Mode & Beauty alle pijlers

Nagellak kletstopic

10-08-2010 21:33 3001 berichten
Alle reacties Link kopieren
Omdat het OPI topic verdwenen is hier een nieuw fris topic om door te kunnen kletsen over alles wat met onze nagellakjes en desbetreffende verslaving te maken heeft



Have fun!



Een lijstje met webshops



Engeland

Beverly Beaute

(o.a. Opi, Essie, Orly, China Glaze, Zoya, Seche, Nubar))



Eyeko

(Geen verzendkosten! Eyeko)



Nederland/Belgie

nagelgroothandel.nl

(groothandel nagelproducten, voor 16uur besteld, morgen in huis o.a. Nfu Oh en Konad.)



JS Internationals

(groothandel nagelproducten o.a. China Glaze en Nfu Oh)



Boozy Shop

(o.a. Diamond Cosmetics, China Glaze, Essie, Konad. Lage verzendkosten en altijd redelijk snel in huis)



Alicejohavessentials

(o.a. Barry M, Kinetics, Sleek. Lage verzendkosten en altijd snel in huis)



Beauty Queen

(China Glaze, Essie, Eyeko, Ciaté Paint Pot, Barry M. Eeyko is goedkoper via eyeko.com)



Nail Polish Fashion

(o.a. China Glaze, Konad, Color Club, Nubar, Zoya)



Enchantra

(o.a. Seche, China Glaze, Conad, Orly, Essie)



Verenigde Staten

Trans Design

(groothandel nagelproducten, vraag voor goedkopere verzendkosten om een "small flat rate box" hier passen 9 lakjes in. Je krijgt dan een mail met de nieuwe verzendkosten en een nieuwe paypal link. Betaal dus nog niet meteen bij het bestellen! O.a. Opi, China Glaze, Essie, Color Club, Orly)



Estland



Viis

Shop met goedkopere Nfu Oh lakjes.



Als iemand nog toevoegingen heeft, laat maar weten dan zet ik het ook in de OP.
Alle reacties Link kopieren
Blauwbloempje sorry ik kan je ook al niet helpen, misschien helpt het als je heel hard ZWUP roept. (Zij weet alles )
Alle reacties Link kopieren
Je bent grappig Glitter!



Hier heb ik ook geen verstand ban Blauwbloempje. Ik denk dat je ze het beste even een mailtje kunt sturen om te vragen hoe het zit. Ze reageren altijd best snel. Zelf kies ik altijd eerst een berg nagellak uit, dan zet ik het bijbehorende bedrag op mijn paypal rekening en daarna bestel ik pas de hele zwik. Dan kan ik meteen betalen. Nog geen problemen mee gehad, die hele 2x dat ik heb besteld



Nu zijn we trouwens wel bijzonder nieuwsgierig naar wat je precies besteld hebt. Dat begrijp je natuurlijk



Ik heb nu lucertainly look marvelous (ofzo) van opi op.....





Daar wil ik wel mee helpen



ZZZZZWWWWWWWWUUUUUUUUPPPPPPPPP!!!!!!



Wauw, het werkte ook gewoon!
Alle reacties Link kopieren
Ik was er al hoor Indigo
Meiden, wat moet ik lakken???? Ik neig naar grijs.



Ik was vandaag even in het kruidvat op zoek naar die nieuwe limited edition van Catrice, maar hij was er (nog??) helemaal niet. Jammer Wel die ene van Essence gekocht voor een vriendin...die choose me (ofzo??)
quote:Zwup schreef op 15 september 2010 @ 14:50:

Ik was er al hoor Indigo ja, 1 minuut toen had ik het al gedacht hoor
Alle reacties Link kopieren
Ik zou ook voor grijs gaan Indigo, dat past wel een beetje bij de temperatuur en het weer.



Welke kleur is die choose me? Was dat die groen/blauwe?



Ach, ik kom graag als er geroepen wordt hoor Is wel ego-strelend



Ik heb weer iets op het oog bij alice en jo





Deze EOS Holiday Bag bevat de inmiddels zeer bekende en populaire lipbalm spheres in de smaken honeysuckle honeydew, sweet mint en een limited edition pomegranate raspberry.
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames,



Ik las in de pauze de Elle van september (na ja, bladerde want ik vind het niet echt een heel leuk blad) en zag daar de 3 kakinagellakken van Chanel in staan. Een groene, bruine en nog een.



Ik had het er hier al een keer over, zwijmelde helemaal weg in de pauze...
Alle reacties Link kopieren
Hahaha



Heb je chanel-budget om ze te kopen?
Alle reacties Link kopieren
Nee, helaas niet! Ik wilde ooit een dagcreme van Chanel (had een proefje die echt te lekker was) maar die was geloof ik 50 euro! Verder nooit meer naar wat dan ook van Chanel gekeken...
Alle reacties Link kopieren
De lak is over de 20 euro per potje volgens mij. Mijn moeder koopt het weleens en zegt dat het helemaal niet zo goed blijft zitten. Iig niet beter dan de lakjes van een paar euro per potje.
quote:Veronique79 schreef op 15 september 2010 @ 15:31:

Hallo dames,



Ik las in de pauze de Elle van september (na ja, bladerde want ik vind het niet echt een heel leuk blad) en zag daar de 3 kakinagellakken van Chanel in staan. Een groene, bruine en nog een.



Ik had het er hier al een keer over, zwijmelde helemaal weg in de pauze...google eens op chanel kaki dupes, dan krijg je wel een paar goedkopere alternatieven als suggestie waarschijnlijk
Alle reacties Link kopieren
quote:Zwup schreef op 15 september 2010 @ 16:00:

De lak is over de 20 euro per potje volgens mij. Mijn moeder koopt het weleens en zegt dat het helemaal niet zo goed blijft zitten. Iig niet beter dan de lakjes van een paar euro per potje.Kun je nagaan. Nou, dan hoef ik er ook niet meer om te zwijmelen! Duur betekent dus niet altijd beter...
Alle reacties Link kopieren
Hee Wintermuts, bedankt! Ik had al een andere keer een paar alternatieve gekregen, ben er niet verder achteraan gegaan. Maar toen ik ze vandaag weer zag moest ik er weer aan denken.
Nou, ik ging voor grijs (Stormy Grey van YSL) maar kon het vandaag helemaal niet vinden met die lak! Ik lakte te dik, de formule stond me niet aan en halverwege bedacht ik met dat dit hét moment was om de rand van het flesje schoon te maken...



En ja, zoals ik al vreesde, vond ik het na 1 laagje al saai. Het is zeker een mooie kleur, maar zo saai! Dus alles er weer af (Zonde! Dure lak.) Even getwijfeld en op 1 vinger 140 Let's Mauve On van Catrice gelakt, maar dat was me weer te zoetsappig. Nu toch voor 030 Meet Me At Coral Island (ook Catrice) gegaan. Grappig, toch een fel zomers kleurtje, maar dat kan goed nu mijn nagels zo kort zijn en het steekt mooi af tegen die grijze wolken buiten!



Ik zag die spheres ook in de nieuwsbrief Zwup, maar ben er niet bekend mee. Die choose me was inderdaad een donker blauw/groene met glitters.



Veronique, er zullen vast snel dupes volgen van die Chanels. Even geduld Chanel is rond de 20 euro inderdaad.



Ik ga verder met laagje 2 van Meet Me At Coral Island. Ik heb het echt getroffen met dit flesje, de formule is zo goed!!
Alle reacties Link kopieren
Grrr....wat kan dat irritant zijn hè Indigo! Die coral island is ook gaaf. Gelukkig dat dat beter gaat.



Ik heb al een van die spheres en ze zijn best fijn. Vooral ook heel origineel. Maar ze zijn wel 13,95 + pakket verzendkosten.
Alle reacties Link kopieren
Mooie kleur zeg Zwup! :D Ik ga ze dan idd maar mailen. Maak me een beetje zorgen namelijk!
Alle reacties Link kopieren
Zal trouwens straks ff een lijstje maken met wat ik besteld heb :P
Alle reacties Link kopieren
OMG, ik denk dat het me is gelukt en dat ik een foto kan posten. Test 123
Alle reacties Link kopieren
Waardeloze kwaliteit natuurlijk, maar goed. Mijn camera trok het echt niet zo dichtbij. Dit was de beste foto. Maar de kleur is goed te zien, alhoewel het hier wat geelig lijkt en in het echt meer glimt.
Jaaaaa ik zie hem veronique!



Heb je een macro stand op je camera? (dat is dat icoontje van een bloem)



Wel een mooi neutrale kleur!
Alle reacties Link kopieren
Hij staat standaard op 4M en ik heb hem op 1M gezet, dat tekentje van het bloemetje staat altijd aan. Is een krijgertje, dus ik zal even kijken of ik het boekje erbij heb gekregen.



Wel leuk dit, ga dus af en toe een waardeloze foto posten hihi. Zie je de professionele stand van mijn hand rond het potje om al die mooie foto's van jullie te imiteren?
Alle reacties Link kopieren
Blauwbloempje, maak je maar niet al teveel zorgen. Het komt vast op z'n pootjes terecht.



Veronique



Prima foto toch?
Mooie nagels heb je Veronique.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven