Mode & Beauty alle pijlers

Alternatieve kleding puber

01-03-2021 20:15 27 berichten
Alle reacties Link kopieren
Mijn puber wil graag shoppen maar kan zo weinig leuks vinden. Ze is helemaal weg van kleding via Shein maar ik heb veel liever dat het via iets betrouwbaardere sites besteld. Ze is een beetje alternatief, houdt van zwart, teksten enz. Iemand tips? Alle standaard sites en merken ala only, h&m, zalando enz enz zijn allemaal afgeschreven.
Ik zie hier veel Shein voorbij komen maar hebben jullie dan nooit last van extra douane kosten omdat het uit China moet komen? De kleding is goedkoop maar als je dan nog extra kosten er bovenop krijgt. Of hebben die ook distributie centra in Europa waar eerst alles heen gestuurd word en vervolgens naar de klant?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb nog nooit douane kosten gehad over shein bestellingen. Het meeste komt uit China maar ze hebben ook een distributiecentra in België.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven