Wie heeft er nog meer griep? (alle griepers verzamelen!)

18-01-2009 21:31 436 berichten
Ook als je het al hebt gehad of aan voelt komen. Even zeuren en zo. Ik voel me zo droeftoeterig al twee dagen.

Ik heb het dus. Griep. Mijn man ook. Mag het wel griep heten? Of het een virale infectie met griepelementen? Ik weet nooit wanneer het griep mag heten.



Wat hebben jullie allemaal (gehad)?



Ik heb snot, koorts, bibbers, afwisselend koud en warm, last van dichte oren en zere holtes, pijn in mijn hele lijf en 'piepende borsten', dat je zo reutelt bij het in en ademen, op het laatst.



Omdat mijn man ook griep heeft moet ik zelf thee zetten en memory spelen met onze dochter vanmiddag waarbij ik met twee handen mijn hoofd vast moest houden. Ik keek mezelf aan in de spiegel net en ik zag er gek uit. Halve oogies en een openhangende mond, want benauwd.



Ik gebruik paracetamol tegen de koorts, neusspray, Daro hoestsiroop, Vicks voor op mijn borst 's nachts en Quality Street chocola (5 stuks), als medicijnen. Ik proef niks en wil ook niet eten verder. Die chocola sloeg dus ook nergens op.



Als ik loop kreun ik als een oude vrouw en bukken kan ik alleen als ik er hard bij vloek (dus alleen als kind niet in de kamer is).

Slapen kan ik niet, te benauwd en ik kan mijn bed niet meer zien. Mijn man zijn oren zitten dicht dus hij roept steeds 'hè?' wat me mateloos ergert. Als ik moet hoesten scheur ik zowat uit mijn ribbenkast en bij het niesen ben ik steeds bang dat mijn ogen eruit zullen vallen. Ik roep steeds oeoeoeowwwoeoeoeiiiiaaaatshoeowoeoeoeoeeee!!! als ik moet niezen. Ik heb geen idee waarom maar het is sterker dan mezelf. Herkenning?



Klagen jullie even mee? Gezellig!



PS Ook als je man/vrouw griep heeft en niet te harden is, van harte welkom.
Alle reacties Link kopieren
Extra score van vandaag:

- nieuw pak zakdoekjes Kleenex met beschermende balsam, niet dat dat helpt want mijn neus ziet eruit als een berg aan elkaar geplakte rode velletjes

- hot coldrex

- fishermanfriends

- keelpastilles

- stoomcapsules
Peas on earth!
Dat is lekker he eleonora, even kunnen slapen. Ik heb vannacht ook redelijk geslapen. Vandaag ben ik gewoon de hele dag opgebleven maar nu ben ik al doodmoe. Helaas wordt ik nu toch verkouden en krijg ook weer de koude rillingen.

Weer lekker vroeg het bedje in met een hete grog.
Alle reacties Link kopieren
Nu is Mr Nilsson ziek. Hij heeft zich gisternacht nog door zijn shift heengesleept maar heeft zich voor vannacht ziek gemeld.

Gelijk heeft ie.

Nu zit ie als een zielig hoopje op de bank en ik wil zo graag Pleegzuster Bloedwijnen maar hij wil niks........
Je hoeft me geen gelijk te geven, ik heb het al. Vraag maar aan dangeensuus.
Alle reacties Link kopieren
Mijn hoofd zit te vol met snot en mijn zicht is te wazig om alle 14 pagina's door te worstelen, dus gewoon maar even voor de statistieken:



Hier:

-buien van rillerigheid afgewisseld met acute zweetaanvallen

-neus die afwisselend potdicht zit en waar dan weer stromen snot uitkomen

-hoofdpijn en pijnlijke druk op schedel en alle holten (waar geen paracetamol aan helpt)

-voortdurend gevoel alsof ik heel erg moet niezen. Het gevoel dat je normaal hebt in de laatste halve seconde voordat je niest. Helaas maar af en toe een bevrijdende niesbui (wel eentje die vanuit mijn tenen komt) en dan onmiddellijk weer dat gevoel terug alsof ik heel nodig moet niezen. Gekmakend.

-inmiddels volledig ontvelde neus van het snuiten. Auwauwauw.

-oh zo moe, maar zodra ik ga liggen, word ik overvallen door hoestbuien die spieren en longen kwellen. En ik wil zo graag slapen!
anoniem_15275 wijzigde dit bericht op 25-01-2009 00:58
Reden: Zicht kennelijk ook te wazig om foutloos te kunnen typen..
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Waarschijnlijk mag dit geen griep heten, maar is dit gewoon een full blown verkoudheid, maar, oh, wat voel ik me beroerd.
Alle reacties Link kopieren
Huize Iris meld zich ook,met de volgende zieke...



Kleine Iris 40 graden koorts,en zooooooooooo'n keelpijn,hoofdpijn
Alle reacties Link kopieren
Hier begint het al op te knappen! Ik heb veel anti-griepine geslikt en de verkoudheid zakt bij mij nu naar onderen, dus neus snotvrij, nu begint de akelige pijn op de borst & nacht-benauwdheid hoest, maar ik heb codeïne, dus ik slaap wel lekker



Een kleine support jel van mij voor jullie zet hem op!



Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Koeka, je moet de huisartsenpost bellen dat je niet kan slapen van de prikkelhoest. Dan krijg je codeïne, dat helpt echt goed. Ik gebruik het dan alleen om te slapen, want het moet er toch uit. Overdag laat ik de hoestbuien gewoon komen.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
M'n hoofd voelt alsof deze mannetjes in m'n hoofd zitten:





Beterschap voor Koeka (en noem het vooral gerust Griep, je bent tenslotte ziek en zielig ), kleine Iris en Mr. Nilson.
Peas on earth!
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 25 januari 2009 @ 08:50:

Koeka, je moet de huisartsenpost bellen dat je niet kan slapen van de prikkelhoest. Dan krijg je codeïne, dat helpt echt goed. Ik gebruik het dan alleen om te slapen, want het moet er toch uit. Overdag laat ik de hoestbuien gewoon komen.



Maleficent, klinkt heerlijk! Ik heb in het verleden ook wel eens codeïne voorgeschreven gekregen bij een beginnende longonsteking, en dat werkte inderdaad heel goed.



Ik ben momenteel echter 25 weken zwanger, dus alle middelen met maar enige echte doeltreffendheid, zijn momenteel off limits voor mij.

Er zit dus weinig anders op dan te wachten tot deze bui weer overtrekt en de boel intussen wat te pappen en nat te houden met onschadelijke (maar helaas ook weinig werkzame) huis-tuin-en-keuken-middeltjes.
anoniem_15275 wijzigde dit bericht op 25-01-2009 18:07
Reden: ik blijf bezig met die typo's van mij
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
[quote]PrinsesOpDeErwt schreef op 25 januari 2009 @ 10:54:

M'n hoofd voelt alsof deze mannetjes in m'n hoofd zitten:

[afbeelding]



Ik krijg al hoofdpijn als ik ze alleen maar zíe (maar goed, dat zou ik ook hebben als ik niet ziek was ).
Alle reacties Link kopieren
dag alle griepers! Hier nog 1 hoor,... ben echt al weken bezig, nu toegezegd morgen weer te gaan werken, maar eigneljik twijfel ik erg, voel me eigenlijk nog niet 100%. Vroeg me af hoe lang jullie al bezig zijn??!

Sterkte in elk geval!
Alle reacties Link kopieren
1e slachtoffer in huize Kat.

Kleine Kat is ziek.

Ook hoofdpijn, keelpijn en heftige koorts.

Mam, niet aaien vandaag want dat doet pijn.



Ach, arm zielig kindje. Geef de griep maar aan mam.
Alle reacties Link kopieren
Ook hier snotter-de-snotter... Eerst twee weken geleden griep met hoge koorts, algeheel gevoel van lamlendigheid, hoofdpijn, misselijkheid, duizeligheid en MOE!!

Ik was vorige week net weer drie dagen een beetje op de rit, nog wel een irritante kriebelhoest, maar het ging redelijk. Nu sinds zaterdag weer malaise, blèèèèèèèh!!

Ben nu vreselijk verkouden, keelpijn, hoesten en proesten, afwisselend verstopte neus/loopneus, raar kriebelig gevoel bij het ademen, zowel 'op de borst' als bij mijn schouderbladen. Geïrriteerde longetjes misschien?? Heb geen koorts meer, maar hou het in de gaten... heb geen zin in longontsteking



Ga maar eens stomen en sinaasappeltjes persen...



Sterkte voor iedereen die zich ook gammel en beroerd voelt!
Dag lieve mensen allemaal!

Wat een ziekerds weer er bij!



Sterks hoor, het is een rukgriep.



Hier gaat het wel aardig. Ik heb wel buikpijn en ben misselijk maar ik ga me niet uit het veld laten slaan. Overmorgen ben ik klaar met de antibioticakuur en hoewel ik nog erg hoest, heb ik geen koorts meer.



Hoe brengen jullie de dag door?
Alle reacties Link kopieren
Wie heeft eigenlijk bedacht dat je acuut hoestbuien moet krijgen zodra je lekker in je bed denkt te gaan liggen?! Het is crimineel. Net als de koorts, hoofdpijn, oorpijn, keelpijn, overalpijn en nog geen kop thee kunnen vasthouden trouwens.



Ik breng de dag door met in bed liggen, op de bank hangen met een dvd die ik al vaker gezien heb en eventjes op het forum hier.
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Alle reacties Link kopieren
Hoort die ontzettende vermoeidheid bij deze griep? Ben namelijk bang dat ik burnout (of overspannen, hoe het beestje ook heet) aan het raken ben.

Volgens de ha heb ik goed de griep te pakken en moest ik uitzieken (vorige week maandag). Nu ben ik net weer thuis uit mijn werk met niet lekker, zwaar moe, geen trek, hoofdpijn enzovoorts. Het was gewoon eng om auto te rijden. Kan iemand mij een beetje oppeppen, please?
Alle reacties Link kopieren
Wat een griepperds hier!



Ik heb een weekendje Antwerpen gedaan met vriendlief, en of het aan het (veel te sjieke hotel voor 2 studentjes) hotel lag of aan vriendlief, ik ging slapen en werd wakker zonder keelpijn! Lekker weekendje gehad, en verzekerd van een baantje deze zomer. (De aanleiding van het weekend was een sollicitatiegesprek voor een camping in Frankrijk)



Nu weer blokken voor school, morgen presentatie. En hoewel het dit weekend beter ging, zit ik nu weer te snotteren en hoesten en niezen en ook weer keelpijn. Dus vanavond maar op tijd naar bed en hopen dat het morgen weer beter gaat!



Net nog even naar de drukkerij geweest voor wat posters, helaas konden ze me niet helpen, want het personeel wat over de printers gaat was ziek. Allemaal tegelijk (waren er een stuk of 5).
Alle reacties Link kopieren
@Cha: wees gerust, het hoort inderdaad bij deze griep... ik heb zelf ook al twee weken lang last van ongelooflijke moeheid, terwijl ik normaal een heel energiek typje ben... Ook je opmerking over autorijden komt me bekend voor: ik ben af en toe behoorlijk duizelig en vind het ook eng om auto te rijden of zelfs te fietsen...



Je moet proberen om zo goed mogelijk uit te zieken, het gaat echt weer over, heus! (ook al voel ik me nu ook nog zó rot dat ik amper kan geloven dat dit echt ooit nog overgaat...)



Ik heb er maar 1 woord voor: Blèèèèèèèèh! (zo, dat lucht op!) :-)
Alle reacties Link kopieren
O dankjewel Pippi! Ik voelde me al zo schuldig dat ik een hele week thuis was geweest, ik, een hele week! en dan nu na 1 ochtend ook weer thuis... Idd bleeeee!

Zal ik deze week dan ook maar thuisblijven, wat doen jullie? Ik voel zelf heel erg druk om te beginnen, maar op deze manier was dat niet zo'n succes.
Alle reacties Link kopieren
@Cha: ik ben dus ook te vroeg weer gaan werken... vond het niet nodig om langer dan drie dagen uit te zieken, maar nu ben ik dus al ruim twee weken brak en zit ik met de gebakken peren...



Nu dus toch maar even mezelf wat rust gunnen... is wel verstandig.
Alle reacties Link kopieren
echt uitzieken hoor... ik lig al 3 weken plat! Morgen weer naar de dokter, hopelijk heeft die nog wat opbeurend nieuws. Het gaat wel wat beter, maar ben er nog niet vanaf. En wil ook niet te vroeg gaan werken, (voel me altijd schuldig nl. als ik me ziek meld en ben sowieso niet iemand die zich snel ziek meld), maar nu is er geen ontkomen aan. Echt zo beroerd geweest, gaat heel langzaam aan beter. En dat van die burn-out gevoel, zo voel ik dat ook precies!! Zo moe!



Echt een k* griep dit!!
Alle reacties Link kopieren
Weer beter zijn is ook niet alles. Weer aan t werk en daar ging t gewoon door, alsof ik niet ziek was, Tssssk Nu dus hard bij moeten werken.



Erwt weer wat beter? En Leo? Is Meneer Nilson een typische klaagman, HPL?
Wat Supersmollie zegt vind ik ook :)
Leo hoest nog als een oud karrenpaard maar is koortsvrij.

Ik ben wel ontzettend moe. Maar goed, dat hoort bij ontstoken longen. Jammer dat ik het zo druk heb met de verhuizing, dan kun je ziek zijn er eigenlijk niet bij hebben he?
Jammer dat het leven zo gewoon doorgaat dan eigenlijk he Inad? Jij bent een tijdje weg geweest en alles is gewoon doorgegaan. Dat vind ik met vakantie ook altijd zo gek. Alsof je niet weg bent geweest!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven