Minnaar deel 43

27-05-2021 10:55 2776 berichten
Al 42 delen lang schrijven we over het wel en wee om en rond onze minnaars en/of minnaarrelaties in het algemeen.

Vliegt jouw hart vrij rond, vangbaar met een netje voor elke jager met stoute ogen of ben je een stoere krijgster met pantser en harnas? Moeten de mannen hún hart beschermen omdat jij voor de lust gaat en niet voor de liefde?

Met andere woorden.....

Kun jij een minnaar hebben zonder verliefd te worden? Blijf jij met het grootste gemak in de verlust fase hangen of verleg jij constant je grenzen? Dit topic is voornamelijk bedoeld voor gelijkgestemden, al staan we natuurlijk ook een beetje open voor andere meningen. Elkaar een spiegel voorhouden, prima, maar behandel elkaar vooral met respect!

Offtopic: Vind je het alleen maar leuk om je ongezouten ongenoegen over vreemdgaan hier te komen verkondigen, open dan vooral je eigen topic!

Het is fijn als je een avatar uploadt, zo blijven we kleurrijk en is het makkelijker om de verhalen bij de naam te plaatsen.
Probeer zo weinig mogelijk te QUOTEN, door het precaire onderwerp wensen sommige schrijf(st)ers hun postings later aan te passen. Bedankt!

Link naar vorige topic:
seks/minnaar-deel-42/list_messages/473519

Voorgaande delen:

seks/minnaar/list_messages/15890
seks/minnaar-deel2/list_messages/43196
seks/minnaar-deel3/list_messages/51194
seks/minnaar-deel-4/list_messages/59003
seks/minnaar-deel-5/list_messages/62401
seks/minnaar-deel-6/list_messages/65592
seks/minnaar-deel-7/list_messages/69657
seks/minnaar-deel-8/list_messages/72514
seks/minnaar-deel-9/list_messages/74774
seks/minnaar-deel-10/list_messages/77269
seks/minnaar-deel-11/list_messages/82635
seks/minnaar-deel-12/list_messages/87456
seks/minnaar-deel-13/list_messages/92355
seks/minnaar-deel-14/list_messages/107002
seks/minnaar-deel-15/list_messages/134630
seks/minnaar-deel-16/list_messages/145365
seks/minnaar-deel-17/list_messages/153641
seks/minnaartopic-deel-18/list_messages/163798
seks/minnaar-deel-19/list_messages/176186
seks/minnaar-deel-20/list_messages/191153
seks/minnaartopic-deel-21/list_messages/202110
seks/minnaar-deel-22/list_messages/215589
seks/minnaar-deel-23/list_messages/227219
seks/minnaar-deel-24/list_messages/231529
seks/minnaar-deel-25/list_messages/236190
seks/minnaar-deel-26/list_messages/242091
seks/minnaar-deel-27/list_messages/246066
seks/minnaar-deel-28/list_messages/257409
seks/minnaar-deel-29/list_messages/268891
seks/quot-minnaar-quot-deel-30-alweer/l ... ges/288657
seks/minnaar-deel-31/list_messages/301457
seks/minnaar-deel-32/list_messages/318979
seks/minnaar-deel-33/list_messages/345287
seks/minnaar-deel-34/list_messages/362233
seks/minnaar-deel-35/list_messages/378927
seks/minnaar-deel-36/list_messages/393194
seks/minnaar-deel-37/list_messages/431927
seks/minnaar-deel-38/list_messages/443929
seks/minnaar-deel-39/list_messages/451347
seks/minnaar-deel-40/list_messages/465483
seks/minnaar-deel-41/list_messages/470123
Alle reacties Link kopieren Quote
omtoch schreef:
05-10-2025 12:47
Dat klinkt echt als een heel fijne oplossing MrsSmit. Weet je man nu ook van fwb/minnaar of wil hij liever niet weten wanneer en met wie je afspreekt?
Hij weet wie het is en we hebben afgesproken dat ik het niet ga verzwijgen als ik een afspraak met minnaar heb. Ik ga niet zeggen dat ik naar een vriendin ga als ik naar minnaar ga. Man en ik zien elkaar doordeweeks zelden dus ik kan doen wat ik wil. Ik vraag ook niet elke avond wat man doet. Als man meer details wil kan hij vragen stellen maar als hij vraagt kan het antwoord hem niet bevallen heb ik gezegd. Als hij niet wil weten of ik bijvoorbeeld handeling X doe met minnaar moet hij niet ernaar vragen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Klinkt heerlijk Eidde. Weer even lekker op een wolkje.

Ja we blijven zeker in gesprek. Lijkt mij heel belangrijk.

Graag meer date-verhalen 🥰
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat mooi dat jullie zulke duidelijke afspraken hebben kunnen maken MrsSmit. Ik ben benieuwd hoe het zich verder zal ontwikkelen, maar dit geeft wel vertrouwen lijkt me.

Waar blijven inderdaad alle spannende verhalen?! Hier ook rustig momenteel. Glazenwasser is er voorlopig niet, het contact is vrij minimaal en ik vind dat tegenstrijdig genoeg helemaal prima en jammer dat het zo prima voelt.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hier ook geen actie: minnaar verblijft nog in het buitenland ( stuurt wel geile en lieve berichtjes) en zoenman heeft het contact verbroken. Durfde het toch niet aan met het thuisfront. Jammer, was wel een leukerd.
Alle reacties Link kopieren Quote
Aah.. dat is jammer -a-, van zoenman. Maar wel verstandig van hem om het dan niet aan te gaan.

Hier ook niet echt iets spannends. Maar wel veel rust in het contact in de zin van dat het goed is. We vinden elkaar steeds meer zo lijkt het. De laatste date was wel spetterend en daar heb ik nog af en toe flashbacks van. Wat ook genieten is :)
I wanna live my life with the volume full!
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat fijn dat het zo comfortabel voelt, Eidde, en heerlijk die flashbacks!

Glazenwasser appte gisteren onverwachts dat hij vandaag in de buurt zou zijn, maar ik wist niet of ik er wel voor in was, mijn hoofd stond er helemaal niet naar. Hij scoorde een puntje door te zeggen dat even kletsen ook fijn was. Lang verhaal kort, we hebben ook gekletst.
Alle reacties Link kopieren Quote
Gekletst en geketst :hyper:
Was het uiteindelijk toch wel fijn? Klinkt wel zo :)

Minnaar vanmorgen weer even gesproken, onze gesprekjes zijn ook erg fijn altijd.

Merk dat ik helemaal geen zin heb nog, om iemand anders te zoeken. Ik zou het niet uit de weg gaan als ik het tegenkom maar actief zoeken, ik heb er geen zin meer in. Ook omdat het zo teleurstellend is.

Hoe is het met de overige schrijfsters hier? Nog leuke weekendplannen/dates?
I wanna live my life with the volume full!
Alle reacties Link kopieren Quote
Fijn dat jullie elkaar even hebben kunnen spreken. Ik snap wel wat je schrijft over geen zin om een zoektocht te starten.

Ja, het was weer lekker. Wat blijft is dat we elkaar niet zoveel te vertellen hebben, slap ouwehoeren kunnen we des te beter. Hij maakt me aan het lachen en dat is veel waard, helemaal in deze tijd waarin rouw zo stekelig aanwezig is.

Gistermiddag een totaal ander type gesprek met iemand waarmee ik de laatste tijd veel samenwerk. Hij was erg goed bevriend met de man waar ik zo verdrietig om ben. We zijn door hem min of meer aan elkaar gekoppeld, haast een beetje tot elkaar veroordeeld. En dat is fijn, hij heeft dat goed gezien. Het is heel troostend om herinneringen levend te houden in anekdotes en het samen oppakken van dingen waar hij anders ook zeker bij betrokken bij zou zijn geweest. Het past misschien minder in dit topic, maar die verbinding in gemis is ook heel mooi.
Alle reacties Link kopieren Quote
Oh, en gisteravond appte een ex waarmee ik altijd fijn kan kletsen. We bleken het erover eens dat we de volgende keer niet alleen gaan koffiedrinken, dus dat is ook iets om naar uit te kijken.

Dit is wat ik prettig vind aan een poly relatie, de vrijheid om te ontdekken wat je met iemand deelt en je niet te hoeven afvragen of het wel de goede kant op gaat, of misschien juist te ver. Of iets in het hokje vriendschap past, of in het hokje relatie. Dan kun je je dus gewoon concentreren op iemands leuke eigenschappen en hoef je niet aan de hand van checklists en rode vlaggen vast te stellen of iemand leuk genoeg is 'voor altijd'. Daar lijkt daten helaas voor veel mensen over te gaan en daar heb ik dus ook helemaal geen zin in.
Alle reacties Link kopieren Quote
Hier fijn contact met minnaar. Was weer even wennen, hadden elkaar lange tijd niet gezien dus ik had het even bij hem gelaten om contact te zoeken maar gelukkig doet hij dat en het is gewoon weer als vanouds. Gewoon gezellig, plagend, uitdagend, heel fijn. Gek genoeg gaat het tussen man en mij beter dan een paar weken terug. Hij raakt mij meer aan en ik denk dat dat ook komt omdat de druk er voor hem vanaf is. Hij hoeft niet bang te zijn dan ik meer wil(seks) wat hij niet kan/wil geven. Met man nog geen uitgebreid gesprek gehad daarover omdat we even het onderwerp willen laten rusten(al genoeg over gesproken) maar denkt echt dat het zo werkt voor hem.
Ook ben ik rustiger en meer ontspannen omdat ik mij weer gezien voel en regelmatig goede seks maakt van mij gewoon ook een leuker mens. Man en ik hebben nu een heerlijk weekend :heart: en komende week zie ik minnaar weer :cheer2:
Alle reacties Link kopieren Quote
Mooi gezegd Omtoch. Heb een vriendin die dates heeft op donderdag t/m zondag en dan zondagavond de balans opmaakt welke man het beste voldeed. Lijkt mij zo vermoeiend.
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat is het rustig hier!
Ik ben weer terug in het land na een heerlijke vakantie. Ex minnaar heb ik compleet kunnen vergeten en ook wat leuk flirt contact gehad met de leuke mannen daar :)
Nu weer op werk merk ik dat hij toch weer achterin mijn gedachte rondzweeft, toch wel veel triggers hier. In december ga ik hem zeker 2x zien en daar kijk ik eigenlijk nu al tegenop. Maar dat is ook weer bijna 2 maanden verder dus wie weet hoe ik dan erin sta.

Fijn dat het zo goed bij jullie werkt MrsSmit! Wanneer staat de volgende date gepland? Spreken jullie in een hotel af of andere spannende plannen? En dates donderdag t/m zondag lijkt me ook heeeel vermoeiend.

Omtoch heb jij al iets gepland met de leuke ex?
Alle reacties Link kopieren Quote
Klinkt als een fijne vakantie Elegantic. Lekker ontspannen en een beetje flirten. Lekker nagenieten!
Komt vast goed, december duurt nog even. Begrijp wel dat je er tegenop ziet.

Gisteravond minnaar weer gezien. Ontmoet hem bij hem thuis. Grappig was dat de eerste keer want in het verleden ben ik er zo vaak geweest en ik heb destijds niet al mijn spullen(wat lingerie, speeltjes, kleding) meegenomen. Alles lag nog op dezelfde plek, alsof ik nooit was weggeweest. Voel mij er ook gelijk weer thuis. We hebben gezellig samen gekookt, gegeten, goed gesprek, veel gelachen en ja ook heerlijke seks gehad. Opgeladen weer naar huis vanmorgen.
Alle reacties Link kopieren Quote
Fijn hè mrsSmit als iemand sex met je wil, naar je verlangt en je ziet.
Ik moest daar wel even aan wennen bij minnaar. Was zo gewend om afgewezen te worden.
Hier is het rustig met minnaar. We hebben elkaar nu 5 weken niet gezien. Hadden voor volgende week afgesproken maar ik zie die afspraak niet doorgaan vanwege drukte bij hem. Hij nog wel, dat is lief. In elk geval mist hij me wel en appt me geregeld lieve en geile dingen dus het zit wel goed.

En ineens na een week radiostilte appjes van zoenman ( eenmalig mee gezoend tijdens een vriendinnenweekend) hij had het contact beëindigd vanwege vrouw en kids. Maar nu toch weer in de lucht. Verwarrend

Elegantic, fijn dat de vakantie je goed heeft gedaan. Ach, er kan veel gebeuren in 2 maanden. Wie weet kom je in de tussentijd wel een leuke man tegen
Alle reacties Link kopieren Quote
Inderdaad heel fijn om niet afgewezen te worden. Heb best een lastige periode gehad daardoor. Twijfel over mijzelf en trok mij een beetje terug. Was echt verdrietig. Nu minnaar in beeld is ben ik weer mijn blije zelf. Ook heb ik ineens meer aandacht van mannen. Toch iets dat je uitstraalt doordat je zelfvertrouwen een opkikker krijgt denk ik.
Ik ga duimen dat jullie afspraak toch door kan gaan. Goed teken dat hij je mist maar je wil elkaar toch ook graag zien.
Hahaha die Zoenman, toch even laten weten dat hij er nog is 🤣 Ben benieuwd of hij weer gaat terugkrabbelen. Daar ben jij vast ook benieuwd naar waardoor je misschien onbewust wat afstand gaat houden en daar worden mannen vaak weer door aangetrokken. Lekker genieten van de aandacht 😁
Alle reacties Link kopieren Quote
Ik wil graag mee schrijven.
Ik heb sinds bijna 2 maanden een minnaar.
En we hebben het tot nu toe heel fijn.
We kennen elkaar via een een site. Hij zelf zit in een slecht huwelijk vertelde hij en is dus bewust op zoek gegaan naar een minares.

Hij heeft zelf al een aantal jaar geen sex meer met zijn vrouw. En de vlam is uit zegt hij. Scheiden is een heel gedoe met jonge kids,koopwoning etc.

Ik zit zelf ook in een huwelijk en wij hebben ook weinig intimiteit.

We hebben eerst telefonisch contact gehad en veel met elkaar geappt.
Foto’s heen en weer gestuurd.
We hebben elkaar toen de
Eerste keer ontmoet en zijn toen ergens wat gaan drinken en gaan wandelen. En gezoend.

Tweede keer toen we elkaar hebben gezien zijn we ergens gaan lunchen en kletsen. Wat ook heel fijn was.
En de derde keer hebben we afgesproken in een hotel en dus van ochtend tot na middag een kamer geboekt. Wat super fijn was samen. En natuurlijk voor het eerst samen sex.

Ik merk alleen dat sinds we sex hebben gehad hij veel minder spraakzaam is op de app.
Of stel ik me aan?

Hoe zit dat bij jullie? Appen jullie veel met je
Minnaar? Of juist niet?
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat klinkt dat fijn MrsSmit! Vond je het niet een beetje gek dat jouw spullen daar nog op dezelfde plek lagen? Ik probeer me voor te stellen hoe dat voor mij zou zijn, dat lukt niet helemaal. In elk geval krijg ik de indruk dat het voor jou in vele opzichten voelt als thuiskomen en dat lijkt me heerlijk. En zo fijn dat je niet naar iemand op zoek hoefde te gaan!

Mooi dat de vakantie je goed heeft gedaan Elegantic. Moeilijk dat je hem in december twee keer moet zien. Kun je daar als je er echt geen zin in hebt niet onderuit? Het duurt inderdaad nog even, maar misschien geeft het rust als je een plan B hebt?

Weet je al of je minnaar deze week nog ziet -a-? Heeft zoenman zich bedacht? Of wilde hij alleen even wat aandacht? Verwarrend inderdaad.

Ik zou niet zeggen dat je je aanstelt Kasitta, maar wij kunnen natuurlijk niet raden waarom hij opeens minder appt. Misschien is de spanning er voor hem opeens een beetje af? Of heeft hij spijt? Of gewoon druk. Waarom vraag je het hem niet? Zelf vind ik appen meestal wel leuk, maar ik hoef niet voortdurend 'goedemorgen', 'kijk eens wat ik eet' en 'welterusten' appjes, daar word ik heel kriebelig van. Met elke man is het appcontact anders, veel of weinig, ik heb gemerkt dat het niets zegt en vind het allemaal prima. Aan glazenwasser moest ik wennen, die stuurt rond 7.00 uur een eerste berichtje en dan de hele dag door, of dagen achter elkaar helemaal niets. Dat vond ik eerst lastig, vooral omdat ik hem liever niet als eerste app. Maar zelfs dat wordt voorspelbaar en daar houd ik van. Soms belt hij, als ik zin heb neem ik op. Ik houd niet erg van bellen, mannen die zelf graag bellen vinden dat soms lastig voor te stellen heb ik gemerkt.

Ik heb nog geen afspraak met de ex die ik noemde. Hij stelde een datum voor die mij niet paste en we hebben nog geen ander moment gevonden. Hij woont iets verder weg en moet zijn tijd ook verdelen, dat komt vanzelf. Ondertussen wel geluncht met ex2 en dat was gezellig. Vanaf volgende week zie ik glazenwasser weer meer.
Alle reacties Link kopieren Quote
Kassita bedenk dat hij tegen jou net zo goed kan liegen als tegen zijn vrouw. Hou in gedachten dat de verhalen niet de waarheid kunnen zijn. En dat er nog een andere kant is. Ga je dus niet binden aan zo iemand. En ook geen exclusiviteit aan. Jullie zijn elkaar niets verplicht. Uiteindelijk wil hij natuurlijk een ding en dat heeft hij nu. Het is een stuk meer volwassen om met je partner te praten over problemen. En om elkaar wat ruimte te geven qua intimiteit. Heb dus geen verwachtingen.
Alle reacties Link kopieren Quote
evelien2010 schreef:
21-10-2025 12:05
Kassita bedenk dat hij tegen jou net zo goed kan liegen als tegen zijn vrouw. Hou in gedachten dat de verhalen niet de waarheid kunnen zijn. En dat er nog een andere kant is. Ga je dus niet binden aan zo iemand. En ook geen exclusiviteit aan. Jullie zijn elkaar niets verplicht. Uiteindelijk wil hij natuurlijk een ding en dat heeft hij nu. Het is een stuk meer volwassen om met je partner te praten over problemen. En om elkaar wat ruimte te geven qua intimiteit. Heb dus geen verwachtingen.
Ja zeker dat weet ik ook.
Hij was in het begin best negatief over zijn vrouw en heb toen ook gezegd dat ik die dingen niet wil horen.

Hij wilt wel vaak dingen doen die stelletjes doen. Dus dagje strand, uit eten enzo
Dat hoor ik zelden dan minnaars dat doen, klopt dat?
Alle reacties Link kopieren Quote
Wat doen jullie allemaal met jullie minnaar? Of is het echt alleen de sex?
Alle reacties Link kopieren Quote
omtoch schreef:
21-10-2025 11:52
Wat klinkt dat fijn MrsSmit! Vond je het niet een beetje gek dat jouw spullen daar nog op dezelfde plek lagen? Ik probeer me voor te stellen hoe dat voor mij zou zijn, dat lukt niet helemaal. In elk geval krijg ik de indruk dat het voor jou in vele opzichten voelt als thuiskomen en dat lijkt me heerlijk. En zo fijn dat je niet naar iemand op zoek hoefde te gaan!

Mooi dat de vakantie je goed heeft gedaan Elegantic. Moeilijk dat je hem in december twee keer moet zien. Kun je daar als je er echt geen zin in hebt niet onderuit? Het duurt inderdaad nog even, maar misschien geeft het rust als je een plan B hebt?

Weet je al of je minnaar deze week nog ziet -a-? Heeft zoenman zich bedacht? Of wilde hij alleen even wat aandacht? Verwarrend inderdaad.

Ik zou niet zeggen dat je je aanstelt Kasitta, maar wij kunnen natuurlijk niet raden waarom hij opeens minder appt. Misschien is de spanning er voor hem opeens een beetje af? Of heeft hij spijt? Of gewoon druk. Waarom vraag je het hem niet? Zelf vind ik appen meestal wel leuk, maar ik hoef niet voortdurend 'goedemorgen', 'kijk eens wat ik eet' en 'welterusten' appjes, daar word ik heel kriebelig van. Met elke man is het appcontact anders, veel of weinig, ik heb gemerkt dat het niets zegt en vind het allemaal prima. Aan glazenwasser moest ik wennen, die stuurt rond 7.00 uur een eerste berichtje en dan de hele dag door, of dagen achter elkaar helemaal niets. Dat vond ik eerst lastig, vooral omdat ik hem liever niet als eerste app. Maar zelfs dat wordt voorspelbaar en daar houd ik van. Soms belt hij, als ik zin heb neem ik op. Ik houd niet erg van bellen, mannen die zelf graag bellen vinden dat soms lastig voor te stellen heb ik gemerkt.

Ik heb nog geen afspraak met de ex die ik noemde. Hij stelde een datum voor die mij niet paste en we hebben nog geen ander moment gevonden. Hij woont iets verder weg en moet zijn tijd ook verdelen, dat komt vanzelf. Ondertussen wel geluncht met ex2 en dat was gezellig. Vanaf volgende week zie ik glazenwasser weer meer.
Het is niet dat hij mij negeert ofzo. Hij reageert wel gewoon.
Maar hij appte wel veel meer.
Hij weet dat ik nu vanwege de herfstvakantie niet kan afspreken. Dus misschien daarom?
We zien elkaar 2x per week en dan komt hij altijd mijn richting op zodat ik niet ver hoef met het OV.
Dat is wel heel lief van m.

Ik durf het hem niet te vragen waarom hij minder spraakzaam is.
Alle reacties Link kopieren Quote
Kasitta9 schreef:
21-10-2025 12:38
Het is niet dat hij mij negeert ofzo. Hij reageert wel gewoon.
Maar hij appte wel veel meer.
Hij weet dat ik nu vanwege de herfstvakantie niet kan afspreken. Dus misschien daarom?
We zien elkaar 2x per week en dan komt hij altijd mijn richting op zodat ik niet ver hoef met het OV.
Dat is wel heel lief van m.

Ik durf het hem niet te vragen waarom hij minder spraakzaam is.
Gewoon vragen. Wat is het ergste wat kan gebeuren?

Jullie zien elkaar 2x in de week.. maar hebben elkaar in totaal 3 x gezien?
Alle reacties Link kopieren Quote
aurora79 schreef:
21-10-2025 12:47
Gewoon vragen. Wat is het ergste wat kan gebeuren?

Jullie zien elkaar 2x in de week.. maar hebben elkaar in totaal 3 x gezien?
Ja bedoel dit was dus de afspraak.
Ik had eerst aangegeven 1x in de 2 weken elkaar zien.
Maar hij wilde toch vaker. En na die eerste keer elkaar ontmoeten hebben we 2 weken later elkaar 2 keer gezien in in 1 week.
En dit wilt hij nu ook zo houden en ik ook wel.
Maar word het dan niet wat teveel denk ik dan? Ook qua gevoelens?
Lijkt meer op een relatie denk ik dan..
Alle reacties Link kopieren Quote
Hoe zie jij dat 'je niet binden' voor je, evelien, heb je daar ervaring mee? Klinkt mij als een sprookje in de oren. Net als dat 'hij natuurlijk maar één ding wil'. Mijn ervaring is juist helemaal niet dat mannen maar één ding willen. Beter ben je eerlijk tegen jezelf en elkaar. Naarmate je meer met elkaar deelt ga je zeer waarschijnlijk ook meer voor elkaar betekenen. Als er dan beperkingen zijn in het contact is dat op sommige momenten moeilijk, verdrietig en helemaal niet leuk. Dan besluit je dat het je verdriet waard is, of je stopt ermee. Uiteindelijk komt aan elke relatie een eind. Juist in die wetenschap dat alles eindigt kun je veel rust en liefde vinden en geven. Als je het je niet kunt permitteren om gekwetst te raken heb je in de liefde niets te zoeken.

Waarom durf je hem dat niet te vragen Kasitta?

Hoe gaat het met jou aurora?
Alle reacties Link kopieren Quote
omtoch schreef:
21-10-2025 13:15

Hoe gaat het met jou aurora?
Dubbel..

Lekker aan het daten. Ga vanavond naar een man waar ik al 3x eerder mee heb afgesproken.
Motorman heeft me ook een soort liefdesverklaring gestuurd maar daarna was het weer stil.. ik vind hem te ingewikkeld, dus ben klaar met hem.

Ondertussen sturen minnaar en ik elkaar nog wel af en toe berichtjes. En we hebben ook 1x seks gehad.

Gebruikersavatar
Anonymous
Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Terug naar boven