Ik ben zo bang... deel 6

14-10-2010 18:04 2993 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 6 alweer.... en het leven blijft een achtbaan.



Maar gelukkig een achtbaan waarin ik me gesteund weet door alle lieve vrouwen die hier meeschrijven. met of zonder kanker, met of zonder ervaring met de ziekte, maar altijd met een groot gevoel voor humor en aandacht voor elkaar.



Dit topic is er voor iedereen die mee wil lezen of schrijven over de grootste levensproblemen en de kleinste grappige ervaringen.



Van tomaatautootjes tot babies, van borstreconstructies tot bloeddrukkastjes, van verdwijnacts tot wasserette-ervaringen: ik hoop dat ik nog heel, heel lang mag blijven schrijven op het mooiste topic van het forum.



Het vorige deel: Ik ben zo bang... deel 5
Alle reacties Link kopieren
quote:robo schreef op 21 oktober 2010 @ 11:38:

[...]





Crossposten, maar niet naar mij?!?!











Nou, de mail die gecrossposted werd was wel allebei naar jou, toch? Heb ik het verkeerd gedaan? *gaat ff checku*



Anders stel ik de vraag hier ook even. Zal ik de tomtom meenemen
Alle reacties Link kopieren
Its, misschien pas je op 1 van de 3 aanhangers
Alle reacties Link kopieren
Ja een Tom Tom mee, geen idee!
Alle reacties Link kopieren
o met dat luchtbed van Phoehee kom ik dan een heel eind



Overigens mijn boekenkast staat op hyves
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Its waar ga je heen met mijn luchtbed?
Alle reacties Link kopieren
in die derde aanhangwagen
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Voor Robo en alle vaste schrijvers hier, ik ben zo'n meelezer die heel af en toe even opduikt. Dit topic raakt me, door de realistische manier waarop Robo schrijft over ziek zijn en wat dat betekent en door de mooie reacties van de (vaste) schrijvers hier. En nu werd ik geraakt door de opmerking dat voor sommigen het opduiken van een nieuwe schrijver even als inbreuk wordt gevoeld. Ik herkende dat gevoel van mijn vaste (en enige) topic, de tetters. Daar knalt ook wel eens iemand de deur open, zoals dat op een openbare plek ook hoort. Maar toch voelt het wel een beetje raar, als je geconfronteerd wordt met dat openbare karakter. En tegelijk is het leuk om nieuwe geluiden over leuke dieren te horen.



Anyway, ik wil de weekendploeg en Robo even veel plezier wensen. Het gaat vast goed komen met de plinten en de aanhangwagens . Aai voor de hondjes!
Alle reacties Link kopieren
weet je nog wel waar je het luchtbed stopt dan. Anders moeten we al die aanhangwagens eerst uit- en dan weer inladen. Wat een werk.



Ik ga de mail even lezen. Er wordt gecrospost lees ik. Ik wil meedoen.
Alle reacties Link kopieren
Talkinghead, lief dat je schrijft!

Het wordt zeker een fijn weekend, aanhangwagens of niet :-)



Its, als je mee wilt hoef je niet opeen luchtbed hoor! We verzinnen wel wat.



Zoebie, gezellig, crosspost je dan ook naar mij?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou graag willen maar moet een dagje werken dit weekend helaas.



Maar ik kom hoe dan ook een keertje jou kant op. Waarschijnlijk met itsman want grote stukken rijden in mijn eentje is nooit zo een succes.
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Gezellig Its!!!
Alle reacties Link kopieren
Grr, kan niet eens mijn mail beantwoorden. Zo druk.

Mooi hotel Bo.

Zesde poging om de mail te beantwoorden nu. Moet maar inloggen met de firefox. De I explorer gooit de mail er steeds uit bij een registratie.

Pompiedompiedom
Alle reacties Link kopieren
Wat is het trouwens gezellig druk hier.

Tiedeldiedeldiedeldom.
Alle reacties Link kopieren
Haha Zoeb, ik doe zestien dingen tegelijk



Dan schiet er weleens iets bij in!



Is het rustig op je werk?
Alle reacties Link kopieren
het wordt iets minder druk, ik ga heel even naar het werk. Tot later dames en geniet van de voorpret
Je moet soms vallen om weer leren op te staan
Alle reacties Link kopieren
Dinsdag over een week gaan we vliegen. Met de koffers begin ik altijd al vroeg. steeds als ik wat bedenk leg ik het er vast in. Nu gaat het even niet want ik heb een slijmbeursontsteking aan mijn schouder en moet rust houden. Nou dat doe ik ook, het doet vreselijk pijn bah, 't is gisteren begonnen op mijn werk. Ik wist haast niet hoe ik thuis moest komen, heb met mijn linkerhand moeten schakelen in de auto. Nu ben ik net naar mijn sport geweest want daar is een fysiotherapeut aan verbonden, die heeft me goed geïnstrueerd. Ik ga me er strak aan houden, want ik wil beter zijn voor we vertrekken.

Voor mijn man heb ik zo gepakt, maar voor mezelf ben ik langer bezig (zal wel een tik zijn) met mijn kleding, ik wil alles een keertje aanpassen voor ik besluit wat er mee moet, het is allemaal kleding die ik hier niet draag, voor de tropische temperaturen van daar, en ik heb het sinds de vorige vakantie niet meer aangehad, daar ben ik zo een hele middag mee zoet. Liefst wil ik alleen ondergoed hoeven wassen, dus genoeg kleren, met genoeg afwisseling voor 3 weken.

Mijn medicijnen en medische hulpmiddelen heb ik wel al allemaal geregeld. Het blijft altijd een hele onderneming of je nu 5 dagen of drie weken gaat, je moet een hoop regelen vind ik.
Alle reacties Link kopieren
Het is het zeker waard dat wel natuurlijk! en Bo ik zou het heerlijk vinden als je mee ging in de koffer! Virtueel blijf ik wel hier, het laptopje gaat natuurlijk weer mee. Er is wifi als het goed is.
Alle reacties Link kopieren
Gelukkeling: voorzichtig met zo'n schouder hoor! Heb het zelf verwaarloosd vorig jaar dusdanig dat ik er pas met 3 maanden halve dagen werken en 8 maanden! fysiotherapie af kwam, dus kijk alsjeblieft uit dat het niet zo vast gaat zitten als bij mij. Ik zal zo stom nooit meer zijn. Maar ben niet zo'n dokter-renner, in dit geval stom genoeg.

Robo, ik blijf gewoon schrijven en als iemand niet wil reageren is dat helemaal goed hoor! Zoals ik al zei: ik begrijp het wel! Ik hoef zeker niet alle aandacht hoor, daar ben ik de persoon al helemaal niet voor

Voor iedereen die naar La douce France gaat: rij voorzichtig, en heeeel veel plezier gewenst! Ik ga nu aan mijn weekend beginnen en van mijn beestjes genieten en hopelijk een beetje bijslapen, want doordeweeks komt het er niet zo van en gaat de wekker alweer om half 5. Dan haal ik hooguit een uurtje of 5 slaap dat breekt me aan het eind van de week op.

Voor allemaal:
Alle reacties Link kopieren
Hallo Bo.

Wat een gedoe, en vooral wat een ongeloofwaardig gedoe.

Trek het je niet aan meid, dit is jouw topic.
Alle reacties Link kopieren
Ja Pasdedeux ik houd me er aan hoor, dat wil ik niet! het doet ook te erg zeer, om mee door te lopen.

En hemel wat een korte nachtjes maak jij!

Alle reacties Link kopieren
Ja, het doet vreselijk veel pijn, of ze met een mes in mijn arm staken iedere keer als ik me bewoog. Ik kon mijn haar niet meer wassen of borstelen en zelfs mijn kont amper nog afvegen, (sorry, raar praatje) me niet meer aan of uitkleden, allemaal omdat ik zonodig stoer moest zijn Maar dat was eens maar nooit meer! Tja korte nachten, maar ik slaap toch amper (fijn hoor, die overgang), alleen aan het eind van de week ben ik dan wel moe.
Alle reacties Link kopieren
Als ik jullie zo lees over die overgang, zie ik er niet bepaald naar uit. Ik zou het niet redden met 5 uurtjes slaap hoor. Ik vind het soms al vervelend als ik pas om 11 uur in bed lig. En mijn wekker gaat "pas" om 6 uur! (mijn moeder zei eerst altijd "dan ben ik van die irritante maandelijkse periode af. Ze is nu 52 en ik hoor haar nog niet over de overgang. Misschien is mijn voorland wel dat het pas laat komt. Net als grijs worden overigens. Mijn moeder heeft nog geen verkleurde haar op haar hoofd!)



Jeetje gelukkeling, dat komt ook zomaar opzetten! Had je daar zondag nog helemaal geen last van? Je moet dit weekend weer werken toch? Hopen dat je alles met links kunt
Alle reacties Link kopieren
ik kan niet inloggen op de hotmail. grrrr..
Alle reacties Link kopieren
Nee zondag nog niks Ing, het begon gisteren op mijn werk, met het heen en weer rollen op de wieltjes van mijn stoel. Ik werk achter twee pc's, de een is gewoon werken in word, office en excel en als de telefoon gaat moet ik achter de andere, dat is de telefooncentrale, ik trek mezelf steeds langs het bureau van de een naar de andere plek, minimaal 80 keer per middag, nog nooit eerder last gehad. Zal wel de ouderdom zijn
Alle reacties Link kopieren
O meiden, het is bijna zo ver: jullie gaan naar Frankrijk!!! In gedachten ga ik met jullie mee, geef ik Bo en Ro een dikke knuffel en de honden een kriebel achter de oren.

In het echte leven ga ik morgen naar de hypotheekmeneer, morgen en zaterdag de boekenkast gronden en lakken en zondag met dozen sjouwen. Lieve meiden, rij voorzichtig, en heb vooral heel veel plezier!!!



Je vroeg hoe het nu is, Bo. De vermoeidheid is nu ongeveer permanent, maar de mentale toestand is best ok. Ik zit in een soort flow en daar doe ik het momenteel goed op. Kan nu ook even erg genieten van mijn vader en sjurman die de boekenkast aan het bouwen zijn, en een beetje haantjesgedrag vertonen, al keuvelend. Een beetje "wie heeft de grootste"-verhaal. Er zijn momenten geweest dat ik daar absoluut niet tegen had gekund, vreselijk opgefokt was geraakt. Maar nu heb ik mijn werkdag achter de rug, ik ben indonesisch stoofvlees aan het maken (er staat een rendang te pruttelen) en ik zit even te relaxen. Zo fijn dat mijn vader en zijn vriendin meehelpen, in mijn oude huis is het meeste nu opgeruimd en schoongemaakt en de hangende lampen zijn van het plafond. Nog drie nachtjes slapen en dat is best te overzien...



Voor alle lieverds hier, oud en nieuw, veel liefs!



Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven