Volslank beter in bed

17-02-2012 09:26 1044 berichten
Alle reacties Link kopieren
Martin81 heeft dit topic gekraakt en overgenomen.



Ontzettende non-valeur dat je bent... Je topics zijn te stompzinnig en niveauloos voor woorden.



Ik hoop dat je nu geen topic meer gaat openen.
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 22:37:

[...]



Dat was de belediging.Toe Armand, je kunt toch wel het onderscheid maken tussen de maker van die belediging? Die is niet afgrekomen van een van de schrijvers hier. Moet je die dan ook niet naar die vaste schrijvers toerekenen.
quote:missy_acy schreef op 18 februari 2012 @ 22:38:

Dank amand

Nu weer even ontopic:



Dus jij hebt liever geen sex met een vollere dame? Kan je vertellen waarom? Ik hou wel van dat zachte bij een vrouw. Ben vooral gek op billen.Hoe kom je erbij dat ik liever geen sex met een vollere dame heb?
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 22:21:

Ik wil hier best wel even iets over kwijt;



Verder mag iedereen zeggen dat hij dik, dun, groot, klein, geel, zwart, wit en/of lomp, sierlijk, luidruchtig, gereserveerd of flapuit NIET mooi vind of waardeert in een ander mens.





Helemaal mee eens, maar het ging in dit geval dus niet over iets niet mooi vinden.



Ik zal een paar voorbeelden quoten:



quote:Ksenija schreef op 17 februari 2012 @ 21:17:

[...]

Nadeel is wel dat als ze wat zweten, echt kunnen stinken.quote:Ksenija schreef op 17 februari 2012 @ 21:27:

[...]

Anyway, ze geven over het algemeen meer geuroverlast.



Oja, en mensen als "Koe" bestempelen omdat ze een maatje meer hebben slaat helemaal alles!



quote:Ksenija schreef op 17 februari 2012 @ 23:17:

[...]



je laat je uiers ook zien,
Alle reacties Link kopieren
Hoe kom je erbij dat ik liever geen sex met een vollere dame heb?"



Ik trok die conclusie, denk door al dat gedoe.
quote:Sensual_D schreef op 18 februari 2012 @ 22:43:

[...]



Ksenija is niet mijn vriendin. Ik begrijp niet waarom je mij aanspreekt.
Alle reacties Link kopieren
Ze legt je uit wat er aan de hand is/was
quote:missy_acy schreef op 18 februari 2012 @ 22:44:

Hoe kom je erbij dat ik liever geen sex met een vollere dame heb?"



Ik trok die conclusie, denk door al dat gedoe.Ik ben erg rechtlijnig en hecht veel waarde aan zuiverheid in discussies. Dat word vaak verward met het hebben van een mening
quote:missy_acy schreef op 18 februari 2012 @ 22:47:

Ze legt je uit wat er aan de hand is/wasIk sta wat kort voor de kar bij posts van een aantal personen, merk ik.
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 22:48:

[...]



Ik ben erg rechtlijnig en hecht veel waarde aan zuiverheid in discussies. Dat word vaak verward met het hebben van een mening En dat betekent dan ook dat je, als je dat doorhebt, een extra stap zou moeten maken om jezelf wat meer te verduidelijken.
quote:donderstraal schreef op 18 februari 2012 @ 22:50:

[...]



En dat betekent dan ook dat je., als je dat doorhebt, een extra stap zou moeten maken om jezelf wat meer te verduidelijken.Dat klopt niet. Mijn posts bevatten exact wat ik wil zeggen. Niets meer en niets minder. Ik kan niet anticiperen op hoe anderen mijn posts interpreteren.
Amand, je hebt gisteren (of was het vandaag) wel degelijk laten weten dat je niet voor een volle vrouw gaat. In elk geval zag jij iemand als dik terwijl zij door een paar van ons als volslank werd gezien.



Maar oké, voor de zuivere discussie: Amand, zou jij een wat vollere vrouw in je bed lekker vinden of juist niet?
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 22:46:

[...]



Ksenija is niet mijn vriendin. Ik begrijp niet waarom je mij aanspreekt.



Jij sprak mij aan over mijn opmerking naar Iris, waarin ik aangaf dat er wel degelijk beledigend geschreven wordt over dames met een maatje meer.



Jij gaf aan dat een mening over dik/dun/zwart/groen of geel niet beledigend was..

Geheel mee eens, maar het waren geen 'meningen' het waren wel beledigingen naar hen die zich aangesproken voelen, dus hen met meer dan maatje 38..



Ik sprak jou niet aan op de posts van Kensija, er is er maar 1 die ik daarop aanspreek (en ook al meerdere male gedaan heb) Echter moeten anderen niet gaan zeggen dat er niet beledigend is geschreven, want dat is dus wel gebeurd.
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 22:21:



Om redenen die mij nog steeds niet duidelijk zijn menen veel mensen (vrouwen) die overgewicht hebben speciale voorrechten te genieten om van onwelgevallige meningen gevrijwaard te worden.Hoezo? Het is toch ook uit den boze om het woord gratenpakhuis in de mond te nemen? Daar vallen de slanke dames toch ook over? Deze slanke dames eigenen zichzelf dan toch ook speciale voorrechten toe? Waarom benoem je dat dan niet. Lijkt mij niet erg consequent en ook niet bijdragen aan de zuiverheid van de discussie die jij pretendeert na te streven.
quote:Rooss4 schreef op 18 februari 2012 @ 22:51:

Amand, je hebt gisteren (of was het vandaag) wel degelijk laten weten dat je niet voor een volle vrouw gaat. In elk geval zag jij iemand als dik terwijl zij door een paar van ons als volslank werd gezien.



Maar oké, voor de zuivere discussie: Amand, zou jij een wat vollere vrouw in je bed lekker vinden of juist niet?

Ik ben zelf een slanke man. Dat bepaalt waarschijnlijk voor een groot deel mijn criteria voor slank, normaal, volslank en dik.



Ik heb vrouwen van het type 'vel over been' gehad tot en met 'dik'. Mijn voorkeur? Een vrouw die kleiner is dan ik, waar ik geen botten bij voel bij het stoten, die stevig vlees en een taille heeft.
quote:Letgo schreef op 18 februari 2012 @ 23:00:

[...]





Hoezo? Het is toch ook uit den boze om het woord gratenpakhuis in de mond te nemen? Daar vallen de slanke dames toch ook over? Deze slanke dames eigenen zichzelf dan toch ook speciale voorrechten toe? Waarom benoem je dat dan niet. Lijkt mij niet erg consequent en ook niet bijdragen aan de zuiverheid van de discussie die jij pretendeert na te streven.Ik ben geen mediator die voor alle partijen het woord voert. Ik bracht onder woorden wat me heel vaak opvalt van vrouwen met overgewicht.
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 23:04:

[...]



Ik ben geen mediator die voor alle partijen het woord voert. Ik bracht onder woorden wat me heel vaak opvalt van vrouwen met overgewicht.



Grappig. Het valt mij omgekeerd namelijk ook op. Op elk topic waarin dikke vrouwen ook maar enigszins mooi gevonden worden, wordt de discussie uiteindelijk overgenomen door slanke dames die niet begrijpen waarom dit mooi gevonden wordt. Ik heb juist vaak de indruk (en dat geldt uiteraard niet voor elke slanke dame, ik wil niet generaliseren) dat slanke dames zich het recht toe eigenen om dikke dames te beledigen. Terwijl het vaak als ongeaccepteerd wordt gezien om mensen te beledigen om andere uiterlijke kenmerken (zoals kaalheid, een grote neus, jubeltenen etc.).



Ik benader het dan vanuit een andere invalshoek, maar ik vind dat ook een vorm van jezelf bepaalde voorrechten toe-eigenen.
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 23:01:

[...]



Ik ben zelf een slanke man. Dat bepaalt waarschijnlijk voor een groot deel mijn criteria voor slank, normaal, volslank en dik.



Ik heb vrouwen van het type 'vel over been' gehad tot en met 'dik'. Mijn voorkeur? Een vrouw die kleiner is dan ik, waar ik geen botten bij voel bij het stoten, die stevig vlees en een taille heeft.Oké, bedankt voor je openhartigheid.
.....
quote:Rooss4 schreef op 18 februari 2012 @ 22:27:

Amand, lees je dat echt hier?

Ik niet!



Neem nou Iris als voorbeeld, nou waardeer ik Iris hoor, dus verder niks geen kwaaiigheid maar waarom trekt ze zich de post van betje zo aan? Als ze helemaal oké is met zichzelf lacht ze daar toch om?







Ik denk dat er enigszins verwarring is omtrent mijn post, want ik trek het me niet aan, omdat ik me niet aangesproken voel. Ik ben namelijk geen gratenpakhuis maar slank.



Waar het mij om gaat is als mensen gewezen worden op het beledigingen van dikke mensen het hypocriet zou zijn als beledigingen aan dunne mensen wel zouden mogen. Daar wees ik deze poster op. Niets meer en niets minder.
Alle reacties Link kopieren
So noted.





En, wat denken jullie: gaan we het vandaag wèl over het onderwerp hebben?
Alle reacties Link kopieren
quote:amand1969 schreef op 18 februari 2012 @ 23:01:

[...]



Ik ben zelf een slanke man. Dat bepaalt waarschijnlijk voor een groot deel mijn criteria voor slank, normaal, volslank en dik.



Ik heb vrouwen van het type 'vel over been' gehad tot en met 'dik'. Mijn voorkeur? Een vrouw die kleiner is dan ik, waar ik geen botten bij voel bij het stoten, die stevig vlees en een taille heeft.Het kan aan mij liggen, maar ik merk weinig respect voor vrouwen bij je als zo'n opmerking bezigt.
Alle reacties Link kopieren
quote:RobertInter schreef op 19 februari 2012 @ 13:44:

[...]



Het kan aan mij liggen, maar ik merk weinig respect voor vrouwen bij je als zo'n opmerking bezigt.Ik vind het anders gewoon een eerlijk antwoord waarbij niet respectvol maar ook niet respectloos geschreven wordt, in een antwoord als deze hoeft er toch ook geen respect merkbaar te zijn?
quote:RobertInter schreef op 19 februari 2012 @ 13:44:

[...]



Het kan aan mij liggen, maar ik merk weinig respect voor vrouwen bij je als zo'n opmerking bezigt.Hij beschrijft zijn sexuele voorkeur voor een type lichaam, dat wil niet zeggen dat hij vrouwen dus slechts als lichaam ziet. Het staat volgens mij dan ook los van al dat niet respect hebben voor vrouwen in z'n algemeenheid.
quote:RobertInter schreef op 19 februari 2012 @ 13:44:

[...]



Het kan aan mij liggen, maar ik merk weinig respect voor vrouwen bij je als zo'n opmerking bezigt.Dat ligt aan jou. Ik heb geen last van die opmerking van Armand.
Alle reacties Link kopieren
quote:pimpelmeesje67 schreef op 19 februari 2012 @ 14:03:

[...]





Dat ligt aan jou. Ik heb geen last van die opmerking van Armand.Dan ligt het aan mij. Je vindt lekker hard dus wel prettig!! ;)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven