Mode & Beauty alle pijlers

Mode & Beauty kletstopic

18-11-2012 11:05 1023 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben je geïnteresseerd in mode en beauty en ben je ( bijna) dagelijks te vinden op deze pijler kom dan gezellig mee kletsen!
Blusher, een boxer hebben we. Guitig en onstuimig maar o zo lief!

Ik koop weleens kleding op MP of tweedehands in een winkeltje, maar basics en schoenen koop ik nieuw en vooral op schoenen bezuinig ik niet. Gabor is favoriet bij mij, en andere merken die halve maten hanteren zoals Clarks en Ecco. Je moet wel je best doen om er de leuke modelletjes uit te pikken maar ik slaag er meestal goed. Soms zelfs in de uitverkoop!



Verder bestel ik weleens bij Wehkamp, zalando, H&M en pas voor het eerst bij Lightinthebox.

Op tv komt vaak die reclame van Nelly, iemand daar ervaring mee?



Qua parfum draag ik al jaren Gucci Rush 2 en Pure van Jill Sander. Nu voor de afwisseling een gratis (grote) fles Eau Nature (ofzo?) van Yves Rocher. Tegen verwachting in een erg lekkere geur.

Ik zou wel grag eens een nieuwe heerlijke geur ontdekken, maar heb al meerdere miskopen gdaan in het dure segment dus val toch telkens terug op Gucci. Koop er dan af en toe een goedkope 'zangeres'parfum bij, kylie Minogue heeft wel een lekker geurtje ertussen zitten vind ik.
Alle reacties Link kopieren
Ik bestel ook vaak online: Wehkamp, Zalando en Asos zijn de favorieten :D
Fiftiesdarling, hoe was je feest gisteren?



Ik heb net online geshopt bij een dierenspeciaalzaak, kon het niet laten en met de kou in aantocht een jasje voor onze stoere boxerreu gekocht. heel gaaf met een capuchon met bontrand en een print op de rug.

hier een link: jasje

Ik denk dat hij dat wel leuk vindt, hij haat namelijk de regen en als het koud is is het ook een zeur die steed maar binnen wil zijn. En dat ook mag van mij, uiteraard, heb geen hond om hem altijd maar buiten te zetten! Heerlijk dat gesnurk in de kamer. [img]http://www.pejediertotaal.nl/2240-3073- ... -black.jpg[/img]
Alle reacties Link kopieren
Oeh wat cute hahaha... ik wil mijn kat ook wel aankleden, maar zie dat dan weer niet gebeuren.



Het feest was super tof!
fijn dat het een goed feest was!

Mijn kat zou er ook niets van moeten hebben, maar de hond is nogal maf en een show-off.



ik heb speciaal voor dit topic de plaatjes plak functie aangevraagd, dus ga nu even een plaatje plakken die het wél doet:

Alle reacties Link kopieren
@ MissD ik ben benieuwd naar jouw bestelling bij Lightinthebox.... Wat waren de verzendkosten en duurt het lang totdat je het hebt ontvangen? Ik bestel eigenlijk niet echt super veel online, alleen bij V en D ( New Look en Jane Norman),en af en toe bij Mango. Ik vind het fijn dat ik de spullen die ik niet pas of leuk vind gewoon kan retourneren in de winkel. Op MP heb ik nog nooit iets gekocht, wel af en toe iets verkocht, meestal parfum die ik blind had gekocht en tegen viel. Even een vraagje. Ik zou graag naar Primark willen gaan, ik hoor zowel positieve als negative dingen erover maar ben gewoon benieuwd. Wat denken jullie is het de moeite waard om een shop dagtrip ervan te maken samen met een vriendin? Ik twijfel tussen Rotterdam en Hoofddorp. Welke is makkelijker te bereiken met de trein? Qua afstand zijn beide voor mij even ver. Bedankt alvast!
Alle reacties Link kopieren
Lorenne, de Primark in Rotterdam zit in een groot shopping centrum dus mocht je de Primark niet leuk vinden, is er nog genoeg keuze. Ik raad je sowieso aan, om door de week te gaan, s'ochtends als het kan. Op een zaterdag wil je daar echt niet aan beginnen !
Alle reacties Link kopieren
Ik raad Zaandam aan, groot en doordeweeks rustig genoeg. Rotterdam vind ik echt vreselijk... en Zaandam is het makkelijkst vanaf NS station te bereiken.
Alle reacties Link kopieren
@ Cosima, bedankt voor de tip ik wil sowieso doordeweeks gaan, ik denk op een vrijdag, dan ben ik vrij. Ik ben vorige zomer in Luik geweest in het weekend, die rijen ongelooflijk, ik heb ook niets gepaast. @ FD ik heb inderdaag begrepen dat Zandaam de leukste vestiging is, helaas voor mij iets te ver. Hoe was het feestje? Zien we nog foto's op jouw blog?
Alle reacties Link kopieren
Dan zou ik naar Hoofddorp gaan.



Feestje was heel tof, fotootjes heb ik wel een paar. Die komen nog wel.
quote:lorenne schreef op 26 november 2012 @ 20:40:

@ MissD ik ben benieuwd naar jouw bestelling bij Lightinthebox.... Wat waren de verzendkosten en duurt het lang totdat je het hebt ontvangen?

Heb nog niets ontvangen, wel bericht dat het onderweg was, al een paar uur na het bestellen. Levering zou3-5 werkdagen zijn dus uiterlijk vrijdag. Stiekem hoop ik natuurlijk het morgen al te hebben!



Ik bestel eigenlijk niet echt super veel online, alleen bij V en D ( New Look en Jane Norman),en af en toe bij Mango.



Jane norman vind ik soms erg leuke jurkjes hebben maar verder weet ik niet goed wat ik ervan moet denken. Is denk ik ook de invloed van mijn moeder , die er nog net niet met een boog omheen loopt....

Stiekem vind ik veel van die dingen erg leuk maar ben misschien toch bang om ze te dragen als ik ze zou kopen, dus ik heb er nog nooit wat gekocht. Hoe is de pasvorm eigenlijk, die leek mij namelijk ook niet 100% te zijn of ligt dat echt per item verschillend?



Ik vind het fijn dat ik de spullen die ik niet pas of leuk vind gewoon kan retourneren in de winkel. Op MP heb ik nog nooit iets gekocht, wel af en toe iets verkocht, meestal parfum die ik blind had gekocht en tegen viel. Even een vraagje. Ik zou graag naar Primark willen gaan, ik hoor zowel positieve als negative dingen erover maar ben gewoon benieuwd. Wat denken jullie is het de moeite waard om een shop dagtrip ervan te maken samen met een vriendin? Ik twijfel tussen Rotterdam en Hoofddorp. Welke is makkelijker te bereiken met de trein? Qua afstand zijn beide voor mij even ver. Bedankt alvast!Ik zou er de moeite niet voor over hebben, maar hoor ook goede verhalen (van mensen met veel meer geduld dan ik) ik kan er niet zo goed tegen, die mega winkels. Ben 1x bij primark geweest in Engeland (niet Londen) en heb er leuke accessoires gekocht, maar geen kleding en/of schoenen. Je wordt er wel erg hebberig, dat wel.
trouwens ben nu een paar dagen verder met de therme cremes, en ze bevallen erg goed. Geen trekkerig gezicht, geen velletjes, en het lijkt of inderdaad mijn huid wat gladder is, qua lijntjes. Make-up blijft er prima op zitten en het blijft ook echt de hele dag lekker voelen.

Vaak tegen de avond in winter, had ik toch wel wat droge plekjes alweer vooral bij de kin enzo, maar nu (nog) geen last van gehad.
Alle reacties Link kopieren
Oooeehh <3 primark! Maar alleen die in Londen, veeeeel netter dan die in NL.... Je zou een tripje londen kunnen overwegen haha (¤30 retour met bus, van AMS-UT-EIND-ANTW centraal naar centrum Londen)

Doe dat wel vaker als ik goed wil shoppen hihi...

Ben benieuwd wat je er van vindt!



Online winkelen doe ik eigenlijk nooit.

Kijk wel veel op mode/beauty blogs voor inspiratie maar vind het fijn en leuk om daarna te gaan passen.

Ga graag naar Mango/Zara/H&M etc...(Liefst op een rustige ochtend als ik eens vrij ben)



Besteden jullie als je gaat werken veel aandacht aan je uiterlijk? En hoe representatief moet je zijn voor je werk?

Mijn werkkleding is hetzelfde als mijn vrijetijdskleding,

Maar dan met iets langere rokjes, geen decolletee en platte schoenen..



Vinden jullie het ook leuk om met het stylen en inrichten van je huis bezig te zijn?
Alle reacties Link kopieren
@fruitellie bedankt voor de tip we hebben een midweek London in de planning volgend jaar, dus ik zal een paar uurtjes voor mijzelf reserveren om goed te gaan shoppen. Ik besteed best veel aandacht aan mijn uiterlijk, zeker als ik ga werken. Ik werk direct met klanten en ik moet me vrij representatief kleden. Net als jij knie lange jurken/ rokken, geen decoltee etc. Ik draag wel altijd hoge hakken, en make up, maar niet overdreven. Klijken jullie op bepaalde websites voor inspiratie? @ Fifties D ik zou graag meer willen leren over de kleding stijl van vroeger en over de mode geschidenis. Ik kan wel googelen maar ik zie door de bomen het bos niet meer. Aangezien jij gespecialiseerd bent in vintage , kan jij me een webside of een boek aanbewelen? Heel erg bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Ik wil ook gaan shoppen in Londen! haha

moet ik eerst even gaan sparen, maar als ik genoeg geld heb, wil ik graag met zo'n 4 daagse bootreis naar Londen.



Ben net even naar de Primark geweest en ze hadden eindelijk de zwarte laarzen die ik nu al 3 maanden zoek!

Er hing nog 1 paar, precies is mijn maat.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb heel erg hetzelfde gehad Lorenne! Ik kon ook geen écht goed boek/website vinden. Dus het meeste heb ik her en der bij elkaar gesprokkeld, waarmee ik een uitendelijk een workshop heb opgezet (voor middelbare scholieren) om het weer over te kunnen brengen haha.



Ik heb veel gebruik gemaakt van Fashion Era en Fashion since 1900 (Taschen). En nog veel meer dingen die ik vergeet hahaha
Alle reacties Link kopieren
Ha Fifties erg bedankt! Ik zal de websites even op mijn gemak bekijken...En mocht je dat workshop ook voor 'gewone' mensen ooit houden, dan houd ik me aanbevolen.

@ Anne-Lotte wat leuk zeg dat je de laarzen uiteindelijk hebt gevonden en ook in jouw maat. Wat voor laarzen zijn er?
Alle reacties Link kopieren
Welke çelebrity's stijl vinden jullie leuk? Ik vind de stijl van Kate Middleton erg leuk, eenvoudig maar toch beeldschoon. Ook vind ik de stijl van Maxima super mooi. Behalve de hoeden dan Ik vind het ook leuk dat zij de outfits meerdere keren aantrekken ook met een paar jaar er tussen.
Alle reacties Link kopieren
Ik moet zeggen dat ik dat ook erg waardeer aan Maxima!



Kwa beroemdheden van nu kan ik zo niemand noemen... dan worden het toch de iconen van vroeger die ik het meest waardeer. En figures als Carrie Bradshwas uit SATC (L)
Alle reacties Link kopieren
Toevallig ben ik vanavond begonnen met SATC meer vanwege de outfits van Sarah J. P.arker dan het varhaal. Vooral die schoenen...Ik had losse afleveringen gezien maar nooit de hele serie gevolgd, dus ik ben benieuwd. Qua celebrities van vroeger Audrey Hepburn, zonder twijfel.
Alle reacties Link kopieren
Van vroeger, ook Audrey Hepburn, zeker !

Nu : Kate Middleton, Olivia Palermo, Alexa Chung zijn de namen die me zo gelijk binnen schieten...
Alle reacties Link kopieren
O en qua SATC ben ik meer een Charlotte dan een Carrie
Alle reacties Link kopieren
Ik hou ook heel erg veel van Beauty! Koop zelf erg veel producten en lees heel veel beautyblogs. Leuke tip trouwens.. misslipgloss.nl, beautyfavourites.nl en beautygloss.nl zijn leuke blogs om te lezen!
Alle reacties Link kopieren
Yaaay, mooie jas gescoord hier ! über afgeprijsd (-80%, zoiets)want ik wacht nu gewoon op de sale.

Nog steeds op zoek naar een dikke winterjas (dacht aan de Mexx of Esprit in de sale), en een wollen jas in een aparte kleur : of donkergroen of paars/bordeauxrood. Ik wacht nog even, want een duffle coat van Benetton staat ook nog op de lijst...
Alle reacties Link kopieren
Wat voor jaaaas?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven