Mode & Beauty alle pijlers

Black African soap

13-08-2010 10:45 375 berichten
Alle reacties Link kopieren
zijn er dames die ervaringen hebben met deze zeep?

en is het nou echt zo goed voor je huid?
Alle reacties Link kopieren
Hmm, vreemd... heb net even geprobeerd wat er gebeurd als ik het in laat trekken, maar ook dan prikt het niet.



Desalniettemin heb ik een prachtig schoon huidje, en zijn mijn pukkels, verwijde porieen en vette toestanden op mijn t-zone verdwenen. Dit kan toch niet, wat een wonderzeep!
Alle reacties Link kopieren
Gisteravond voor de 2de keer een stukje zeep besteld, en hij lag net al op de deurmat!

Wat een service.



Fijn dat al zoveel dames goeie resultaten hebben van de zeep!

Het is ook echt een wonderzeep ja haha.
heeft het ook besteld want is dol op spullen die je gezicht cleaner dan clean laten aanvoelen. En heeft pukkels de laatste tijd
Alle reacties Link kopieren
Ik heb net weer mijn fijne zeepje gebruikt, maar nu heb ik aan een kant op mijn wang een rode, hele droge jeukende plek! Ik gebruik hem smorgens en savonds omdat ik direct resultaat wilde zien. Lekker eigenwijs, misschien had ik met 2 x per week moeten beginnen. Ik neem aan dat dit erbij hoort en ik nu beter wat rustige aan kan doen, tot ik gewend ben?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb 'm woensdag ook binnengekregen en ben 'm uiteraard gelijk gaan gebruiken Net als egel moet ik idd erg wennen aan het stroeve gevoel wanneer je je gezicht afspoelt. Heb nog een beetje gemengde gevoelens: huid is wel errrrg zacht (na weer insmeren met een creme, maar dat deed ik daarvoor ook, maar was de huid nooit zo zacht!), maar zie nog geen wereld van verschil (pukkeltjes en verwijde poriën nog aanwezig). Maar goed, ik heb 'm nu net voor de vierde keer gebruikt, dus ik zeep geduldig door!



@Abrikozenvlaaitje, hoe lang duurde het bij jou voor je resultaat boekte? En natuurlijk ben ik ook benieuwd naar de anderen!



Edit: Hmm, niet goed gelezen, zie net dat jij 'm ook pas kort gebruikt... Maar misschien komt het bij mij gewoon wat later
pingpong wijzigde dit bericht op 17-09-2010 23:14
Reden: Edit
% gewijzigd
quote:abrikozenvlaaitje schreef op 17 september 2010 @ 22:58:

Ik heb net weer mijn fijne zeepje gebruikt, maar nu heb ik aan een kant op mijn wang een rode, hele droge jeukende plek! Ik gebruik hem smorgens en savonds omdat ik direct resultaat wilde zien. Lekker eigenwijs, misschien had ik met 2 x per week moeten beginnen. Ik neem aan dat dit erbij hoort en ik nu beter wat rustige aan kan doen, tot ik gewend ben?



Klinkt als eczeem: goed vet houden en als het binnen een paar dagen niet over is even je huisarts bellen.





Ik hoop het morgen in huis te hebben, anders na het weekend... moet nog even kijken hoe ik het kan bewaren, ik heb geen zeepbakjes
Alle reacties Link kopieren
Hoe bewaren jullie de zeep?? Ik nog in het zakje wat er om heen zat (wordt nu heel vies...)
Alle reacties Link kopieren
Ik heb hem in een stenen schaaltje liggen. Droogt goed op die manier, geen deksel.

Mijn huid is nu ook wel droog hoor. Vanmorgen maar even niet gebruikt. De afgelopen paar dagen heb ik hem juist 2 keer per dag gebruikt en ook in laten trekken, dat is blijkbaar nog steeds even teveel.

Ik merk wel dat mijn huid zuiverder is, en schoner.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben gebruik de zeep nu bijna 2wkn, 1x per dag. De laatste dagen voelt mn huid droog aan. En ben even gestopt.



Ik heb de zeep in 4 stukken gesneden en gebruik dus een klein stukje tot die op is.
Alle reacties Link kopieren
Waar kopen/bestellen jullie de black african soap?
Alle reacties Link kopieren
www.vitaecare.nl
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het vandaag maar even niet gebruikt en het plekje goed ingesmeerd. Het is nu alweer weg getrokken. Even laten rusten maar wel.



Mijn huid ziet er echt een stuk schoner uit, geen pukkeltjes, geen glim! Ongelooflijk dat ik zo snel resultaat zie.

Ik hop dat ie voor jullie ook zo goed werkt (gaat werken).
Alle reacties Link kopieren
Ik gebruik de zeep nu zo'n 5 dagen en merk inderdaad verschil. Geen pukkels! Ik gebruik 'm 2x per dag, maar vanochtend heb ik even overgeslagen. Mijn huid is heel droog op het moment, dus ipv pukkels heb ik nu kleine schilfertjes. Ook niet helemaal ideaal, maar ik ga er vanuit dat dat even wennen is en over een paar dagen weer weg is. Morgen toch maar even op pad voor een goede creme.

Maar ik ben tot nu toe erg blij met de zeep!
Alle reacties Link kopieren
Die droge huid heb ik op het begin ook erg gehad, maar dat is helemaal overgegaan.

Heb ook nieuw stukje besteld.

wel grappig, het nieuwe stukje(vriend heeft het heeeeel veel gebruikt) ziet er heeel anders uit dan mijn vorige.

Vorige was helemaal bruin, deze heeft een dikkere structuur,en zitte wit/beige plekken in.

ruikt wel precies hetzelfde als de vorige.
gisteren voor het eerst gebruikt en wat schoon!!! Had helemaal geen droge huid na gebruik trouwens, gewoon lekker schoon, niet trekkerig.



En mijn porien op mijn neus zijn direct bijna niet meer zichtbaar WTF?
Alle reacties Link kopieren
@theeleutindezon: ik bewaar de zeep in een oud creme/gelpotje zonder deksel



@FunkyJoy: hoe lang duurde het bij jou dat je huid aan het droge gewend was?
Alle reacties Link kopieren
Heb ook maar een zeepbakje aangeschaft! Het zakje was echt te smerig...

Ik had echt na een dag al resultaat, alleen nu zijn mn wangen redelijk glad, maar mn kaaklijn nog niet... Dat wil nog niet lukken. Wel jammer!
Alle reacties Link kopieren
quote:Wintermuts schreef op 19 september 2010 @ 14:04:

En mijn porien op mijn neus zijn direct bijna niet meer zichtbaar WTF?



Precies!

Ik dacht meteen, waarom gebruikt niet iedereen dit...
Alle reacties Link kopieren
theeleut bij deze ben ik om!



En aan de prijs kan ik me geen buil vallen, het zal wel te goedkoop zijn ofzo, dat mensen denken 'dat kan nooit wat zijn'. Of onbekend maakt onbemind, ik had er tot voor kort nog nooit van gehoord.



Ik heb nog een stuk Gamila olijfzeep liggen, dat ding lijkt nauwelijks kleiner te worden. Dat werkt ook best goed, maar het kan beter.



Heb af en toe droge schilfertjes bij mn neusvleugels en mn kin is redelijk vrij van pukkeltjes maar toch wat bobbelig (piepkleine bultjes) en rood, net een soort eczeem/huiduitslag.



Kleinere porien zou helemaal mooi zijn, ik blijf die krengen maar zien ook al heb ik primer, foundation en poeder op. Heb trouwens het idee dat die 'huiduitslag' wel eens zou kunnen komen door de Max Factor Mastertouch concealer. Die gebruik ik sinds een paar weken en zo lang heb ik ook die plekjes her en der.



Irritant want het was wel DE perfecte kleur :/
quote:AGirl schreef op 18 augustus 2010 @ 17:55:

Hoi allemaal,



Gisteren was ik erg laat thuis maar hier is mijn update hoor!



Ik heb de zeep nu 2 dagen gebruikt. Ruikt niet onaangenaam (vind ik, mijn vriend vond het stinken), handig in gebruik (met een nat watje erover wrijven en gezicht insmeren, even in laten trekken en afspoelen) en als ik aan mijn huid voel voelt het lekker zacht. Jammer genoeg zie ik in de spiegel nog niet hetzelfde effect. Mijn huid is rood, droog en trekkerig. Eigenlijk zoals verwacht dus. Gisteren heb ik na het wassen een flinke lik niv*a erop gesmeerd maar dat irriteerde alleen maar meer dus dat doen we maar niet meer.



Vraagje aan degene die het al langer gebruiken; wat adviseren jullie? Doorgaan met 2 keer per dag gebruiken of juist even minderen tot mijn huid eraan gewend is? Insmeren met olie oid?



@FunkyJoy, Lalaa en roosje; hoe is het bij jullie? Is het al binnen?Jezus, vind je het gek dat je gezichtshuid geïrriteerd raakt??! Nivea, hoe verzin je het? Als je er toch weinig geld aan uit wil geven, koop dan op z'n minst gezichtscrème van eigen merk bij Etos o.i.d.
Alle reacties Link kopieren
Tact is niet je sterkste kant of wel SeptemberGirl?



Na het lezen van dit topic kon ook ik uiteraard niet achter blijven. Ben echt een sucker voor beauty producten waar iedereen lyrisch over is dus ook ik heb de zeep besteld. En dan ook maar meteen de 80 gram.



Ik heb 'm gisteren binnen gekregen en meteen ook maar gebruikt en vooralsnog ben ik er erg blij mee. Hij prikt als een gek, vooral nadat ik 'm heb afgespoeld, maar mn huid voelt lekker schoon. Gisteren was m'n huid wat vetter na gebruik maar vandaag is dat alweer minder. Het voelt eigenlijk als een soort peeling. Wat vooral opvallend is is dat mn huid veel strakker lijkt en dat mn porieen niet alleen in de tien minuten na gebruik kleiner zijn (zoals ik dat bij andere producten vaak heb) maar dat (tot nu toe) de hele dag blijven.

Bij mij haalt het helaas niet de meeeters weg maar ik merk dat ze wel uitzonderlijk makkelijk te verwijderen zijn na het gebruik van de zeep. Ik ben er erg blij mee dus!



Merk wel dat het ook prikt als ik m'n gezichtscreme op doe terwijl ik clinique gebruik. Zou toch denken dat t daar niet aan kan liggen.. Wat voor gezichtscreme gebruiken jullie? en prikt t bij jullie ook als je die op smeert of is t een kwestie van gewenning?
Alle reacties Link kopieren
Ohh maakt niks uit wat ik na gebruik op m'n gezicht smeer, alles prikt haha.



Dus nu wacht ik elke keer ong. 15 min voor ik ga smeren, dat help!
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het prikken op zich wel iets hebben. Geeft toch een beetje aan dat het 'nawerkt'. Maar dan moet het inderdaad niet té erg zijn. Ik heb de zeep nu 2 dagen alleen 's avonds gebruikt en het schrale is al flink verminderd. Mijn huid is wel droog, maar niet meer allemaal van die kleine schilfertjes.

Ben nog niet op zoek geweest naar goede crème, waar mijn huid niet verstopt van raakt en weer pukkels veroorzaakt. Iemand tips? Geen Nivea begrijp ik...
Alle reacties Link kopieren
ik gebruik juist wel nivea...aqua sensation.

Heerlijk fris gevoel krijg je daarvan.
Alle reacties Link kopieren
quote:advies schreef op 21 september 2010 @ 19:07:



Na het lezen van dit topic kon ook ik uiteraard niet achter blijven. Ben echt een sucker voor beauty producten waar iedereen lyrisch over is dus ook ik heb de zeep besteld. En dan ook maar meteen de 80 gram.



Ik heb 'm gisteren binnen gekregen en meteen ook maar gebruikt en vooralsnog ben ik er erg blij mee. Hij prikt als een gek, vooral nadat ik 'm heb afgespoeld, maar mn huid voelt lekker schoon. Gisteren was m'n huid wat vetter na gebruik maar vandaag is dat alweer minder. Het voelt eigenlijk als een soort peeling. Wat vooral opvallend is is dat mn huid veel strakker lijkt en dat mn porieen niet alleen in de tien minuten na gebruik kleiner zijn (zoals ik dat bij andere producten vaak heb) maar dat (tot nu toe) de hele dag blijven.

Bij mij haalt het helaas niet de meeeters weg maar ik merk dat ze wel uitzonderlijk makkelijk te verwijderen zijn na het gebruik van de zeep. Ik ben er erg blij mee dus!



Merk wel dat het ook prikt als ik m'n gezichtscreme op doe terwijl ik clinique gebruik. Zou toch denken dat t daar niet aan kan liggen.. Wat voor gezichtscreme gebruiken jullie? en prikt t bij jullie ook als je die op smeert of is t een kwestie van gewenning?



Hahaha, Advies, jij ook al hier?? Ik heb dezelfde handicap als jij, ik lees zoiets en moét het dan kopen... Niks tegen te beginnen, haha, en...heel erg...ik heb gelijk maar 2 stukken van 80 gram gekocht. Ik dacht: het is toch niet duur, en het is vast heel goed, dat moet wel als het op Viva positief genoemd wordt dan is het echt Goed.



Ik gebruik nooit een creme, nooit fijn gevonden. Ik heb wel een paar keer mijn gezicht ingesmeerd met een drupje pure Advocado-olie. Dat is erg goed tegen een droge huid en is ook helemaal natuurlijk, net als de zeep.



Het in laten trekken doe ik nog steeds niet, en dan voelt het lekker aan. Mijn huid is zichtbaar opgeknapt, maar ik gebruik de zeep ook nog niet zo heel lang. Dus hoop dat dit zo blijft (of nog mooier wordt) en hoop niet dat dit een toevallige tijdelijke opleving is.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven