor op het veldje. Ze vindt het heerlijk om daar naar te kijken. Omdat die kinderen haar niet zien, is er geen interactie. En dan kan ze dus goed observeren, daar leert ze weer van.



Ohja, mochten jullie nog tijd teveel hebben (tuurlijk tijd zat met 1/2/3 kind(eren)), kijk dan eens op Overige. Daar staat een topic over Wreck This Journal. Ik heb dat boek nu een week of 2 en het is echt heel leuk! Lekker aanklooien als er niks op tv is savonds.
Alle reacties Link kopieren
Wij komen zondag ook, met z'n drietjes dus. Hoe laat zijn jullie er allemaal ongeveer? Ik heb er echt ontzettend veel zin in. Vorige keer heb ik de helft gemist en de andere helft ging ongeveer net naar huis dus nu zijn we echt de hele tijd van de partij. M heeft de avond (hmm nacht) daarvoor wel vrijgezellenfeestje dus die zal wel lekker brak zijn



Heerlijk weer hé, ben er zo blij mee. In tegenstelling tot jou, Emmetje, word ik er zelf niet wakker van. Eva wel... Dus die staat vrolijk nu 's ochtends rond half 7 naast het bed "zullen we naar beneden gaan?" Euh, ja tuurlijk schat *gaap*

We zijn allemaal druk bezig in de tuin, zal blij zijn als dat klaar is. t Is nu een zootje en sowieso heeft Eva weinig ruimte echt te spelen dus voor haar ook hartstikke fijn als het klaar is.

En om direct op Feetje terug te komen: Eva "helpt" (nou ja...) in de tuin, vindt ze geweldig. Is ze druk bezig met haar eigen schepje. Voordeel is dat Eva 's middags nog slaapt en dan kunnen we wel flink opschieten. Als we iets moeten doen in huis waar ze echt alleen maar bij in de weg zal lopen doen we het beetje om en om. Ene keer gaat M bezig, andere keer ik en zodra ze op bed ligt 's middags kunnen we beiden aan de gang. Wel lastig af en toe omdat het toch een stuk langzamer gaat maar ja... Dag vrijnemen is dan wel handig lijkt me, kunnen jullie tenminste ongestoord bezig, schiet een stuk harder op.



Mooi dat het stapje voor stapje beter gaat met Salomé. En lekker dat ze zo'n goed uitzicht heeft op een veldje waar ze spelen, kan ze toch lekker genieten. Je zei toen weleens dat Salomé net zo'n puppy was bij andere kinderen: er direct heen rennen enzo, doet ze dat nog of juist helemaal niet meer (omdat je zegt over die interactie)

En Olivia vermaakt zich dus ook hartstikke goed, haha lekker buitenkind dus.

Had dat topic al gelezen idd over wreck this journal, maar dat is dus wel wat?



Eva is vrijdagavond van de trap gevallen, helemaal vanaf boven. Wij zeggen altijd dat ze aan de brede kant moet lopen en niets in d'r handen mag hebben. Ging altijd prima, tot vrijdag dus. Ze had een lege fles (dat was haar "fluit") en wilde ze blijkbaar aan M laten zien die boven was. Ik had niets door totdat we ineens een keiharde bonk hoorde. M en ik erheen rennen en daar lag ze onderaan de trap. Keihard op haar hoofd gevallen, zo sneu. Gelukkig niks aan overgehouden, behalve dat ze flink geschrokken was. Even later wilde ze meteen opa en oma bellen om het te vertellen



In het kader van goede voorbereiding heb ik Eva alvast verteld over zondag en ze is helemaal enthousiast "met de andere kinderen spelen" Dus ben benieuwd....We denken dat ze eerst van niemand wat wil weten hoor en aan ons blijft hangen (waarschuwing: ze kan dan gruwelijk boos kijken ) Maar hopelijk gaat ze het naar d'r zin hebben.
Alle reacties Link kopieren
Wat sneu dat ze is gevallen Metis, gelukkig zijn ze nog veerkrachtig als ze zo klein zijn. Maar je schrikt je een ongeluk!



Salomé gaat nu nergens meer op af, ze kan echt overstuur raken van mensen. Ik kan niet gaan boodschappen doen met haar, de kassa is echt horror voor haar omdat de cassiere meestal wel wat tegen haar zegt. Ze staat dan echt stokstijf en begint te gillen. Wel sneu voor die cassiere natuurlijk, die doet ook haar best. Salomé heeft wel een echt autistenradar volgens mij, laatst kwam er een monteur voor de modem. En daar vloog ze meteen op zijn rug en ze is niet meer bij hem weggeweest, ook niet met boren (wat ze normaal doodeng vindt) Maar toen bleek dat die monteur zelf Asperger had en kinderen met Asperger, grappig dat ze zo goed op elkaar reageerden.

Geeft ook weer moed voor het vervolgtraject, het orthopedagogisch dagcentrum waar ze na de zomer naartoe kan.



Ik denk dat wij zondag er rond een uur of half 11 zijn ofzo, het is ruim een uur rijden, dus het ligt een beetje aan de dames. In hoeverre ze meewerken
Alle reacties Link kopieren
Ach wat sneu dat ze dan zo panisch wordt zeg. En idd voor de cassiére ook niet zo leuk maar ja, je kan moeilijk een sticker op Salome's hoofd plakken "sssstttt, niets zeggen"

En wat grappig zeg dat ze dat zo aanvoelen, dat wist ik helemaal niet. En kan me voorstellen dat dat moed geeft. Hoeveel dagen gaat ze dan eigenlijk naar zo'n dagcentrum, elke dag of paar dagen per week?



Ah oke, zorgen wij dat we er ook rond die tijd zijn. Wij doen er, volgens mij, iets van anderhalf uur over maar ja, Eva is nu toch altijd flink op tijd wakker Daarna gaan we even bij mijn ouders langs, kunnen we dan mooi combineren.
Alle reacties Link kopieren
Wij komen ook zondag! denk dat rond half 11 ook onze richttijd wordt. Wij komen met zijn 2tjes, UJ is allang blij als wij de hort op zijn..

Leuk hoor!



Ga er weer vandoor want heb hele ochtend in de tuin gewerkt( en in de zon gezeten..) en moet nog effe uitpuffen van al die inspanning...



DD, kom jij eigenlijk ook zondag?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven