Entertainment alle pijlers

Hét Viva Boekentopic - deel 4

07-08-2009 22:45 3004 berichten
Alle reacties Link kopieren
De opvolger van Hét Viva Boekentopic van Trenchtown.



Wat ben je nu aan het lezen? Welke boeken raad je aan? Welke raad je af? Thrillers, romans, non-fictie, fantasy enz, gaat het om boeken dan zit je hier goed.



Klik hier voor het vorige topic.



If at first you do not succeed, try doing it the way your wife told you.
Alle reacties Link kopieren
UP



Heb 'voor mijn vriendin' van Cathy Kelly bijna uit. Vrijdag begin ik in haar 'ik moet je iets vertellen'



Vind der boeken stuk voor stuk aanraders als je van chicklit houdt.
Alle reacties Link kopieren
De Mannentester heb ik gekocht van H.van Rooijen,maar nog niet in begonnen.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het nieuwe boek van de auteur van 'haar naam was Sarah' gekocht. Naam auteur en titel vergeten.
Alle reacties Link kopieren
Ik zit weer eventjes in een leesdip... gauw verandering in brengen!
Alle reacties Link kopieren
Ik was op zoek naar The Magicians van Lev Grossman, maar kon het niet vinden bij Waterstone en American Bookcentre. Maar ik kwam wel Coraline tegen van Neil Gaiman en dat boek stond ook al een tijd op mijn lijstje. Het is erg leuk! En eng!



Bij Scheltema (dat al best lang anders heet) op het Koningsplein heb ik Verre vrienden van Robbert Welagen gekocht. Enthousiaste recensie over gelezen in het Parool. Het lijkt me een erg goed boek. Gelukkig leest Coraline als een trein en is het niet erg dik.



Voor The magicians bestaat er gelukkig bol.com.
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Vandaag ga ik beginnen in de "Achtste bekentenis" van James Patterson. Ik heb er zin in!



Van de boeken die ik uit heb (en die ik niet van iemand heb gekregen ofzo) bewaar ik alleen de boeken die ik goed vond, en misschien nogmaals wil lezen. Ik verkoop dus regelmatig boeken via bol.com, dat zorgt er ook voor dat ik een beetje ruimte creeer in mijn boekenkasten.
Alle reacties Link kopieren
Dat zou ik ook wel willen: heb ook een aantal boeken die ik geen 2e keer meer lees. Maar ik zou niet weten welke prijs ik zou moeten vragen, en diegene die het koopt, moet die de verzendkosten ook betalen? Dan kun je er al niet veel voor vragen of wel? Teigera, geef eens een voorbeeld van jou: voor welke prijs heb jij bv een boek verkocht, en wat heeft de ander partij moeten betalen? En loont het zich dan wel? Ik hoop dat je nog reageert......bedankt alvast, groetjes, dieseltje.
Hoi Diesel, je kan zelf even op bol.com kijken welke prijzen er worden gevraagd voor de 2ehands boeken. Stel dat jij De Da Vinci Code aan wilt bieden, dan kan je eerst even kijken wat er ongeveer voor gevraagd worden, en dan ga je daar -afhankelijk van de staat van het boek- tussenin of net boven zitten. De verzendkosten zijn voor de koper, en bol.com houdt ook een deel van de opbrengst. Bij het invoeren van je boeken, waarbij je ook de prijsopgeeft, krijg je direct een rekensommetje te zien waarin precies ziet hoeveel je er zelf aan over houdt.



Of het loont? Tsja, als ze ongebruikt in de kast staan krijg je er helemaal niets voor, nu kan je er toch nog een paar euro voor vangen. Dikke winst zul je er niet mee verdienen in ieder geval.
quote:Witchke55 schreef op 18 september 2009 @ 08:46:

Ik heb het nieuwe boek van de auteur van 'haar naam was Sarah' gekocht. Naam auteur en titel vergeten.



Auteur is Tatiana de Rosnay, en haar laatst verschenen boek heet 'die laatste zomer':



Hoe goed ken jij je moeder? Adembenemende roman over familiegeheimen.



Antoine Rey heeft het perfecte cadeau voor de veertigste verjaardag van zijn zus bedacht: een lang weekend aan zee op het eiland Noirmoutier, waar hij en Mélanie in hun kinderjaren de vakanties doorbrachten. Hoewel ze fijne herinneringen hebben aan de eindeloze zomers, zijn beiden nooit meer teruggekeerd naar deze plek.



Antoine bevindt zich in een moeilijke periode van zijn leven: zijn werk als architect biedt weinig uitdaging meer en hij is verlaten door zijn vrouw van wie hij nog steeds houdt. Noirmoutier brengt vergeten herinneringen aan hun vroeg gestorven moeder naar boven en Mélanie komt tot een schokkende ontdekking. Het familiegeheim dat zij hiermee ontrafelt maakt Antoine kwetsbaar en onzeker. Zijn zus vindt dat hij het verleden moet laten rusten, zijn vader zwijgt en zijn puberende kinderen vragen zijn aandacht voor heel andere zaken. Dan ontmoet hij Angèle, die nieuwe betekenis geeft aan de woorden leven, liefde en dood.
.
Diesel, ik vond het redelijke naaierij bij bol.com, x-bedrag gaat naar bol.com en als je een groot zwaar boek wilt verkopen, betaal je als verkoper ook nog een euro of vier pakketposten. Ik doe het liever via Marktplaats. Anderen zweren juist weer bij bol.com, omdat bol.com alles verder afhandelt en volgens mij krijg je daar ook altijd je geld. Dus ik kan me voorstellen als je weleens problemen op MP hebt gehad, dat je het dan liever via Bol doet. Ik heb die problemen nooit gehad, dus blijf lekker via MP verkopen
Voor zware boeken krijg je toch een pakketbijdrage Fleur?



Ik vind marktplaats juist heel vervelend, je weet nooit met wie je te maken hebt, of ze betalen, en het draait bij mij altijd weer op een disucussie uit, eerst betalen en dan versturen of eerst versturen en dan betalen?
quote:Marriss schreef op 20 september 2009 @ 15:15:

Voor zware boeken krijg je toch een pakketbijdrage Fleur?



Ik vind marktplaats juist heel vervelend, je weet nooit met wie je te maken hebt, of ze betalen, en het draait bij mij altijd weer op een disucussie uit, eerst betalen en dan versturen of eerst versturen en dan betalen?



Pakketbijdrage is 2,95 en het tarief voor een pakket is 6.76, je legt er dus een euro of vier op toe.



Die laatste alinea, dat bedoelde ik. Als je dat soort dingen meemaakt, vind je Bol idd ws prettiger. Ik heb echter nooit problemen gehad. En de vraag eerst betalen dan versturen of andersom... Die vraag heb ik echt nog nooit gehad, met geen enkel artikel. Iedereen gaat er van uit dat er eerst betaald wordt en dan pas verzonden.
hmm, dan tref ik denk ik de verkeerde mensen op MP



Ik heb het voordeel dat ik de boeken kan versturen via mn werk, in van die grote, stevige envelopen. Boek inwikkelen in bubbeltjesplastic en ze komen prima aan. Kost me maar 2,24 (geloof ik) vandaar dat ik niet wist hoe hoog de pakketkosten zijn.
Alle reacties Link kopieren
Fearless en M79, ik vond "de historicus" ook een verrassend mooi boek. Ik denk dat ik hem nooit van z'n leven zelf gekocht zou hebben, gezien het thema (vampieren), wat nou niet bepaald mijn ding is (sorry, even de taalgevoeligen onder ons pesten met deze zinsnede). Gelukkig heb ik hem cadeau gekregen en ik vond het superinteressant, goed geschreven en een echte pageturner!



Ik zag Unni Lindell langskomen: inderdaad, lekkere thrillers! Ik vind de opbouw van haar verhalen wel altijd hetzelfde, dus je moet er niet 10 achter elkaar lezen. Maar verder zijn ze heerlijk spannend.



Ik heb net "De Pianostemmer" van Pascal Mercier uit. Ik moet zeggen dat ik het in het begin echt taaie kost vond, maar gaandweg het boek begon het verhaal mij toch wel te boeien. Ik kon mij alleen totaal niet identificeren met de hoofdpersonen en dat maakt het (voor mij althans) altijd wel lastig om echt enthousiast te worden over een verhaal. Iemand "Nachttrein naar Lissabon" (ook van hem) gelezen?



Momenteel ben ik bezig in het Spel van de Engel (Zafon). Ik ben nog niet heel ver, dus kan er nog geen oordeel over geven.
Maar kun je op je werk voor de 2,24 ook een pakket versturen? Of ik bedoel meer: heb je dat weleens gedaan?
@diesel3: zoals anderen hier ook al opmerkten, je wordt er niet rijk van, van het verkopen via bol.com. Maar je krijgt er een paar euro voor, Hoeveel ik vraag is erg afhankelijk van het boek. Ik kijk wat andere tweedehands verkopers ervoor vragen en ga daar 50 cent onder zitten, dan verkoop je lekker snel. Ik doe het op deze manier omdat het inderdaad veilig is. Ik ben van mijn boek af en ik verdien twee euro ofzo, klaar!



Gisteren begonnen in "Achtste bekentenis" van Patterson en heb m nu alweer uit. Hij leest erg lekker weg en is spannend en verrassend. Groot nadeel is wel dat geen van de hoofdstukjes langer is dan een bladzijde of drie, vier en dat vind ik erg storend tijdens het lezen.
Alle reacties Link kopieren
Boeken met een dikte van maximaal 3,2 cm kun je gewoon met de brievenbuspost versturen voor 2,64.



Hier heb ik net twee boeken van Judith Visser gelezen.

Stuk, geschreven vanuit een tiener en daarom ook meer een boek voor tieners. Ik heb het boek wel uitgelezen maar het greep me niet.

Oversteken, dit vind ik een boek om even lekker tussendoor te lezen. Vooral het einde vond ik verrassend.



Bal Masque heb ik vanmiddag gelezen. Ik had het boek gekocht voor 5 euro en het is het geld waard geweest. Een heerlijk boek.



En nu, nu staan er geen ongelezen boeken meer in mijn kast. Ik ben in oktober jarig dus ik mag van mijzelf even geen boeken kopen, er is wel een wensenlijstje en ik hoop dan straks ook heel veel boeken te hebben. Maar wachten duurt wel lang...
Alle reacties Link kopieren
Coraline en Verre vrienden zijn alweer uit. Van beide boeken erg genoten, al zijn ze erg verschillend.



Nu lees ik Angel Light van Andrew Greeley.

Een boek dat ik min of meer toevallig heb gekocht: ik wilde een ander boek kopen via marktplaats voor 4 euro. Maar het moest als pakje voor 6,75 verzonden worden en omdat ik het zo stom vind als de verzendkosten hoger zijn dan wat je koopt, heb ik toen van dezelfde persoon 2 andere boeken erbij gekocht die me mischien ook wel leuk leken.



Angel light is erg erg leuk!

Geschreven door een Iers-Amerikaanse priester van inmiddels 80 jaar. Toen ie het schreef was ie in de 60.



Het boek van 4 euro waar het eigenlijk om ging, daar ben ik na een bladzijde of 40 mee opgehouden. Het kon me totaal niet boeien.
Morrigan Crow, net zo leuk als Harry Potter.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben nu bezig in Grotesk, een boek van een japanse schrijfster, aparte vertel wijze van het verhaal, ook omdat sommige din gen wel japans zijn denk ik, maar wel heel boeiend. Nog een stukje en dan heb ik hem uit.

Alweer 2 knisperverse boeken liggen. De regelaars van Stephen King, en een boek met korte verhalen van dezelfde meneer.
I can do anything i want, and so can you....
Alle reacties Link kopieren
Miek : laat me weten wat je ervan vond. Heb Grotesk ook nog op het stapeltje te lezen boeken gelegd.



Verder heb ik vandaag 'en jij dan?' van Cathy Kelly binnengekregen. Heb het tweedehands kunnen kopen voor 3 euro. En inderdaad de verzendkosten waren duurder dan het boek zelf. Vind ik ook soms jammer. Maar het is nog altijd beter dan een boek nieuw te kopen.



Ben weliswaar verslaafd aan het worden aan de boeken van Cathy Kelly. Ben nu bezig in 'ik moet je iets vertellen'. maar hierna ga ik echt wel verder in het sekteboek waarin ik tot voor kort in bezig was.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de reacties jongens!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Witchke55, het is echt een heel fascinerend boek. Ik heb hem bijna uit en ik heb het idee dat er nog een heel verrassend einde aan zit te komen, nog een blz of 20 dus dat gaat vanavond echt gebeuren, soms wilde ik dat ik sneller kon lezen..haha...maar zeker een aanrader.
I can do anything i want, and so can you....
Alle reacties Link kopieren
Miek : ik geloof ook dat de auteur van 'grotesk' ook 'de nachtploeg' of zulk soort titel heeft geschreven. Misschien kan je die ook eens lezen. Zelf nog niet gelezen, maar wel al eens in de boekenwinkel zien liggen.
Alle reacties Link kopieren
Nou, ik heb hem uit. Niet een heel apart einde, ben nog aan t denken wat ik ermee moet zeg maar, wel goed, want denk er nog over na.

Het boek speelt goed in op de gedachten van de schrijfster(s), soms is het even doorbijten maar zeer zeker de moeite om te lezen.

Ik had gezien dat ze nog een boek heeft, als ik die tegenkom koop ik hem ook, ben er wel benieuwd naar.

Nu twijfel ik of ik aan de korte verhalen van Stephen King ga lezen, of De Regelaars, iemand toevallig gelezen?
I can do anything i want, and so can you....

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven