Mode & Beauty alle pijlers

Borstvergroting 19 jaar

08-11-2013 17:30 151 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik ben 19 jaar en denk al een tijdje na over een borstvergroting.

Is er iemand die dit ook op jonge leeftijd heeft laten doen? (Voor het krijgen van kinderen) en zouden deze mensen hun ervaringen met mij kunnen delen? Zou mij erg helpen een beslissing te maken!



P.s. Ik zoek niet naar opmerkingen als 'onzekerheid gaat wel over' etc, wil graag ervaringen van mensen weten (geen meningen over wat ik wel of niet moet doen)



Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Ik had op jouw leeftijd precies hetzelfde qua vorm van mijn borsten to, en toe ik jouw post las dacht ik daar weer aan terug.



Heb zojuist even voor de spiegel gestaan, en ik blijk het nog steeds te hebben. Wat ik hiermee wil aangeven, is dat mijn 'probleem' nu dus blijkbaar zo ver naar de achtergrond is geraakt dat ik er zelfs voor voor de spiegel moest gaan staan om te zien of het Nog steeds zo is (ben nu 27)



Mijn tip: ga eens naar de sauna of het naaktstrand. Daar zie je hoe normale borsten eruit zien.



Ik wil je hier niet perse mee van een operatie weerhouden, maar ik vind het wel belangrijk dat je een weloverwogen keus maakt!
quote:fanvanagathachristie schreef op 08 november 2013 @ 20:38:

[...]





Het kan ook goed gaan, bij mij dus 2x

Je kan ook tevreden zijn, ik dus al 26 jaar

Je kan er ook gelukkiger van worden, ik dus en mijn probleem ging tot aan mijn borsten.Fijn voor je maar dat is geen garantie dat dat ook voor TO zal gelden. Zijn we de drama's met PIP alweer vergeten?
en de auto immuun drama's?



Het blijft namelijk nog steeds zo dat je een lichaamsvreemd object in je lijf stopt en je lichaam kan zich daartegen gaan verzetten
Alle reacties Link kopieren
Bedankt allemaal voor de tips! Ik ga zeker geen overhaaste beslissing nemen en er goed over nadenken. Fanvanagathachristie ik ga je straks even een pb sturen met nog wat vragen! Ga de uitzending van Zembla zeker kijken, bedankt voor de tip!
Alle reacties Link kopieren
Ach, wie houd je nu voor de gek? Die beslissing heb jij allang genomen.



Succes, ik hoop van harte dat je er geen spijt van krijgt.
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op vrijdag 08 november 2013 21:03 <blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="fanvanagathachristie in "Borstvergroting 19 jaar"" class="messagelink">fanvanagathachristie schreef op 08 november 2013 @ 20:38</a>:</b>

[...]





Het kan ook goed gaan, bij mij dus 2x

Je kan ook tevreden zijn, ik dus al 26 jaar

Je kan er ook gelukkiger van worden, ik dus en mijn probleem ging tot aan mijn borsten.</div></blockquote>Fijn voor je maar dat is geen garantie dat dat ook voor TO zal gelden. Zijn we de drama's met PIP alweer vergeten?

Nee meds, echt niet. Ik was een drager van

Pips die ik er, volledig intact, uit voorzorg heb uit laten halen. Ik was niet ziek en al haren een gelukkige vrouw, MET pips.

Nu zijn ze verwijderd en vervangen. Het was zwaar en deed weer pijn, maar weer ben ik overgelukkig. Deze borsten passen bij mij en zijn van mij. Een derde keer zou ik het weer laten doen.
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 08 november 2013 @ 21:03:

[...]



Fijn voor je maar dat is geen garantie dat dat ook voor TO zal gelden. Zijn we de drama's met PIP alweer vergeten?Kortom, eigenlijk wil je mijn positieve ervaringen niet horen waarbij ik overigens bij lange na niet de enige ben.
Alle reacties Link kopieren
quote:-sophie- schreef op 08 november 2013 @ 21:07:

Bedankt allemaal voor de tips! Ik ga zeker geen overhaaste beslissing nemen en er goed over nadenken. Fanvanagathachristie ik ga je straks even een pb sturen met nog wat vragen! Ga de uitzending van Zembla zeker kijken, bedankt voor de tip!Brand maar los
Alle reacties Link kopieren
quote:Bergje65 schreef op 08 november 2013 @ 21:10:

[...]



Nee meds, echt niet. Ik was een drager van

Pips die ik er, volledig intact, uit voorzorg heb uit laten halen. Ik was niet ziek en al haren een gelukkige vrouw, MET pips.

Nu zijn ze verwijderd en vervangen. Het was zwaar en deed weer pijn, maar weer ben ik overgelukkig. Deze borsten passen bij mij en zijn van mij. Een derde keer zou ik het weer laten doen.Ik ook, ik zou het weer een derde keer doen. De borstvergroting heeft mijn leven verrijkt. Absoluut.
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 08 november 2013 @ 21:05:

en de auto immuun drama's?



Het blijft namelijk nog steeds zo dat je een lichaamsvreemd object in je lijf stopt en je lichaam kan zich daartegen gaan verzettenNatuurlijk kan dat ook gebeuren dat is 1 van de risico's. Ik ben ook ontzettend dankbaar dat mijn (gezonde) lijf de protheses zonder enige problemen geaccepteerd heeft.
quote:Bergje65 schreef op 08 november 2013 @ 21:10:

[...]



Nee meds, echt niet. Ik was een drager van

Pips die ik er, volledig intact, uit voorzorg heb uit laten halen. Ik was niet ziek en al haren een gelukkige vrouw, MET pips.

Nu zijn ze verwijderd en vervangen. Het was zwaar en deed weer pijn, maar weer ben ik overgelukkig. Deze borsten passen bij mij en zijn van mij. Een derde keer zou ik het weer laten doen.

Fijn dat het goed is, maar je moest weer onder het mes. Weer onder narcose, weer kans op kapselvorming, littekenvorming en mislukking.

En dat allemaal voor een paar borsten
quote:fanvanagathachristie schreef op 08 november 2013 @ 21:25:

[...]





Kortom, eigenlijk wil je mijn positieve ervaringen niet horen waarbij ik overigens bij lange na niet de enige ben. Jouw positieve ervaringen doen er feitelijk niet toe. Die kan je ook lezen op websites van plastisch chirurgen. Het is selectieve informatie. Jij bent tevreden maar dat biedt TO geen enkele garantie. Ze kan zelfs behoren tot dat ene incidentele geval dat overlijdt bij een operatie.
Alle reacties Link kopieren
quote:fanvanagathachristie schreef op vrijdag 08 november 2013 21:25 <blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="sabbaticalmeds in "Borstvergroting 19 jaar"" class="messagelink">sabbaticalmeds schreef op 08 november 2013 @ 21:03</a>:</b>

[...]



Fijn voor je maar dat is geen garantie dat dat ook voor TO zal gelden. Zijn we de drama's met PIP alweer vergeten?</div></blockquote>Kortom, eigenlijk wil je mijn positieve ervaringen niet horen waarbij ik overigens bij lange na niet de enige ben.

Precies.... Er zijn nl veel meer superstories dan horrorverhalen. Verreweg de meeste operaties gaan goed. De nieuwste implantaten kunnen levenslang blijven zitten en een hele reeële prijs ligt tussen de 2000 en 3000 euro.

Waar? Gewoon bij een gerenommeerde plastisch chirurg in een ziekenhuis.
Alle reacties Link kopieren
Het enige wat ik mij afvraag TO, het probleem wat jij hebt, als ik mij niet vergis is dat je aan de bovenkant van je borst niet genoeg volume hebt en dus alleen aan de onderste helft van je borst volume hebt.

Gaat dit met een borstimplantaat wel verholpen worden? Trekt de implantaat het 'probleem' wel glad? (dus dat er geen verschil meer is tussen bovenhelft en onderhelft)
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op vrijdag 08 november 2013 21:36 <blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="fanvanagathachristie in "Borstvergroting 19 jaar"" class="messagelink">fanvanagathachristie schreef op 08 november 2013 @ 21:25</a>:</b>

[...]





Kortom, eigenlijk wil je mijn positieve ervaringen niet horen waarbij ik overigens bij lange na niet de enige ben. </div></blockquote>Jouw positieve ervaringen doen er feitelijk niet toe. Die kan je ook lezen op websites van plastisch chirurgen. Het is selectieve informatie. Jij bent tevreden maar dat biedt TO geen enkele garantie. Ze kan zelfs behoren tot dat ene incidentele geval dat overlijdt bij een operatie. Beetje dooddoener dit. Je bent altijd een toffe schrijfster hier maar ik ga nu helemaal niet met je mee....
Alle reacties Link kopieren
Ik was 18 toen ik mijn borsten liet vergroten......ze waren klein maar vooral erg lelijk van vorm. Nu vind ik dat ik prachtige borsten heb en heb er geen moment spijt van. Ze zien er erg natuurlijk uit. Ik heb anatomisch gevormde protheses met gelvulling in druppelvorm waarmee ik ook borstvoeding kan geven. Ik ben nu 30 en geen problemen tot nu toe. Ik heb er 4500 euro voor betaald.
Alle reacties Link kopieren
quote:sabbaticalmeds schreef op 08 november 2013 @ 21:36:

[...]



Jouw positieve ervaringen doen er feitelijk niet toe. Die kan je ook lezen op websites van plastisch chirurgen. Het is selectieve informatie. Jij bent tevreden maar dat biedt TO geen enkele garantie. Ze kan zelfs behoren tot dat ene incidentele geval dat overlijdt bij een operatie.Jawel hoor want daar vroeg TO om. Ze vroeg om ervaringen en niet om mensen die haar van een operatie af proberen te praten (met informatie die je ook op allerlei sites kunt lezen).
Alle reacties Link kopieren
quote:deetje83 schreef op 08 november 2013 @ 21:44:

Ik was 18 toen ik mijn borsten liet vergroten......ze waren klein maar vooral erg lelijk van vorm. Nu vind ik dat ik prachtige borsten heb en heb er geen moment spijt van. Ze zien er erg natuurlijk uit. Ik heb anatomisch gevormde protheses met gelvulling in druppelvorm waarmee ik ook borstvoeding kan geven. Ik ben nu 30 en geen problemen tot nu toe. Ik heb er 4500 euro voor betaald.Fijn hè dat je ook zo'n goede ervaring hebt. Borstvoeding geven kan lang niet bij alle vrouwen die een dergelijke operatie hebben ondergaan. Ik vond dat toen wel spannend of dat zou lukken of niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:suzyqfive schreef op 08 november 2013 @ 20:35:



Er is in 2007 een uitzending van Zembla over meisjes tussen de 18 en 21 die borstvergroting hebben ondergaan, misschien heb je daar iets aan?



Goede tip! De aflevering heet: Borsten voor je verjaardag.

Ik denk ook dat je beter nog een paar jaar kan wachten. Over een paar jaar denk je hier misschien heel anders over!
Alle reacties Link kopieren
quote:winkelfanaat schreef op 08 november 2013 @ 21:38:

Het enige wat ik mij afvraag TO, het probleem wat jij hebt, als ik mij niet vergis is dat je aan de bovenkant van je borst niet genoeg volume hebt en dus alleen aan de onderste helft van je borst volume hebt.

Gaat dit met een borstimplantaat wel verholpen worden? Trekt de implantaat het 'probleem' wel glad? (dus dat er geen verschil meer is tussen bovenhelft en onderhelft)Daarom moet ze zich ook heel goed laten informeren. Misschien blijkt wel dat het niet nodig is.
quote:Bergje65 schreef op 08 november 2013 @ 21:37:

[...]



Precies.... Er zijn nl veel meer superstories dan horrorverhalen. Verreweg de meeste operaties gaan goed. De nieuwste implantaten kunnen levenslang blijven zitten en een hele reeële prijs ligt tussen de 2000 en 3000 euro.

Waar? Gewoon bij een gerenommeerde plastisch chirurg in een ziekenhuis.Klopt maar je zou maar net die ene zijn hè?
Alle reacties Link kopieren
Hoi Sophie,



ook ik was 19 jaar toen in mijn borstvergroting kreeg. Ik had 75aa en een onderlichaam met brede heupen wat totaal niet matchte met mijn bovenlichaam. Vanaf een jaar of 15 dacht ik elk jaar als ik meiden met borsten zag, volgend jaar zijn ze bij mij ook gegroeid!

Uiteindelijk is dat niet gebeurd en ben ik informatie gaan zoeken over borstvergrotingen.

De onzekerheid, het slecht passen van kleding (topjes of jurkjes hadden altijd een te grote boezem waardoor niks goed zat). En het feit dat mijn boven- en onderlichaam niet matchten hebben mij tot een borstvergroting doen besluiten.



Mijn operatie is uitgevoerd door dr. Nio van de Parkkliniek Rotterdam. Heb diverse gesprekken gehad en bij hem had ik er het meeste vertrouwen in. Heb ronde protheses voor 80% gevuld waardoor ze 'meehangen' en geen ronde solide 'pornoborsten' zijn.

Daar was ik namelijk heel bang voor,



De operatie doet PIJN! veel pijn. Ik kon 2 a 3 weken lang mezelf niet wassen of aankleden dus daar heb je hulp bij nodig. Hierna gaat het telkens wat makkelijker.



Ik ben inmiddels 27 en nog steeds erg blij met mijn borsten.

Heb nog geen kinderen dus kan je niet vertellen wat er gebeurt met je borsten na een zwangerschap. Ook omdat dat bij iedereen anders is.



Veel succes met je beslissing.
Maar misschien moeten we er eens wat feiten bijhalen.

25% van de vrouwen die hun borsten hebben laten vergroten hebben 2 jaar na de operatie nog steeds pijnklachten die slecht behandelbaar blijken.



http://mens-en-gezondheid ... eilijk-te-behandelen.html
Alle reacties Link kopieren
quote:Bergje65 schreef op 08 november 2013 @ 21:37:

[...]



Precies.... Er zijn nl veel meer superstories dan horrorverhalen. Verreweg de meeste operaties gaan goed. De nieuwste implantaten kunnen levenslang blijven zitten en een hele reeële prijs ligt tussen de 2000 en 3000 euro.

Waar? Gewoon bij een gerenommeerde plastisch chirurg in een ziekenhuis.Precies, ik ben beiden keren in een ziekenhuis geopereerd. Een kliniek voelde op de 1 of andere manier niet goed. Ik denk wel dat de controle op privéklinieken nu veel beter is dan toen ik 18 was. Maar dan nog zou ik weer kiezen voor een ziekenhuis.
Alle reacties Link kopieren
quote:winkelfanaat schreef op 08 november 2013 @ 21:38:

Het enige wat ik mij afvraag TO, het probleem wat jij hebt, als ik mij niet vergis is dat je aan de bovenkant van je borst niet genoeg volume hebt en dus alleen aan de onderste helft van je borst volume hebt.

Gaat dit met een borstimplantaat wel verholpen worden? Trekt de implantaat het 'probleem' wel glad? (dus dat er geen verschil meer is tussen bovenhelft en onderhelft)Ja ik heb een consult gehad en dit zou het 'probleem' inderdaad oplossen. De arts zei dat de implantaten qua vorm aangepast kunnen worden en op maat gemaakt kunnen worden.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven