vriend is verliefd

04-08-2010 18:04 187 berichten
Alle reacties Link kopieren
hallo, Ik ben een vrouw van 46 jaar en heb bijna 18 jaar een relatie met een leuke man. Nu weet ik sinds 3 weken dat hij gevoelens heeft voor een ander en zij ook voor hem. Zij woont niet in Nederland. Nu is dit niet de eerste keer dan we problemen hebben maar deze keer heb ik het gevoel dat we er niet uitkomen. Nu wil hij naar haar toe om met haar te praten om uit te vinden wat ze nu voor elkaar voelen. Dit wil hij persoonlijk doen en niet via msn. Ik heb hem gezegd dat ik dat niet wil zeker nu hij nog niet weet wat hij werkelijk voor haar voelt. Hij weet niet zeker of het nu een verliefdheid is of iets anders. We hebben een goede relatie met elkaar en we houden echt heel veel van elkaar en nog steeds. Ook kunnen we goed met elkaar praten en op andere vlakken hebben we geen geen problemen.

Zijn er anderen die hier ervaring mee hebben of mij advies kunnen geven hierover.
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal. Ik blijf jullie op de hoogte houden wat er gebeurt in mijn leven maar niet zo vaak als de afgelopen week. Dank voor jullie berichten en adviezen ik heb er zeker wat aangehad.



Ik laat snel weer wat van me horen.



Sportvrouw
Alle reacties Link kopieren
Hier nog even een berichtje van mij.



Hij is dinsdag vertrokken en komt vanavond thuis. Ik heb klotedagen gehad. Kan aan niets anders denken dan hoe het zal gaan vanavond. Als hij niets ziet meer in onze relatie en de time out ben ik hem kwijt. Het doet zo zeer te weten dat na bijna 18 jaar een einde kan komen aan onze relatie. Heb de hele week een naar gevoel van binnen. Van de week heeft bij al wel twijfels gehad over de time out, want toen was zo bang mij in dat jaar te verliezen aan een ander. Nou dat geldt natuurlijk ook voor mij alleen kan dat ook al vanavond gebeuren. Hij heeft dingen gezegd tegen mij voor dat hij wegging die me klein beetje hoop geven op een redelijke goede afloop vanavond maar ik weet nu natuurlijk niet hoe het daar is gegaan. Ik heb trouwens wel veel steun gehad van een goede vriendin die me door wat moeilijke uurtjes heeft geholpen. Ook jullie steun en reacties hebben me hier doorheen gesleept. Ik zal snel jullie laten weten wat gebeurd is vanavond.



By de way ik heb via mijn vriendin een leuke kleine laptop voor een leuk prijsje op de kop getikt zodat als weggaat, voor altijd of voor de time out, dat hij die grote bak (computer) maar moet meenemen. Ik weet nu al dat hij daar op jaloers zal en zal opkijken dat ik dat zonder hem al geregeld heb.



Ik hoop dat jullie je reacties op mijn verder berichten willen zullen posten. Ben reuze benieuwd wat jullie visie is op alles wat nog komen gaat.



Tot later
Jeetje meid, het is nu voor je pas echt begonnen en ik ben benieuwd hoe je alles zal gaan ervaren.



Van mijn kant sterkte toegewenst en ik blijf je uiteraard volgen....
Alle reacties Link kopieren
lieve allemaal



Hij is gisteren thuisgekomen en waar ik voor gevreesd had is gebeurt. Hij heeft dingen gedaan die onze relatie kapot heeft gemaakt. Is het nou echt over tussen ons? Ik durf dit niet eens hardop te zeggen dus vertel ik jullie maar. Het is dubbel (mijn gevoelens). Aan de ene kant wil hem niet kwijt maar hij heeft me zo gekwetst dat dat misschien de enige oplossing is. Het is een beslissing die ik goed moet overdenken, want dit zal de rest van mijn leven heel erg beinvloeden. Ik kom tot het besef dat ik heel veel van hem hou ondanks alles.



We praten nog steeds al heeft het misschien helemaal geen zin.



Het gevoel wat ik als eerste hier heb opgeschreven dat ik het gevoel heb dat het niet meer goed kan komen komt nu misschien uit. Ik ben heel boos geweest en ben nu alleen maar heel erg verdrietig. Ik heb geprobeerd hem te laten inzien dat hij verkeerd bezig is en hij heeft wel op een punt gestaan om niet te gaan. Als hij had geweten dat ik hem niet kan vergeven had hij misschien het anders gedaan, maar gedane zaken nemen geen keer.



Ik moet goed nadenken over wat nu verder.



Hij heeft een droom nagejaagd en hij is met een klap in de werkelijke wereld teruggevallen. Dit is volgens mij de grootste fout geweest in zijn leven en die kan hij niet meer goedmaken en zal de schuldgevoelens en alles wat er bij komt kijken zijn hele leven moeten meedragen.



Ik vraag me steeds af. Hoe komt het dat hij de mooie dingen in zijn leven verpest. Ik zou zo graag willen weten wat hem beweegt om dit mij aan te doen. Misschien kom ik het nooit te weten.



Ik zal jullie laten weten hoe het verder met mij gaat.
Alle reacties Link kopieren
Ik lees al een poosje mee en heb nog niet eerder gereageerd. Maar wil ik nu wel wat "zeggen".

.

Heel dapper dat je voor jezelf hebt gekozen, dat was het beste wat je voor je zelf kan doen...

(ik spreek uit ervaring.....)



Veel sterkte, ook met de andere dingen die om jou heen spelen!
Alle reacties Link kopieren
@sportvrouw



Ik heb al je berichtjes net gelezen en wat ontzettend verdrietig dat je onrustige gevoel van deze week gegrond was!



Ik moet wel zeggen dat ik het wel zag aankomen, ik dacht gelijk, wat jij ook gaat doen hij gaat het met haar proberen en als het tegenvalt komt hij terug en anders is hij weg.



Probeer je te realiseren dat jij geen prioriteit bent voor hem en dat hij nooit keuzes zal maken die op de lange termijn beter zijn. Leven met iemand die alleen op de korte termijn denkt is onmogelijk (tenzij die persoon jonger is dan 18, dan kan die niet anders).

Heel veel sterkte de komende tijd.
Alle reacties Link kopieren
Sorry, jouw berichtje van net stond er nog niet bij mij....



Wat ongelofelijk k*t.....
Alle reacties Link kopieren
tja er is toch niks veranderd? Hij is vreemdgegaan maar hij had in feite toestemming omdat jij had gezegd een jaar uit elkaar te willen. Of wil je nu definitief van hem af? Dat hij nu loopt te janken snap ik niet hij is weloverwogen naar zijn internet vriendinnetje gegaan en heeft haar gewipt. Hij heeft nul komma nul boodschapp aan jou gehad. Totaal respectloos. Jij weet best wat je te doen staat!
Ik vrees dat we dit allemaal aan zagen komen en jij in je hart stiekem ook.



Nu is het dus gebeurd en zal jij moeten overwegen of je met een vreemdganger verder wilt gaan (ten koste van je zelfrespect) of dat je het uit maakt en alleen verder gaat (met behoud van je eergevoel, maar met een voor jou wellicht spannende toekomst voor je).



Ik kan je vertellen wat ik zou doen, maar ik vind dit een beslissing die je zelf moet nemen. Rest me nog je heel veel sterkte te wensen met wat je ook gaat doen.
Alle reacties Link kopieren
Ik had het verkeerd begrepen, ik dacht dat jullie een time-out zouden doen en dat hij tijdens die time-out zou uitzoeken wat hij wil. Waarom niet gewacht tot de time-out?

Nu heb jij nog op hem zitten wachten.
Alle reacties Link kopieren
quote:sportvrouw schreef op 13 augustus 2010 @ 16:02:

. Van de week heeft bij al wel twijfels gehad over de time out, want toen was zo bang mij in dat jaar te verliezen aan een ander.

Hetzelfde wat ik in het begin van dit topic al schreef: hij wilde gewoon met toestemming van jou de vrije man uithangen, maar wel met de zekerheid dat jij niet weggaat. Dat voelt voor hem veiliger. Erg egoistisch dus en dat moet jij nu ook zijn!
Alle reacties Link kopieren
Als hij had geweten dat jij het hem niet zou vergeven had hij het niet gedaan? Sorry, maar dat zou het voor mij nog veel erger maken. Hij wist dat jij niet wilde dat hij ging, hij wist hoe gekwetst jij zou zijn, dat kon hem blijkbaar allemaal geen reet schelen, maar nu blijkt dat hij zelf op de blaren moet zitten is dat met terugwerkende kracht opeens wel een goede reden om het niet te doen? Hoe ongelofelijk schaamteloos egoïstisch kun je zijn?



Tja, en verder, hij heeft gewoon gegokt en verloren. Hij had er blijkbaar op ingezet dat jij toch wel weer zou zwichten en komt nu van een koude kermis thuis, ik hoop echt dat je sterk blijft en je eigen grens respecteert. Hij doet het in elk geval niet. Kies voor jezelf!
Don't waste your time on jealousy,
Sometimes you're ahead, sometimes you're behind.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven