Leeftijds verschil tè groot?

06-09-2021 16:49 231 berichten
Beste allemaal ,

Ik ben een vrouw van 25 jaar en mijn beste vriend is 50. Dit is een enorm verschil van leeftijd natuurlijk. Wij hebben elkaar 7 jaar geleden leren kennen ik ging uit en hij was beveiliger. Er was direct een klik tussen ons en dat groeide uit in vriendschap en zelfs meer dan dat bijna een gevoel erbij alsof het mijn broer is die er altijd voor mij is.

Nu begin ik de laatste maanden opeens gevoelens te ontwikkelen voor hem, en 2 jaar geleden heeft hij wel eens geuit dat hij het best leuk zou vinden als het serieus zou kunnen worden alleen was ik toen enorm geschrokken omdat ik hem niet zo zag. Maargoed lang verhaal kort. Mijn moeder is 49 , een relatie beginnen met iemand die 1 jaar ouder is dan mijn eigen moeder en het leeftijds verschil wat wij hebben? Wat vinden jullie hiervan

XO
Alle reacties Link kopieren
DS1971 schreef:
09-09-2021 19:47
Mijn vriendin zou zeggen: wat moet ik met iemand van mijn eigen leeftijd. Die lopen binnen de kortste keren huilend weg.
Waarom?

10 of 15 jaar leeftijdsverschil vind ik nog wel iets anders dan 25.
Alle reacties Link kopieren
Het voordeel wel is dat dit exemplaar zijn mid-life-crisis al gehad heeft.
Is dit nu later?
Ik snap geen donder van het leven
Ik weet nog steeds niet wie ik ben
Flamingo schreef:
09-09-2021 19:56
Waarom?

10 of 15 jaar leeftijdsverschil vind ik nog wel iets anders dan 25.
Mijn vriendin heeft iemand nodig om haar heel flink tegengas te geven.

Maar ik wil er maar mee aangeven dat niet iedereen dezelfde voorkeuren heeft. Leuk dat er genoeg jonge mannen zijn, maar als je daar niet toe aangetrokken bent, dan houdt het op.

En ok, we schelen inderdaad geen 25 jaar, maar to en haar kerel wel en kennelijk ziet to het wel zitten. Dus ja… waarom niet?
Alle reacties Link kopieren
justagirly schreef:
09-09-2021 13:07
WW voelt zich zelf gewoon oud en is daar niet blij mee, omdat ze aan de kant is gezet door een veel jonger iemand.
Je zou ook kunnen zeggen: WW is gewoon realistisch en beseft dat boven de 50 reeds met 1 been in het graf is en maakt zich geen illusies meer dat zij nog jongere mannen kan bekoren.
Alle reacties Link kopieren
justagirly schreef:
09-09-2021 15:24
En als ze altijd zo is, zou het ook weleens mede aan haar karakter kunnen liggen.
Zeg je dat echt? Wtf?
If you can't be good, be colourful (Pete Conrad)
Alle reacties Link kopieren
Labradormam, hoe is het afgelopen?
Ben wel benieuwd.
Haast, ik moet niet vergeten te zwaaien,als ik mezelf voorbij loop...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven