Cheers!

13-07-2007 20:13 17693 berichten






Voor Hero...
Alle reacties Link kopieren
vandaag alweer een tranendal: we hebben te horen gekregen dat een (zeer gelifde) collega borstkanker heeft en het zit ook al in haar oksel. Jiongste kindje nog geen 2. Waarom toch?????



Die Roef Ragas, was hij ziek? Wat vreselijk, ook al zo jong. Ik vind het niet meer leuk zo. Bentos vertelde dat vriendin van zijn baas op bezoek was bij iemand wiens eenjarige zoontje leukemie heeft. Niet normaal deze periode



Klinische les gaat over cervicale dwarslaesie, dus er kokmt gene pus aan te pas bloes
Alle reacties Link kopieren
Roef Ragas was niet ziek, maar kreeg een hartstilstand. Gewoon, tijdens het avondeten. Bizar. Lijkt me voor Susan Visser haast niet te verwerken.... Maar inderdaad, de afschuwelijke verhalen komen van alle kanten. Brrrr.



Dwarslaesies...heftige materie, Bent. Mijn LaesieLover wist iedere keer een ander "leuk" feitje over de wereld der (deels) verlamden te vertellen.



Bloes heeft net telefonisch Mops in bed gedirigeerd. Wauw. We hebben een kroegnanny. En Mops heeft nu al zin in de taart bij de Ikea. Vreetschuur op pootjes!



~duimt hard dat de taart bij de Ikea morgen niet op is...~
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
heb net kort item op 't nieuws gezien over Roef Ragas. Ik kreeg er kippenvel van Inderdaad behoorlijk bizar. Zo uit het niets, ene moment heb je een happy familie, geen vuiltje aan de lucht dan de normale vuiltjes die zo door een lucht zweven, volgende moment is de lucht zwart van de roetdeeltjes, waar je leven vol mee zit. Niet te bevatten.



Joh Bloes, knap zeg! *duim omhoog* Een mobiele kroegnanny



Over pus gesproken: ik ben blij dat mijn dochter zo oud is dat ze de pus zélf uit haar dikke teen kan knijpen
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Had ik al eens gezegd dat Lil heel leuk is en knap enzo. Nou dat is ze dus. Ook als ze werkt. Ze kan ook goed onderhandelen met buschauffeurs en is een kei in uitdelen van luncpakketjes. Volgens mij doet ze op normale dagen veeeeeeel intelligentere dingen, maar het was wel erg gezellig met haar in de bus!

Terugreis in trein erg gezellig met jongeman uit Groningen en ik was helemaal gelukkig op mijn fietsje naar huis, omdat de avondzon mooi scheen en het hier zo lekker ruikt in het groen.

Nieuws van mijnheer Ragas idd heftig. Later is nu, men, hoe waar. Wat veel verdrietige berichten allemaal hier zeg. Poeh......
Hai allemaal. Ik ben weer terug en las alle hartverwarmende berichten in mijn mail. Jullie zijn allemaal zo lief. Echt, ik geloof weer in de kracht van dit medium. Verder niet bijgelezen dus.

Mims, ik neem binnenkort even contact met je op. Mijn gedachten zijn de afgelopen 2 weken bij je geweest.

Verder; het was leuk, eerste week nat (ik ben nu in het bezit van een paar Franse rubberlaarzen) tweede week perfect.

Ben niet uitgerust maar daar verzinnen we wel weer iets anders op. Ga nu slapen en dromen van de tochtjes met mijn zoon in de waterglijbanen van de afgelopen week.
Oh ja, dat bericht van Roef Ragas las ik toen ik mijn msn opende, staat op de homepage. Lees nu net hier beneden dat het dus nog maar zeer recent is? Wát een leuke man vond ik dat. En wat is geluk toch eigenlijk flinterdun he, het kan in één moment over zijn. Arme vrouw, ik vind haar ook altijd zo leuk.



Vandaag bij de psot van 2 weken rouwberichten en geboortekaartjes, een hele stapel bij elkaar. Zo raar, ik moest om alle kaarten even hard huilen.



En verder, hoest met Meave en de jouwen? Heb veel aan jullie gedacht, hoop dat het goed gaat daar.

Opa Bloes aan de insuline, heb ik iets gemist?



Nu ga ik echt slapen, later!
Alle reacties Link kopieren
Kan iemand even zeggen dat ik goed bezig ben?



Er kwam straks een sms-je van de VL. Of we de meiden met elkaar konden laten spelen? Ik bedacht me net dat ik hem nog veel te veel mis, dat ik hem nog lang niet uit mijn hoofd heb. En dan moet ik antwoorden op die vraag.



Mijn hart schreeuwt: JA! Ik wil Dochter graag weer zien en met mijn meiden laten spelen. Maar mijn verstand zegt dat ik voorzichtig moet zijn met mijn hart. Het breekt net zo gemakkelijk nog een keer, om dezelfde man.



Dus heb ik gesms-t dat ik het graag wil maar dat het teveel hartzeer bovenhaalt.



En nu moet ik zo huilen en vind ik mezelf zielig. Verdomme, doe ik het nou goed of ben ik een watje?
Alle reacties Link kopieren
quote:dreamer schreef op 31 augustus 2007 @ 20:40:

heb net kort item op 't nieuws gezien over Roef Ragas. Ik kreeg er kippenvel van Inderdaad behoorlijk bizar. Zo uit het niets, ene moment heb je een happy familie, geen vuiltje aan de lucht dan de normale vuiltjes die zo door een lucht zweven, volgende moment is de lucht zwart van de roetdeeltjes, waar je leven vol mee zit. Niet te bevatten.



Joh Bloes, knap zeg! *duim omhoog* Een mobiele kroegnanny



Over pus gesproken: ik ben blij dat mijn dochter zo oud is dat ze de pus zélf uit haar dikke teen kan knijpen



Ehhh zullen we het figuurlijk houden, Driem?

Alle reacties Link kopieren
Je doet het goed, maar meid wat lijkt me dit moeilijk. Herken het gevoel wel, remember AKverhaal van februari? Dus kan me voorstellen dat je sms veel energie kostte en heel wat gesprekken tussen je emotionele en verstandige ik. Hug!!!

Wel verdrietig dat je er nu zo van moet huilen. ........
Alle reacties Link kopieren
quote:Bloesem schreef op 31 augustus 2007 @ 21:38:

[...]





Ehhh zullen we het figuurlijk houden, Driem?



neuh





neem d'r maar een portje bij



Trouwens, goede beslissing, maar móeilijk!

Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Je doet het goed, Bloes!!!

Zowel gisteren in rechtbank als vandaag nee zeggen verdienen een dikke pluim!



Is Roef Ragas die van Grijpstra en de Gier? Lekker ding vind ik dat.



Hier heftig dagje. Zijn vanmorgen eindelijk toch maar met Lotje naar de huisarts geweest (ivm al weken bleek zijn, erg moe: 10x p.d. "ben een beetje moe, mama", dikke wallen, huilerig en nu bleek ze toch ook al lang verhoging te houden) en die ontdekte een ruis. Of eigenlijk náást het veelvoorkomende peuterruisje een extra ruis, moeten vrijdag naar de kinderarts voor echo en hartfilmpje en ik vind dit ENG!

(Kan ineens mijzelf ook niet geruststellen, het blijkt tenslotte de laatste tijd veel te vaak dat erge dingen gewoon écht gebeuren)



Verder naar Hans Ouwedierenpark (zoals dat hier heet) geweest vandaag met vrienden, was errug leuk! (ondanks wolkje wat hele dag in mijn hoofd hangt)
Alle reacties Link kopieren
OH Pimpel wat een schrik weer!

Goed dat je toch gegaan bent,, naar de dokter



Ik heb van de week een digitale fotolijst gekocht voor m'n schoonmoeder. NIet die bij de een groot huishoudwarenhuis in de aanbieding was, maar bij een heeeeeuuul groot witgoedwarenhuis. Méns wat een keuze, maar heb wel een mooie (veul duurdere, maar wordt toch door zo'n 20 mens gedeeld, dus dan blijft er niet zoveel meer over, zéker niet voor een cadeautje voor moeder/oma, vond ik) gekocht vind ik zelf. Heb er net even mee gespeeld, om zéker te weten dat we aan mam kunnen laten zien hoe het werkt, dus ook fotootjes erop gezet (handig, hyves, kon ik meerdere familieleden erop zetten )

Leuk hoor, leuk speelgoed!

De bedoeling is, dat ik morgen van 't feest foto's maak en dat die er in komen, niet allemaal, want ik heb nogal de neiging véél foto's te maken.

Ze wordt trouwens met een echte Royce Rolls opgehaald!



En.. ook zo fijn voor de foto's van morgen, ik zit eens niet onder het eczeem (oh wonder) maar heb een dikke koortslip

Heb vandaag voor het eerst eens van die 'patch's gekocht, om te voorkomen dat ik morgen iedereen besmet enzo.



En nu

nu ga ik slapies doen

truste

dreamer wijzigde dit bericht op 31-08-2007 22:45
Reden: ik
% gewijzigd
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Ach Pimpel, dat is zeker beetje eng! Balen dat je pas volgende week terecht kan zeg! Maar ik ga vanaf nu voor goed nieuws hier hoor, dus ook voor Lotje. Humpje toch. Knuffel vanaf hier.

Trusten (morgen werken van 7 tot 17 dus nu maar bed in...)
Alle reacties Link kopieren




Gisteren een dubbele regenboog voor ons huis

dat wilde ik even delen
Later is nu
Alle reacties Link kopieren
Wilde even reageren op Pim, met alle moed en kracht van Mops voor Lotje enzo, maar de foto van Driem beneemt me even de adem.



Pim, ik duim voor jullie, en utkomtvastgoed.



Bloes, u is een kanjer en doet ut goed.



Whop, welcome back, en thanks.



Dream, bedankt voor de foto hier, zo mooi, zo verdrietig, zo fijn!
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Wauw, die is mooi!

Da's vást het werk van Hero.
Alle reacties Link kopieren
Hé haai Mims!

Hebbie behoefte om te praten? Zal ik je ff bellen?

x
Alle reacties Link kopieren
Je bent lief, maar ik ga zo slapen. Ben even uitgepraat, zeker na die foto van Driem.



Bedankt voor het aanbod!



~zoen~
Wat wilde ik nou toch typen?
Alle reacties Link kopieren
Slaap lekker! (f)
Alle reacties Link kopieren
quote:mimsey schreef op 01 september 2007 @ 00:06:

Wilde even reageren op Pim, met alle moed en kracht van Mops voor Lotje enzo, maar de foto van Driem beneemt me even de adem.



Dream, bedankt voor de foto hier, zo mooi, zo verdrietig, zo fijn!Daarmee moet het zeker goedkomen!
Alle reacties Link kopieren
Spannend, Pim. Ik heb niets te heulen maar doe het in gedachte wel voor je natuurlijk.



Mooi zeg, Driem. Prachtig.....



~rolt de slaapzak weer uit~



Trusten!
**message for Madootje**



Ken je het boek 'Stranddieven' van JOanne Harris?

Nee?

Ga het toch maar even lezen/

Kom je zomaar jezelf tegen!
Oh Pim, wat naar. Kan me voorstellen dat je flink in de rats zit.

Helpt het als ik zeg dat ik ook een ruis heb, samen met héél veel mensen die het niet eens weten? En dat ik er verder geen nadelige gevolgen van ondervind?



Sterkte meis, niet teveel zorgen maken he (hug)
Alle reacties Link kopieren
quote:tilalia2 schreef op 01 september 2007 @ 00:46:

**message for Madootje**



Ken je het boek 'Stranddieven' van JOanne Harris?

Nee?

Ga het toch maar even lezen/

Kom je zomaar jezelf tegen!



Jeetje, wat een raadselachtig bericht zo. Je maakt me erg nieuwsgierig Tila!



Tjonge Pim, da's wel even schrikken. Wat duurt een week wachten dan lang.



Ik ben me vanmorgen ook het leplazeres geschrokken. Madokus verdient de OPA. Hij was met de hond gaan lopen, maar had de tuindeur niet op de knip gedaan. Ik was in de keuken bezig en op het moment dat ik me omdraai zie ik de tuindeur wagenwijd openstaan. Geen Bikkel te bekennen. Die was al helemaal de bocht om gelopen en had zijn vader al gevonden. Ik had mijn hart in mijn keel zitten. Ik moet er niet aan denken wat er had kunnen gebeuren als meneer de straat op was gelopen.
Alle reacties Link kopieren
OH help Madootje, wat gelukkig dat dat goed is afgelopen!



Heb ik nog een tip voor de ouders, die balkon/tuindeuren hebben, met van die handmatige extra 'sloten' (schuifdingen, whatever) onderop: WEGHALEN. Mn schoonzus heeft 2x buiten gesloten gestaan in haar tuin, omdat neefje het zo leuk vond, die handvaten dicht te doen.. vervolgens snapte hij niet waarom schoonzus niet meer binnenkwam En ik had haar gewaarschuwd, want iemand anders (m'n zus geloof ik) heeft zo eens op het balkon buitengesloten gestaan, dus ik kende het ..



achja



LD en ik komen net bij het voetbal van haar team weg. In de eerste helft stonden ze al met 5-0 achter .. We wilden nog bij LE gaan kijken maar waren te laat.

Ik heb trouwens laatst speciaal een doosje met grote kralen gekocht, waar 'voetballetjes' bij in zaten. Deze kan ik om m'n oorbellen (ringen) schuiven en zo heb ik 'voetbaloorbellen'

Ook de andere kralen kunnen eromheen, en zo kan ik met 1 paar oorbellen leuk variëren



Toedels

ik moet me nodig douchen
Later is nu

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven