Durf geen winden te laten bij nieuwe vriend...

24-12-2009 12:02 55 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik heb sinds een paar maanden een relatie met mijn huidige vriend. Het gaat heel erg goed, alleen merk ik nog wel dat ik me heel erg bewust ben van zijn aanwezigheid. Als we afspreken, zal ik me altijd opmaken, iets leuks aantrekken. Als hij naar mij komt, zal ik ook nooit bijvoorbeeld een joggingbroek aanhebben.



Vanzelfsprekend zal ik ook geen wind laten in zijn aanwezigheid. Is niet echt ladylike i.m.o., en misschien wel een turn-off voor hem. Het probleem is alleen dat ik soms best wel buikpijn kan hebben, met name 's nachts. Soms kan ik er niet van slapen zelfs!



Soms probeer ik het op te lossen door gewoon te gaan plassen en dan, tegelijk met het doortrekken, mijn 'gas' te laten ontsnappen (klinkt een beetje raar zo, maar je snapt wat ik bedoel). Alleen heb ik dan niet altijd controle over het volume. Volgens mij heeft hij wel door dat ik deze 'truc' gebruik(te), waardoor het in feite alleen nog maar genanter aanvoelt voor me.



In vergelijking met andere problemen hier, is dit natuurlijk niet echt een big deal. Maar aan de andere kant: ik kan er vaak niet door slapen. Hebben jullie tips voor me?
Gewoon 1 x doen in zijn bijzijn. Eerste keer is altijd moeilijk maar daarna weet ie in elk geval dat jij ook een gezond darmstelsel hebt
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het heel onaantrekkelijk als iemand maar winden loopt te laten. Zou ik hoe dan ook proberen in de wc te doen.
Als je tot je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven.
Alle reacties Link kopieren
Rennie Deflatine al geprobeerd?

En aangeven dat je er last van hebt, en het op het toilet gewoon doen? Onder de dekens/op de bank/tijdens het vrijen is het dan wel weer het andere uiterste...
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Je kunt kiezen....of af en toe een keer winden, of jezelf opblazen. Pick your choice



Alle reacties Link kopieren
Als man kan ik maar een ding zeggen, niets menselijks is ons vreemd. Had je dit probleem niet met andere mannen? Is hij netter dan de anderen of is hij veel leuker en wil je daarom geen verkeerde indruk maken?
Alle reacties Link kopieren
Ik ben 11 jaar samen met mijn man en heb nog nooit een wind gelaten in zijn aanwezigheid. Hij gelukkig ook niet bij mij.

Misschien wat gezonder eten als je zo'n last hebt van gas?
het is hier binnen beter dan buiten
Alle reacties Link kopieren
Ik kom er nu ook pas achter hoevaak ik winden liet toen ik nog single was.



Het viel me toen nooit zo op, maar nu ben ik er heel erg op gefocust. En ik merk nu pas dat ik eigenlijk continu winden aan het laten ben (als mijn vriend er niet is dan...).
Alle reacties Link kopieren
quote:ColeTurner schreef op 24 december 2009 @ 12:06:

Als man kan ik maar een ding zeggen, niets menselijks is ons vreemd. Had je dit probleem niet met andere mannen? Is hij netter dan de anderen of is hij veel leuker en wil je daarom geen verkeerde indruk maken?



Volgens mij geldt hier wel een dubbele standaard, nog meer dan bij mannen/vrouwen en seks.



Van mannen wordt het volgens mij veel meer geaccepteerd wanneer ze winden of boeren laten.
Alle reacties Link kopieren
Naar aanleiding van de post van bettypage:



@Annemarie1983: wat voor voeding eet je meestal?
Alle reacties Link kopieren
quote:bettypage schreef op 24 december 2009 @ 12:06:

Ik ben 11 jaar samen met mijn man en heb nog nooit een wind gelaten in zijn aanwezigheid. Hij gelukkig ook niet bij mij.

Misschien wat gezonder eten als je zo'n last hebt van gas?Daar heeft het niet altijd mee te maken, ik heb jaren een spastische darm gehad en altijd last van een buik als een luchtballon na het eten. Helaas...
Alle reacties Link kopieren
Hier wordt af en toe flink geknetterd hoor (goed, meer door mijn man, die van mij zijn wat beschaafder )



Winden laten is echt normaal hoor! Maar omdat jij er wel veel last van hebt, zou ik eens kijken naar je eetpatroon. Eet je bijv. heel snel? Rustiger eten kan al veel schelen. En niet teveel 'gasvormende' dingen eten. En anders idd. Rennie deflatine nemen?
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
quote:Vinyl schreef op 24 december 2009 @ 12:08:

[...]



Daar heeft het niet altijd mee te maken, ik heb jaren een spastische darm gehad en altijd last van een buik als een luchtballon na het eten. Helaas...Oh wat vervelend! Dat is een ander verhaal. Dat zou ik ook meteen accepteren bij mijn partner.
het is hier binnen beter dan buiten
Alle reacties Link kopieren
Ik wou er ook nooit 1 laten vliegen in bijzijn van vriend, tot hij zei: doe het dan, en op mijn buik ging drukken.. Toen liet ik er 1 en toen was het taboe wel weg zegmaar..



Scheten zijn toch menselijk?
Alle reacties Link kopieren
Eens moet de eerste keer zijn. Iedereen laat winden, dus tja. Net als dat een boertje er soms ineens uit kan schieten. Mijn vriend en ik moeten er meestal om lachen of geven elkaar een liefkozende duw onder de dekens.
Alle reacties Link kopieren
quote:Vinyl schreef op 24 december 2009 @ 12:08:

[...]



Daar heeft het niet altijd mee te maken, ik heb jaren een spastische darm gehad en altijd last van een buik als een luchtballon na het eten. Helaas...Klopt Fniel. Heb ik ook (lastig hè, kan zo'n pijn doen). Maar dan helpt het toch wel iets als je je eten een beetje daarop aanpast: niet te scherpe kruiden, niet teveel rauwe dingen enzo.
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Ik heb net als als jij last van winden laten en buikpijn op de verkeerde momenten. Ik vind dat je op een gegeven moment best een wind kan laten als je samen bent. Hoe onsmakelijk het volgens sommige mensen ook is. Ik vind dat dat erbij hoort. Ik zou het eerder raar vinden als mijn vriend het niet zo durven/willen als ik het kan horen.



Ik heb het wel moeilijk als ik bijv. bij iemand op visite ben. Heb jij het dan ook? Ik ga dan idd naar de toilet om het eruit te laten, want ophouden/binnen houden kan ik moeilijk. Soms loop ik ook op straat hoor en dan moet het er gewoon uit. Ben nu over het kutgevoel heen. Natuurlijk kijk ik wel of er geen mensen in mijn buurt lopen en probeer zo weinig mogelijk geluid te maken. Het moet er nou eenmaal uit. Nee, je moet het inhouden en pijn in je flikker krijgen?!



Zou denk ik er wel eens over waarom het ooit als vies is gaan zien. Net als je benen scheren eigenlijk. Deden ze in de oertijd ook niet.



Laat je vriend eigenlijk winden als hij bij je is?



Hoe makkelijk gezegd; Laat ze lkkr vliegen als je thuis bent.



Sterkte!
Alle reacties Link kopieren
En over die dubbele standaard: dat klopt ook wel. Ik zeg toch meestal wel iets van oeps maar man laat ze onbekommerd. Meestal zeg ik er ook wel wat van hoor, als het teveel de spuigaten (hoe letterlijk in dit geval) uit loopt
Ik ben mijn eigen bananenschil
Alle reacties Link kopieren
Volgens die dokter die af en toe bij Oprah zijn zegje mag doen (ben zijn naam effe kwijt, leuke man trouwens) laat iedereen winden. Gemiddeld 14 per dag. Afhankelijk van wat je eet, uien en bonen zijn heel gezond voedsel, maar erg windverwekkend.



Als voedsel verteerd wordt, komen er gassen vrij, zo simpel is het nou eenmaal.



Mensen hebben er een hele toestand van gemaakt, en vinden het onbeschoft als je er eentje laat waaien in gezelschap, maar ja, het is iets volkomen natuurlijks. En zo is neuspulken ook, maar daar kan je je idd wat gauwer voor terugtrekken.
Alle reacties Link kopieren
Ik laat nooit scheten bij anderen in de buurt/thuis.. Ook bij mijn ouders thuis deed ik het nooit, voelde me er gewoon ongemakkelijk bij. Ik loop meestal ff heel sneeky weg (wc idd) en als hij slaapt laat ik ze wel gewoon Zelf loopt ie ook om de haverklap te ruften, dus wat dat betreft mag hij niks zeggen..

Buiten of in een volle discotheek laat ik ze gewoon waaien, ruikt toch niemand en als ze het ruiken weten ze toch niet van wie die is
Alle reacties Link kopieren
quote:ColeTurner schreef op 24 december 2009 @ 12:08:

Naar aanleiding van de post van bettypage:



@Annemarie1983: wat voor voeding eet je meestal?



Volgens mij eet ik heel gezond. Ben niet een onwijze fastfooder ofzo. Eet veel groenten, drink veel water.



Ik heb ook niet het idee dat ik meer winden laat dan anderen hoor.... maar meer dat je die normaal, ongemerkt de hele dag laat. En dat dat nu niet meer kan.
Alle reacties Link kopieren
Nog effe dit:



Ooit was het ook vies en onbehoorkelijk als een man het merkte dat een vrouw ongesteld was.

Heel geheimzinnig werd hierover gedaan, en daar zijn we nu toch wel overheen. Nu het scheten laten nog.
Alle reacties Link kopieren
Dr Ozz bedoel je? Dat vind ik een engerd juist.
Alle reacties Link kopieren
Het rare is idd dat ik mijn vriend al verschillende malen een wind heb horen laten, maar dat ik de lat voor mezelf veel hoger leg.



Bij hem denk ik "ach, mannen....", maar bij mezelf vind ik het zoooo weinig charmant.
Ik heb mijn vriend al heel snel laten weten dat ik last heb van mijn darmen en dat ik scheten moet laten. Als ik dat niet doe verrek ik van de pijn en krijg ik een buik waar een 7 maand zwangere jaloers op wordt...



Hij heeft nu een paar keer een aanval van me meegemaakt en dat vond hij niet leuk om te zien.



Ik zou dus gewoon laten waaien, je vriend zelf doet het ook. Je bent miss perfect niet hoor. (dus die joggingbroek mag best eens aan )

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven