Uitgerekend augustus 2011

06-12-2010 14:40 1184 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo meiden,



Gisteren kwam ik erachter dat ik zwanger ben! Het is mijn tweede zwangerschap, maar mijn eerste kindje. Ik wil nog niet aan de grote klok hangen dat ik zwanger ben (alleen wederzijdse ouders weten het), vandaar dat ik dit topic open (anders kan ik m'n mond niet houden...)!



Zijn er nog meer meiden die net als ik in augustus 2011 zijn uitgerekend? Kom dan hier gezellig kletsen!!!



NicknameLeeftijdKind.UitgerekendWat wordt het?BijzonderhedenLoessm2714/8jongen-bluebird3019/8--Sakenigiri34110/8Meisjenekplooimeting 4/2 (uitslag 8/2)gerlanda?217/8-wendy8228117/8meisje-clarabella29117/8meisjeecho 7/2battleangel7631120/8Jongennekploometing 10/2Poeszie30121/8-helly32222/8-jill8525122/8meisje18-2 echoAssie7832123/8meisjeecho 7-2Drenthegirl27123/8meisje-biancapink23124/8meisje-lou7634224/8echo 19/1marije8129124/88-2 echobabydolly23126/8meisjeecho 28/1an8624126/8-fachat32327/8jongen-stephanietjeG?27/8echo 3-2passiebloem27129/8-leeuw1035330/8echo 8/2
Alle reacties Link kopieren
en waarom krijg ik er nou maar geen plaatje in...in mijn profiel ding net als iederen hier...



kheb jpg geprobeert en gif bestand...druk op uploaden...krijg een vernieuwde site... dus zou denken foto is geladen maar hij doet ut niet ....ksnap ut niet...haha
Alle reacties Link kopieren
Wow wat is er veel geschreven. Gezellig!

Hier ook de Bugaboo denim aangeschaft maar wel de 007 i.p.v. de 107. Scheelde toch weer veel. Daarbij ook de Lodger wrapper gekocht.



Babykamer doen we na de 20 weken echo, die heb ik de 24e maart. Ik kan echt niet wachten. Wij willen ook weten wat het wordt.



Qua verzekering heb ik 400 euro budget om cursussen te volgen. Volgende week begin ik met zwangerschapsyoga en in mei met zwangerschapsgymnastiek.



Vandaag weer naar de VK en het hartje horen.
Alle reacties Link kopieren
Spannend Sakenigiri!!!



Biancapink, klik je na het uploaden van je image ook op de knop opslaan (ik geloof onder aan de pagina/onder het foto upload stukje)? Kan zijn dat het daarom niet lukt.



Ja, ik wil ook graag weten wat het wordt! Kijken of mijn gevoel klopt (alles wijst naar een jongetje).
Alle reacties Link kopieren
@Biancapink: ik belde de verzekering om me aan te melden voor de kraamzorg, toen zei ze dat het beter was om te wisselen ivm bevallen in het ziekenhuis. Ze zei me dat dat nog kon. Moet ik nog wel even doen alleen. Ben iets te laks met dat soort dingen...



@Biebeltje, ik ben wel nieuwsgierig naar wat voor tekenen dan wijzen naar een jongetje...
Alle reacties Link kopieren
Nou ja, de bekende bakerpraatjes (onzin) in combinatie met gevoel...



- manlief wil liever een meisje, dus gaat hij ervan uit dat het een jongetje wordt.

- ik heb geen voorkeur, maar denk ook een jongetje, gewoon gevoel. Als ik het over de baby heb verval ik ook meestal in "hij".

- met pendelen kwam er twijfelend een jongetje uit.

- Stralende huid (kreeg een compliment laatst over hoe mooi egaal m'n huid was) schijnt op een jongetje te duiden omdat meisjes de schoonheid van de moeder wegnemen (en je er dus blijkbaar belabberd bijloopt).



En vast nog wel meer dingen hoor, maar ik ken al die bakerpraatjes niet uit m'n hoofd.



Ben gewoon benieuwd of m'n gevoel klopt.
Alle reacties Link kopieren
@ poezie ik dacht ook dat het vóór 1 jan moest...



@ sakinigiri: heb je een 2e hands gekocht? Is de 007 ook helemaal demin?



Ik had altijd het gevoel dat ik een meisje kreeg, maar vannacht gedroomd dat ik een jongen kreeg.......



Zal eens kijken wat mijn zorgverzekering vergoed qua cursussen!

De joolz kortingsbon was idd vd 9 maandenbeurs!



Ga zo eens lekker hardlopen!
Alle reacties Link kopieren
Vanmorgen hartje weer gehoord. Wat blijft dat toch leuk zeg.

VK zei wel: 'zo deze is lekker aan 't bewegen. Gaat maar heen en weer'. Heel grappig, was bij de combinatietest ook al 't geval. Gelukkig had ze het hartje ook snel te pakken. M'n vleesbomen groeien ook rustig door en daardoor is m'n buik ook wat groter. Voor de groei van de vleesbomen blijf ik bij de gynaecoloog lopen. Dat stelt me wel gerust.



De Bugaboo 007 is ook helemaal denim, dat was het eerste model in denim. Ik heb 'm nog nieuw gevonden bij babyhuis casita. En ik krijg 'm dit weekend thuis
Alle reacties Link kopieren
Hier ook nog niets gekocht hoor! Eerst maar eens het huis flink verbouwen , de kamers van de jongens verhuizen zodat er weer een babykamer vrij komt!



Ik hoop op koninginnedag een bugaboo op de kop te tikken (biju voorkeur oranje )(mijn oude wagen is op) en een draagdoek koop ik nieuw (of vraag ik als kraamcadeau). Verder eigenlijk weinig meer nodig. Zodra ik weet wat het wordt ga ik wel een eerste setje kleding kopen.. dat vind ik gewoon leuk! En ook vast luiers inslaan als ze goed in de aanbieding zijn! Die krengen zijn duur!



Vanmorgen bij de ha geweest vanwege een zwelling onder mijn oor en nu moet ik volgende week naar zh voor een echo. Dat vind ik wel eng, ook ivm de zs. Ik ga er nu wel vanuit dat het wsl toch niets is, maar toch...



Hebben jullie al vakantieplannen? De jongens hebben hier pas eind juli vakantie en eigenlijk wil ik nog wel een weekje met ze weg, kamperen. Maarja.. ik betwijfel of het verstandig is... Misschien dat ik een leuk dagvakantiekamp voor ze ga zoeken ofzo..
Alle reacties Link kopieren
Fachat, sterkte in het ziekenhuis! Hopelijk is het inderdaad niets bijzonders.



Wij zijn net terug van een weekje vakantie met z'n tweetjes. Denk dat er verder niets meer gaat gebeuren buiten een keer een weekendje in een hotel ofzo.

Voor november hebben we een vakantie van 3 weken gepland naar m'n schoonfamilie (buitenland). Kan gelijk iedereen daar kennis maken met de baby. (En wij met de uitbreidingen in de vriendengroep die er in de tussentijd ook hebben plaatsgevonden).



Wij hebben in 2009 al de eerste babykleertjes gekocht. Man is fan van Manchester United en we waren toevallig in de MUFC store in Manchester. Twee rompertjes en een fleecetruitje. Die konden nog wel voor zowel een jongen als een meisje.



Dachten ook heel slim een compleet pakket vast te kopen (waren bij m'n schoonouders), dan hadden we vast een setje voor als we terug zouden komen uit het ziekenhuis na de bevalling (broekje, truitje, mutsje, sokjes etc.).

Komen we er thuis achter dat het "made in China" is. En daar hebben de meeste babybroekjes geen kruis! (Babietjes en kleine kinderen hurken daar gewoon op straat om te plassen. Nou ja, niet de babietjes natuurlijk...)
Alle reacties Link kopieren
fachat, hier ook eind juli de schoolvakanties pas (hebben wij verder nog niets mee te maken) dus dan woon jij ook in het noordelijke deel van NL. Is het niet een beter idee om met Hemelvaart of Pinksteren in juni met de jongens te gaan kamperen?



biebeltje: haha, hopelijk wordt het warm in augustus en september.



Vanmiddag weer eens naar het consternatiebureau. Ben benieuwd wat er dit keer uitkomt, er is altijd wel wat 'mis'. Gelukkig hoeft ze nog maar 2 keer per jaar en dit keer geen vaccinaties.
Alle reacties Link kopieren
@biebel



nou ik krijg het nie voor mekaar hoor haha....er staat onderaan nergens opslaan... er staan colommen en in de bovenste kan ik profielfoto uploaden... dat doe ik en druk dan op wijzigen... dan laad die de pagina opnieuw netalsof die het heeft geupload maar hij doet nix...

kzal dus denk door het leven moeten zonder plaatje ....ik ben plaatjesloos... haha



thx voor de tips
Alle reacties Link kopieren
kheb trouwens een doppler gekocht....ik kreeg een ingeving haha...



twijfel nu alleen of ik de goeie hartslag hoor...of die van ut kleine aapje of die van mij... vaak gaat die van het aapje heel snel...lijkt me....maar ik vond het wel meevallen...maar wel als ik het even hoorde leek het weg te zwemmen want ineens hoorde ik het niet meer en vond ik het ergens anders....



nu weet ik dat er hier ook mensen zijn met een doppler....ik d8 miss herkenne jullie dit of tips ofzo? :-)
Alle reacties Link kopieren
Die van jezelf gaat een stuk langzamer idd.

Het kan soms dat je het hartje hoort,of in de verte lijkt te horen,en dat hij ineens weg is.

Dat had ik gisteren avond ook steeds,op een andere plek vond ik hem dan weer.

Dus ik moest er ook steeds achteraan :D

Maar vaak heb ik het ook dat ie heel de tijd op 1 plek zit.
Alle reacties Link kopieren
Dames,



Ik trek me definitief terug van dit forum. Mocht iemand de tabel nog willen, stuur me dan even een prive-berichtje. Dan kan ik hem doorsturen.





Geniet van jullie zwangerschap!



Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Ik heb jullie verhalen gelezen en graag wil ik meedoen aan dit forum. Heerlijk om zoveel te hekennen.



Ik ben 33 jaar en uitgerekend op 26 augustus 2011. Het is mijn eerste kindje en ik vind het allemaal reuze spannend.

Vandaag (gisteren dus gezien het tijdstip) had ik de tweede afspraak bij de verloskundige. Zij heeft de baarmoederrand laten voelen, het hartje laten horen en weer veel goede adviezen gegeven. Mooie momenten!



Op zich heb ik een voorspoedige zwangerschap. Geen last van misselijkheid behalve 's nachts. Wel ben ik erg moe en heb ik veel hoofdpijn. Toch maar aan de ijzer-druppels. Hopelijk gaat dat helpen. Verder is het wennen aan de stemmingswisselingen. Jeetje wat kunnen hormonen toch allemaal met mij doen!

Gelukkig blijft mijn partner er redelijk rustig onder en weet hij dat ik en hormonen niet altijd evengoed samen gaan.



goed, nu is het echt bedtijd.



Tot de volgende!
Alle reacties Link kopieren
Welkom snurf!



Had je hoofdpijn van een laag ijzer gehalte?



Wat leuk dat je vk je de baarmoederrand ect heeft laten voelen, heb geen idee hoe ik dat kan voelen. Ik heb meerdere echo 's gehad, maar nog geen hartje gehoord.
Alle reacties Link kopieren
Welkom Snurf.



@Drenthegirl; dit is wat mijn verloskundige zegt over de baarmoederrand voelten; als je op je rug gaat liggen (dan ontspan je je buikspieren), dan kun je iets boven je schaambeen een harde rand voelen. Volgens mij gaat die rand in je zwangerschap steeds hoger zitten. Ik vind het ook moeilijk te vinden zelf, die rand. De verloskundige voelde het wel.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb trouwens ook veel hoofdpijn. Hoop dat dat weer tijdelijk is in de zwangerschap
Alle reacties Link kopieren
Ja, hier ook last van hoofdpijn. Gisteren de hele dag, ondanks de paracetamol. En vandaag ook nog in de verte wat hoofdpijn te bespeuren.



Ik ben 1 keer op zoek gegaan naar die baarmoederrand. Had daarna zo'n last van m'n buik(spieren) dat ik het niet meer durf.

Heb nu wel redelijk vaak het gevoel alsof ik een harde bal in m'n buik heb zitten. Vooral als ik m'n benen hoog optrek. (opvouwen in een vliegtuigstoel zit er niet meer in helaas...)



En in de weekenden klussen we rustig aan verder. Gisteren de muur (en onszelf) volgesmeerd met muurglad. Kwamen er zo achter dat sommige gaten toch nog te diep waren, dus die gaan we deze week maar eens opvullen. En dan nog maar een laag van die troep tegen de muur aan. Haha, hele tapijt zit onder dat spul. Manlief was begonnen met op de muur smeren, maar hij liet het grootste deel op de grond vallen. Toen hebben we maar van taak gewisseld. Kun je ook gelijk zien aan de hoeveelheid troep op de grond, dat was ineens vrijwel niets meer.

Ik ben gewoon een geboren klusser blijkbaar...
Alle reacties Link kopieren
Goed bezig biebeltje! Ook al bezig met de kinderkamer? Hier nog niet, troep wat aan het opruimen.



Wel denken we nog na over een evt zonvakantie in mei. Nog ff met zijn 2en er tussenuit!



Volgende week weer VK, behalve hormonen weinig last.
Alle reacties Link kopieren
Drenthegirl, kan het je van harte aanbevelen nog een keertje op vakantie te gaan met z'n 2-en. Wij zijn net terug en zitten alweer te denken aan een weekendje in een hotelletje. (Meer omdat het plan een weekje naar zijn ouders te gaan niet doorgaat omdat meneer de vakantiedagen liever opneemt als de baby is geboren. Ben ik het eigenlijk ook wel mee eens. Maar het is daar nu 24 graden daar heb ik wel behoefte aan!!!!)



Nog niet met de kinderkamer. Eerst de logeerkamer (=kleinste kamer op het toilet na) aan kant maken. Daarna gaan we de kinderkamer opruimen (staat nu PC en héél véél troep). Hoop dat dan in april/mei eindelijk m'n achtergevel wordt vervangen zodat ik opdracht kan geven tot het leggen van de laminaatvloer die ik al anderhalf jaar geleden besteld heb. (Wilde niet laten leggen i.v.m. lekkage).

Voordeel is nu wel dat we dus gewoon op het tapijt kunnen morsen tijdens het klussen. Dat gaat er toch uit...
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen allemaal!



Wij gaan ook nog lekker met z'n tweetjes op vakantie. Heerlijk, even relaxen en genieten van de zon begin juni. Ik weet nog niet waar we naartoe gaan, maar heel zuid Europa is zonnig in die periode, dus dat komt helemaal goed!



Ik kon heel goed mijn baarmoeder voelen......maar nu voel ik alleen de zijkanten goed. Weet dus niet hoe hoog de baarmoeder inmiddels zit. Hij zat al wel vroeg boven het schaambot en voelt idd als een harde bal.



Ik heb vanochend voor de laatste keer de MvM flessen buiten gezet en ik hoef niet meer in de potten te plassen. Ik vond het een kleine moeite (de geur vond ik ook niet overdreven vies ofzo) en zo heb ik toch weer mijn steentje bijgedragen. Maar wel lekker om voortaan 's nachts geen extra handelingen meer te doen



Wij zijn ook nog niet bezig met de kinderkamer.....zaterdag gaan we voor het eerst shoppen in de grotere babyzaken en zullen we zien wat er allemaal te krijgen is.

Ik hoop dan wel de kinderwagen te bestellen, want er zijn nu mooie aanbiedingen



Werkse allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Wij gaan 26 maart nog een weekje naar Sevilla. Heb ik echt ontzettend veel zin in.



De Bugaboo denim is vrijdag binnengekomen en wat is het toch een mooie wagen. Ben er zo blij mee
Alle reacties Link kopieren
Lekker meiden al die vakantieplannen...

Me vriend wil wel en ik ook zoals ik me nu voel...

We kijken begin juni even hoe het gaat lichamelijk en als het goed gaat doen we ook nog lekker een last minute spanje ofzo...als ik vrij kan krijgen van me werk...



Kinderkamer is hier al besteld en komt half juni samen met de wagen (joolz denim) helemaal leuk..kamertje staata nog vol met verhuis dozen maar is alleen kwestie van leeg halen en opruimen :-)
Alle reacties Link kopieren
Sakigiri: wat was nu het verschil met de versie van dit jaar? Ik heb het de winkel gevraagd maar word me niet echt duidelijk..... Ik wil hem eigenlijk ook bestellen, woon nu een 1 uur rijden daar vandaan. Alleen als we ooit gaan verhuizen wel langer......... dus daar twijfel ik nog over!



Qua wassing is hij hetzelfde?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven