Napraattopic 58

24-03-2016 18:06 3021 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Op verzoek een link naar de OP (openingspost) vanwege een te lange OP.



Lees hier de OP van het Napraattopic.



Als blijkt dat er teveel onduidelijkheid bestaat en de OP niet gelezen wordt, dan zal de OP weer terug gezet worden.



Let op: Ook de huisregels zijn in het Napraattopic gewoon van toepassing.



Veel napraat plezier!



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva en Viva Mod.team

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
quote:Hayek schreef op 13 april 2016 @ 11:38:

[...]



Ik heb geen zin om alle reacties te lezen..... Is er al iemand geweest die haar erop gewezen heeft dat alleen maar nachtdiensten van 12 uur draaien helemaal niet is toegestaan en dat 'ie waarschijnlijk liegt? Nee, doe maar ff
quote:Marana_ schreef op 13 april 2016 @ 11:52:

[...]



Nee, doe maar ff stoutert
quote:WaaromPorque schreef op 13 april 2016 @ 11:23:

[...]





En waarom bij een 10 jarige niet?Omdat een 10 jarige het verschil tussen 'mij, me, ik 'enz begrijpt. Tegen een 2 jarige zeggen 'geef maar aan mij' kan nog wel eens verwarrend werken. Dus 'geef maar aan mama' vind ik dan wel logisch. Tegen een 10 jarige praat ik zoals ik tegen een volwassene praat in principe. Bij een 2 jarige hoef je niet infantiel te brabbelen, maar je maakt je zinnen toch wat korter en begrijpelijker.
quote:Eleonora-1 schreef op 13 april 2016 @ 11:19:

Ik vind niet zo snel iets gek.

Sommige vrouwen vinden 'mama' het allermooiste woord van de wereld.

Heerlijk toch.

Laat lekker.



Zeker voor de vrouwen waarbij het niet gelijk gelukt is, maar bijvoorbeeld pas na jaren en medische hulp. Die zijn dolblij dat ze mama mogen zijn.



Ik heb absoluut geen moeite met "mama van", om te zeggen of als nickname.
Alle reacties Link kopieren
quote:Hayek schreef op 13 april 2016 @ 11:38:

[...]



Ik heb geen zin om alle reacties te lezen..... Is er al iemand geweest die haar erop gewezen heeft dat alleen maar nachtdiensten van 12 uur draaien helemaal niet is toegestaan en dat 'ie waarschijnlijk liegt?

En waarom mag dat niet dan?

Zijn genoeg beroepen waar dat heel normaal is, buiten dat sommige mensen daar ook vrijwillig/bewust voor kiezen.

Gewoon even een interesse vraag.
Gelukkig zijn is het vermogen hebben tevreden te zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:paulaner schreef op 13 april 2016 @ 12:15:

[...]



En waarom mag dat niet dan?

Zijn genoeg beroepen waar dat heel normaal is, buiten dat sommige mensen daar ook vrijwillig/bewust voor kiezen.

Gewoon even een interesse vraag.

Daar hebben we een Arbeidstijdenwet voor.



quote:Art. 5.7 lid 2

De werkgever organiseert de arbeid zodanig, dat de werknemer van 18 jaar of ouder ten hoogste arbeid verricht gedurende:

a. 12 uren per dienst;

b. 60 uren per week, en

c. gemiddeld 48 uren per week in elke periode van 16 aaneengesloten weken.quote:Art. 5.8

1 In afwijking van artikel 5:7, tweede lid, onderdeel a, organiseert de werkgever, behoudens het derde lid, de arbeid zodanig, dat een werknemer ten hoogste arbeid verricht gedurende 10 uren per nachtdienst.

2 In elke periode van 16 aaneengesloten weken waarin een werknemer 16 of meer malen arbeid in een nachtdienst verricht organiseert de werkgever, in afwijking van artikel 5:7, tweede lid, onderdeel c, de arbeid zodanig dat ten hoogste gemiddeld 40 uren per week arbeid wordt verricht in die periode van 16 aaneengesloten weken.

3 In afwijking van het eerste of vierde lid kan de werkgever ten hoogste 5 malen in elke aaneengesloten periode van 14 maal 24 uren, en ten hoogste 22 malen in elke aaneengesloten periode van 52 weken, de arbeid zodanig organiseren dat een werknemer:

a. ten hoogste arbeid verricht gedurende 12 uren in een nachtdienst, en

b. aansluitend op die nachtdienst een onafgebroken rusttijd heeft van ten minste 12 uren.

4 Indien arbeid in een nachtdienst wordt verricht waarbij die dienst eindigt na 02.00 uur, organiseert de werkgever die arbeid zodanig, dat na die dienst de werknemer, behoudens het derde lid, een onafgebroken rusttijd heeft van ten minste 14 uren, welke rusttijd eenmaal in elke aaneengesloten periode van 7 maal 24 uren mag worden ingekort tot ten minste 8 uren, indien de aard van de arbeid of de bedrijfsomstandigheden dit met zich brengen.

5 De werkgever organiseert de arbeid zodanig, dat een werknemer na het verrichten van een reeks van 3 of meer achtereenvolgende nachtdiensten een onafgebroken rusttijd heeft van ten minste 46 uren.

6 Indien in een reeks van achtereenvolgende diensten een of meer van deze diensten een nachtdienst betreft, organiseert de werkgever die arbeid zodanig, dat een werknemer gedurende ten hoogste 7 achtereenvolgende diensten arbeid verricht. Bij collectieve regeling kan, met inachtneming van het zevende lid, van de vorige zin worden afgeweken. Elk beding, waarbij op een andere wijze dan in de vorige zin is bepaald, wordt afgeweken van dit lid, is nietig.

7 De werkgever organiseert de arbeid zodanig, dat een werknemer ten hoogste 8 achtereenvolgende diensten arbeid verricht, indien een of meer van deze diensten een nachtdienst betreft en de aard van de arbeid of bedrijfsomstandigheden dit met zich brengen.

8 De werkgever organiseert de arbeid zodanig, dat een werknemer in elke periode van 16 aaneengesloten weken ten hoogste 36 malen arbeid verricht in een nachtdienst die eindigt na 02.00 uur. Bij collectieve regeling kan, met inachtneming van het negende lid, van de vorige zin worden afgeweken, indien de aard van de arbeid of bedrijfsomstandigheden dit met zich brengen. Elk beding, waarbij op een andere wijze dan in de vorige zin is bepaald, wordt afgeweken van dit lid, is nietig.

9 De werkgever organiseert de arbeid zodanig, dat een werknemer in elke periode van:

a. 52 aaneengesloten weken ten hoogste 140 malen arbeid verricht in een nachtdienst die eindigt na 02.00 uur, of

b. 2 aaneengesloten weken ten hoogste 38 uren arbeid verricht tussen 00.00 uur en 06.00 uur.
Oh dear, how sad, never mind.
quote:Woldertje schreef op 13 april 2016 @ 12:14:

[...]





Zeker voor de vrouwen waarbij het niet gelijk gelukt is, maar bijvoorbeeld pas na jaren en medische hulp. Die zijn dolblij dat ze mama mogen zijn.



Ik heb absoluut geen moeite met "mama van", om te zeggen of als nickname.Ik ook niet. Iedereen moet doen wat hij/zij fijn vind. Ik heb daar verder geen last van, ofzo.
Ik heb het toch weer gedaan op entertainment. Gereageerd. Terwijl ik andere dingen moet doen.

Weer een uur zomertijd minder. Meestal gaan ze dan goed los... door andere reacties.

Fijne dag verder. Ik heb bijna 20 aardbeiensprietjes.
quote:Hayek schreef op 13 april 2016 @ 11:46:

[...]





[...]

Weer zo een die tegelijk met haar vriend naar bed wil. Heerst dat ook ofzo?
Alle reacties Link kopieren
quote:Hayek schreef op 13 april 2016 @ 12:21:



Daar hebben we een Arbeidstijdenwet voor.





Ja die ken ik wel. niet uit mijn hoofd overigens, maar dat laat onverlet dat daar zeer vaak van word afgeweken, en volgens mij volledig legaal..

Maar goed, dank voor het antwoord.
Gelukkig zijn is het vermogen hebben tevreden te zijn.
Alle reacties Link kopieren
quote:paulaner schreef op 13 april 2016 @ 12:48:

[...]





Ja die ken ik wel. niet uit mijn hoofd overigens, maar dat laat onverlet dat daar zeer vaak van word afgeweken, en volgens mij volledig legaal..

Maar goed, dank voor het antwoord. Er wordt van afgeweken, maar dat is niet altijd legaal. En altijd 12-uurs nachtdiensten is sowieso niet toegestaan.
Oh dear, how sad, never mind.
quote:paulaner schreef op 13 april 2016 @ 12:15:

[...]



En waarom mag dat niet dan?

Zijn genoeg beroepen waar dat heel normaal is, buiten dat sommige mensen daar ook vrijwillig/bewust voor kiezen.

Gewoon even een interesse vraag.



Klopt.

In de filmwereld wordt wel langer ook gewerkt.

Werkdagen van 12 uur zijn heel normaal.

Vooral de mensen van de productie, licht, catering etc. die zijn er als eerste (ontzettend vroeg) en gaan als laatste weg (vaak 's avonds laat).
Ik werk ook meer dan 12 uur per dag.... het is goed dat ik het weet! Vanavond klacht indienen
Alle reacties Link kopieren
Dat bevrijden uit huwelijk topic Hoppa meteen maar twee huwelijken met kinderen de mestvaalt op omdat de TO haar minnaar nodig heeft om te durven scheiden maar ze niet denkt dat ze oud met hem wil worden. Soms zou ik willen dat ik man en minnaar het topic toe kon sturen.
Als het gras bij de buren altijd groener is dan is het kunstgras
Alle reacties Link kopieren
Hée Ttass, gefeliciteerd met je nieuwe baan!
“Intelligentie zonder vriendelijkheid is een zeer gevaarlijk wapen”. (Francoise Sagan)

"De moord die niet mocht worden opgelost". (Maaike Vaatstra)
Alle reacties Link kopieren
quote:Oudblond schreef op 13 april 2016 @ 16:18:

Dat bevrijden uit huwelijk topic Hoppa meteen maar twee huwelijken met kinderen de mestvaalt op omdat de TO haar minnaar nodig heeft om te durven scheiden maar ze niet denkt dat ze oud met hem wil worden. Soms zou ik willen dat ik man en minnaar het topic toe kon sturen.Ik ook. Ik reageer meestal maar gewoon niet meer in dat soort topics. Ik word er boos om........
Oh dear, how sad, never mind.
quote:Oudblond schreef op 13 april 2016 @ 16:18:

Dat bevrijden uit huwelijk topic Hoppa meteen maar twee huwelijken met kinderen de mestvaalt op omdat de TO haar minnaar nodig heeft om te durven scheiden maar ze niet denkt dat ze oud met hem wil worden. Soms zou ik willen dat ik man en minnaar het topic toe kon sturen.Erg he... ik kan me niet voorstellen dat je zo met mensen omgaat. Verdrietig word ik ervan
quote:Oudblond schreef op 13 april 2016 @ 16:18:

Dat bevrijden uit huwelijk topic Hoppa meteen maar twee huwelijken met kinderen de mestvaalt op omdat de TO haar minnaar nodig heeft om te durven scheiden maar ze niet denkt dat ze oud met hem wil worden. Soms zou ik willen dat ik man en minnaar het topic toe kon sturen.Dat doe die man toch echt zelf.
Alle reacties Link kopieren
quote:Moiren_ schreef op 13 april 2016 @ 16:31:

[...]



Dat doe die man toch echt zelf.Grotendeels mee eens. Ik vind iemand die het aanlegt met een getrouwde man/vrouw ook fout, maar de man/vrouw in kwestie nog veel fouter. Laten we zeggen 90% voor de bedrieger en 10% voor degene die eraan meewerkt.
Oh dear, how sad, never mind.
Ze bedriegen toch allebei hun partner?

Ik heb er geen enkele meelij mee.
Alle reacties Link kopieren
quote:Hayek schreef op 13 april 2016 @ 16:35:

[...]



Grotendeels mee eens. Ik vind iemand die het aanlegt met een getrouwde man/vrouw ook fout, maar de man/vrouw in kwestie nog veel fouter. Laten we zeggen 90% voor de bedrieger en 10% voor degene die eraan meewerkt.

Of evt. 100% om 10%.

De 'aanlegger' is 100% verantwoordelijk voor zichzelf, niet voor de getrouwde minnaar ( en zijn vrouw).
“Intelligentie zonder vriendelijkheid is een zeer gevaarlijk wapen”. (Francoise Sagan)

"De moord die niet mocht worden opgelost". (Maaike Vaatstra)
Alle reacties Link kopieren
Wat Solo zegt.
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
quote:Moiren_ schreef op 13 april 2016 @ 16:31:

[...]



Dat doe die man toch echt zelf.Ja dat ben ik helemaal met je eens. Maar hij doet dat omdat TO hem laat geloven dat hij haar grote liefde is terwijl ze hem ook zo bij het grof huisvuil zet zodra haar eigen sores opgelost is.
Als het gras bij de buren altijd groener is dan is het kunstgras
De logica ontgaat me in dit soort topics....
Alle reacties Link kopieren
quote:Oudblond schreef op 13 april 2016 @ 16:40:

[...]



Ja dat ben ik helemaal met je eens. Maar hij doet dat omdat TO hem laat geloven dat hij haar grote liefde is terwijl ze hem ook zo bij het grof huisvuil zet zodra haar eigen sores opgelost is.En misschien doet hij wel net alsof hij bij zijn vrouw weg gaat.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven