***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Wat een vreselijk naar verhaal Spitsmuis!



Zo, ik ga nu eens even een slabje bestellen. Oh, dat is ook een leuk kraamcadeau voor het kindje dat laatst is geboren bij vrienden van mijn vriend!
Alle reacties Link kopieren
Wat een eng verhaal spitsmuis! Is ze helemaal van boven naar beneden gevallen? Gelukkig is het nog goed afgelopen zeg! Kan me voorstellen dat je je rot geschrokken bent! En dan nog wel op haar verjaardag! Arm meisje!
Alle reacties Link kopieren
bibber......krijg het koud van zo'n verhaal muis......



mijn schoonmoeder vertelde gisteren ook al zo iets engs; een kindje dat op haar verjaardag(feestje) ging slapen en niet meer wakker werd........



Bah.....kippenvel.......



Ik denk dat ik nu echt maar de gewoonte ga aanleren om altijd altijd altijd dat hekje dicht te doen. Boven EN beneden. 't Is hier net een skipiste dan, maar dat moet dan maar.





Fachat, beterschap met Kaj. Heb je geen boadskippen meer in huis, komt daar je Albert frustratie vandaan? En je kunt natuurlijk niet de deur uit nu Kaj ziek is.......

Had ik ook een keer toen Ickeman de hele week ih buitenland zat en Ruben ziek was waardoor we de deur niet uitkonden. Heb geleefd op crackers en thee:)
Alle reacties Link kopieren
Nu is het afgelopen met die enge verhalen!
Alle reacties Link kopieren
ja...sorry......
Alle reacties Link kopieren
Goed zo.



Even een schouderklopje halen. Deze (soms) georganiseerde moeder heeft zojuist al een macaroni bolognese gekookt voor het hele gezin en nu gaat ze wat boodschapjes doen en dan sporten voordat ze in een ruk door haar kind ophaalt van de creche. Goed he?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb mijn uitschuifarm richting Amsterdam uitgestrekt, het waaide alleen een beetje onderweg, ik heb wel het eea geraakt voelde ik, maar was daar ook jouw schouder bij?
Alle reacties Link kopieren
Laar, feels good he, zo'n dagje?!
Alle reacties Link kopieren
Dus dat voelde ik?! Dankje, Icke!



Ja, voelt heel goed! Ik ga ervandoor, bedenk me dat ik ook nog een verjaardagscadeautje moet hebben voor een jarige van 1 jaar. Wordt een boekje, want de boekwinkel is dichtbij.



tjuuuuuuuzz!
Alle reacties Link kopieren
ciao bella!!!!!
Alle reacties Link kopieren
Lara kan morgen niet meer lopen...
Alle reacties Link kopieren
Beetje teeeeee fanatiek geweest vandaag Lara?
Alle reacties Link kopieren
Het is nogal een heftige sportschool. Maargoed, je moet er wat voor over hebben. Wacht maar tot de volgende meet, dan ben ik me toch slank!!
Alle reacties Link kopieren
Pfff knap hoor Lara, ik zie het momenteel echt niet zitten om te gaan sporten.

Framboos, wat ben jij toch goeeeehoeeed met het opzoeken van leuke dingen, die slabben met naam zijn inderdaad erg leuk.

Witchke, de kinderschoenen Dr. Visser van Scapino schijnen heel goed te zijn en betaalbaar, als Zahra echt goed gaat lopen ga ik daar ook kijken.

Ik heb vandaag een mailtje gehad dat de Wheelybug verstuurd is! Dus dat bedrijf stuurt wel gewoon naar particulieren, scheelt wel mooi 15 euro met de normale prijs.

Morgen om 12.15 heb ik de echo, ik vind het toch wel spannend, ik zit steeds te twijfelen of ik nou wel écht zwanger ben, ik voel verder niks, behalve de vermoeidheid dus ik zal blij zijn als ik een kloppend hartje te zien krijg. Duimen julllie mee morgen?
Succes Lay! Je had bij Zahra toch ook nauwelijks ergens last van? Joh, straks zie je een prachtig kloppend hartje!
Alle reacties Link kopieren
Layla: denk aan je vandaag en zal voor je duimen!!!



Fleur wil de laatste dagen niet meer gaan slapen. Het was gisteren weer 11 uur! (en dan wordt ze tussendoor ook nog meerdere malen huilend wakker) Pfffft, dit is geen doen, hoop dat het snel weer overwaait. Ze is ook echt klaarwakker dan en mega actief. Zodra ze haar bed ziet begint ze te huilen of in het ergste geval hysterisch te krijsen. Met haar middagslappjes doet ze dat nooit. Bovendien wil ze nu al twee dagen geen boterhammen of yoghurt eten. Pap en warme hap gaan gelukkig wel goed en ze drinkt ook geen water of diksap. Dus we geven maar weer een exra fles melk voor het slapengaan vor het extra vocht. Iemand iets vergelijkbaars meegemaakt. Ik weet niet zo goed wat ik er mee aan moet.
Alle reacties Link kopieren
Layla: Veel succes vandaag met de echo. Spannend. Ga je ook voor 9 november?



Dropje: Geen ervaring mee. Koen valt op dit moment de lepel aan. Heeft helemaal zin in eten.



Lara: Goed bezig



We hebben het aan de familie verteld dat ik zwanger ben. Helemaal blij. Het mag dus in de tabel Fachat. 9 november uitgerekend.



Verder hier zijn gangetje. Altijd moe zijn is ook een geregeld leven



Vandaag lekker een dagje thuis en volgens mij wordt het heerlijk weer. Nu ziet het er in ieder geval prachtig uit.
Alle reacties Link kopieren
succes met je echo vandaag Layla !!
Alle reacties Link kopieren
Succes Layla! Je bent niet voor niks zo moe, er is echt een kloppend hartje! (of twee...! )



Dropje: klinkt een beetje zoals Max toen hij 7 maanden was. Bij hem werkte het om hem 's ochtends stipt om half 8 uit zijn bedje te halen, of hij sliep of niet. Maarja...dat doe je volgens mij al toch?
Alle reacties Link kopieren
Layla, heel veel succes straks!! Spannend, leuk!



Het is zo mooi buiten! Ik werd net om 8 uur gebeld door een vriendin (dat kan als je kinderen hebt), en ik ga nu lekker naar het park! Heerlijk even een bakkie en wat lekkers op het terras van de bakkerswinkel.
Alle reacties Link kopieren
Wat heerlijk Mich! Jammer dat ik niet in de buurt woon!



Straks komt een meisje van zwangerschapscursus. Misschien kunnen we even een terrasje pakken. Of zou dat nog wat fris zijn?
Drop, ik heb er geen ervaring mee, maar Steijn en Hugo hebben wel een periode gehad dat ze moeilijk bij hun laatste middagslaapje deden. Uiteidenlijk is die vervallen, maar dat kan je 's nachts niet doen. Hoeveel slaapt Fleur overdag? Als dat nog best veel is, dan zou het zo kunnen zijn dat ze 's avonds geen zin meer heeft. Elf uur is wel heel erg laat! Wat ik zou doen is het volgende:

- Overdag wakker houden (ga wandelen als ze jengelig wordt!)

- Op haar vaste tijd 's avonds in bed stoppen met een speeltje.

- Bij gillen: Laten liggen, maar wel elke vijf minuten gaan kijken en een aai over haar bol geven.

- Niet meer uit bed halen. Persoonlijk vind ik elf uur echt veel te laat!



Buitenmeisje, wat leuk dat je het aan de familie hebt verteld! Wij moeten dat nog doen, maar ik zie er een beetje tegen op. Mijn ouders werden de vorige keer echt te emotioneel en de moeder van A. gilde heel de buurt bij elkaar. (de overburen moeten hebben gedacht dat de Russen kwamen) Vriendinnen enzo weten het allemaal al, op eentje na. Degene die het nog niet weet, is een van mijn beste vriendinnen. Waarom weet ze het nog niet? Nou, ze kan zelf niet zwanger raken en ik vind het heel moeilijk om het aan haar te moeten vertellen. Ik zie haar straks en dan zal het er wel van komen, maar mijn hemel! Wat zie ik er tegen op! Het voelt alsof ik haar verraad, terwijl ik rationeel weet dat dat niet zo is.



Mich, klinkt goed! Veel plezier!
Alle reacties Link kopieren
Spitsmuisje: ik kan me voorstellen dat je er tegenop ziet om het haar te vertellen. Ik ben zelf heel blij geweest dat er niemand in mijn omgeving bezig was en het niet lukte.



Rationeel weet je dat het natuurlijk helemaal niks met haar te maken heeft en dat weet zij ook, maar toch. Maargoed, je zult het toch eens moeten vertellen en ze moet het niet van een ander horen. Dat is nog moeilijker.Heb je al een idee hoe je het gaat brengen? Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
Succes vandaag Layla, dan wordt het al een stuk echter he als je je nieuwe kindje echt gezien hebt! Kan je je er een voorstelling van maken! Spannend hoor! Leuk!



Voor mij wordt het thuiszitten vandaag. Ik heb Ole wel naar de go gebracht. Kaj ligt weer op de bank en ik werk thuis.



Spitsmuis, ik kan me ook erg goed voorstellen dat je er tegnop ziet om het haar te vertellen. Waarschijnlijk zal ze alleen maar blij voor je zijn en wat Lara ook zegt, ze kan het maar beter van jou horen en niet via iemand anders!



Dropneus, dat lijkt me toch ook zwaar als Fleur zo slecht in slaap valt. Ole heeft dat ook gehad, maar dat was duidelijk een fase, na een week of 2 was dat weer over. Misschien zoals Spitsmuis al opperde overdag een slaapje minder? Hoeveel slaapt ze overdag?



Het is idd prachtig weer,maar het is wel erg koud! Ik weet niet of een terrasje wel zo lekker is, maar misschien vanmiddag!
Lara, ik heb al een idee hoe ik het ga brengen. Een gezamenlijke vriendin van ons is binnenkort jarig en die viert het groots in een nieuw-geopende tent hier in de stad. Nu ga ik niet, aangezien een zwangere ik en feestjes een enorm slechte combinatie zijn! Vriendin-die-niet-zwanger-kan-worden zal ongetwijfeld vandaag vragen of ik nog naar de verjaardag van die andere vriendin ga, maar mijn antwoord zal nee zijn plus de uitleg waarom. (alles in een zinnetje, moet lukken!) Vervolgens zal ik ook tegen haar zeggen dat het voor mij voelt alsof ik haar verraad en dat ik het begrijp als ze me een tijdje niet wil zien of over de zwangerschap wil praten.



Jesses! Wat een toestand! Vroeger vond ik het belachelijk dat vriendschappen stuk konden lopen op dit soort dingen, maar nu begrijp ik het wel. Ik hoop alleen zo dat het bij ons niet het geval zal zijn! (toevallig heeft ze dezelfde naam als jij en is ze een dag eerder jarig!) Bah, bah, bah. Het is zo oneerlijk dat het bij mij elke keer een beetje uit de lucht komt vallen en dat zij al bijna drie jaar bezig is!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven