KIND IN JE UPPIE - DEEL 7

14-04-2016 22:19 3203 berichten
Alle reacties Link kopieren
Deel 7 van kind in je uppie alweer!
We zijn in ieder geval niet alleen met onze dromen!

Met een nieuw algemeen startaccount, zodat de vaste schrijfsters zelf hun gegevens aan kunnen passen als ze dat willen:

Login: uppies
Wachtwoord: uppiesuppies

Dit topic is voor iedereen die in haar uppie voor een kindje wil gaan, al zwanger of zelfs bevallen is.
Dit geldt trouwens niet voor alle schrijfsters hier, dus als je na het lezen van het topic hier ook een berichtje wil achterlaten ben je van harte welkom om dat te doen!

We delen lief en leed met elkaar, beantwoorden elkaars vragen en kletsen over ditjes en datjes.

Ziekenhuizen/klinieken met een eigen spermabank die alleenstaanden helpen:
- Kidcentrum (Amsterdam, dit is nu definitief over naar het AMC)
- UMCU (Utrecht)
- Geertgen (Elsendorp, Brabant)
- Rijnstate (Arnhem)
- Medisch Centrum Kinderwens (Leiderdorp, donorsperma alleen postcodes 2200-2899)
- Nij Barrahûs (Wolvega)
- UMCG (Groningen, wachtlijst > 3 jaar)
- Isala (Zwolle)
- Reinier de Graaf (Voorburg)

Er zijn wel andere instellingen waar je als alleenstaande geholpen wordt, maar dan moet je zelf donorsperma regelen, bijvoorbeeld via een bekende donor of via een commerciële spermabank (Denemarken/Duitsland).

Zie ook de informatiepagina over ziekenhuizen van Freya.

Verschillende websites waar je informatie kan vinden:
http://www.bam-mam.nl/
http://www.alleenmetkinderwens.nl/
http://www.freya.nl/

Fase 1 Oriëntatie of wachtlijst
Naam Leeftijd Kliniek Status
Blij_ei32Geertgenwachtlijst sinds augustus 2016
Sensotouch28UMC Utrechtwachtlijst sinds augustus 2016, ondertussen oriëntatie co-ouderschap
Vivadiva8532UMC UtrechtIntake februari 2016
Eeffie138MCK Leiderdorpwachtlijst sinds november 2016
Plien198531nijGeertgenintake januari 2017
Macarinata 34 n.v.t. oriëntatie
Jootje29 ? Rijnstate intake gehad, nu wachtlijst
Maris86 31 Reinier de Graaf, Voorburg Intake gehad, nu onderzoeken
Patroesj31RijnstateWachtlijst voor intake sinds november 2017

Fase 2: ZI/IUI/IVF
Naam Leeftijd Kliniek Gestart
san9224GeertgenIUI september 2015
anniebammer32UMC Utrechtjanuari 2016
Hope198036MCKpoging 6 in januari 2017
Saffronskies38IsalaIVF (Cryos) augustus 2017
Zara8828ZIdecember 2016
Linnie_198333UMC UtrechtIUI november 2016
BiebkeBrabant39Nij Geertgen2 pogingen, nu on hold
Simply_Me3737AMCdecember 2016
Manawa37Rijnstatedecember 2016
Pat3637UMC Utrechtdecember 2016
Uppies8531Nij Geertgenfebruari 2017
Globe8333Nij Geertgenfebruari 2017
Alisa8630UMC UtrechtIUI september 2017
Abrikozenpitjes36UMC Utrechtaugustus 2016
Roosje-8927Nij Geertgenstart iui juni/juli 2017
Innerpeace36Reinier de Graaf Voorburg2 missed abortions, volgende IUI sept 2017
deb87-UMC Utrecht start september 2017 voor 2e kindje
CCB5331Nij Geertgenstart iui augustus 2017
Nausicaa36AMCstart okt 2017
NoraRecaptcha37start okt 2017, 2e kindje
Angelaloes28Reinier de graaf Voorburgstart iui okt/nov 2017

Fase 3: Zwanger!
Naam Leeftijd Kliniek Gestart Uitgerekend Bijzonderheden
Mitakuye Oyasin 33 NijGeertgen Januari 2017 24 oktober 2017 Een jongen!
Jessy010 ? ? ? ?
Wannabe79 37 Isala Mei 2017 03-07 eerste echo

:love: BAMmers die ons voorgingen:
2017 - Ocean1980, Becauseiamhappy (2e kindje), Rosings, Stjerna83
2016 - Wannabe79, JustJiggles, Becauseiamhappy, LKN, Chica-1983, Char-ade, Frizz, Vlinder09, Noa-Lynn.
2015 - thefiepie.
2014 - Lonely_Butterfly, Wondertje, Zoeter, Mammienator, Muppet, Zuster123, Bredagirl, Mila, Emma77emma, Gavia, Houston77007.
2013 - Bezigebij, Vinyl, Sillie, Fearless, ClaudeFiolle, Lizlizzyliz, E123.
2012 - Sannasanna, Channel, Zoeter, Juffie, MoffelenPier, Ragnhild.
2011 - Chilles.

Voorgaande delen:
Kind in je uppie - 6
Kind in je uppie - 5
Kind in je uppie - 4
Kind in je uppie - 3
Kind in je uppie - 2
Kind in je uppie? (deel 1)
uppies wijzigde dit bericht op 23-12-2017 21:56
44.33% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Dank meiden, ik voel me vandaag wel weer een stuk beter.quote:BiebkeBrabant schreef op 28 november 2016 @ 20:00:



Ik denk dan soms ook stel dat het helemaal niet lukt.....maar dat wil ik eigenlijk gewoon niet toelaten die angst.





O ja, dat spookt ook door mijn hoofd..zeker gezien de biologische stand van zaken in mijn lichaam. IVF (en ik denk dus ook ICSI) is niet zonder meer een optie voor mij, dat werd al duidelijk bij één van de eerste gesprekken. Geen fijne gedachte..



Wat ik me ook afvraag: ik weet niet eens zeker of mijn eileiders wel doorgankelijk zijn, dus dat de eicel überhaupt richting baarmoeder kan.. Dat ga ik bij de komende controle ook navragen. Verder moet ik nadenken over een volgende bestelling: hoeveel rietjes bv. Dat hangt ook af van het beleid in Zwolle: hoe vaak gaan we IUI proberen en is IVF/ICSI een optie.



@Jessy: heb je nu meerdere rietjes besteld? En doe je dat ook via Cryos? In Zwolle is de wachtlijst voor hun eigen bank ondertussen opgelopen van 52 weken (toen ik me inschreef) naar 78 weken.. Ik moet nog even navragen wat dat precies voor mijn wachttijd betekent.



Zit er nog iemand op het wachtbankje? Zo ja..ik wens je veel sterkte met het wachten. Ik duim voor je/jullie!
Alle reacties Link kopieren
Jo_Anna> ik heb ook een operatie gehad om de endometriose in kaart te brengen en de ontstekingen weg te branden. Heb toen ook meteen een spiraaltje laten plaatsen. Dit was niet zo'n succes want mijn baarmoeder accepteert kennelijk geen niet-lichaamseigen stoffen. Na 3 weken vreselijke buikpijn (echt uitdrijfweeen volgens de gyn) is dat ding er weer uit gehaald.



De buikpijn is vreselijk maar ja, als je zwanger wilt worden moet je iets natuurlijk...
Alle reacties Link kopieren
@Saffron > wat bedoel je met zonder meer geen optie? serieus, 78 weken op de wachtlijst? Dat is toch niet meer menselijk!



@Mitakuye > Oke is best heftig, zeker omdat het chronisch is en je er eigenlijk niks mee kunt, maar idd als je zwanger wilt worden moet je iets. Ik hoop dat je menstruaties mee gaan vallen.
Alle reacties Link kopieren
Hallo dames!

Ik zit ook weer in het traject voor baby 2. Ik heb misschien nog maar 2 rietjes van dezelfde donor en hoor dinsdag (belafspraak) of er meer rietjes beschikbaar zullen zijn.

Mochten het echt maar 2 rietjes zijn dan ga ik het icsi traject in zodat de kans op een zwangerschap groter is. (De vorige keer was de 9e iui raak) Ik vind het weer heel spannend allemaal.
Alle reacties Link kopieren
Welkom terug char-ade!

Leuk dat je voor baby nummer 2 gaat, hoe oud is je eerste kind?



Fijn dat je dan gelijk het icsi traject in kan! 9 iui houdt vermoed ik ook een hoop geduld in.. vind het wel fijn te lezen waardoor ik hoop blijf houden dat het uiteindelijk gewoon gaat lukken!
Alle reacties Link kopieren
Xx
anoniem_317865 wijzigde dit bericht op 24-11-2017 00:25
0.00% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Char-ade, leuk dat je voor nr twee gaat. Spannend weer! Volgens mij zit jouw kindje ook rond de leeftijd van mijn eerste kindje.

Zo fijn dat het bij meerdere vrouwen weer borrelt voor een tweede. Teken dat het thuis lekker loopt met een kindje!
Alle reacties Link kopieren
Welkom terug Char-ade, leuk dat je voor een tweede gaat! Hoe oud is de eerste nu? En hoe ervaar je het als BAM?
Alle reacties Link kopieren
quote:Jo_Anna schreef op 29 november 2016 @ 16:44:

@Saffron > wat bedoel je met zonder meer geen optie? serieus, 78 weken op de wachtlijst? Dat is toch niet meer menselijk!

.Mn AMH waarde is laag en FSH waarde hoog wat duidt op aanstaande overgang. Stimulatie met hormonen om meerdere eicellen te kunnen oogsten voor IVF zal lastig kunnen worden. Dit is niet in detail besproken, maar geeft wel een beetje aan hoe ik ervoor sta.
quote:Jo_Anna schreef op 29 november 2016 @ 16:44:

@Saffron > wat bedoel je met zonder meer geen optie? serieus, 78 weken op de wachtlijst? Dat is toch niet meer menselijk!





Waarom is een wachtlijst voor zaad onmenselijk? Het is niet dat er voldoende voorraad is en dat het expres wordt achtergehouden of zo. Er is een te kort, dan moet er gewacht worden.



Ik lees de term als 'dat is toch niet meer menselijk' als of het expres zo gaat; is dat ook hoe je het bedoelt?



Tenzij er meer donoren komen zal het niet minder worden; meer en meer vrouwen volgen dit pad, daar moeten aardig wat donoren tegenover staan. Ik sta niet te springen om op facebook te roepen 'he vrienden, we komen zaad te kort! doe eens donoren, is tof en lief, share, thanks!'
Alle reacties Link kopieren
Dankjewel allemaal! Mijn dochtertje is nu de 10 maanden gepasseerd



@Hope, Het kostte wat moeite en ik heb wat dipjes gehad maar dat hoort er allemaal bij Als er nu meer rietjes beschikbaar zijn dan ga ik weer met volle moed elke maand naar de kliniek hoor. 9 x schijnt nog redelijk normaal te zijn hoe ze bij geertgen zeggen.

Ik hoop dat je een match krijgt en dat je mag starten! De gevoelens die je hebt zijn heel normaal hoor (:



@Happy, volgens mij liggen ze inderdaad dicht bij elkaar ??



@Mita, het bevalt echt heel erg goed! Ik ben huismoeder en ik vind het echt heerlijk om de hele dag met haar bezig te zijn. Ze is een tevreden dametje Ik heb nog geen nadelen ondervonden eigenlijk. (Oke het uitslapen mis ik af en toe maar dat is echt het enige)



Het zal even nodig hebben om weer alles van iedereen te weten.

Zitten er nog dames op het wachtbankje?
Alle reacties Link kopieren
quote:Jo_Anna schreef op 29 november 2016 @ 10:16:

@Nausicaa > Als je van IUI naar ICSI gaat hoef daar niet perse IVF tussen te zitten. Bij Geertgen hebben ze aangegeven dat ze met ICSI duidelijk betere resultaten boeken en daarom wordt dus niet voor IVF gekozen maar voor ICSI. Heeft daar dus niks met traag zaad te maken, maar is gewoon resultaat gericht.





Wat apart, ik had juist de medische literatuur er even op nagezocht, en bij goed zaad is er geen verschil tussen ivf en icsi in het aantal succesvolle zwangerschappen. Daar zijn meerdere grote studies naar gedaan, met allemaal dezelfde uitkomst. Gek dat dat dan bij Geertgen anders is, maar ik neem aan dat ze hun eigen cijfers kennen.

Wel goed voor mensen bij andere ziekenhuizen/klinieken om in je achterhoofd te houden dat icsi=meer kans dus zeker niet universeel geldt.
Volgens mij werken ze bij Geertgen meer met bevroren zaad en is daarom isci meer succesvol.
Alle reacties Link kopieren
Xx
anoniem_317865 wijzigde dit bericht op 24-11-2017 00:25
0.00% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Klinkt goed Char-ade. Huismoeder, betekent dat dat je die niet werkt? Kan me voorstellen dat dat het in je eentje wel wat beter te doen maakt.



Iig tof dat je terug bent en voor een tweede gaat!
Alle reacties Link kopieren
@Rosing, bedoelde meer dat het verschil per kliniek/ziekenhuis zo enorm groot is.. Ik heb maar 5 weken moeten wachten.



@Nausicaa, ja klopt ook wat je zegt over de literatuur. Of een embryo nu ontstaan is met IVF of ICSI, dat maakt voor de terugplaatsing niks uit. Misschien dat het Lab waar Geertgen gebruik van maakt meerdere bevruchte embryo's heeft na ICSI.. Weet dat verder ook niet. maar voor een eventuele zwangerschap maakt het idd niks uit. Het is ook maar wat ze mij verteld hebben!
Alle reacties Link kopieren
@charade wat leuk, ook voor een tweede.

Ik kom net bij de huisarts vandaan en de verwijsbrief is gefaxt naar zwolle.

Begint de spanning weer opnieuw, ik ben benieuwd wanneer ik weer iets van ze hoor.
Alle reacties Link kopieren
@mita, klopt ik werk niet. Ik mag de hele dag mama zijn en ik vind het echt heerlijk Ik voel me ontzettend bevoorrecht.



@wannabe Ik vind het nu ook weer heel spannend inderdaad! Ben benieuwd wanneer je wat hoort
Alle reacties Link kopieren
Dat snap ik Char-ade, geniet er maar extra van! Lijkt me heerlijk om idd de hele dag moeder te mogen zijn. Al doe ik mijn werk heel graag hoor. Maar zeker als ze nog zo klein zijn...
Alle reacties Link kopieren
Helaas, ik mag ook door naar ronde 2.
Alle reacties Link kopieren
Balen linnie!

Sterkte en succes met de tweede ronde.
Alle reacties Link kopieren
Jammer Linnie . Hoe ben je er onder?
Alle reacties Link kopieren
Jammer zeg Linnie.. Ik vond het nu wat zwaarder dan de vorige keer. Hoe voel jij je?
Alle reacties Link kopieren
Ik baal wel een beetje. Maar ben de hele tijd vrij nuchter geweest en had eigenlijk van het begin af aan al het gevoel dat het niet raak was. Daarna ook griep gehad. Helaas heeft het zo moeten zijn en het was pas de eerste keer. Vol goede moed op naar de 2e en hopelijk kan ik het nuchtere vast houden.
Alle reacties Link kopieren
https://www.facebook.com/ ... ns/posts/1051791344946656



Staan ook de wachttijden bij.

Utrecht langste en in Friesland is de lijst heel erg kort.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven