Help ik claim te veel.

25-10-2011 19:55 225 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Ik (20) heb nu zo'n 7 maanden een relatie met mijn vriend (33). Ik merk echter aan mezelf dat ik in het begin altijd alles wel best vond, maar nu stel ik me zo ontzettend afhankelijk van hem op dat ik, net als nu, mezelf helemaal gek en verdrietig kan maken omdat hij belooft had om te bellen maar dit niet doet.

Ik weet dat hij het druk heeft met werk, maar ik voel me er gewoon zo waardeloos onder omdat dit al de zoveelste keer is dat hij beloofde me terug te bellen maar vervolgens gewoon de telefoon niet opneemt terwijl ik weet dat hij in de auto zit met zijn telefoon bij zich.

Echter moet ik hem hier niet de schuld van geven, ik wil gewoon dat ik me hier overheen kan zetten en hem niet 5 keer ga bellen en ook nog 3 smsjes stuur omdat ik het gewoon echt niet kan hebben dat hij me niet terug heeft gebeld.



Pas ook, maandag is zijn vrije dag en ik had toevallig ook een maandag vrij dus ik wilde graag afspreken maar hij had geen zin want hij was moe.. als je hier gewoon logisch overna denkt is het helemaal niet raar, maar ik kan daar zo onwijs emotioneel van worden en dat wil ik helemaal niet, ik wil hem los kunnen laten en hem de vrijheid geven zoals ik dat de eerste tijd ook kon maar het wordt alleen maar erger omdat hij me voor mijn gevoel al veel te vaak heeft laten zitten door gewoon weg te gaan als ik verdrietig ben, of gewoon 2 dagen niets van zich laat horen, of zoals het eerdere probleem dat hij vaak belooft terug te bellen maar dit zelden doet..(en dan is er ook nog een probleem met alcohol wat ik allemaal precies door heb hoe het zit maar hij niet de waarheid over spreekt, dit gaat echter al beter en hij accepteert mijn hulp want het gaat gewoon echt te ver en hij zegt dat het mijn taak ook is om hem te begrenzen maar speelt wellicht wel mee)

Overdag belt hij me gerust 6 keer, en als ik in de avond sms van wil je me alsjeblief morgen terug bellen krijg ik hem ook gewoon als hij in de auto naar zijn werk zit direct aan de lijn, dat verwart het gewoon voor mij. Als ik dan vraag waarom het dan wel kan is het 'ja sorry ik was het vergeten', maar hoe kan je na zeker 5 keer dat we er een woordenwisseling over hebben gehad nog vergeten? lijkt me eerder een stukje eigenwijzigheid omdat ik zo graag van hem verwacht dat hij gewoon nog even terugbelt om weltrusten te zeggen.. maar hij zei letterlijk net nog 'nu ga ik je echt zo terugbellen want ik weet dat je anders niet slaapt'.. waarom doet ie het dan niet



Als ik bij hem ben zit hij eigenlijk alleen achter zijn computer omdat hij wil genieten van zijn vrije dag, ik wil dan altijd gewoon samen iets doen.. eigenlijk slaap ik al 7 maanden elk weekend bij hem, en hij heeft twee keer bij mij geslapen ivm verjaardag. Nu vroeg ik hem 3 weken terug om eens bij mij te slapen maar dan is hij ineens ziek.. bij hem slapen kan dan wel en dan is hij gewoon fit.. de sfeer bij ons thuis is echt onwijs goed en hij past er goed bij maar ik snap gewoon niet waarom hij niet bij mij wil zijn



Ik hoop hier tips op te doen want dit moet echt niet verder gaan.. het breekt me nu emotioneel op (als ik niet even weltrusten tegen hem gezegd heb en niet weet dat alles goed met hem is dan kan ik gewoon de hele nacht niet slapen en dat gebeurt dus nogal heel erg vaak) en onze relatie krijgt hier ook spanning door

Moest het echt even van me afschrijven
Alle reacties Link kopieren
Jij moet niets van je afschrijven, je moet jezelf eens een schop onder den kont geven...



Ik krijg het van alleen het lezen al spaans

benauwd...

Als je hem geen weltrusten hebt gewenst lig je de hele nacht wakker??

Doe eens niet zo idioot zeg!

de beste man heeft 33 jaar lang zijn dagen zonder kleerscheuren overleefd, hij zal nu ook niet in 7 sloten tegelijk lopen...



Als je zo door gaat zegt je liefje zo echt ineens, ja doeiii Aqua. hier heb ik dus geen zin in!

(en terecht als ik het even zeggen mag)
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Je word onzeker en afhankelijk omdat hij vreemd doet.

Hoeft niet eens aan jezelf te liggen maar zijn houding veroorzaakt dat gevoel.



Bij mij rammelen alle bellen als ik dit lees.



Dit is een vreemde man die je een stille behandeling geeft.



Lees eens op een ander topic hier op het forum over een foute mannen.



Ik denk dat je er een te pakken hebt.



Waarom zou een vriend die jou lief vind zo doen?

Klopt toch niet?



En dat is wat je denk ik voelt..



Als je ziet/vpelt dat er iets niet klopt klopt het ook niet.



Laat je niet in de war brengen!!
Alle reacties Link kopieren
quote:Ik hoop hier tips op te doen want dit moet echt niet verder gaan.. het breekt me nu emotioneel op (als ik niet even weltrusten tegen hem gezegd heb en niet weet dat alles goed met hem is dan kan ik gewoon de hele nacht niet slapen en dat gebeurt dus nogal heel erg vaak) en onze relatie krijgt hier ook spanning door



Wordt het niet eens tijd dat hij zelf verantwoordelijk wordt voor zijn leven, ipv die verantwoording naar jou toe af te splitsen?

Hoe lang wil je nog moederen over hem?
Vergeet niet, een “Ja, maar..” is eigenlijk een “nee, want...”
Alle reacties Link kopieren
@summerdance Daarom zeg ik ook dat dit moet stoppen, het slaat ook gewoon echt nergens op en dat weet ik, daarom zeg ik ook dat het allemaal aan mij ligt en dat ik dit niet wil.. vroeger had ik dit nooit en ik snap gewoon niet waarom het zo is en inderdaad waarschijnlijk heb ik gewoon een keiharde schop onder mn kont nodig
Alle reacties Link kopieren
Lees ik het nou goed dat jij nog thuis woont? En dat jij serieus verwacht van een 33 jarige man, dat hij "gezellig" bij jouw ouders thuis komt slapen?

Tamelijk bizar lijkt mij zo.

Een oudere partner is helemaal niet erg, maar dan moet je wel volwassen worden.
Alle reacties Link kopieren
quote:aqua7 schreef op 25 oktober 2011 @ 20:02:

@summerdance Daarom zeg ik ook dat dit moet stoppen, het slaat ook gewoon echt nergens op en dat weet ik, daarom zeg ik ook dat het allemaal aan mij ligt en dat ik dit niet wil.. vroeger had ik dit nooit en ik snap gewoon niet waarom het zo is en inderdaad waarschijnlijk heb ik gewoon een keiharde schop onder mn kont nodig*schop*

Bij deze!
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat hij eerdaags heel erg genoeg van je gaat hebben,met je geclaim.

Vreselijk,krijg het al benauwd als ik het lees zeg.

Erg volwassen ook,niet kunnen slapen omdat je geen weltrusten hebt gezegd?

En welke vent die op zichzelf woont wil nu bij vriendin zijn moeder gaan slapen als het niet persé hoeft?
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik zou het probleem toch ook niet helemaal bij mezelf neerleggen... vriend belooft continu dingen die hij niet nakomt? Een probleem met alcohol waar jij hem bij helpt? Zit altijd achter de PC als jij er bent? En wil nooit bij jou slapen? Klinkt alsof hij precies doet waar hij zin in heeft zonder rekening te houden met jou.



Je claimt hem inderdaad en daar moet je mee stoppen, al snap ik wel dat je die neiging hebt. Je probeert hem als het ware 'vast te pakken' omdat hij je telkens ontglipt. Maar dat gaat je niet helpen; hij zal alleen maar meer zijn eigen gang gaan, want hij weet dat je toch wel als een hondje achter hem aanloopt...



De tips wat je moet doen, heel simpel: stoppen met claimen. Je hebt precies door wat je verkeerd doet, dus heel moeilijk kan dat niet zijn!
Alle reacties Link kopieren
quote:ladytruckster schreef op 25 oktober 2011 @ 20:08:

Ik denk dat hij eerdaags heel erg genoeg van je gaat hebben,met je geclaim.

Vreselijk,krijg het al benauwd als ik het lees zeg.

Erg volwassen ook,niet kunnen slapen omdat je geen weltrusten hebt gezegd?

En welke vent die op zichzelf woont wil nu bij vriendin zijn moeder gaan slapen als het niet persé hoeft?Snap ik ook hoor, maar dan mag hij ook wel zo volwassen zijn om dat gewoon duidelijk tegen TO te zeggen en niet met smoesjes over ziekzijn aan te komen.
Ik vraag me vooral af hoe het kan dat als je niet bij elkaar bent je 8 x op een dag moet bellen..... en als je wel bij elkaar bent hij kennelijk niet veel te zeggen heeft en achter de PC kruipt.
Volwassen gedrag is elkaar vrijheid gunnen . . . . dat zie ik niet bij jou! Grow up!
Alle reacties Link kopieren
quote:Aureel schreef op 25 oktober 2011 @ 20:08:

Nou, ik zou het probleem toch ook niet helemaal bij mezelf neerleggen... vriend belooft continu dingen die hij niet nakomt? Een probleem met alcohol waar jij hem bij helpt? Zit altijd achter de PC als jij er bent? En wil nooit bij jou slapen? Klinkt alsof hij precies doet waar hij zin in heeft zonder rekening te houden met jou.





Dat ben ik ook wel met je eens hoor

Maar als ik eerlijk ben....

Niet dat ik het goedkeur, maar ik kan me die vriend wel een beetje voorstellen

Ik zou ook echt heel weinig zin hebben om te bellen als ik elke keer een hysterische dame aan de telefoon heb

Sterker nog, ik heb ooit eens zo'n vriendje gehad.

Die vond het nodig om me 5!!! keer binnen een half uur te bellen

Ik kan je vertellen, de zin om terug te bellen vergaat je snel hoor



IK begrijp trouwens dat hele afspraken maken wie wie belt nooit zo

Je belt als je iets te melden hebt en anders bel je niet

Krijg je de ander niet te pakken...jammer dan komt het wel



Of het moet iets levensbedreigends zijn, maar die indruk krijg ik hier niet

Dit is een gevalletje bellen om het bellen
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Over de zeikt omdat hij niet belt om je welterusten te zeggen? Sorry hoor, maar wat is dat voor een onzin? Dat klopt niet hoor, het is heel ongezond.



Waarom moet je hem zo vaak spreken? Waarom perse zien op een vrije dag? Kun je er echt niet soepeler mee omgaan? Dat houdt de relatie leuk. Nu is er blijkbaar al gezeur en dan is het de vraag hoelang hij dit vol gaat houden of leuk blijft vinden (k krijg door zijn reactie al de indruk dat hij het al niet meer leuk vindt), want ja; je claimt. Verschrikkelijk erg zelfs.
Alle reacties Link kopieren
quote:keukenstoel schreef op 25 oktober 2011 @ 20:01:

Je word onzeker en afhankelijk omdat hij vreemd doet.

Hoeft niet eens aan jezelf te liggen maar zijn houding veroorzaakt dat gevoel.



Bij mij rammelen alle bellen als ik dit lees.



Dit is een vreemde man die je een stille behandeling geeft.



Lees eens op een ander topic hier op het forum over een foute mannen.



Ik denk dat je er een te pakken hebt.



Waarom zou een vriend die jou lief vind zo doen?

Klopt toch niet?



En dat is wat je denk ik voelt..



Als je ziet/vpelt dat er iets niet klopt klopt het ook niet.



Laat je niet in de war brengen!!Keukenstoel, een man die geen zin heeft om na 6 keer bellen nóg een keer te bellen is geen foute man. Dat is een normale man.
Alle reacties Link kopieren
[quote]Aureel schreef op 25 oktober 2011 @ 20:08:

Nou, ik zou het probleem toch ook niet helemaal bij mezelf neerleggen... vriend belooft continu dingen die hij niet nakomt? Een probleem met alcohol waar jij hem bij helpt? Zit altijd achter de PC als jij er bent? En wil nooit bij jou slapen? Klinkt alsof hij precies doet waar hij zin in heeft zonder rekening te houden met jou.



Je claimt hem inderdaad en daar moet je mee stoppen, al snap ik wel dat je die neiging hebt. Je probeert hem als het ware 'vast te pakken' omdat hij je telkens ontglipt. Maar dat gaat je niet helpen; hij zal alleen maar meer zijn eigen gang gaan, want hij weet dat je toch wel als een hondje achter hem aanloopt...

[quote]



Mee eens, alleen vind ik de tip dat hij zich weleens mag aanpassen! Als hij duidelijk aangeeft dat hij niet meer wil bellen zal TO er ook niet zoveel waarde aan hechten. Als jij in de gedachten bent dat hij nog belt en je stelt veel waarde aan dat telefoontje en hij belt niet kan dat vies tegenvallen, en dat zeker na 10x!
Alle reacties Link kopieren
quote:aqua7 schreef op 25 oktober 2011 @ 20:02:

@summerdance Daarom zeg ik ook dat dit moet stoppen, het slaat ook gewoon echt nergens op en dat weet ik, daarom zeg ik ook dat het allemaal aan mij ligt en dat ik dit niet wil.. vroeger had ik dit nooit en ik snap gewoon niet waarom het zo is en inderdaad waarschijnlijk heb ik gewoon een keiharde schop onder mn kont nodig





Als je dit niet wil, dan laat je het toch? Wat is het probleem, gaan je vingers automatisch naar je telefoon om een sms of zijn nummer in te typen? Dan is Uri Geller aan het werk.



Gaat je stem automatisch in de zeurstand, of krijgt het automatisch de "ik ben zielig want je belt niet en ik manipuleer je nu met m'n stem stand"? Ook dan is Uri Geller aan het werk.



Ik denk echter dat je hier gewoon zelf een verantwoordelijkheid in hebt en dus zelf kiest om die houding aan te nemen of acties te ondernemen. Doe dat eens gewoon niet. Wat een opluchting moet dat zijn. En na een tijd ga je er misschien nog aan wennen en het prettig vinden ook.
Alle reacties Link kopieren
Leeftijdsverschil, gaat niet goedkomen vrees ik..
Straks blijken mijn statiegeld flessen.... De enige stabiele valuta te zijn!
Alle reacties Link kopieren
quote:Nikita.Undercover schreef op 25 oktober 2011 @ 20:21:

Leeftijdsverschil, gaat niet goedkomen vrees ik..*proest* heeft vrij weinig, zeg maar niets met leeftijdsverschil te maken hoor.



Claim gedrag is niet leeftijdsafhankelijk
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Eigenlijk begrijp ik het niet helemaal. Als je net zeven maanden bij elkaar bent, ben je toch nog hartstikke verliefd? En wil je elkaar toch vaak bellen als was het maar alleen om elkaars stem te horen en lieve dingen te zeggen...En als je bij elkaar bent wil je toch alleen maar aan elkaar frunikken en in de ogen kijken?.



Dus eerlijk gezegd vind ik het ook een beetje raar als hij zegt "ik ben 't vergeten" en achter z'n pc kruipt.



Het lijkt er op dat deze man niet echt "into you is".
Alle reacties Link kopieren
quote:Summerdance schreef op 25 oktober 2011 @ 20:23:

[...]



*proest* heeft vrij weinig, zeg maar niets met leeftijdsverschil te maken hoor.



Claim gedrag is niet leeftijdsafhankelijk



Als hij zo''n volwassen man is en belooft te bellen moet hij die belofte nakomen.

Wil hij daar niet aan gebonden zijn dan kan hij ook zeggen Ik kan niks beloven misschien bel ik je wel.



En als zij veel leuke dingen wil doen en hij alleen achter de pc wil hangen en bier wil zuipen thuis... kan dit ook met hun leeftijdsverschil te maken hebben. (hij is al klaar en wil thuis hangen, zij komt net kijken en heeft nog niks meegemaakt)
Straks blijken mijn statiegeld flessen.... De enige stabiele valuta te zijn!
Alle reacties Link kopieren
De eerste twee reacties waren echt tegenovergesteld, maar ik denk dat in beide reacties wat zit. Jij claimt teveel, maar het lijkt er ook op dat hij jou niet zo belangrijk vindt. Dat hij zegt dat het jouw taak is om hem te begrenzen m.b.t. alcohol vind ik heel erg vreemd. Hij is zelf verantwoordelijk voor zijn alcoholgebruik. Ik denk dat je je af moet vragen of deze relatie je wel gelukkig zal maken.
Knowledge speaks, but wisdom listens (Jimi Hendrix)
Alle reacties Link kopieren
quote:registreerjenu schreef op 25 oktober 2011 @ 20:23:

Eigenlijk begrijp ik het niet helemaal. Als je net zeven maanden bij elkaar bent, ben je toch nog hartstikke verliefd? En wil je elkaar toch vaak bellen als was het maar alleen om elkaars stem te horen en lieve dingen te zeggen..

Echt???

Dan ben ik zeker heel raar verliefd maar ik heb dat dus helemaal niet.

Ik vind het heerlijk om bij mijn nieuwe lief te zijn maar ik hoef hem echt niet 7x in de week aan de telefoon hoor,

Ik hoef ook niet elk weekend op zijn lip te zitten, en als jij dat wel bij mij zou willen zouden we een slechte match zijn

En als je bij elkaar bent wil je toch alleen maar aan elkaar frunikken en in de ogen kijken?.

Mwah...ook als we bij elkaar zijn zijn we niet ineens veranderd in een Siamese tweeling.





Dus eerlijk gezegd vind ik het ook een beetje raar als hij zegt "ik ben 't vergeten" en achter z'n pc kruipt.



Het lijkt er op dat deze man niet echt "into you is".

Weet je wat ik dan niet snap?

Dan mensen na een paar maanden veranderen in een soort twee eenheid, dat ze bij wijze van spreken nog niet kunnen poepen zonder elkaar.

Hoe hard ik mijn best ook doe....ik snap het niet
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
Ik zit er nog eens over na te denken, ik heb echt nog nooit aan iemand gevraagd...beloof me dat je terug belt



Niet toen ik 17 was, niet toen ik 25 was, en niet nu ik 38 ben
Luister nou maar gewoon naar wat ik zeg!
Alle reacties Link kopieren
quote:aqua7 schreef op 25 oktober 2011 @ 19:55:

(en dan is er ook nog een probleem met alcohol wat ik allemaal precies door heb hoe het zit maar hij niet de waarheid over spreekt, dit gaat echter al beter en hij accepteert mijn hulp want het gaat gewoon echt te ver en hij zegt dat het mijn taak ook is om hem te begrenzen maar speelt wellicht wel mee) Zo hé, voor mij sprong dit stukje eruit. Ga eens stoppen met bellen en smsen, ga eens gewoon met die hele relatie stoppen. Als hij jou de verantwoordelijkheid voor zijn drankprobleem geeft, dan zit je straks in een hulpverlenerspositie die je helemaal niet moet willen. Stop ermee voordat je emotioneel nog afhankelijker van hem wordt. Dit is geen leuke vent.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven