Na een jaar niet zwanger... en dan? Wie kletst er mee?

23-04-2007 11:45 13139 berichten
Superstoere meisjes:

* Kaetje: 30 jaar. April 2006 begonnen, IUI 6 gestart op 25 februari, voor het eerst met Menopur (voorheen met Puregon)

* Sammy300: 4x IUI, miskraam in december, nu op naar 6e IUI

* Sophy: 2 jr bezig, welverdiende pauze tot maart 2009

* Merel29: 2e icsi 28-01-09 start met de pil (als het goed is) 18-02-09 start deca 04-03-09 start gonal-f. 13-03-09 1e echo punctie gepland op 18-03

* Fleur: 1e ICSI poging na punctie gestopt, cryo poging 1 teruggeplaats, 9-10 testen

*Wix: begonnen juli 2007. Uitslag onderzoeken 24-11

*Goof: begonnen in januari 2006, 2x IUI gehad, nu in afwachting van IUI, maar deze cyclus ei gemist

*Mariesophie: Februari 2007 mm, PCOS, 1xIUI en nu op naar IVF.

*Zitah: dochter 5 jaar, 5 jaar kinderwens voor nummer 2. 5 miskramen. Stopt hoogst waarschijnlijk als kinderwens na 6x iui nog niet vervuld is. Bezig met 3e IUI

*Watson: start april 2008, in afwachting van behandeltraject, binnenkort gesprek bij de gyn.

*Dolfijntje: begonnen in mei 2006, 3x IUI en nu in afwachting van endometriose weglaseren.

*Allis: Begonnen half 2007, miskraam eind 2007 na 9 weken, nu testen begonnen, binnenkort kijkoperatie en uitslag zaadtest

*linnielin: 25 jaar, vanaf oktober 2007 bezig. Bij gynecoloog geweest voor endometriose, hiervoor kijk operatie gehad.

*Haiti: 33 jaar en probeer sinds februari 2008 zwanger te worden. Februari 2009 begonnen met de eerste onderzoeken.

*Knappekloon: bezig sinds dec 2007, mmm rond juni

*Bengal: 31 jaar, sinds juli 2007 in het z'huis en gaan per eind maart het fertiliteitstraject in (ws. ICSI).



Superstoere Meisjes en Zwanger!!!!!!!

* Suzzel: ICSI, 22-8 terugplaatsing, 1 of 2-9 testen, zwanger!!!! 12-5 uitgerekend.

* Doggie75: 11-07 MMM, 4x IUI. Spontaan zwanger geraakt na de IUI's. 9 mei uitgerekend.

* Nicks: 4/8 positief getest!

* Nicky22: Zwanger! uitgerekend op 23 mei

* Fre: 1e IVF --> 07-10 positief getest!! Twee kloppende hartjes uitgerekende datum is 11 juni! (Maar de planning is 21 mei, 37 weken lijkt me genoeg én tof!?!)

* Debgirl1984: net in MMM diagnose PCO 15-10 positieve test!

* Rebels: Kind 2 jr, juli '07 begonnen voor 2e, 2 miskramen. 19-10 positieve test. 19 juni uitgerekend.

* Mousie: icsi eigen cyclus, 5e poging. Positieve test op 21-10, 27 juni uitgerekend.

* Blogbabe: begonnen in januari 2006, Na 4e IUI zwanger! positieve test op 21-10.

* Maria 52 (Pierel): begonnen in voorjaar 2006, spontaan zwanger geraakt na 3 IUI en hsg. Positieve test op 28-10 5 juli uitgerekend.

* Carpe Diem: begonnen in maart 2006, in oktober start met ICSI. Positieve test op 10 november. Uitgerekend 17 juli

* Tornapart: bbz '00 + '04, zoontje '06, miskraam '07, bbz '08, 1e IVF '08, op naar 2e cryo-poging. positieve test op

10-12

* Peggysue2:gestopt aug.2005, feb 2007 in mm. okt 2007 IUI > bbz, mei 2008 ivf, okt + nov 2008 cryo tp, jan 2009 start nieuwe ivf. 27 februari positieve bloedtest. Tweeling!

*Barbabella: 27 jaar, sinds maart 2007 proberen zwanger te worden, sinds juli 2008 in de medische molen. Spontaan zwanger, 16 maart positieve test



Superstoere meisjes en Bevallen!!!!!!!

* Krissie: Bevallen op 16-8 van een zoon

* Draaimolen: mama van een zoontje!

* Marielle: Dochtertje!

* Loekie: ICSI-baby, 9-12-'08 een zoontje!

*Sweety: Dochtertje.

* Yamuna: Zwanger via IUI, viel 06-01-'09 aan twee. Dochtertje!



In april 2006 zijn we van start gegaan... tot nu toe zonder resultaat. Ik ben 28 en mijn vriend ook. Samen hartstikke gelukkig, eigen huis (samen met de bank ;)), allebei leuke (vaste) baan, stabiele relatie en helemaal toe aan kids. We vrijen op de juiste dagen, ik ben al meer dan 15 kilo afgevallen (woog over de 100 kilo), vriend is gestopt met roken, ben al jaren niet meer aan de pil. Niets staat ons in de weg maar toch is het nog niet raak. Ik ben begonnen met temperaturen vorige maand en wil dat nog zeker 1 maand doen. Mn menstruatie is aardig regelmatig en ik voel mijn eisprong vrijwel altijd. Mensen om ons heen beginnen te vragen of er al kinderen komen (net bevallen vriendin, schoonzusje etc.) en wij liegen er op los dat we er nog niet aan toe zijn. Ik vind het steeds moeilijker om het voor me te houden en zou het graag met meer mensen willen delen, bijvoorbeeld met mn moeder. Maar het leek ons zo leuk om iedereen te "verrassen" met een onverwachte zwangerschap. We proberen het ook steeds met humor te benaderen en het wat te relativeren. Maar als ik net ongesteld ben geworden (zoals afgelopen donderdag) dan wordt ik steeds moedelozer en verdrietiger....



Aan de MMM zijn we nog niet toe, ik wil eerst nog bezig met temperaturen. Dan hebben we ook iets om de dokter te laten zien zeg maar. Mijn grootste angst is om van de dokter te horen dat wij samen geen kinderen kunnen krijgen. Dat is eigenlijk ook de reden dat ik nu nog niet naar de dokter wil. Maar de drang om te weten waarom het niet lukt wordt ook steeds groter....



Ik heb eerder meegeschreven met een topic met meiden die ook al wat langer bezig waren maar dat is eigenlijk langzaamaan uitgestorven. Daarom een nieuw topic om alle frustraties, verdriet en hopelijk ook geluk te kunnen delen.
Alle reacties Link kopieren
Dank je pegs ik kan me voorstellen dat de hoop en de moed je meermalen in de schoenen is gezonken (wat zeg ik, dat hebben we allemaal met je meegemaakt) en ik ben zo blij voor je dat het dit als prachtig resultaat heeft.....en ik hoop dat het allemaal goed blijft gaan. En ik gebruik het lekker voor mijn eigen bron van hoop



En merel: jij bent eerst aan de beurt....jij wacht al veel langer en hebt veel meer moeten doorstaan......eens met Pegs!



Dan ga ik NU iets doen met mijn luie vakantiederriere
Alle reacties Link kopieren




daar zitten ze dan met zn twee in jou buik
Alle reacties Link kopieren
Peggy wat fijn zeg!!!!! van harte gefeliciteerd!!!!
Alle reacties Link kopieren
oh enneh peggy als ik jou was zou ik niet naar dat festijn gaan in mn dorp ik weet nu welke je bedoelde, ik zou zeggen doe t effe lekker rustig aan

en geef je kaartje maar aan mij*



*geintje, tis mn muziek niet, en alsof ik zo lang kan blijven staan whahahaha....
Alle reacties Link kopieren
quote:Enigme schreef op 16 maart 2009 @ 15:18:

*Meelezer*



@Peg......Jeetje wat schrok ik van je eerdere bericht over het bloedverlies...En nu toch 2 kloppende hartjes!!!!!! Fantastisch!



Succes met het billenknijpen...Spannende weken....Hoop enorm voor je dat ze allebei 'blijven plakken'! :-)Vinnik zo lief.................dank je wel!
Alle reacties Link kopieren
quote:Yamuna schreef op 16 maart 2009 @ 15:31:

oh enneh peggy als ik jou was zou ik niet naar dat festijn gaan in mn dorp ik weet nu welke je bedoelde, ik zou zeggen doe t effe lekker rustig aan

en geef je kaartje maar aan mij*



*geintje, tis mn muziek niet, en alsof ik zo lang kan blijven staan whahahaha....



Mijn muziek ook niet! Verre van zelfs maar het was een vriendenuitje en we gaan niet vaak meer met z'n allen!

Maar ik heb besloten ze weg te brengen, Peg man ook, met een andere auto en dan mogen ze terug met de taxi!

Bij het verzameladres hebben we een mooie gelegenheid om het goede nieuws te vertellen!



Yam: jij hebt daar zowiezo niets te zoeken met je gammele bekken..................m'n kaartje heb ik al verkocht (met winst) op markplaats boden ze er erg veel voor!
Alle reacties Link kopieren
Lieve schatten, ik kan het hier uitroepen,



IK BEN ZWANGER!!!!
"ik ben het, Barbabelladingdong"
Alle reacties Link kopieren
Wat????? Echt???? Geweldig!!! Wat een verrassing! Vertel, vertel......................Wat zou dat mooi zijn, zo spontaan na 2 jaar! Van harte meid! Ben heel blij voor je!
Alle reacties Link kopieren
Bar, geweldig!!!!!!!!!!!!!



Peg, ik ben zo superblij voor je!!!!!!!!!
Alle reacties Link kopieren
pfff, ben nog helemaal aan het trillen.

Maar net een tesjte gedaan en het kon niet missen. Heel groot zwanger op het scherm......



Man stond buiten het vuil weg te gooien en hoorde mij gillen...



Even samen heel veel tranen laten lopen..

En wat heerlijk om dit te kunnen zeggen zeg!!!
"ik ben het, Barbabelladingdong"
Alle reacties Link kopieren
barbabella wat geweldig !!
Alle reacties Link kopieren
barbabella gefeliciteerd wat goooed!!

zo spontaan of na iui oid??
Alle reacties Link kopieren
Barbabella, wat geweldig!!!!! Gefeliciteerd!!!



Wat een goede dag is dit zeg!!
Alle reacties Link kopieren
helemaal spontaan! With a little help from my husband
"ik ben het, Barbabelladingdong"
Alle reacties Link kopieren
iemand trouwens intresse in een persona?

"ik ben het, Barbabelladingdong"
Alle reacties Link kopieren
quote:Bar_Ba_Bella schreef op 16 maart 2009 @ 17:12:

With a little help from my husband
Peggy! Wat een goed nieuws. 2 kleine hartjes in je buik. Kan me voorstellen dat je nog veel zorgen hebt hoor! Nog vier nachtjes en dan mag je weer voor een echo.



En Barbabella, gefeliciteerd!!!!! Super!
Zat met net tijdens het lezen al af te vragen wat ik met de in de tabel moest doen. Die zet ik altijd bij de nieuwste aanwinst van de zwangerenclub. En dan moesten er bij Peg natuurlijk 2 hartjes bij. Maar nu gaat de lekker naar Barbabella!



Mag ik even met een heleboel andere meiden meevaren op deze POSITIVE flow?
ai, ik vergeet Allis helemaal. Klote dat je nou toch ongesteld bent geworden. Bah!
Alle reacties Link kopieren
YEAH!!!!!!!!! Heb de hele dag hier nog niet gekeken en voel me ook beroerd, dus bij deze vast een sorry dat ik niet helemaal bij ben. Maar..... dit zag ik dan weer wel:Peg, wat een geweldig nieuws!!! 2 kloppende hartjes! Zo fijn!Barb: gefeliciteerd!!!!!!!!!!! Wat geweldig en helemaal spontaan! Wauw!Meiden: van al dit POTVISME zou ik op slag beter moeten worden. Hope so!
Alle reacties Link kopieren
Wow geweldig nieuws Barbabella, dat is nog eens een mooi verjaardagscadeautje!!!!!



En dan doe ik ook nog een voor de 2 hartjes van Peggy, jee wat heb jij een spannende uurtjes achter de rug. Gelukkig is alles goed. We blijven duimen dat deze 2 doorzettertjes veilig bij je blijven!



Oh heerlijk zoveel goed nieuws.



voor Allis. Ik hoop dat jij ook snel zwanger mag worden. Net als alle andere dames hier overigens (mezelf incluis)
Alle reacties Link kopieren
Beterschap Blog!
Alle reacties Link kopieren
Hier de nieuweling.

Ben afgelopen weekend ongesteld geworden en na veel gepraat toch maar besloten om de huisarts te bellen. We kunnen volgende week maandag langskomen. Echt geen idee wat ik moet verwachten. Vind het allemaal heel spannend. En wat Sophie zei daar schrok ik wel een beetje van. Dat als je er eenmaal in zit, je er ook echt inzit. En dat geduld ook een optie is. Ik vind het lastig, ik merk dat het wachten en de onzekerheid of er iets mis is aan me vreet. Dus toen leek dit me de beste oplossing, toch maar dingen uit laten zoeken.

Barbabella: gefeliciteerd!!

En Peggysue2: dubbel geluk! Ook gefeliciteerd natuurlijk!
Alle reacties Link kopieren
@SterreMaud

volgende week dus naar de huisarts. Geeft deze beslissing jullie nu een beetje rust? Hopelijk kunnen jullie je verhaal kwijt bij de HA en evt. dingen laten uitzoeken.
Alle reacties Link kopieren
*breekt even in voor PeggySue*



PeggySue!!!!! van harte gefeliciteerd met je twee kloppende hartjes. Wat ontzettend goed nieuws zeg. Even schrikken van het bloedverlies, maar voor nu ziet dit er waanzinnig goed uit toch. Geniet van je twee hartjes!!!



Nu ik dan toch bezig ben Barberella, van harte gefeliciteerd!!



* en ben weer weg *

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven